Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rusko loni ekonomicky předběhlo Itálii, té šlape na paty Írán

Itálii Češi milují, její ekonomický význam ale postupně klesá. Italská ekonomika stagnuje a ostatní země ji předhánějí. Data Mezinárodního měnového fondu za minulý rok to potvrzují.

Novinky pro čtení ušima – tipy na ty nejlepší audioknihy

Máte málo času na čtení, ale během práce si rádi nějakou tu knížku necháte předčítat do ouška? Pak pro vás máme tipy na nejnovější audioknihy, které by vám rozhodně neměly uniknout.

Jak správně vypovědět povinné ručení

Prodali jste auto a kupujete nové, takže bude potřeba zrušit staré povinné ručení? Nebo vám přijde vaše pojistná smlouva nevýhodná a raději byste přešli k jiné pojišťovně?

Proč nekupovat nové průmyslové ventilátory? Lze je totiž opravit s úsporou nákladů

Průmyslové ventilátory jsou nezbytné pro správnou regulaci teploty, vlhkosti a kvality vzduchu v prostorách průmyslových provozů a dílen.

Tip na výjimečné místo pro firemní akci v Praze

Chystáte se uspořádat firemní akci v Praze a přemýšlíte, jaké prostory vybrat? Toužíte po něčem originálním, co všechny přítomné nadchne?

Branišovský les opředený tajemstvím i děsivými historkami

U Českých Budějovic leží tajemné místo opředené řadou děsuplných historek, které straší i některé místní obyvatele.

Demolice od A do Z od společnosti Recyklace Přeštice s.r.o.

Máte pozemek, ale stojí na něm stavba, která vám překáží? Pak je před vámi nepříjemný úkon demolice. Pokud si myslíte, že jde jen o samotné zbourání domu, jste na omylu. Nejdříve je potřeba vyřešit formality.

Myslete na své bezpečí. Pořiďte si protipožární dveře

Bydlíte v bytovém domě? Pak je vysoce pravděpodobné, že musíte mít protipožární dveře do bytu, a to ze zákona.

Budeč – Místo s mimořádnou energií a půdorysem ve tvaru srdce

Znáte místo, kde stojí nejstarší rotunda v Čechách, a které je známo pro své mimořádné energetické působení? Víte, kde keltští druidové získávali znalosti o přírodě? Pojďte se s námi vypravit na místo původního přemyslovsk

Sex je nebezpečný sport

Velkou část domácích úrazů si lidé přivodí při milostných hrátkách. V Británii pojišťovny vyčíslily roční plnění ve výši 500 milionů eur.

S pergolou si prodloužíte domov i pobyt venku

Zahradní pergola vytváří krásné a zastíněné zázemí u vašeho domu. Asi si představíte dřevěnou konstrukci, do popředí se ale dostávají i hliníkové varianty, protože mají stahovací střechu. A znáte bioklimatickou pergolu?

Novější články Starší články Starší články