Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Tři netradiční kusy nábytku, kterými zaručeně oživíte svůj interiér

V článku přinášíme tipy pro všechny, kdo hledají způsob, jak snadno a rychle oživit svůj interiér. Není přitom třeba obrátit celý byt vzhůru nohama, stačí pár chytře zvolených a sladěných kousků, které nemá doma každý.

Ranní rituály na lačno: sázejte na blahodárné bylinkové čaje

Ráno dělá den – staré známé přísloví, na kterém je kus pravdy, nemyslíte? Kromě každodenního protahování bychom měli sázet také na pár zajímavých rituálů, mezi něž patří i popíjení bylinkových čajů. Ale jakých?

Upravte si doma vzduch podle svých potřeb pomocí zvlhčovače

Znečištěné ovzduší, prachové částice a suchý vzduch: výsledkem nerovného boje s nimi je často ucpaný nos, někdy také zhoršené dýchání, které se může projevit i u zcela zdravého jedince, a neustálé pokašlávání, jež někdy na

Ušetřete na splátkách s konsolidací a zjistěte, kdy je nejvýhodnější

Hledáte způsob, jak se zbavit některých svých půjček a neplatit za předražené úvěry? Podívejte se, jaké úvěry lze sloučit a kdy se konsolidace nejvíc vyplatí.

Jak vyřešit dědictví, aby pozůstalí „neprodělali kalhoty“?

Přemýšlíte, jak to udělat, aby vaši dědici nemuseli platit po vaší smrti notáři vysokou odměnu a dědictví jim nepřidělávalo starosti? Pojďme se podívat, zda je lepší majetek zahrnout do dědictví, nebo jej darovat ještě před smrt

Hypotéka – kdy o ní požádat a co k tomu potřebujete?

Uvažujete o koupi bytu nebo domu? Chcete si postavit svůj vysněný domeček? Nebo už nemovitost vlastníte, ale potřebovala by pořádnou rekonstrukci? Hypotéka vám s tím může pomoci.

10 důvodů, proč číst dětem

Jak vést děti ke čtení? A proč se vyplatí číst jim už od narození?

Proč nás tak zajímají drby ze života slavných?

Bulvární plátky jsou plné informací o celebritách. Propírá se kde, kdo s kým, proč, jak a lidi to zajímá. Hltají každý nový drb ze světa šoubyznysu. Ale proč vlastně? Proč se lidé zajímají o životy slavných?

Květiny v truhlíku na oknech a balkónech ozdobí váš dům

Pomalu se blíží čas, kdy se budeme rozhodovat, čím letos osázíme truhlíky na oknech a balkónech. Rozkvetlé muškáty, lobelky, surfinie nebo petúnie dodají vašemu domu šmrnc.

Materiály povlečení a jejich zpracování

Když vybíráte povlečení, kromě designu je důležité zvolit nejen správný materiál, ale i jeho zpracování. Poradíme vám, jak se v nabídce zorientovat, abyste si pořídili takové, které bude nejlepší právě pro vás.

Odkládaný rozchod je mnohdy lepší radikálně vyřešit

Žít v toxickém vztahu se nevyplácí, to jej raději ukončete a zvolte rozchod.

Novější články Starší články Starší články