Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Půjčka pro OSVČ je dostupná také pro úplné nováčky

Nečekané výdaje umí hodně potrápit. To se samozřejmě týká nejen domácností, ale také osob samostatně výdělečně činných. Jak najít nejlepší recept?

Naučte se nakupovat na Temu a ušetřete ročně tisíce korun na slevách a promo kódech

V dnešním světě, který je zmítaný bohatou nabídkou produktů, ale zároveň rostoucími cenami, se každá koruna na bankovním účtě počítá.

Anonymní platební karta a její výhody doma i v zahraničí

Víte o tom, že existuje anonymní platební karta, na níž nenajdete údaje o své osobě? V dnešní době se takové karty stávají stále oblíbenější. Dá se s nimi platit v obchodech, vybírat z bankomatu a po ověření fungují i v zahranič

Žena, nebo muž – kdo bývá ve vztahu rafinovanější manipulátor?

Pokud tuto otázku položíte muži, odpoví žena. Když se zeptáte něžného pohlaví, odpověď bude většinou opačná. Nutno dodat, že ženy jsou v manipulaci často rafinovanější a nebojí se použít ženské zbraně.

Jak zkrotit hlad a chuť? Stačí vyšší příjem tekutin, více bílkovin a menší porce

Pronásleduje vás neustálý pocit hladu? Jaký je rozdíl mezi hladem a chutí? Jak efektivně zkrotit hlad? Poradíme, jak na to.

Kočka, kocour, koťata – vzácná a krásná plemena

Až budete vybírat domácího mazlíka, zkuste některé z těch méně obvyklých plemen.

Jak vybrat pobyt u moře s malými dětmi

Chystáte se k moři s malými dětmi a hledáte vhodné ubytování? Vybrat takové, aby vyhovovalo rodinám s těmi nejmenšími, nemusí být snadné.

Samota není osamění a nejlepší obranou je radost

Žijeme svým způsobem v podivné době. Komunikujeme převážně online. Někdo se může cítit osamělý. Jiní vyhledávají samotu. Jaký je v tom rozdíl? A proč je radost účinnou obranou?

Itálie, Francie a Španělsko – Tři evropské destinace, kde si rozhodně pochutnáte

Vychutnejte si o dovolené nejen krásné počasí a moře, ale také výtečné jídlo. Zaměřili jsme se na tři snadno dostupné evropské státy, které jsou oblíbené a vyhledávané pro své výtečné gastronomické zážitky.

Temná a děsivá tajemství našich hradů – Trosky, Houska, Pernštejn i další hrady s podivnými úkazy

Naše země se pyšní mnoha historickými památkami. Jsou ovšem památky, které umí nahnat hrůzu, strach a pocit, že tam něco není v pořádku. Jsou hrady, kde by se vám přespání skutečně nevyplatilo.

Nejlepší tipy, kam umístit děti během letních prázdnin

Letní prázdniny se blíží a řada rodičů řeší, kdo se jim o potomky během července a srpna postará.

Novější články Starší články Starší články