Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: sxc.hu

Nedala staříkovi, půjde bručet?

Když si 77letý německý playboy Rolf Eden přivedl po večírku domů devatenáctku, myslel, že k něčemu dojde. Jenže chyba. Odmítla ho, prý je starý. Vytočený stařík ji teď zažaloval kvůli věkové diskriminaci...

Kdyby mu prý řekla: „Hele, kámo, dneska na to nemám náladu“, to by mu nevadilo. Ale nevyspat se s ním kvůli vysokému dvojčíslí v jeho občance, to bylo příliš. Na takové chování není Rolf Eden zvyklý. Je totiž v Berlíně dodnes vyhlášeným lovcem žen. Málokterá mu prý i přes jeho vysoký věk dokáže říci ne.

Nelze než závidět
Rolf Eden vlastnil v polovině minulého století slavný západoberlínský disco club zvaný „Big Eden“. Měl tam speciální číslo - cvičeného koně, který svlékal z dívek kalhotky svými zuby. No a stařík si na podobné praktiky evidentně také zvykl.

 

Muž, který chodí v bílých oblecích, jezdí v Rolls Roycech a popíjí výhradně růžové šampaňské, za svůj život svedl už přes 3000 žen. Devatenáctiletá Katharina k nim ale nepřibude.

 

Německé zákony jsou dosti antidiskriminační, a tak je klidně možné, že Katharina zaplatí vysokou pokutu, nebo že dokonce půjde sedět. To by si asi rvala vlasy z hlavy a litovala, že tomu dědovi raději přeci jen nedala.


Zabij mě sexem, budeš dědit!

Už jen proto, že starý playboy má u svého právníka uložen dokument, kterým stvrzuje, že žena která mu ho postaví během jeho poslední noci, tedy těsně před smrtí, dostane v přepočtu něco přes 7 000 000 korun.

 

Žádná dobrovolnice se zatím nenašla, ale děda si tímto počinem nejspíš zařídil dostatek milenek až do smrti. Inu, kdo umí, ten umí…


Co byste udělaly vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 177