link
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyvolení / foto: Prima TV

VyVolení: Anarchie! Utekli na střechu

VyVoleným už se nelíbilo ve vile, tak vylezli na její střechu. Vše vyprovokoval Dominik, za ním se pak vyšplhali další soutěžící. Milan toho hned využil po svém a rovnou vyčistil okapy.

Byl to netradiční pohled. Sedm VyVolených, mezi nimiž byli vedle Dominika a Milana také René, Georgina, Honza, Marcela a Radim, stálo na střeše a s chutí se rozhlíželo za zdi vily, v níž tráví společně už pět týdnů. Hulákali na všechno živé okolo a skvěle se bavili. I původně brblající Radim si netradiční „výlet“ užil.

 

magazin.cz
Na střeše však nebyli všichni. A právě ti, kteří zůstali dole, byli naštvaní. Juli zamračeně rozkládal rukama, jak je štáb nespravedlivý. Není to prý žádná soutěž, zatímco jedni si dělají, co chtějí, porušují pravidla a nejsou potrestaní, ti méně šťastnější dostanou vyhazov nebo to odnesou za ně.

 

David, který ve vile tento týden šéfuje, také nevěřícně zíral. Pro jistotu hned zaskočil do zpovědnice, aby se dozvěděl, o co jde. VyVolení ze střechy mu totiž vemlouvavě tvrdili, že mají „výškové práce“ od štábu povoleny. Tak tomu samozřejmě nebylo, i když o porušení pravidel také nešlo.

 

Pravidlo totiž zní, že VyVolení totiž nemohou svévolně opustit objekt vily, na střechu jako součást vily tak evidentně mohou. I tak byla ale sedmička potrestána. Až do odvolání se všichni museli při pohybu plazit.

 

Ono „až do odvolání“ ale netrvalo příliš dlouho, navíc chlapi plazení víceméně proleželi na kanapi. A Juli? Ten si mohl po takovém trestu jen hlavu ukroutit…

Co si o tom myslíte?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 114