Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Monako – luxus na dosah ruky

Pokud hned po příjezdu neutratíte všechny úspory v proslulém Grand Casinu v ještě proslulejší čtvrti Monte Carlo, budete si za ně moci užít všechno, co nabízí tento státeček, který je hned po Vatikánu nejmenším na světě.

Mikroplasty zabíjí vše živé. Všichni je ale běžně konzumujeme, aniž bychom o tom věděli.

Za mikroplasty jsou považovány miniaturní plastové částečky dosahující velikosti maximálně 5 mm. Jsou všude, ve vodě, ve vzduchu, dokonce i v potravinách. Co způsobují v lidském těle, se zatím přesně neví.

Černobyl odkryl další překvapení. Vědci jsou nadšeni z houby, která se živí radioaktivním zářením

Zajímavý organismus žijící na stěnách jaderného reaktoru může mít podle odborníků značný přínos v mnoha oblastech.

Hříšný Aleister Crowley – člověk s magickými schopnostmi

Ať už v magii věříte či nikolii, jistě jste někdy zaslechli jméno Crowley. Byl považován za neodpornější postavu počátku dvacátého století.

Tipy na dárky k Valentýnu - parfémy a kosmetika nikdy nezklamou

S blížícím se svátkem zamilovaných řada lidí přemýšlí, čím potěší svou drahou polovičku. V tomto období se na trhu objevuje celá řada krásných dárků, které jsou stylově zabaleny v romantické krabičce.

Jižní Amerika - na Machu Picchu po vlastní ose

Autobusem, vlakem, anebo pěšky? Pěšky!

Jarní úklid bez nervů a za polovinu času!

Jarní úklid, povinnost, na kterou se snad žádná hospodyňka netěší. Když se na něj ale dobře připravíte, všechno si pečlivě naplánujete a najdete si správné pomocníky, dá se zvládnout.

Fyzické kanceláře jsou už překonané, dnes vede kancelář v cloudu

Podnikatelé dnes velmi často nepotřebují žádnou fyzickou kancelář, a pokud už ji mají, setkávají se v ní s kolegy a zaměstnanci třeba jen na pár hodin denně.

Založení firmy online je zhruba 4× rychlejší

Začínající podnikatelé to v Česku nemají zrovna snadné. Je dobré, že už není stanovený minimální počáteční kapitál pro s.r.o., ale komplikací stále zůstává dlouhá doba zakládání firmy.

Kočičí kavárny – nahlédnutí do života jiného tvora

Kočičí kavárna je místo, kde se setkávají dva odlišné světy. Někdo tam zajde ze zvědavosti, někdo záměrně. Kočky totiž neomylně poznají, že vás něco trápí.

Lidé se zajímají, zda existuje souvislost mezi koronavirem a mexickým Corona pivem

Koronavirus patří v současnosti mezi nejvíce probíraná témata a někteří lidé hledají zdroj nákazy i v takových absurditách, jako například ve známém mexickém pivu.

Novější články Starší články Starší články