Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Modelky s moderátorkou / foto: Archiv

Striptýz na módní přehlídce!

Jedna z nejvyhledávanějších modelek Martina Dvořáková to na přehlídkách umí pořádně rozbalit.

magazin.cz
„To je pořádná baba,“ bylo slyšet na módní přehlídce nové kolekce spodního prádla a plavek značky Luna, když se na předváděcím mole ukázala Martina Dvořáková. Její dmoucí se ňadra v krajkové podprsence nemohly nechat v klidu žádného muže.

 

Při předvádění jedné části kolekce modelky ukazovaly, že se spodní prádlo hodí pod jakékoli oblečení a většinou se divákům ukázaly v módních džínách nebo minisukních. Martině se pravděpodobně v sukni špatně chodilo, protože z ničeho nic ze sebe sukni strhala a pohodila na zem.

 

Aby přehlídka nebyla jen tak „obyčejná“, připravili si pořadatelé pro obecenstvo menší show v podobě tanečnic vždy před předváděnou řadou spodního prádla nebo plavek z nové kolekce. Tanečnice příjemně oživily atmosféru.

 

Pod taktovkou Nesvadbové

Na molu se kromě Martiny Dvořákové předvedla, finalistka letošního ročníku České miss Michaela Řeháková, modelka Zuzana Štěpanovská a stále přitažlivá Petra Minářová (30), která ale pro zklamání všech diváků při předvádění prádla nosila vždy přes zadeček buď šátek, nebo kožešinu.  

 

Celou módní šou prováděla spisovatelka Bára Nesvadbová, která je také tváří spodního prádla značky Luna. Podpořit své kolegyně přišla modelka Kateřina Smejkalová a Klára Medková, moderátorka Štěpánka Duchková a zpěvačka Iva Frühlingová.

Striptýz na módní přehlídce

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 72