Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Alergie u psů a jak ji řešit

Alergiemi trpí téměř každý z nás a bohužel se nevyhýbají ani našim čtyřnohým mazlíčkům, psům nevyjímaje. Zvířata si s tímto problémem sama neporadí a musíme přidat pomocnou ruku. Například správně zvoleným krmením.

Jít na toaletu nebylo nikdy snadnější

Dnes už si neumíme ani představit, že zamíříme na toaletu a tam by nebyl toaletní papír či klasický splachovací záchod. Historie těchto vynálezů však ukazuje, že i takto běžné věci našich domácností daly vynálezcům pořádně za

Víme, kde seženete použitý iPhone za hubičku

Brousíte si zuby na mobil značky Apple, ale na nový zkrátka nemáte peníze? Nevadí. Kupte si ten z druhé ruky. Sice již používaný, ale v perfektním technickém stavu. A ve srovnání s tím novým skutečně za hubičku.

Jak zvládnout bez stresu vánoční úklid

Nezadržitelně se blíží čas Vánoc. Kromě pečení cukroví čeká hospodyňky i pravidelný vánoční úklid. Jak vše stihnout a nezbláznit se z toho?

Nachlazení – s lékařem týden, bez lékaře sedm dní

Nos odřený od neustálého smrkání. Uslzené oči, krk v jednom ohni. Každý má zaručenou radu, jak se máte vyléčit, ale nezabírá vlastně nic. Co s tím?

Kolik druhů vánočního cukroví se peče u vás doma?

Nejsem otrok, letos nepeču. A tak jo, ale jen to základní cukroví. Jasně, upeču vanilkové rohlíčky a linecké cukroví. Tím končím.

Jak vybírat doplňky stravy pro zdravou pleť, vlasy a nehty?

Doplňků stravy jsou plné regály v lékárnách, drogeriích i supermarketech. Je tak otázkou, po kterém sáhnout.

Milostný život patří všem, i seniorům

Sex je součástí našeho života podobně jako dýchání. Milostné pletky, ale i postelové hrátky nejsou jen pro mladé, krásné a úspěšné. Naopak. Sexualita nás provází celý život, i když už jsme dávno v důchodu.

5 způsobů, jak žít život naplno

Máte pocit, že ve svém životě jedete takzvaně „na půl plynu”? Že své dny nevyužíváte na maximum? Seznámíme se způsoby, jak do života vnést více spokojenosti.

Seznamte se s kaki: ovocem bohů, které pozitivně působí na naše tělo

Šaronské ovoce, korejské mango, medové jablko nebo prostě a jednoduše – kaki. Druh exotického ovoce začíná zaplavovat pulty supermarketů a přistává v košíku nejednoho nakupujícího. Věděli jste, že je velmi zdravé?

Dovolená snů v obytném autě

Sice nám na dveře pomalu klepou Vánoce, ale klid během vánočních svátků je ideální pro plánování letní dovolené.

Novější články Starší články Starší články