Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Slash / foto:

Slash odhaluje skandály Guns N’Roses

Kudrnatý kytarista Slash, který krom klasické sestavy Guns N’Roses a současné kapely Velvet Revolver, hrál s kdekým, uvažuje o natočení sólového alba.

Sice ještě přesně neví, kdy a zda se k natáčení desky odhodlá, má už poměrně jasno v tom, jak by měla znít. Poměrně přesnou představu má taky ve výběru hostů: „Chtěl bych si pozvat jednak lidi, s nimiž už jsem v minulosti spolupracoval, jednak bych rád oslovil muzikanty, s kterými jsem ještě neměl co do činění,“ nechal se slyšet jeden z nejrespektovanějších rockových kytaristů, jehož jméno bude asi už navěky spjato především se zlatými časy bouřliváků Guns N’Roses.

V Japonsku je nechtějí
Slash je momentálně členem superkapely Velvet Revolver, kterou kromě něj a dalších odpadlíků z GNR tvoří bývalý zpěvák Stone Temple Pilots Scott Weiland. Před nedávnem společně vydali druhé album Libertad, které se ale setkalo se spíše vlažnějším přijetím.

Slashovy plány na sólovku v této souvislosti znějí zcela logicky. Na náladě v kapele jistě nepřidá ani fakt, že skupina musela odvolat turné v Japonsku, neboť nikdo z muzikantů nedostal vízum.

Vedle hudby i knihu
Kromě hudby se ale kytarista vrhl i na psaní. V těchto dnech se již na pultech objevila jeho biografie, kterou sepsal společně s Anthony Bozzou. Ten o výsledku prohlásil, že je velmi pikantní, což ovšem neznamená, že by to všechno nebyla pravda.

„Nikdy jsem nechtěl napsat knihu, přišlo mi to jako konečná. Jediný důvod, proč jsem se do toho nakonec pustil, byla ta spousta lží a pomluv kolem kapely. Chci v tom konečně udělat jasno,“ uvedl Slash v nedávném rozhovoru.

A co na to jeho někdejší kolega ve zbrani Axl Rose? Mlčí, vyčkává a již dobrých třináct let pulíruje svou životní desku Chinese Democracy. Bohdá, že ji někdy přece jen dokončí...

Posloucháte Velvet Revolver?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 27