Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Paris Hilton chybí špěrk málokdy. / foto: ParisHiltonzone.com

Paris Hilton pomáhá opilým slonům

Skandalistka Paris Hilton jde do sebe. Už jí nestačí užívat si na večírcích a chce po sobě něco zanechat, proto se vrhá na dobročinnost. Snaží se pomoci indickým slonům, kteří mají problémy s alkoholem.

Paris našla své poslání poté, co slyšela o smrti šesti slonů, kteří vypili velké množství podomácku vyrobeného rýžového vína a zemřeli na popálení elektrickým proudem. A případ to není ojedinělý: v severovýchodní Indii prý přibývá případů, kdy se divocí sloni opijí rýžovým vínem a začnou vyvádět.

Polepšená Paris
Jak uvádí televizní stanice Sky News, ochránci přírody, kteří se doslechli o rozhodnutí blonďaté celebrity na problém upozornit, jsou její podporou nadšeni. "Jsem velmi ráda, že si Paris všimla nedávných incidentů, při nichž sloni přišli o život," řekla představitelka místní organizace na ochranu práv zvířat People for Animals, Sangeeta Goswani.

Paris se zapřísáhla, že chce změnit svůj život a využít své popularity k obecnému blahu. "Předtím byl můj život jen zábava, jen chození na večírky. Byl to život ve fantazijním světě. Ale když jsem měla čas zamyslet se nad tím, zjistila jsem, že si připadám vevnitř prázdná. Chci za sebou zanechat něco dobrého," řekla krátce po svém propuštění z vězení.

Myslíte, že Paris její dobrý úmysl vydrží déle než týden?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 145