Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Víte, jak zlepšit imunitu? Přinášíme tipy, na kterých se shodují i výzkumníci ve svých studiích

Při nepříznivých venkovních teplotách stoupá i naše nemocnost. Pokud nechcete půlku zimy strávit v nemocní v posteli, máme pro vás několik rad. Vyzkoušejte je, zda se vám osvědčí.

Potraviny, které (ne)prospívají našim zubům

Na stavu našich zubů a dásní se odráží mimo jiné také složení našeho jídelníčku. Existují potraviny, které našim zubům i dásním prospívají, ale také škodí. Které to jsou?

Když vám práce ničí zdraví

Některá zaměstnání se mohou negativně podepsat na zdraví člověka. Neustálé sezení u počítače, nebo naopak dlouhé stání na nohou – to může zdraví ohrožovat. Trpí zejména nohy, záda a oči.

Jak se dožít 100 let aneb recept na dlouhověkost

Dlouhý a spokojený život, to je sen mnohých z nás. Jaký je recept na dlouhověkost? Je možné stáří nějakým způsobem obelstít?

Je možné "upít se" k smrti obyčejnou vodou?

Pozor na přehnaný příjem tekutin, který může být pro náš organismus velmi nebezpečný!

Pravá tantra nemá se sexem nic společného

Říká velmistryně tantry Tereza, žena, která dosáhla v této oblasti velkého poznání a dnes žije už v zahraničí. Tantra u nás dnes představuje dle jejího názoru ve většině případů čistou komerci, což je špatně.

Trápí vás v chladném období studené ruce a nohy měnící barvu? Možná trpíte Raynaudovou nemocí!

Raynaudův syndrom je poměrně rozšířené onemocnění, málokdo ho však rozezná. Jaké jsou jeho projevy a jak účinně proti němu bojovat?

Lupénka si nevybírá - víte, jaké potraviny pomohou zmírnit její projevy?

Světový den lupénky neboli psoriázy připadá každoročně na 29. října. Možnosti léčby jsou různé, někdy však stačí ke zlepšení pouhá změna stravovacích návyků.

Jídlo a fobie: Když se lidé bojí potravin nebo vaření

Fobie trápí mnoho lidí. Někdo se bojí hadů, někdo pavouků a někdo třeba jídla. Které fobie jsou spojené s jídlem?

Kašel u dítěte nepodceňujte!

Začíná vaše dítě pokašlávat? Tak s tím začněte něco dělat! Neléčený kašel mu totiž může způsobit vážné zdravotní problémy, jako jsou chronický kašel a astma!

Novější články Starší články Starší články