Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Chcete mě? Prodám sebe, dostanete i dům

Když se něco špatně prodává, musí se to nějak vylepšit – třeba dárečkem. Podobně zřejmě uvažovala jedna zoufalá Američanka.

Dvaačtyřicetiletá Deven Trabosh prodává na internetové aukci svůj dům včetně neobvyklého bonusu - možnosti vzít si majitelku domu. Rozhodla se tak vyřešit špatnou situaci na trhu s realitami i neveselou osobní situaci jedním tahem.

Jak uvádí list Daily Telegraph, svobodná matka Deven se více než rok snažila prodat svůj byt ve floridském West Palm Beach - neúspěšně.

Radikální krok
"Ožeňte se s princeznou ztracenou v Americe," píše v inzerátu, který podala minulý týden. A dál popisuje život prosáklý romantikou, cestováním, dům s klenutými stropy a lázně ve vířivce.

"Rozhodla jsem se zkombinovat inzerát, protože hledám lásku i kupce domu. Moc se mi nedaří... Nechci o dům přijít a chci někoho najít. Proto mě napadl tento inzerát. Vždycky jsem si přála být jako princezna z pohádky," dodává opálená blondýna.

Nevěsta za příplatek
Dům prodává v přepočtu za 5 miliónů korun, ale pokud si ji někdo vezme, bude muset zaplatit celých 12,5 miliónu korun. Slečna Trabosh ještě vážnou nabídku nedostala, ale prý už jí napsalo přes 500 lidí, většina v nich v kladném duchu.

Najdou se ale i kritici. Jednadvacetiletá dcera Haley sice matčino rozhodnutí podporuje, ale druhá dcera se za ni stydí.

"Samozřejmě je nutné, aby mezi námi něco bylo, nějaká přitažlivost. Neznamená to, že bych byla automaticky na prodej... nabízím balíček, který obsahuje romantickou lásku," dodává Deven.

Co myslíte, vyjde jít to?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 163