link
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Britney Spearsová / foto: Korzo

Britney lhala, sexve čtrnácti

Úspěšná, zářivá a šťastná popová hvězda, která uchrání svůj věneček až pro milovaného manžela. Tak se světu představovala zpěvačka Britney Spears. Podle amerického magazínu to byla lež.

S novým obviněním do hroutícího se života někdejšího popové princezny přispěchal časopis US Weekly. Podle Erica Ervina, který jako teenager s Britney spolupracoval, bylo image „panny“ zcela promyšleným reklamním trikem.

 

Podle něj přišla zpěvačka o panenství už ve svých čtrnácti letech s tehdejším přítelem Regem Jonesem a ani v partnerství s Justinem Timberlakem se nedržela zpět. Už od počátku prý spolu pár žil velmi intimně.

 
Tragédie v rodině

A není to jediné tajemství rodiny Spearsových, které v novém vydání magazín odhaluje. Podle něj se v minulosti skrývá děsivá tragédie, která by mohla být i jednou z příčin současného nevyzpytatelného chování popové star.

 

Její babička Emma Jean Spears totiž v roce 1966 spáchala sebevraždu v pouhých jednatřiceti letech. Zemřela osm let po smrti svého dítěte, které přežilo pouhé tři dny od narození. Podle reportáže US Weekly trpěla babička Britney depresemi a nikdy smrt své ratolesti nepřekonala. Zastřelila se vedle jejího hrobu.

 

Místní noviny tehdy o události informovali takto: „Střelná zbraň byla namířena proti hrudi ženy. Ta si nejdříve vyzula pravou botu a pak prstem stiskla spoušť.“


Babička po sobě zanechala čtyři další děti, včetně otce Britney Jamieho Spearse. I zbývající děti její smrt nejspíše poznamenala, neboť dva z Jamieho bratrů skončili ve vězení a později jako bezdomovci.

Co si myslíte o Britney?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 155