Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Nokia N95 s diamanty / foto: Amosu

Diamantová Nokia N95! Je jich jen deset

Po měsících čekání je na trhu skutečně exkluzivní mobil. Nokia N95 pokrytá diamanty. Ne dvěmi, třemi, ani deseti. To je pro děti… Na tomhle mobilu je diamantů rovnou přes tři stovky. Tomu odpovídá i cena.

Přesněji, tahle noblesní Nokia N95 se pyšní 325 diamanty. Na celém světě se bude pohybovat jen deset takových kousků, takže pokud ho chcete do sbírky, pospěšte si. Předpokládá se obrovský zájem a deset, to vážně není nijak závratné číslo.

 

Tady ale nastává háček. A to cena? Ta je skutečně lidová, „pouhých“ 24 tisíc dolarů. V přepočtu tedy necelého půl miliónu korun českých. Za to ale dostanete mobil, k němuž si sami vyberete barvu diamantů nebo budete moci rozhodnout, zda má být tělo mobilu z klasického či bílého zlata. Těžké rozhodování…

 

Navíc můžete mobil personalizovat a uvést na něj své jméno či iniciály. Roční servis je samozřejmě v ceně.

 

Tvůrcem mobilu, který vám bude skutečně drahý, je Alexander Amosu, který má kromě Nokie na svědomí i zlatý iPod, o němž jsme psali nedávno.

Zlatý iPod, Nokia s diamanty... Co bude podle vás následovat?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 95