link
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Co nosí námořníci v zimě?

Námořnický styl je držákem v našich šatnících. Neustále se v různých obměnách vrací. Základem ale stále zůstávají pruhy a kombinace tmavě modré a bílé barvy. Jak budeme jako námořníci vypadat na podzim a v zimě?

magazin.cz
V letním období se nosil styl, v němž převládala bílá barva doplněná samozřejmě modrými proužky. Přibyl také akcent jasně červené a vše bylo završeno zlatými doplňky, které mohly mít vtipnou formu v podobě kotev, kormidel, lan.

Malá připomínka k proužkům. Mylně se traduje, že rozšiřují a tak se jim valná většina národa s normální postavou vyhýbá, ale to je chyba. Zvolte spíše širší pruhy a uvidíte, jak vám budou skvěle slušet.

Námořníkům to sluší i v zimě

V chladném období bychom ale se základní námořnickou výbavou moc nepochodily. Potřebujeme se zahřát a k tomu nám skvěle poslouží kabáty inspirované námořnickou uniformou.

Většinou jsou rovného nebo lehce se rozšiřujícího střihu a nesmí na nich chybět zlaté ozdoby připomínající prýmky nebo řády.

magazin.cz
Další variantou svrchníku jsou kabátky s dvouřadým zapínáním se širokými rukávy v délce nejlépe jen do poloviny předloktí.

Kalhoty volte v pánském stylu a pokud se budou směrem dolů mírně rozšiřovat a na nohy obujete boty na vysoké platformě, máte jistotu, že každý hned pozná, že má tu čest s kočkou, která ví, co na sebe.

Čepice dělá námořníka
Doplňky v námořnickém stylu také není problém v obchodech sehnat. Základem je námořnická čepice s kšiltem (pokud ji bude zdobit něco zlatého, dostáváte body plus).

Boty volte buď na již zmiňované vysoké platformě a nebo kozačky na jehlovém podpatku, které budou končit těsně pod koleny.

Tak a teď jen přidat typickou dýmku do koutku úst a každá paluba už bude jen vaše!

Líbí se vám námořnický styl?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 30