Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Valentýnské svádění. Buďte sexy!

Svátek všech zamilovaných se blíží. V čem ale vyrazit na valentýnské rande?

magazin.cz
Základem je samozřejmě spodní prádlo! Takové dobře vyvedené rande se může protáhnout až do ranních hodin a to vůbec nemusí být čtrnáctého února… :-)

No a kdo by se chtěl ochudit o krásné chvilky se svým milým jen kvůli tomu, že má na sobě vytahané bombarďáky a podprsenku, ze které vylézají kostice?

Nejnovější trend velí: Vraťte se do minulosti! A to samozřejmě platí i u spodního prádla, a proto vsaďte na podvazky, hedvábné punčochy, krajkové podprsenky, saténové negližé, kalhotky s volánky.

Buďte prostě žensky svůdná!

Sexy jistota

magazin.cz
Pokud vyrážíte se svou drahou polovičkou na svatého Valentýna do nóbl restaurace, oblečte si malé černé. Těmi nikdy nic nezkazíte.

Volte ty, které vám střihově nejlépe sedí, ať se cítíte dobře a uvolněně a nemusíte si večer kazit starostí o to, jak vypadáte.

Tím, že jste oblékla jednodušší model, se můžete více vyřádit, co se doplňků týče. Slavnostní večer si samozřejmě žádá své, takže si pořiďte blyštivou soupravu z broušených kamínků nebo perly, ty jsou obzvlášť ženské.

Na nohy nazujte lodičky. Návrháři se rozhodli, že ty letošní musíte mít z lesklého materiálu, nejlépe z kůže a na co nejvyšším podpatku, aby vám dělaly krásné dlouhé nohy.

Romantika na mrazu

magazin.cz
Když vás milý čtrnáctého vezme na romantickou procházku, nezapomínejte na své zdraví a šaty nechte na jindy. Večery bývají v tomto období opravdu mrazivé.

Zahalte se tedy do kabátu nejlépe flaušového, který dobře vypadá a zahřeje. Budete v něm vypadat také mnohem elegantněji než v humpolácké péřovce, která navíc přidá dvacet kilo.

Stále ještě máte šanci obout kozačky, kterým díky nastávajícímu jaru brzy odzvoní, tak toho využijte, ženská noha je v nich pro muže neodolatelná. Módu návratů oslavte baretem, který sluší každému a je velice trendy.

Během procházky z vašeho těla moc vykukovat nebude, a tak zvýrazněte aspoň to málo, co váš drahý může obdivovat. Tím jsou v tomto případě samozřejmě rty. Jistojistě se budete chtít líbat a málokterý muž je nadšený, když se obarví od vaší rtěnky. Zvýrazněte tedy rty jen zářivým leskem, který vám udělá stejnou službu jako rtěnka.

Co si vezmete an valentýna vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 169