Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

7 věcí, které chtějí ženy od mužů

Co vlastně chtějí ženy od mužů? Jaká jsou jejich tajná přání?

Dnešní ženy toho dosáhly mnohem víc, než si jejich babičky vůbec dokázaly představit. Ženy pracují v politice, létají do vesmíru, budují si perspektivní kariéry. Dnešní ženy jsou silné, nezávislé a co se týká sexu velmi liberální.

I přes probíhající sociální evoluci byste mohli být překvapeni zjištěním, že ženy stále chtějí, aby s nimi bylo zacházeno jako s květinkami -  stále oceňují rytířské chování. Možná vám následující rady přijdou jako klišé, ale můžeme vám zaručit, že u žen budete mít největší úspěch tehdy, když se k nim budete chovat galantně.

Co tedy ženy chtějí?

Odpovídejte na jejich zprávy
Mnohé ženy měří mužův zájem podle toho, jak dlouho mu trvá odpovědět, když jej kontaktují. Jestliže si dá muž s odpovědí na čas, mají za to, že o ni  valný zájem nemá. Neříkáme, že by měl muž vyskočit v tu minutu, kdy mu zavolá. Ona ví, že je zaměstnaný, ona ostatně taky. Ženy jen chtějí, aby se jim muž ozval hned, jak bude mít čas. Takže pokud to necháte na druhý den, jejich představu to nesplňuje. Nemusíte psát žádné dlouhé maily, stačí dva tři řádky. To jim postačí k tomu, aby měly pocit, že máte zájem a to je vše, co chtěla vědět.

Líbejte jí, i když nemáte žádný důvod
Stejně jako sex, milují i dlouhé, vášnivé polibky. Užívejte si líbání už jen pro požitek z něj, jí tak naznačíte, že chcete i ji, ne jen sex. Ano, jste šaramantní a sexy a jí se líbí, že vás přitahuje, ale občas potřebuje i jiný způsob spojení. Co opravdu ženy od muže chtějí, je být překvapovány něžnostmi. Prostě jen tak, bez důvodu, a za to vás budou milovat. Občas líbání prostřídejte držením za ruku a uvidíte, bude se usmívat celý den.

Tančete s ní
Tak jednoduché - když si s ní zatančíte, dáváte jí pocit výjimečnosti. Bohužel si ale hodně mužů zdráhá taneční střevíce obout, zvláště na veřejnosti. Hádejte co? Uvítá myšlenku, že nepotřebujete navštěvovat noční kluby, abyste si zatancovali. Stejně ji nadchnete, když si s ní zatancujete jen tak v obýváku.

Hezky se pro ni oblékněte
Když spolu půjdete ven, dejte si záležet na oblečení, bude jí imponovat. Není to o oblečení, ale o tom, že jí ukážete, jak je pro vás cenná. Dokonce natolik, že jí stojíte za námahu. Kromě toho hezká košile a vyžehlené kalhoty zvýší váš sex appeal. A je pravda, že ženy mají rády upravené muže.

Pamatujte si důležité milníky
Je pravidlem, že její narozeniny a svátek byste si měli pamatovat. Opomenutím některého z významných dnů ji pošlete zprávu, že už ji neshledáváte zajímavou. Poté, co se naučila nazpaměť všechna vaše významná data, vy necháte její nepovšimnutá? Naprosto ji tím, zlomíte srdce. Opravdu na ni zapůsobíte, když si zapamatujete nejen všechna důležitá data, ale i ta méně významná. Kdy jste jí poprvé řekl, že ji milujete, kdy jste ji poprvé políbil, kde jste se společně poprvé ubytovali nebo co měla na sobě, když jste se seznámili. Jakákoli zmínka o některé z těchto událostí ji rozpustí jako zmrzlinový pohár na slunci a v jejích očích stoupnete víc, než kdybyste uměl čarovat.

Zapojte ji do svých aktivit
Ženy rády tráví hodně času s mužem mimo ložnici. Touží po společných zážitcích a je to také nejlepší cesta k tomu, aby se rozvinul trojrozměrný vztah. Nebojte se, nedoporučíme vám přihlásit se na její kurz jógy. Horolezectví, turistika, tenis nebo cyklistika to jsou činnosti, které se mohou líbit vám oběma. Pokud se věnujete nějaké činnosti, zapojte jí do něčeho, v čem skutečně excelujete. Naučte ji skákat padákem nebo střílet - osobní přístup se jí bude určitě líbit.

Navrhněte návštěvu její rodiny
Ženy jsou skutečně šťastné, když muži vycházejí s jejich přáteli, ale úplně zbožňují, pokud dokážete vyjít s její rodinou. I když nejste nijak zvědavý na všetečné otázky matky a otce, navrhněte jejich návštěvu (třeba jen jednu do roka). Dáte jí tím najevo, že chápete důležitost rodiny.

Máte pravdu, jsou to drobnosti. Když na to přijde, tak ženy toho po mužích zas tak moc nechtějí, určitě v porovnání s tím, co tyhle maličkosti ve skutečnosti znamenají.

Položky na seznamu nejsou nijak zvlášť obtížné nebo časově náročné, ale přesto jsou muži velice často přehlíženy. To pak vede ženy k tomu, že se cítí opomíjené a od toho je pak jen krůček k hádkám a nepříjemnostem. Pokud se bude cítit výjimečná, půjde za vámi na konec světa...

Splňují vám muži vaše touhy? Plníte přání žen?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 210