Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Cvičící dívka / foto: sxc.hu

Kdy jsou ženy nejvíc sexy?

Ženy a dívky určitě dokáží během minuty vymyslet spoustu situací, kdy jsou šťastné, že je nikdo nevidí. Ale napadlo vás někdy, dívky, že chlapi to vidí trochu jinak?

Cvičení

Možná vás to překvapí a asi si nepřipadáte příliš sexy při šlapání na rotopedu, ale kupodivu muže zpocené tělo cvičící ženy přitahuje. Samozřejmě ne v situaci, kdy svalnatá mužatka ve vytahaných teplákách vzpírá činku. Ale obecně je hezký pohled na tělo, na kterém pracují svaly ve slušivém sportovním oblečku.

 

I proto si v posilovnách muži rádi sedají dozadu, nebo myslíte, že to není proto, aby měli přehled či spíše pěkný výhled?

 
Spánek

Děsí vás situace, kdy vás poprvé muž uvidí odlíčenou, jak s pootevřenými ústy spíte? Většině mužů připadá pohled na spící ženu velmi atraktivní. Někteří dokonce spící přítelkyni rádi pozorují, připadá jim v tu chvíli přirozená a roztomilá.

 
Opalování

Ležíte na sluníčku, natřená opalovacím krémem, lesknete se jako olejovka, škrábe vás písek a štípou mravenci. Spoustě mužů však pohled na odhalenou lesklou kůži dělá dobře, a ještě víc je láká natírat vás opalovacími přípravky. Tak se nebraňte a dopřejte jim to!

 
Plavání

Kombinace vody a ženského těla je dokonalá. Plavající žena v hezkých plavkách patří k oblíbeným mužským fantaziím. Hlavně se nebojte, že vám voda pocuchá účes, vzpomeňte si, jak muži slintali, když se v Bondovi vynořuje Ursula Anderson s mokrými vlasy. A slintají dodnes…

 
Jídlo

Napadlo vás někdy, že se na vás muži rádi dívají při jídle? Platí to ovšem pro ženy, které jí s chutí a jídlo si umí užívat.

 

Pokud už v jídelním lístku přepočítáváte potraviny na kalorie a další hodinu se vrtáte v salátu a vzdycháte při to, že to snad ani nedojíte, zkazíte chuť k jídlu i svému společníkovi. Stejně nevábně vypadá, když do sebe během minuty natlačíte šest knedlíků.

 

Obecně platí, že žena, která si umí jídlo vychutnat, bude si podobně počínat i při sexu.

Kdy jsou podle vás ženy nejvíce sexy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 193