Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pete Doherty / foto: Babyshambles.net

Šílený rocker naučil fetovat kočku!

Zřejmě nejslavnější mediální feťák dnešních dní, rocker Pete Doherty, má na pažbě další kuriózní zářez. Naučil fetovat svou kočku!

Ne, tentokrát není řeč o modelce Kate Moss, která s Petem svého času sdílela lože a jehlu, míněna je opravdová kočka. Britský bulvární deník Sun přinesl zprávu, že Doherty vypěstoval u své číčy návyk na crack. Dokonce uveřejnil snímky, na nichž zpěvák drží kočce u úst dýmku a nutí ji vdechovat kouř.

Jak prohlásil jeden z Dohertyho známých, přišlo mu to celé jako náramná legrace. Drogový labužník Pete prý dokonce plánoval svému mazlíčkovi vyrobit miniaturní dýmku, aby si opojný dým mohla náležitě vychutnat.

Kočka má absťáky
Nutno říct, že byl Doherty ve svém snažení poměrně úspěšný – kočka nyní trpí abstinenčními příznaky, má potíže s rovnováhou a dokonce se snaží skokem překonat předměty, které jsou evidentně příliš vysoké. „Je smutné vidět kočku, která se pokouší létat,“ nechal se slyšet jeden z Dohertyho známých.

Asi není nutné nějak zvlášť rozmazávat, že Pete Doherty si drogami celkem úspěšně ničí poslední zbytky funkčních mozkových buněk a z někdejšího tahouna slibné kapely The Libertines je dnes spíše karikatura sama sebe a troska vzbuzující spíše útrpný úšklebek.

Nic na tom nemění ani zpráva, že se se svou nynější kapelou The Babyshambles dokopal ke složení nových skladeb a přichystal desku. Zatím ale není jasné ani jak se bude jmenovat, ani kdy vyjde. Hovoří se o začátku podzimu letošního roku, ale kdo ví.

Principál Doherty má totiž krom chodu kapely svých starostí dost – léčebna, soudy kvůli drogovým eskapádám a podobně. Inu, být v Británii rockovou hvězdou se vším všudy je práce na plný úvazek.

Přijde vám vtipné takovéhle trápení zvířat?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 140