Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Namlouvací tanec Rané a Dominika / foto: Prima TV

VyVolení: do finále jde René!

Ve finále VyVolených bude o milióny bojovat René. Vyhrála Duel se dvěma protivníky.

Ještě než se tři Duelanti odebrali do studia, připravil si pro všechny štáb hru na zbohatlíky. Nejenže dostali soutěžící krásné oblečení. Muži dostali fraky, cylindry a hůlky a dámy okouzlovaly v korzetech, kloboučcích a velkých sukních.

 

Kromě toho, že se skoro nikdo nepoznával a byl ohromen novou image, měli se všichni také podle svého oblečení chovat. Štáb svým ovečkám poslal příručku, která jim napovídala jak je to s líbáním rukou, tykáním, vykáním, stolováním a vším, co k vznešenému chování patří.

 

Většina VyVolených byla z úkolu nadšena, ovšem opět kromě Dominika, ten se už ani nenamáhá nějaké úkoly plnit. Za trest mu štáb nakázal, aby oblečení sundal a odebral se do prádelny, kde byl úplně sám. Neprošlo mu ani škemrání o deku a polštář, a tak tam mrznul ještě tak hodinku po skončení úkolu.

 
Duel

Do posledního trojDuelu se odebrali René, Marcela a David. Největší boje se vedly mezi dvěma ženami. René hned od začátku nemohla přijít na chuť Marcele.

 

Když se jí Tereza Pergnerová v přímém vstupu zeptala na něco ohledně své soupeřky, měla vždy jednu odpověď. „Marcela mě nezajímá, proto to nebudu komentovat,“ zněla pokaždé její slova.

 

Boj mezi třemi soutěžícími byl opravdu napnutý a nutno podotknout, že ukřičená René vyhrála nad Marcelou jen o prsa, stejně jako tomu bylo v sobotu při trojDuelu Radim, Ivana, Marcela. René postoupila do finále s 47066 hlasy, Marcela vypadla, přestože měla 46 588 hlasů. David opustil Vilu s 20 950 hlasy.

 

Jak dopadne finále, se musíme nechat překvapit. Pokud ale vyhraje René, jak asi dopadne její vztah s Dominikem? Sám Dominik má obavy, že ho René opustí. „Když vyhraješ, určitě se na mě vykašleš,“ pronesl při jedné z jejich debat.

Kdo by měl podle vás vyhrát celou reality show?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 153