Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Michal Červín / foto: Nova TV

Vem si mě: Milionář zuří kvůli kopačkám!

Milionářský ženich Michal Červín je na dně. Je zavřený ve svém domě v Průhonicích, ven se mu moc nechce, pije a zuří. Důvod je jednoduchý. „Jeho“ Barbara mu u oltáře neřekla své ano.

Strávili spolu pohádkovou dovolenou, Maledivy byly prodchnuty romantikou. Oba si krásné chvíle na pláži moc užili, Barbara svého milionáře navíc ještě pořádně nažhavila tím, že se ukazovala nahoře bez. Není divu, že se Červín těšil do Prahy, aby si před oltářem „svou“ vítězku soutěže pojistil.

 

Jenže zatímco on „ano“ řekl, na to Bářino čekal marně. Podle deníku Šíp jej odmítla a svatbu zastavila, on nyní zavřený ve svém domě zuří a přemýšlí, co dál. A chvíle samoty si vylepšuje i nějakým tím alkoholem. Zuřivě zaútočil i na fotografa, který chtěl pořídit jeho snímky, napsal Šíp.

 

Řada z vás si myslí, že má co chtěl a Barbara se ukázala v pravém světle. „Je to tvrdá nesympatická husa,“ napsala cernavranka. „Namyšlená fiflena, která prahne po penězích!“ doplnila Vevika. „Je ztělesněním namyšlenosti a všech špatných vlastností, jak něco takového může chodit po světě,“ připojila se Bayushka.

 

Ale slízl to u vás i samotný Michal. „Stejně je to nějaký somrák nasazený Novou. Který úspěšný podnikatel by se ztrapňoval v TV před celým národem při výběru pipek,“ usoudil Harry_Fotr. „Byla to potvora a on trouba, že to neprokouk,“ doplnila Kikina.

Co si o tom myslíte?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 555