Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Britney Spears / foto: Sony BMG

Britney: pláč v zákulisí

Slzy za oponou. Taková byla dohra mohutně kritizovaného comebacku zpěvačky Britney Spearsové na předávání cen MTV.

„Nejdříve byla úplně nervózní ze všeho toho očekávání a když už to měla za sebou, byla úplně vyvedená z míry,“ popsal zdroj magazínu People první pocity blonďaté star po návratu z pódia. Pak se podle něj spustily první slzičky.

 

Podle stejného zdroje přitom na zkoušce před vystoupením byla Britney suverénní. „Tam jsme viděli něco jiného. Bylo to dobré. Vážně dobré. Jenže v přímém přenosu, přede všemi těmi lidmi najednou na scéně ztuhla…,“ citoval zdroj People.

 

List New York Daily News ale citoval jiného chlapíka, podle něhož se Spearsová objevila na zkoušce se skoro čtyřhodinovým zpožděním. „A napochodovala na ní s margaritou v ruce. Jako by neměla vůbec žádný respekt k lidem okolo. MTV dost hazardovala, když na ni vsadila,“ popsal deník.

 

Konkurenční New York Post doplnil: „Navíc odmítla na zkoušce cokoliv dělat. Tanečníci se pokusili párkrát ji zvednout a zatočit s ní ve vzduchu, ale ona nic. Žádná reakce. Komplikovanější taneční kroky vůbec nezvládala, a tak musely být odstraněny.“


Prohlédněte si kritizované vystoupení Britney Spears:

Zpívání už Britney nejde. Čemu by se měla věnovat teď?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 153