link
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Milostné objetí / foto: sxc.hu

Nepodceňujte při sexu předehru!

Ženy ji milují, chlapi se u ní nudí. Proč je tak důležitá?

“Nespěchej tak, miláčku. Pojď se pomazlit.” Tak tahle věta dokáže občas pěkně zchladit sexuchtivého muže. Zatímco jeho cíl je co nejdříve, eufemisticky řečeno, “na to vlítnout“, žena potřebuje více času. Chce něžnosti - hlazení, polibky, zapomenout na všední starosti a pomalinku se oddávat rostoucímu vzrušení.

Předehra navíc prohlubuje důvěru a zvyšuje erotické napětí. Následný sex tak bude zaručeně kvalitnější - pro oba. Už proto bychom neměli předehru odbývat.

Jak si ji tedy můžeme zpříjemnit, aby se pro “silnější a netrpělivější polovičku” nestala peklem? Jako skoro u všeho bychom se měli vyhnout stereotypu. Když víte, že až skončí tento (dosaďte si svůj název) seriál, budete se chvíli mazlit a pak - znáte to…

To moc sexuální fantazie nepodněcuje. Ale co zaskočit partnerku, ať už při mytí nádobí, vysávání, nebo začněte už v tramvaji cestou z kina, v autě, až se budete vracet z výletu. Možností je nepřeberné množství.

Jak by se mělo při předehře správně postupovat?
Univerzální recept samozřejmě neexistuje, respektive má milión a jednu podobu, ale neškodí si připomenout to nejzásadnější.  

Začněte pomalinku, nenápadně, hlazením rukou, kradmými doteky. Poté, co partnerka zpozorní, začněte se zabývat hlavou a krkem. Líbejte ji na ústa, nos, tváře, oči, jazykem zkoumejte krk či ušní lalůčky.

Pomalu, pomalu
Během této fáze se můžete začít navzájem svlékat. Následný logický krok je přesunout se směrem dolů - na prsa. Mezi jinými, podle zduřených bradavek poznáte ženinu připravenost k sexu (rozuměj ke styku). Stimulace prsty i jazykem je nejjistější.

Ovšem muž by neměl zapomínat, že prsní bradavky patří k nejcitlivějším místům u ženy a pokud je předráždí, může jí způsobit bolest. Není to žádný knoflík na automatické spouštění slasti. Takže opatrně, něžně, krouživě a pomalu. Rozhodně je nehníst jako těsto na knedlíky!

Tyhle tři fáze by vám měly zabrat nějakých patnáct, dvacet minut (což zase není tak moc, že ne?). Když muž svou pozornost zaměřuje na ženin klín, neměl by se hned vrhnout na klitoris a začít jej drhnout jako stůl šmirgl papírem.

Nespěchejte a pomalu si hrajte se stydkými pysky a okolím poševního vchodu. Klitoris si řekne sám, až bude připraven. Až se zvětší a zvlhnou rodidla, vězte, že už je hotovo. Můžete na to vlítnout...!

PS: Rozhodně netvrdíme, že předehra se musí odehrát při každém milování. Ono někdy ze sebe strhat věci ještě mezi dveřmi a vrhnout se na sebe na koberci v předsíni, má taky něco do sebe...

Jak dlouhou předehru praktikujete vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 166