Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
VyVolení / foto: Shutterstock

VyVolení: Do duelu ve třech

VyVoleným připravil štáb milé i nemilé překvapení. Svým ovečkám dal za úkol, aby jednoho ze svým spolubydlících „pomluvil“ na kameru.

Za to, že na něj prozradí všechnu „špínu“ dostal každý dopis od někoho ze své rodiny. Postupně si pak dopisy chodili všichni číst do zpovědnice, jediné oko nezůstalo suché. Dokonce i Milan, kterého jen tak něco nedostane, ukápl pár slz.

Překvapení
Jelikož divákům nepřijde David moc sexy, připravil si pro něj štáb malé překvapení, přímo erotické. David měl za úkol svléknout se do půli těla, zavázat si oči černým šátkem jít do sauny a čekat. Nejprve si všichni mysleli, že za ním štáb pustí jeho přítelkyni, ale chyba... štáb byl iniciativnější, poslal za Davidem břišní tanečnici, nebo spíše tanečníka. Ten Davida příjemně masíroval, až do poslední chvíle si David všechno užíval, než zjistil, že mu dobře dělal muž. I tak ale štábu poděkoval...

Výzva
Včera čekalo VyVolené opravdu nemilé zjištění. Do Duelu nepůjdou jen dva z jejich řad, ale tři! Dominik měl za úkol vybrat si soupeře na sobotu a slovo, že si vezme Milana dodržel. Odůvodnil to tím, že se aspoň rozhodne, kdo z nich dvou je favorit na výhru 11 milionů korun. Po výroku Dominika, Tereza všem VyVoleným oznámila, aby si sedli. Bylo to opravdu na místě, VyVolení se totiž dozvěděli, že do Duelu půjdou tři. Milan šel přemýšlet do Zpovědnice, kde přemýšlel až se z něj kouřilo. „Je to fakt těžký, mám dva adepty, ale nevím koho dát. Terezko, řekni mi, až budu mít říct jméno a já to prostě řeknu,“ apeloval na moderátorku Milan, který měl na rozhodnutí jen pár minut. Když zazněl gong, vyřkl jen Honza. Jeho druhý adept byl Radim. Kdo v Duelu prohraje a navždy opustí vilu se dozvíme v sobotu.

Co si o tom myslíte vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 83