Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

4 tipy, jak vybrat zimní pneumatiky

Připravte na zimu svého plechového miláčka

Plitvická jezera: Kde zanechal stopy Vinnetou

Plitvická jezera dala název chorvatskému národnímu parku, který najdeme mezi vápencovými skalami Velká a Malá Kapela ve střední části Chorvatska.

Malebné Luhačovice zregenerují vaše tělo i mysl

Kdo by neznal největší moravské lázně, proslulé svými třinácti léčivými prameny? Nádherné městečko v lůně CHKO Bílé Karpaty je ideálním místem pro wellness pobyty, lázeňskou léčbu, turistiku i rodinnou dovolenou.

Nezávislost na cestách: Volba karavanu či obytného vozu?

Pokud se nechcete se na Vaší dovolené přizpůsobovat diktátu cestovních kanceláří, ale vyhovuje vám cestování po vlastní ose s možností se přemístit na jiné místo, jasnou volbou je pro vás dovolená karavanem či obytným vozem.

Modrá vlajka -  potvrzení kvality a čistoty pláží

Pokud si prohlédnete katalogy cestovních kanceláří, ve všech najdete obrázky krásně čistých, upravených pláží, které Vás lákají k vytoužené dovolené. Realita však bývá často odlišná.

Poznejte české Jeseníky

Aktivní odpočinek

Čekají vás začátky v cizině? Překlady vyřeší odborník

V cizině bez potíží

Pražský Karlín - ideální destinace pro soukromé i služební cesty

Pokud se chystáte navštívit naše hlavní město, jistě budete přemýšlet, v jaké městské části zvolíte vhodné ubytování. Jako jedna z nově preferovaných oblastí se jeví městská část Karlín.

Liverpool – opomíjené město, kde ještě poznáte opravdovou Anglii

Když se řekne Liverpool, většina lidí si představí město, kde začínali Beatles. Ovšem tento kout ostrovního království má daleko více historie a dříve hrálo velkou roli v anglické historii.

Škoda Auto: Spolehlivá vozidla na dlouhé cesty

V současné době je automobil nenahraditelnou součástí našich životů. S tímto pohodlným dopravním prostředkem se dostanete prakticky kamkoliv, na dovolenou i do práce.

Novější články Starší články Starší články