Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Nepodceňujte příjem hořčíku

Trápí vás migrény, křeče svalů nebo únava? Možná vám chybí hořčík. Jeho příjem se nevyplatí podceňovat!

Jak jste na tom s váhou? Spočítejte si to v BMI kalkulačce

V současné době si začínají lidé uvědomovat, že správná životospráva se pozitivně podepisuje na zdravotním stavu. Pokud vám však váha ukazuje příliš vysoké číslo, měli byste přemýšlet nad změnou životního stylu.

Lymská borelióza – lze se vůbec proti ní bránit?

Zákeřná nemoc se projevuje různými způsoby a při jejím neléčení může dojít až k nezvratnému poškození mozku, kloubů, nervů a imunitního systému. Věděli jste však, že obávané onemocnění nemusí způsobit pouze klíště?

Dobré důvody, proč si dát studenou sprchu

Studená sprcha v horkých letních dnech osvěží. Kromě toho má ještě celou řadu pozitivních účinků na zdraví člověka.

Dodržujete pitný režim? Pokud ne, riskujete.

Zejména v tropických letních dnech je nutné dodržovat pitný režim. Pokud nebudete dbát na přísun tekutin, mohou se u vás objevit následující problémy.

Zázrak zvaný jablečný ocet

O jablečném octu se kvůli jeho blahodárným účinkům mnohdy hovoří jako o elixíru zdraví a jako o zázraku. Jaké účinky má jablečný ocet na lidské zdraví? A má také nějaká negativa?

Cesta k mladistvé pleti - potraviny bohaté na kolagen

Pro zdravý vzhled a pružnost pleti potřebujeme kolagen. Nemusíme hned docházet k dermatologovi nebo utrácet za drahé krémy, stačí do jídelníčku zařadit potraviny bohaté na kolagen. Které to jsou?

Netrpíte nedostatkem vitamínu C?

Příjem vitamínů je důležitý. Nedostatek vitamínů v těle se projevuje různě. Jak vaše tělo zareaguje na nedostatek vitamínu C?

Máte chuť na brambůrky nebo čokoládu? Vašemu tělu něco chybí!

Jíte každý den brambůrky? Cpete se denně čokoládou? Neumíte si představit den bez sladkých limonád? Pravidelně se přejídáte? Nebo naopak trpíte nechutenstvím? Vašemu tělu zřejmě něco chybí!

Bylinková lékárnička

Většina z nás má doma lékárničku, kde najde první pomoc v případě bolesti či nějaké nemoci. Těchto problémů vás nemusí zbavit pouze tablety z lékárny, ale také třeba bylinky.

Novější články Starší články Starší články