Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jak ušetřit v domácnosti?

Jste nuceni šetřit? Nejste sami. Vysoká míra inflace k úsporám nutí spoustu rodin. Zatímco ceny potravin, pohonných hmot a základních životních potřeb stále rostou, příjmy většiny lidí zůstávají stejné.

Fexting aneb hádka přes telefon jako trend moderní doby

Žijeme v době, kdy často komunikace online převažuje nad osobní. Není tak divu, že se v digitálním světě odehrávají i hádky. Mohou být v něčem přínosem?

Chytré hodinky: Revoluce pro moderní životní styl

Chytré hodinky ideálně doplňují moderní životní styl. Díky inovativním funkcím a stylovému designu přináší nový rozměr pro aktivní život. Tato skvělá technologie vám usnadní každodenní aktivity a nabídne řadu různých benefit

O původu značky Apple a další zajímavá fakta o jablkách

Jablíčko, ovoce z ráje, asi nejznámější druh ovoce na světě, které zná každý. V obchodních řetězcích se na nás z regálů usmívají mnohé odrůdy, některé k přímé konzumaci, jiné, které se lépe hodí na upečení ikonického

Z rodiče na plný úvazek zpátky do pracovního sedla

Návrat do práce po rodičovské „dovolené“ může být stresující a náročný. Zatímco před dětmi si člověk dělal starosti jen o pracovní povinnosti a koordinaci svého vlastního času, nyní začíná pravý kolotoč rodinného manageme

Bizarní alergie, o které rozhodně nestojíte – intolerance vody, slunce, a dokonce i doteku

Věděli jste ale, že existují raritní alergie, kterými trpí jen pár lidí na světě a stojí za nimi věci, které byste za alergeny neoznačili nikdy v životě?

Své tělo můžete po smrti darovat lékařské vědě

Pokud chcete, můžete za svého života darovat své tělo vědeckým účelům. Přesněji řečeno, po vaší smrti dostane vaše tělo k dispozici Ústav anatomie a studenti medicíny využijí vaše tělo pro výukové účely.

Místa v České republice, kde načerpáte silnou pozitivní energii – Rosa Coeli, Andělská hora i Knižská skála

Možnost načerpat pozitivní energii jistě uvítá každý z nás. Která místa u nás vyzařují zvláštní sílu? Stačí si jen vybrat.

Hraní online her: PC versus laptop

Ahoj herní nadšenci! Dnes se budeme zabývat otázkou, kterou si mnoho z nás položilo - jaké je lepší herní zařízení na hraní: stolní počítač (PC) nebo laptop?

Dehydrataci organismu není radno podceňovat, hrozí nejen v létě a při sportovních aktivitách

Dodržovat pitný režim je třeba po celý rok, a nejen v létě. Jak poznat, že málo pijete a hrozí vám dehydratace? Co s tím udělat?

Dětem a matkám vstup zakázán

Objevují se restaurace, kavárny a jiná veřejná místa, kam majitelé zakazují vstup s dětmi. Někde to kulantně zabalí do informační roviny a doporučí do prostoru s dětmi nevstupovat, jinde se toho nebojí vůbec a rovnou vstup zakážou.

Novější články Starší články Starší články