Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

3 vychytávky do auta, které se vám budou určitě hodit

Uvažujete o vybavení svého auta nějakými zajímavými a užitečnými věcmi? Aby ne! Jen málokdo se spokojí se základní výbavou vlastního vozu.

Nejkultovnější a nejnavštěvovanější místo Peru Machu Picchu láká turisty i v nepříznivých dobách

Připište si jej na cestovní seznam, až bude možnost pořádně cestovat. Teď si můžete alespoň zjistit několik informací, abyste až nastane ten správný čas, byli připraveni.

Vášeň pro lenochy - jak si užít a nenadřít se

Odpíráte svému tělu orgasmus jenom proto, že se vám zrovna do ničeho nechce? Nejste v tom sami. Přitom existuje spousta možností, jak si příjemně a bez jakékoliv námahy zašpásovat.

Oběti Stockholmského syndromu sympatizují se svými trýzniteli. Jejich chování je vysvětlitelné

Překvapilo vás, proč nejznámější oběť únosu Natascha Kampuschová nalezená v roce 2006 ve sklepě domu Wolfganga Priklopila truchlila za smrt svého trýznitele? Jde o zcela běžný jev pojmenovaný jako Stockholmský syndrom.

Jaká zábava je dnes in?

Co lidé považují za zábavné, se s dobou mění. Aktuálně všichni žijí online a zábavu mají díky internetu kdekoliv po ruce. Jaká konkrétní zábava je dnes in?

Peruánská viagra Maca pomůže s nechutenstvím, ale i erektilní dysfunkcí

Víte, jak si staří Inkové dopomáhali ke šťastnému sexuálnímu životu? Skrze několik berliček, které mohou posloužit i dnes vám. Jednou z nich je brukvovitá rostlina podobná naší řepě zvaná Maca.

Stroje Brother na perfektní domácí šití

Každý, kdo je manuálně zručný a umí šít, má velkou výhodu. Stačí totiž trocha vhodné látky a dokáže přetvořit své nápady v realitu.

Poznejte sílu medvědího česneku

Česnek medvědí je vytrvalá, asi 10−45 cm vysoká bylina s podzemní cibulí. Listy jsou přízemní, řapíkaté. Říká se mu také lesní česnek a má neskutečně blahodárné účinky na lidský organismus..

Kovový regálový systém: Výhod u něj najdete spousty

Chtěli byste mít doma co největší pořádek? Asi poměrně zbytečná otázka. Vždyť každá hospodyňka je ráda, když jsou všechny věci na svém místě. Pánové to v dílně určitě nemají jinak.

Edward Kelley – znalec alchymie, ale také podvodník a smolař

Středověk nebyl žádnou romantickou pohádkou. Alchymista nikdy nevěděl, zda se ráno probudí v paláci, nebo ve vězení.

Čím dál více mladých lidí se potýká s dysmorfofobickou poruchou

Dysmorfofobická porucha je onemocnění charakterizované tím, že daný jedinec je přesvědčený o spoustě deformit na svém těle. Název pochází z řeckého dysmorfos = znetvořený.

Novější články Starší články Starší články