Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vlevo Nataša, vpravo šejk. Nyní šťastní novom / foto: Daily Mail

Šokující svatba. Šejk si vzal chudou servírku

Ten příběh je jako vystřižený z červené knihovny. Nebo z pohádky. Případně obojího. Je o tom, jak chudá servírka ke štěstí přišla a vzala si ukrutně bohatého šejka. Člověk by nevěřil, že se něco takového ještě může stát.

Nejdřív si představme osoby a obsazení. On je princ ze Spojených arabských emirátů a zároveň jeden z nejbohatších mužů světa. Člen tamní královské rodiny. Ona je devatenáctiletá servírka, která si vydělává okolo pěti stovek korun týdně v jednom běloruském hotelu.

 

Setkali se, když Nataša Alijevová nesla šejkovi Saídu bin Maktoumovi al Maktoumovi pomerančový džus do jeho prezidentského apartmá. To bylo před pouhým měsícem. Tehdy si ani v nejmenším nedokázala představit, jak toto setkání změní její život, píše o štěstí mladičké dívenky britský deník Daily Mail.

 

Sestra jako tlumočnice

Třicetiletý princ, jehož majetek se odhaduje v přepočtu na zhruba 360 miliard korun a který byl v Bělorusku na střelecké soutěži v trapu, pak dvakrát odložil svou další cestu, aby mohl s Natašou strávit více času. 

 

Pak sebral odvahu a požádal rodiče o její ruku. Ti souhlasili a necelý měsíc po prvním setkání si pár během jednoduchého ceremoniálu řekl svá „ano“. Nataša a její 25letá sestra Galina nyní opustí Minsk, píše Daily Mail, a odcestují s princem na další střelecké střetnutí. Tentokrát na Kypru, kde si budou užívat luxusní jachtu.

 

Proč sebou berou Galinu? Inu, potřebují spolu mluvit. Rozhodli se pro angličtinu, v té je ale Nataša ještě slabá, Galina naproti tomu mluví mnohem plynuleji. Slouží proto zamilovanému páru jako tlumočnice.


Setká se s další šejkovou ženou 

Nataša se na Kypru zároveň setká s princovou první ženou. Třicetiletý playboy totiž už jednou ženatý je a má pět dětí, čtyři syny a dceru. Nataše to zřejmě nevadí, alespoň veřejně nedává nic najevo. „Za zády svého manžela nemůžu nic říkat. Saíd nechce žádnou publicitu,“ říká zatím velmi poslušná a spokojená Běloruska. „Žiju si jako v pohádce,“ dodává jen.

 

Její dvaapadesátiletá matka Lilia se díky dceřině sňatku také vznáší v oblacích. Příští měsíc navštíví Natašu v jejím paláci v Dubaji. Jaká změna oproti jejímu malému bytu ve Smoleviči, několikatisícovém městečku pár kilometrů východně od Minsku …

 

„Vidím, že je moje děvče šťastné. A zeť taky. To je pro mě to nejdůležitější. On je čestný, inteligentní a taktní muž se skvělým vzděláním. Jeho majetek mě nezajímá. Nejsem z těch, které vymění dceru za peníze,“ dušuje se matka. „Ani Nataša taková není, prostě se zamilovala. Tím jsem si jistá,“ zdůrazňuje.

 

Jednou bude první dámou

Celá Natašina rodina si teď užívá její štěstí. A jistě i šejkovy peníze. Vždyť to není tak dávno, kdy byla rodina tak chudá, že matka musela cestovat stovky kilometrů na trh do Moskvy, kde kupovala levné čínské oblečení.

 

Šejka Nataše přeje i její bývalá učitelka Nina Šachnutová. Podle ní nebyla jen krásná, ale vždy byla i velmi dobře vychovaná. „Matka se o ni dobře starala, navíc má šarm a aristokratické vzezření. Dokážu si představit, co v ní princ uviděl,“ říká učitelka, podle níž byla Nataša populární i mezi chlapci.

 

Nataše ani její rodině nevadí téměř nic. Princova polygamie? Mávnou rukou. Že musí Nataša konvertovat k islámu? A co... Prostě láska jako trám. A k tomu bonus, díky němuž se ještě před pár týdny chudá servírka z běloruského Minsku jednou může stát první dámou Spojených arabských emirátů? Tedy, přesněji řečeno – jednou z prvních dam…

Můžete mít podobnou kliku i vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 75