Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Výzva ve vile / foto: TV Prima

VyVolení: Juli ostříhal kartáčky

Na nějaký čas se stal prezidentem „chasník“ Milan. Nestal se jím ale náhodou. Zvolili si ho VyVolení.

Na funkci kandidovali tři obyvatelé vily – spolu s Milanem ještě René a Honza. Milan při své volební kampani sliboval, že ve vile zavede více zábavy, noční klid a prý se také postará o to, aby se méně kouřilo a více sportovalo. Svým projevem předčil i křičící René a hezounka Honzu.

 
Juliho kanada

Jednu noc se nevýslovně nudil Juli. Spát jako ostatním se mu nechtělo a tak si sedl na terasu a přemýšlel. V hlavě se mu zrodil ďábelský nápad na kanadu a připravil ostatním spolubydlícím slušné překvapení.

 

Ostříhal jim štětiny u kartáčků na zuby a svůj naopak schoval, aby mu ho nikdo nemohl na oplátku zničit! Od rána tak měli VyVolení co dělat – hledali viníka. Nejvíce své zraky upřeli na Milana, Juliho a Davida...

 
Výzva

Ještě než se měl v přímém přenosu Radim vyjádřit, koho si s sebou vezme do sobotního Duelu, přepadla ho odpoledne depka. Utěšitelkou mu byla René.

 

Vzlykajícímu „kamarádovi“ se snažila poradit, koho ze svých adeptů má večer vyzvat. „Vem si Georginu, za to, jak je zákeřná,“ radila Radimovi. Poslechl ji.

 

V přímém přenosu pronesl VyVolený svoji tříminutovou řeč, během které stihl pozdravit jmenovitě svoji rodinu, kamarády a exVyVolené. I když se ho Tereza Pergnerová snažila přerušit, že tohle říkat nemá, že prostor je vymezený k tomu, aby si vylil své srdce k dění ve Vile, bylo to marné.

 

Radim jí jen odpověděl, že na svoji řeč má tři minuty a pokračoval... „Budu se držet toho, komu jsem dal v úterý palec, do Duelu si vezmu Georginu,“ vyřkl nakonec svůj ortel Radim.

Co si o tom myslíte?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 72