Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kraťasy jsou po roce zpátky! Jaké letos v létě obléknout?

Se zvyšujícími se hodnotami na teploměru je zapotřebí se rozloučit s džíny a kalhotami, ve kterých by nám v nadcházejícím ročním období bylo jenom pořádné horko.

Potřebujete rozvaděče? Vyberte správný druh

V elektrotechnice potřebujete celou řadu prvků, mezi nimiž nechybí ani rozvaděče a rozvodnice. Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství variant a provedení.

Nejpodivnější houby světa ovlivňující zdraví i psychiku

Každý z nás zná hřiby, lišky nebo muchomůrky, ale existují také neuvěřitelné houby, které v našich lesích sice nenajdete, ale je určitě zajímavé se o nich něco dozvědět. Lahodí totiž jen oku, jíst je určitě nedoporučujeme.

Přechodné bundy, které jsou v módě. Vyzrajte na chladné letní večery

Ráno chladno, přes den horko, v noci začínají teploty opět padat – jev, který je pro aktuální roční období tak typický. Vyzrajte na něj s přechodnými bundami, které nijak nezničí váš celkový outfit.

Реs a cestování autem. Jak na to?

I z pejska se může stát nadšený cestovatel, pokud mu páníček zajistí vhodné podmínky. Jak bezpečně přepravovat vašeho mazlíčka a co všechno byste měli mít po ruce?

Nejnavštěvovanější hrady a zámky otvírají po měsících své brány

Po dlouhých měsících se i Česká republika začíná probouzet k životu. Kromě restaurací a kaváren své brány otvírají i hrady a zámky, které se každoročně těší z velkého návalu turistů. Kam letos zamířit?

Chřestová sezona je v plném proudu! Jak tato zelenina prospívá zdraví?

Konzumace zeleniny se doporučuje v každé dietě. Důvodem je vynikající složení, kterým se jednotlivé druhy pyšní. Vezměme si třeba takový chřest - uvnitř byste našli tolik vitaminů, že to ani na prstech jedné ruky nelze spočítat.

Kolekce kožených doplňků barvy Cognac vznikla na Moravě

V módním světě se trendy neustále mění, přičemž stále více lidí preferuje kvalitní produkty, ideální vyrobené v České republice.

Objevte výhody kolagenu pro pleť i klouby

Jak zastavit stárnutí a získat krásnou pokožku a fungující klouby? Odpověď spočívá se správné životosprávě a vhodně zvolených doplňcích stravy.

Espadrilky budou královnami letošního léta. Jaké si pořídíte vy?

Je tady léto! A s ním přichází na scénu i otevřené typy obuvi, baleríny a nově také espadrilky. I když je pravdou, že s espadrilkami jsme se setkali už vloni, ovšem letos budou královnami vašeho botníku.

Starý Řím jako místo zrodu fast foodů a bikin

Myslíte si, že fast foody a bikiny jsou čistě moderní záležitostí? Nenechte se mýlit! Měli je již staří Římané a my jsme jen obnovili jejich nápady. Pojďte se s námi podívat, jak se žilo v uličkách starověkého Říma.

Novější články Starší články Starší články