Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ipod / foto: Shutterstock

Chcete zlatý iPod? Je za hubičku

Zlatý iPod či čínská chůvička dnes otevírají přehled technických vychytávek.

Zlatý iPod za hubičku
Jste-li jedním z tábora škarohlídů kritizujících cenovou politiku Applu pro prodej iPodů, raději odvraťte zrak. Tento 18karátový krasavec má také původ, ač to tak nemusí vypadat, v sériové výrobě. Co jej však odlišuje je, že jej dostala do rukou německá společnost Xexoo a vyměnila jeho, dříve sněhově bílé tělo za nové. Pokud vás zlatý macek zaujal, není nic jednoduššího/složitějšího, než si jej objednat za lidových 10 000 dolarů. Pozor, v ceně je i nepřetržitá 24hodinová podpora.

Čínská  „chůvička“ v mobilu

magazin.cz
Chcete kdykoliv na svém mobilu vidět, co dělá doma váš pes, děti, nebo manželka? Chcete se kdykoliv se zbytkem své rodiny podělit o zážitky z cest? Tuto možnost přináší speciální monitor ve tvaru helmy, který pod označením MF58 vyrábí čínská telekomunikační firma ZTE. „Chůvička“ umí prostřednictvím MMS komunikovat s mobilním telefonem a přenášet zvuk i obraz. Díky jednoduchému ovládání přímo mobilem můžete kameru v monitoru nasměrovat kamkoliv a kdykoliv chcete. Netradiční zařízení vyjde na 155 dolarů (asi 3 150 Kč).

Zlatý iPod - koupíte si ho?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 108