Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Fotbal / foto: sxc.hu

Chceš vést fotbalový nároďák?

Také už máte plné zuby Brücknera a jeho svěřenců? Stavěli byste místo Baroše raději Vlčka? A vůbec téměř všechno byste udělali jinak? Klidně můžete. A zadarmo...

Žádný problém, ale budete muset začít pěkně od začátku, zato v zodpovědné roli manažera týmu. Budete muset zajistit rozpočet, nakoupit hráče, najít ideální sestavu. Starat se o fanoušky, sponzory i stadion. Sledovat přestupový trh a řešit bulvární výstupy svých hráčů a při tom všem nezapomenout na svoji juniorku, která může být základem vašich úspěchů, protože když ne výchova vlastních hráčů, tak jejich prodej vás může spasit.

Že to všechno chcete, ale nevíte, o čem je řeč? O nejpopulárnějším a největším online fotbalovým manažeru na světě. Ještě jste o něm neslyšeli? To je škoda, protože stačí jen internetový prohlížeč a chvilka času. Můžete mít i hluboko do kapsy, protože vše je zdarma.

Skoro milión týmů
Svůj trenérský i manažerský talent si tak může v konkurenci 940 892 týmů po celém světě vyzkoušet každý. To je na tom vůbec to nejlepší, Hattrick (tak se manažer jmenuje) paří lidi po celém světě, takže si lze zahrát přátelák s týpkem z Austrálie, USA nebo třeba Hondurasu.

A když se zadaří, tak - kromě klasického poháru - je možné hrát i obdobu Ligy mistrů. A že má každá země svoji reprezentaci, a to i juniorskou, s tím je nutno počítat také.

U nás je v současné době zaregistrováno 19 112 týmů rozdělených do sedmi lig a čtrnácti regionů. Ligové zápasy se hrají každou sobotu, mimo to si lze sjednat jeden přátelák týdně. A pak už záleží jen na výsledcích. Od těch se odvíjí vše.

Spokojenost fanoušků, jejich množství, tedy i příjem ze vstupného. Na penězích zase kapacita stadionu, kvalita hráčů, trenérů a na nich výkon v zápase.

A přesně tak se roztáčí vskutku zajímavý kolotoč, kde všechno záleží na všem, ale tak už to chodí. A teď už jen zbývá nazout si kopačky, obléct dres a nažhaveně zasednout k počítači. A na adrese www.hattrick.org to natřít všem okolo!

Zkusíte si tuto hru?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 15