Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Designová perla Středomoří jako plovoucí ráj zhýčkaných boháčů

Zcela nová jachta s exotickým názvem Shaddai se chlubí nadčasovým designem a svému majiteli nabídne luxusní zázemí i úchvatné výhledy.

Pryč jsou doby, kdy Evropa experimentovala s tepelnými čerpadly

Vzpomínáte si na dobu, kdy světlo světa spatřovaly první „zelené“ developerské projekty, na které jsme hleděli jako na „laboratorní pokusy“, který je prozatím na hony vzdálený realitě?

Voda s citronem jako součást každého dne. Proč ji vůbec pít?

Kvalitní snídaně má prokazatelně pozitivní vliv na produktivitu i efektivitu celého dne. Pokud si k ní dopřejete vodu s citronem, může se to navíc pozitivně projevit na vašem zdraví.

Největším letištěm světa se stal Kanton. Znáte vůbec toto město?

Rok 2020 zamával téměř se vším. A tak se největším letištěm světa nestalo známé místo, jako byste čekali, například Peking, Londýn, Dubaj, nebo New York. Město Kanton je neznámé, ovšem z hlediska dopravy velmi důležité.

Suchá oční víčka jako častý problém. Jak s ním bojovat?

Náš obličej se může potýkat s celou spoustou kosmetických a kožních nedokonalostí. Zatímco se někomu dělají vrásky nebo pupínky, jiní jsou frustrovaní suchostí své pokožky. Zejména, pokud se to týká očních víček.

Ovesná kaše jako nejlepší start dne. Proč si ji ráno dopřát?

Kvalitní a vyvážená snídaně by měla být základem našeho stravování. Tou nejlepší volbou je ovesná kaše. Seznam jejích benefitů je až obdivuhodný.

Budeme za deset let jezdit na elektřinu, vodík nebo naftu?

Máme zde další generaci elektrických automobilů. Zdá se, že se zase o kus vylepšily. Vedle levné Škodovky máme levnou Dacii, slušné ceny nabízí Peugeot. Budeme na ně ale opravdu za deset let jezdit?

Kurkuma jako nejvěrnější společník v boji proti projevům stárnutí

Kurkuma neboli indický šafrán je koření, které se svou chutí i vůní až nápadně podobá známějšímu a populárnějšímu kari. Kurkuma jde tím pádem stranou, což je velká škoda, protože toho umí mnoho.

Když děti chtějí domácího mazlíčka, pořiďte jim některého méně náročného

Dalo by se říct, že děti jsou zvířaty obecně fascinovány a často chtějí nějakého vlastního domácího mazlíčka. Pokud byste je chtěli potěšit jedním takovým tvorečkem, poradíme vám.

Ferdinandea – ostrov, který neexistuje, leží u italských břehů a provází ho fascinující historie

Výraz země nezemě působí tak trochu jako z pohádky, přesto je však pro malý ostrůvek ve Středozemním moři naprosto výstižný. Zajímavý je nejen jeho původ, ale také důvod, proč způsobil řadu diplomatických incidentů.

Posezení na zahradě: Před nepřízní počasí vás ochrání kvalitní party stan

Abyste neriskovali, že vám posezení s přáteli zkomplikují nešvary počasí, je dobré myslet na nějakou ochranu před deštěm. Rozhodně kvůli tomu nemusíte stavět pergolu či altán, postačí, když si objednáte kvalitní party stan.

Novější články Starší články Starší články