Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyvolení / foto: Prima TV

VyVolení: Radim proti Lucce!

Čtvrteční Výzva se ve vile VyVolených nesla v duchu otázek na tělo od Terezy Pergnerové.

Nejednoho soutěžícího moderátorka pořádně zaskočila, nejvíce asi ztuhl úsměv René, které se Tereza zeptala, zda by šla do Duelu místo svého přítele Radima, se kterým VyVolení zúčtovali v úterý. Charismatická „moravanda“ bez rozmyslu odpověděla „ano“.

 

Šok následoval, když tedy Tereza jejímu slovu vyhověla a nechala Radima sundat si zelený šátek a předat ho René... Až po chvíli všichni soutěžící zjistili, že si moderátorka z páru jen tropila žerty.

 
Vila je pomlouvačná

Ještě než se všichni dozvěděli, koho si s sebou vezme Radim do Duelu, přesvědčili nás soutěžící o faktu, že třetí řada VyVolených je prozatím „pomlouvačná“.

 

Až doteď jsme se nedozvěděli nic jiného, než kdo koho nemá rád, komu se zježí chlupy na rukách, když jiný promluví a koho by kdo z Vily vypudil. Možná je to i tím, že když už soutěžící řeší něco jiného, je slyšet jen jekot a překřikování jednoho druhým...

 
Taktika nebo opravdový duel?

Nejen Radimovi se od Zúčtování honily hlavou myšlenky, koho si s sebou vezme v sobotu do studia, kde bude bojovat o návrat mezi VyVolené.

 

Bude Radim taktizovat a vezme si k sobě někoho slabého, nebo bude fér a vezme si někoho silného? Nad tím asi každý přemýšlel...

 

„Každý z Vily má v sobě něco výjimečného, mám je rád, bylo to tu skvělé, ale budu se snažit vrátit se zpátky. Šátek dám člověku, kterého jsem určil v úterý a za svým si stojím. Je to Lucka,“ prohlásil Radim.

Koho byste nechali ve vile?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 45