Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Sovětský svaz by byl dnes menší, než Spojené státy

Na mapě světa vypadal SSSR opravdu mohutně, nedalo se jej přehlédnout. Plochou více než dvojnásobně převyšoval jakoukoliv jinou zemi a počtem obyvatel byl s náskokem na třetím místě, po Číně a Indii. To by dnes už ale neplatilo.

Italské regiony známé i neznámé: Furlansko-Julské Benátky

Cestujete rádi po Itálii? Pak se nechte inspirovat a zavítejte do míst, která by vám k návštěvě doporučili sami Italové, kteří z nich přímo pocházejí.

5 zajímavých faktů – Moscow City

Jestli se chystáte udělat vízum do Ruska, nezapomeňte na Moscow-City

Víza do Ruska

Rádi cestujete a poznáváte cizí kraje? Rozšiřuje to vaše obzory a získáváte zároveň nezapomenutelné zážitky.

Nejkrásnější říční mosty jižní Evropy

Mosty - kamenní strážci, kteří se mlčky tyčí nad koryty řek, byly po staletí svědky různých událostí. Vypravme se k nim a nechme se okouzlit jejich majestátností i mystikou.

Žďárské vrchy jsou ideálním místem pro letní dovolenou

V České republice se nachází spousta krásných míst, která stojí za návštěvu. Dokonce se najdou i oblasti, jež mnohé turisty lákají v letním období mnohem více než nějaké přímořské destinace.

Slovensko, to není jen Bratislava a Tatry!

Objevte zajímavá místa našich východních sousedů, která nejsou příliš zmiňovaná v turistických průvodcích, přesto však stojí za návštěvu. Vynechte pro tentokrát návštěvu hlavního města či turistku v Tatrách a poznejte nové.

Cestování s malým miminkem - jak si užít dovolenou s těmi nejmenšími

Nastala doba dovolených a mnoho rodičů řeší otázku, zda vycestovat s malým miminkem do zahraničí. Bojí se hlavně zdlouhavé cesty, na které je mohou potkat až několikahodinové zácpy a neví, jak se na dovolenou připravit

Vieste a Peschici - perly italského Gargana

Navštivte malebný kousek Itálie, který vás okouzlí typickou jižanskou atmosférou. Najde zde úchvatnou přírodu i ospalá městečka vybudovaná na skalnatých výběžcích, která nabízí krásné výhledy na přilehlé pláže.

Jak ovlivní MS ve fotbale tvář současného Ruska?

Již 14. června bude oficiálně zahájeno letošní MS ve fotbale, které se tentokrát pořádá v Rusku. A jelikož jde o událost světového významu, je třeba se na ni pořádně připravit.

Novější články Starší články Starší články