Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Angelina Jolie / foto: Archiv

Angelina: Dvojčata nám vylepšila sex

Těhotenství prý hodně pomohlo hollywoodském páru Angelině Jolie a Bradu Pittovi v ložnici. „Vylepšilo nám to sex, jsme mnohem více kreativní, více si užíváme,“ odtajnila v rozhovoru sexy Angelina.

Zároveň přiznala, že hvězdný pár pořádně zaskočilo zjištění, že očekávají dvojčata. „Nečekali jsme, že se naše rodina rozroste o takový kus. Ale vzali jsme to jako výzvu a věříme, že se s tím dokážeme popasovat,“ doplnila smyslná herečka.

 

V interview pro magazín Entertainment Weekly také uvedla, že hlavní náplní dne je pro ni postarat se o děti. Dvojice vychovává čtyři dítka, šestiletého Maddoxe, čtyřletého Pax, o rok mladší Zaharu a dvouletou Shiloh. Pouze poslední je její biologickou dcerou, ostatní děti jsou adoptované.

 
Brad pomáhá

Těhotné Angelině prý slavný partner Brad Pitt velmi pomáhá. Jezdí s ní po doktorech, stará se o děti. „V podstatě se nemusím hnout, stačí mi jen zařvat miláčku a on se postará,“ řekla Jolie. „Kdykoliv se chtějí děti zvednout, Brad přiskočí a podá mi je. Už máme vypracovaný systém,“ usmála se.

 

Nejspíše na oplátku mu proto sama nakreslila nové tetování. „Bylo to na ekonomickém fóru v Davidu. Ne že bychom se tam snad nudili, ale když jednou nebylo co dělat, malovala jsem mu na záda. A jemu se to zalíbilo,“ popsala historii vzniku nové Bradovy ozdoby.

 

Angelina se také několika slovy vrátila ke své divoké minulosti. Je ráda, že o ní může otevřeně hovořit, že už ji má vyřešenou. „Mluvím o ní, protože si myslím, že to může lidem pomoci, mohou se poučit z chyb, které udělal někdo před nimi. To, že jsem dělala některé podivné věci, ze mne přece nedělá špatného člověka. Je pro mne osvobozující o tom mluvit.“

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 128