Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Je nás už téměř 11 milionů. Kam až můžeme růst a kdy nás bylo nejvíce?

Počet obyvatel u nás pomalu, ale jistě roste. Je to stav ve východní Evropě poměrně výjimečný. Proč to tak je a kdy překonáme válečná léta, kdy byla populace největší?

Vyplatí se studovat MBA? My to víme.

Podle průzkumu agentury STEM/MARK mezi absolventy MBA na institutu CEMI je totiž celých 91 % absolventů MBA přesvědčeno, že investovat do MBA studia se vyplatí.

Nová zelená úsporám opět šetří vaše peníze

Program Nová zelená úsporám je zpět. A s mnoha inovacemi, se kterými na dotace dosáhne více lidí. Možná mezi nimi budete i vy. Využijte jich.

Masarykův dukát vznikl ke stému výročí vzniku Československa

Československá republika byla založena před sto lety, přičemž Pražská mincovna se rozhodla k významné události vyrobit ojedinělou sadu Masarykových dukátů, což potěší především nadšence do numismatiky.

Významy slovanských jmen

Co ve skutečnosti znamenala jména, která byla u našich slovanských předků běžná a oblíbená? A jaká z nich se zachovala dodnes?

Uspořádejte narozeninovou oslavu či firemní akci na výletním parníku

Pokud zrovna plánujete narozeninovou oslavu anebo firemní akci, ale nenapadá vás, na jakém místě událost uspořádat, doporučujeme podívat se na nabídku vyhlídkových plaveb.

Přemýšlíte, jak obdarovat narozené miminko? Dejte mu do kolébky dukát

Pokud očekáváte přírůstek do rodiny, pravděpodobně přemýšlíte, jakým dárečkem miminko přivítáte na svět. Obálka s penězi není příliš osobní, a tak proměňte peníze na zlatý dukát anebo stříbrný tolar.

Už tento čtvrtek se koná pátý ročník oblíbené konference ShopCamp

Pátý ročník populární konference ShopCamp se odehraje už ve čtvrtek 13. září na Fakultě architektury ČVUT v Praze, a tak se za několik málo dnů do hlavního města sjedou přední tváře české a slovenské e-commerce scény.

Vztahy se sousedními zeměmi - koho máte nejraději?

Tentokrát nemluvíme o sousedech, kteří žijí vedle vašeho domu, či bytu. Řeč je o našich sousedech v okolních zemích. Kde jsou nejhezčí ženy a co si o Polácích, Němcích či Slovácích myslíme?

Rodinné domy u Prahy jsou už z poloviny vyprodány, tak si pospěšte

V posledních deseti letech výrazně stoupla poptávka po nemovitostech v hlavním městě. Důvodů je hned několik.

Novější články Starší články Starší články