link
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Míša Salačová / foto: Archiv

Je misska Salačová těhotná?

Modelka a djka Míša Salačová se poslední dobou ukazuje na předváděcím mole čím dál častěji, ale patří tam ještě?

magazin.cz
„Že by byla Míša těhotná?“ neslo se ústy několika návštěvníků slavnostního otevření nového autocentra Duba v pražských Stodůlkách, kde Salačová spolu s dalšími modelkami Klárou Medkovou, Markétou Divišovou, Martinou Dvořákovou nebo účastnicí reality show Vem si mě! Terezou Zimovou předváděli kolekci návrháře Petra Lakrona.

Nám se podařilo zjistit, že Míša Salačová bohužel těhotná není. „Jen pár kilo přibrala, ale těhotná? To opravdu není,“ prozradil Magazínu.cz zdroj z jejího blízkého okolí.

Příště pozvěte profesionální moderátorku
Možná ale Míšino vypouklé bříško způsobily jen hordy skvělého jídla, od sushi až po pořádnou českou kuchyni, na rautu, který se netradičně konal v servisní dílně nového autocentra. Celým večerem provázela modelka Jana Doleželová a Pavel Duba, majitel celého komplexu.

I když se oba velice snažili, měla se vedle pana majitele postavit nějaká profesionální a hlavně více živá moderátorka. Jana je sice krásná žena, ale pro moderování společenských akcí moc unylá. Většina zúčastněných ji nevnímala a její hlas by každého spíš ukolébal než oživil. Naštěstí se na podiu Jana brzy vystřídala s Jitkou Zelenkovou a Karlem Štědrým, kteří to pořádně rozjeli. Na jejich písničky si zatančila i módní návrhářka Beata Rajská.

Pro hosty společenského večera bylo připraveno i malé překvapení v podobě krásného ohňostroje. Na něj se přišli podívat takové hvězdy českého šoubyznysu jako Honza Kalousek, Petra Minářová s manželem Šimonem Leitnarem, Miloš Zapletal s přítelkyní Hanou Hotovou, Jan Měšťák a Alexandr Hemala.

Je Míša Salačová lepší modelka nebo Djka?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 58