Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Jana Štefánková (vlevo) s Michaelou Maláčovou / foto: Česká Miss

Českou Miss bude uvádět Štefánková!

Finálovým večerem soutěže krásy Česká Miss bude v letošním ročníku provázet nová moderátorská dvojice, v níž bude úspěšná moderátorka, modelka a již také maminka Jana Štefánková.

Co nového přinese čtvrtý ročník soutěže Česká Miss? Nejzajímavější je zřejmě velmi zvláštní místo pro přímý televizní přenos z finálového večera. Pražský Top Hotel tentokrát nahradí Letiště Praha, které se stalo partnerem České Miss 2008. Divák tak bude moci sledovat slavnostní galavečer odehrávající se v nové odletové hale ruzyňského letiště.

Za natáčením finále bude stát nový tvůrčí tým režiséra Romana Petrenka, který režíruje populární a divácky úspěšné pořady jako jsou televizní show StarDance, Eso a další. Co je však pro oko diváka velmi zajímavé je to, že jednou z hlavních hvězd finálového večera České Miss 2008 bude topmodelka Petra Němcová.

Dle všeho na nás také čeká nový formát programu finálového večera. Blíže poznáme nejen soutěžící, ale také práci poroty. Nahlédneme rovněž do atraktivního zákulisí soutěže i rodinného zázemí dívek. Náhled do šaten, kde se dívky v průběhu finálového večera převlékají, se ale prý neplánuje ani letos. Tak snad příští rok...

Co si o tom myslíte vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 13