Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Nejmenší kalhotky? Žádná tanga, C-string!

Vy ještě stále nosíte kalhotky nebo tanga? Chyba, vyzkoušejte C-string!

magazin.cz
Ženy spodní prádlo milují (a co si budeme povídat, muži také), a to je také hlavní důvod, proč mu všichni věnují takovou pozornost.

Sexy, ale i pohodlí
Krajkové, saténové, sportovní – každý druh v několika barvách, aby bylo pod oblečením, co nejméně viditelné. Ovšem bez oblečení v něm zase musí ženy vypadat 100% sexy.

Z toto důvodu ženy věnují spodnímu prádlu hodně času a utrácí za něj nemalé sumy. Protože dnešní žena je náročná a není ochotná kvůli kráse trpět nebo se nechat znetvořit, jako naše prapraprababičky, které měly zničenou páteř a hrudník z těsných korzetů. Takže kromě sexy vzhledu a neviditelnosti, musí splňovat i další kritérium – pohodlí.

Kalhotky se během minulého století stále více zmenšovaly a s příchodem tang se zdálo, že už není, kde ubírat.

Fantazie nezná mezí

magazin.cz
Novinka, která nese název C-string, ale ukazuje, že lidská fantazie skutečně nezná žádné hranice. Módní návrháři tangům odebrali postranní šňůrky, zpevnili „konstrukci“, aby držela bez problémů na těle a nejmenší kalhotky byly na světě!

Podle nadšených ohlasů jsou příjemné, pohodlné a skutečně neviditelné. Mnoho jejich příznivkyň mělo zprvu obavy, že budou dřít nebo tlačit, ale po vyzkoušení doslova na vlastní kůži se samy přesvědčily o opaku.

K nám bohužel tato novinka ještě nedorazila, a tak nezbývá než čekat, nebo si C-string objednat za kanálem. Ve Velké Británii za ně zaplatíte kolem 15 liber, v přepočtu nějakých šest stovek.

Jak se vám líbí tato novinka?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 745