Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: shutterstock.com

10 možností, jak prodloužit sex

Průměrný muž se vydrží milovat jen 5 až 10 minut, ale 71 % by chtělo lepší sexuální zážitek. Využijte následující rady a uvidíte, že váš požitek z milování se zlepší.

Pán masturbace

Masturbujte, když vaše partnerka prožívá orgasmus. Ale jen v myšlenkách, ne ve skutečnosti. Jinak řečeno, využijte lépe čas. Přiveďte se blízko orgasmu, ale nedokončete ho. Odložte ejakulaci.

 
Mačkejte penis

Když jste během sexu příliš rozpálení, zastavte a zmáčkněte si penis těsně pod žaludem. Zaměřte tlak na močovou trubici – trubice vede po spodní straně penisu. To odvede krev z penisu a na chvíli oddálí ejakulaci.

    

Urči nevyhnutelnost ejakuace

Proces sexuální citlivosti má čtyři fáze: vzrušení, stoupání, orgasmus a uvolnění. Trik spočívá v rozpoznání těchto fází. Představte si, že síla sexuálního vzrušení se pohybuje na škále od 1 do 10, pak se snažte udržet jej na 7.

    
Trénink

Kegel je cvičení, které pomáhá posílit svaly, které kontrolují ejakulaci. Začněte jednoduše tak, že budete přerušovat močení. Až to zvládnete, můžete to praktikovat kdekoli – u stolu, při řízení. Zatněte svaly a držte 10 vteřin, pak uvolněte.      

 
Vmáčkněte, nezastrkujte

Vmáčkni konec penisu do její vagíny. Setrvávejte v jejím poševním vchodu, kde se nacházejí nejcitlivější nervová zakončení. Pak se zaměřte na malý, jemný pohyb, kterými vniknete jen 3-5 centimetrů do její vagíny.

 
Ukažte zdvořilost

Nejdřív dáma, pánové až… - mluvíme o něčem víc, než  kdo má první vstoupit do dveří. Když jí umožníte, aby měla orgasmus první, přinese vám to jistý druh potěšení, a to vyplaví hormony, které potlačují úzkost.

 
Požádejte lékaře o Prozac

Studie ukázaly, že 73 % mužů, kteří trpěli předčasnou ejakulací, se vyléčilo nebo aspoň zaznamenalo zlepšení poté, co začali užívat Prozac (20 mg denně a pak 40 mg týdně).

  
Jděte na druhé kolo

Brzy po ejakulaci se do toho pusťte znovu (ano, muž zůstane vzhůru). Pomůže vám, když budete věnovat zvláštní pozornost vzrušení a vzrušování vaší partnerky. Většina mužů na podruhé vydrží mnohem déle. Čím déle to budete praktikovat, tím déle vydržíte už napoprvé.  

 
Nechte ji nahoře

Pokud je partnerka nahoře, je váš penis méně stimulován. Požádejte jí, aby to dělala pomalu -   dlouhé a rychlé výpady jsou nebezpečné pro mužovu výdrž.

  

Přestaňte myslet na svůj orgasmus

Část mozku, která je odpovědná za spouštění orgasmus je stimulována, když myslíte na to, jak ho mít, nebo zastavit. Zaměřte se na to, co se děje právě teď – na její hebkou pokožku na vašich stehnech – to rozptýlí vaši pozornost na celé tělo.

Jak oddalujete orgasmus vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 213