Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sarah Jessica Parker / foto: HBO.com

Která celebrita je strašidlem roku?

Světové celebrity mají situaci s výběrem oblečení mnohem snadnější než normální smrtelnice. Nejen, že mají většinou pekelně nadité prkenice a tak pro ně není problém si téměř cokoli pořídit.

magazin.cz
Také je pro ně naprosto přirozené, že jim s výběrem jednotlivých kousků pomáhá někdo k těm účelům vyškolený, zato nám musí stačit jen rada maminky či kamarádky.

Pravdou ale je, že ani jedno ani druhé nezaručuje, že všechny VIP kočky budou zářit v dokonalých outfitech podle posledních trendů. Někdy člověku zůstává rozum stát nad tím, co všechno si je některá ze známých krásek schopna na sebe navléci.

Vytvořila jsem vám seznam těch, které, když budete ve stylu oblékání následovat, tak tím nic nezkazíte a pak také těch, které raději nekopírovat, maximálně s tím rizikem, že se rázem stanete terčem posměšných komentářů.

Ty s vkusem

magazin.cz
Pokud chcete být naprosto šik a vyznáváte styl ledabylé elegance mírně šmrncnutý francouzským šarmem a sem tam podpořený nějakou tou módní vychytávkou, ale ne za každou cenu, tak se určitě inspirujte u Sienny Miller, Keiry Knightley, Aňi Geislerové, Vanessy Paradise a třeba i Cameron Diaz.

Pokud jste vyznavačkou elegance a upřednostňujete modely, které podpoří vaši ženskost, sáhněte po podobných kouscích jako Halle Berry, Sharon Stone, Zuzana Stivínová, Taťána Vilhelmová, Jennifer Aniston, Táňa Kuchařová, Beyoncé Knowles.

magazin.cz
Lehce bláznivé, ale přesto velmi slušivé modely nosí Avril Lavigne, Fergie, Christina Aguillera.

Na hranici pomyslného středu mezi super oháklou kočkou a maškarádou stojí Sarah Jessica Parker (která byla nedávno zvolena nejméně sexy ženou planety), Pink nebo třeba Paris Hilton.

Z té si příklad neberte

Na druhém břehu zase kraluje například Britney Spears, její naprostý cit pro nevkus stojí za zmínku. Britney se podle mě totálně zbláznila a obávám se, že tomu, co nám poslední dobou předvádí, věří a myslí si, že je to naprosto v pohodě.

magazin.cz
Její exces s oholením si hlavy bych možná i brala, ale proč teď proboha světu vystavuje nehezky prodloužené vlasy, růžové paruky a různé další neslušivé pokrývky hlavy? A to nemluvím o její zálibě v modelech a la holka z Perlovky…

Další jí podobnou adeptkou na titul strašidlo roku je dcera Ozzyho Osbourna Kelly. Ona je i přes svých pár kilo navíc moc hezká holčina, ale má asi trochu problém a tak si občas vyrazí v kreacích, nad kterými zůstává rozum stát.

Podobně je na tom Lenka Kořínková,  Zuzana Norisová.

Oblečení které celebrity se vám líbí nejvíce?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 96