Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Stavebniny Plzeň jsou připraveny na kutilskou sezónu

Kutilská sezóna je tady. S teplejšími dny se čeští kutilové opět pouštějí do prací kolem domu či na zahradě. Bez sortimentu stavebnin by to nebylo možné.

Rodinný dům na klíč je ideální způsob, jak si dopřát vlastní bydlení na míru

Jen těžko bychom našli rodinu, která netouží po vlastním rodinném domě. Soukromí a krásná zahrada v každém ohledu předčí život v panelovém bytě.

Rozcvička pro omlazení. Vyzkoušejte rajio taiso

Co začít den rituálem, který vás naladí do dobré nálady? Už jste slyšeli o fenoménu zvaném „rajio taiso“? Pokud ne, tak věřte, nejvyšší čas vyzkoušet. Efekt se dostaví okamžitě.

Blahodárné účinky pampelišky. Důvody, pro které ji začnete sbírat

Zatímco dříve se jednalo o obtížný plevel, dnes se těší pozornosti. Jedná se o jednu z nejúčinnějších léčivých bylin, kterou si můžete nasbírat nejen v přírodě, ale i na zahradě. Co vše obsahuje a s jakými neduhy vám pomůž

Jak poznat, že máme v bytě geopatogenní zóny a jak nám škodí?

Ať už pojem geopatogenní zóna dobře znáte, někde jste ho zaslechli, nebo jste o něm nikdy neslyšeli, neměli byste minout tento článek. Zjistíte v něm, co to geopatogenní zóny jsou, jak ovlivňují náš život i jak je poznat.

Jak naši předci poznali upíra a co dělali proto, aby nevstal z hrobu

Vampyrismus je téma, které v minulosti děsilo, zatímco dnes představuje senzaci. Jak se ale na upíry dívali naši předci? Čeho se báli a jak se proti nim bránili?

Kdo byla slavná Mitsuko, jak se ocitla v Čechách a proč se jí říká "naše Japonka"?

Když došlo ke sňatku, kde se spojily dva různé národy, a především dvě jiné kultury, senzace byla na světě. Snad i díky tomu je dodnes tolik zajímavý příběh Japonky Mitsuko.

Jubilejní 10. ročník Slavností Břeclav láká na přední české kapely i pivní speciály

Multižánrový hudební festival Slavnosti Břeclav letos slaví 10. narozeniny. Do zámeckého areálu 9. a 10. června zavítají kapely Mirai, Rybičky 48, Chinaski nebo Škwor. Návštěvníci Slavností se můžou těšit také na širokou nabídku

Zapáchající ruce? Díky ocelovému mýdlu už nikdy víc!

Pracujete v kuchyni, řeznictví či restauraci a stále vám na rukách ulpívá pach surovin, s nimiž pracujete? Klasické mýdlo je na takové pachy příliš slabé. Sice je trochu "převodní", ale za chvíli je ucítíte zas. Co s tím?

Není lékárna jako lékárna

Právě v těchto dnech to bude rok, kdy se v Praze na Kačerově otevřela nová, soukromá lékárna Life. Jak se vede lékárně vracející se k hodnotám apatyky v moderním pojetí?

Příměstské tábory jsou skvělé pro děti i jejich rodiče

Mnoho rodičů se v těchto dnech shání po letním táboře pro svá dítka. Některé děti a vlastně i někteří rodiče však děsí představa toho, že ratolest bude čtrnáct dní mimo domov. V takovém případě lze zvolit alternativu v podob

Novější články Starší články Starší články