Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Lucie Dreiseitlová

Šaty hollywoodských hvězd na tělech Češek

Nadace Terezy Maxové pomáhá opuštěným dětem více než 10 let. Jako jedna z mála organizací si vybudovala neotřesitelnou pozici nejenom v České republice, ale získala také téměř 100% důvěru veřejnosti.

magazin.cz
V rámci tohoto snažení odstartoval 17. prosince ve 20 hodin ve Veletržním paláci v Praze už třetí ročník charitativní módní přehlídky nesoucí název Together for change. Světové špičky modelingu tak tradičně podpořily znevýhodněné děti...

Pro letošní ročník této akce se podařilo získat jednoho z nejlepších světových návrhářů, Elieho Saaba. Módní návrhář původem z Libanonu propůjčil svou novou kolekci, která bude v příštím roce prezentována v Los Angeles, právě na pomoc českým opuštěným dětem.

Ručně vyšívané šaty, které na sobě na červeném koberci nosí Halle Berry, Christina Aquilera, či Catherine Zeta-Jones, měla možnost shlédnout i česká veřejnost.

Hvězdou byla pořadatelka
Na mole se vystřídaly české modelingové špičky jakými jsou Pavlína Němcová, Taťána Kuchařová či Helena Houdová. Na pomoc opuštěným dětem přišla také půvabná čerstvá maminka Andrea Verešová.

magazin.cz
Hvězdou večera se stala jednoznačně Karen Mulder a usměvavá organizátorka Tereza Maxová.

Kromě večerních rób od výše uvedeného libanonského kouzelníka se objevila na molu i nová kolekce značky Puma ve velice netradičním podání, které bylo připraveno jen a pouze pro tento okamžik.

Neotřelé a pestrobarevné oblečení na krásných modelkách podtrhovala ještě živá hudba v podání tria Matěj Ruppert, Roman Holý a Tereza Černochová.

Proč to dělá

magazin.cz
Základním posláním Nadace Terezy Maxové je umožnit každému dítěti vyrůstat v rodině. V letošním roce představila Tereza novou strategii pro dosažení svého cíle. Jsou jimi tři nové priority – prevence, rodina a kompenzace. Poslední z uvedených bodů bylo možné vidět i v programu přehlídky Together for change, kdy vystoupili jako zpěváci a tanečníci odrostlé děti z dětských domovů a dokázali tak, že Terezino snažení má smysl.

Za dobu svého působení přerozdělila Nadace Terezy Maxové více než 150 miliónů korun. Během večera se samozřejmě tato suma několikrát navýšila díky všem sponzorům a známým osobnostem. V závěru večera si tedy Tereza odnesla pro svou nadaci 7 400 000 Kč. I když je to suma nádherná, bude pro osamocené děti stačit?

Přehlídku kterého návrháře byte chtěli vidět?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 43