Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Jaké spodní prádlo? Buďte sexy!

Někdo pro to má i poněkud morbidní rčení: slušné prádlo je základ, protože co kdyby vás srazilo auto, no to se na áru potom zhrozí!

Předpokládám, že v tu chvíli je poněkud jedno, máte-li děravé či  zašlé kalhotky, ale přece jen – jsme ženy, milé dámy…

Průhledné oblečení

magazin.cz
Aneb jemné elastické kalhoty a trika či bílé oblečení, které bývá průhledné téměř vždy, je problémem. Jakýkoliv zbytečný šev je vidět, takže volíme prádlo hladké bezešvé.

A co není vždy na ulicích k vidění – správné velikosti. Není nic horšího, než když pod elastickým tričkem vyzývavě hledí obrysy do tuku zaříznuté podprsenky. A ještě zajímavější je zadeček rozdělený na několik oblých částí těsným spodním prádlem.

Bílé oblečení
Pod bílé bílé. To již není pravidlem, výborně vypadá prádlo tělové barvy.  V těchto případech volte sportovní střih a hladký materiál. Ostatně, pokud jste experimentátorka, můžete pod bílé kalhoty vyzkoušet v podstatě jakoukoliv barvu spodního prádla, snad jen dvě podmínky musíte splňovat, prádlo musí být bezchybné  a perfektně padnoucí. Opět by vás mohly zradit pneumatikové varhánky.

V případě bílého oblečení prostě musíte mít na paměti, že jdete po ulici téměř ve spodním prádle.

Krajky pod bílé kalhoty? Je to na vás…

magazin.cz
Pokud se již přece jen rozhodnete pro bílé prádlo a vaše kalhoty jsou hodně průhledné, nesahejte po krajkových či jinak nápadných, protože by to potom vypadalo, jako že jdete po ulici jenom v kalhotkách, natolik budou budit pozornost. I když pokud vám jde právě o tento efekt  - pak proč ne? Ovšem doporučuji to pouze v případě, že máte opravdu hezký zadeček a ne valník…

Krajky do výstřihu

Ideální jsou krajkové podprsenky ve chvíli, kdy chcete ve výstřihu halenky, košile či saka ukázat něco maličko vzrušujícího. Ovšem zde hraje velkou roli móda. Jeden rok je to obrovský hit tolerovaný téměř všude, jindy je to společenské faux-pas.

Tanga nebo nohavičky?
V případě velmi rizikového oblečení jako jsou průhledné či bílé kousky šatníku, je opravdu vhodné posoudit svoji postavu správně. Poněkud výrazný zadeček se zaříznutými tangáči opravdu v bílých kalhotách budí pozornost, nikoliv však lichotivou.
A často zatracované nohavičkové kalhotky rozhodně vypadají také více sexy na pěkné postavě, než na plnoštíhlé dívce či dámě. V tomto případě je asi lépe volit klasiku, i když pokud zvolíte přesně padnoucí nohavičkové kalhotky, může se stát, že vám to pozadí lehce stáhne a podstatně vylepší.

Takže směle do vaší komody se spodním prádlem a pečlivě vybírejte! Anebo ještě lépe – směle do obchodů nakupovat!

Máte raději sportovní nebo krajkové spodní prádlo?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 162