Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jak po rozchodu dostat z hlavy expartnera co nejdříve

Rozešli jste se a vy expartnera pořád musíte myslet? Stýská se vám? Máte najednou pocit samoty, i když jste obklopeni lidmi? Dostaňte ho rychle z hlavy.

Hudba umí dostat člověka ze špatné nálady

Pouštíte si muziku když vám je smutno? Zaposloucháte se do tónů a bolest odchází z mysli pryč? Ano, hudba tohle umí.

Jak se vyrovnat s rozchodem a nezbláznit se z toho?

Rozchod je nepříjemná věc, kterou si prošel asi úplně každý. Zatímco ještě před několika týdny či měsíci bylo všechno v naprostém pořádku, teď je všemu konec. Každý z nás se s rozchodem vyrovnává jinak.

Pomalu začíná období sypání do krmítek. Víte, čím ptáčky správně krmit?

Blíží se zima a tím období, kdy je třeba ptáčkům naší krajiny alespoň trochu přilepšovat. Máte krmítko a dáváte do něho jen to, co je pro zpěváčky bezpečné?

Prodej společnosti s ručením omezeným umožňuje získat vlastní s.r.o. už během 24 hodin

Pakliže máte dobrý podnikatelský nápad a chcete si založit vlastní firmu, která by jej realizovala, musíte zpravidla podstoupit dost úkonů před tím, než jménem nové firmy budete moci skutečně začít podnikat.

Očkovaní versus neočkovaní – jak na sebe vzájemně nahlíží

V současné době se situace kolem koronaviru opět přiostřuje a vláda se snaží svými restrikcemi neočkovanou část populace k očkování přimět. Co vede lidi k očkování a co je naopak pro jiné důvod očkování odmítat?

Jakou úlohu hrají glukometry v léčbě cukrovky

V současné době je pacientů s cukrovkou jen v České republice okolo 900 tisíc. Většina z nich trpí cukrovkou 2. typu, která vzniká z nezdravého způsobu života. Jaký vliv na léčbu cukrovky má pohyb a proč by ve výbavě diabetika neměl

Kanabinoidy patří do domácí lékárničky. Znáte rozdíl mezi CBD a CBG?

Konopí je démonizované i glorifikované. Laici se v něm stále ztrácejí. Pojďme se podívat na základy, které by měl znát každý.

Proč jsou online casina tak populární

Nějaká forma hazardu tu je s námi již tisíce let a je vysoce nepravděpodobné, že by se někdy někomu podařilo ho zcela vymýtit. Zdravé riskování se totiž může řadit mezi bezpečné adrenalinové sporty a trochu toho adrenalinu má občas

13. komnata s názvem mokrý orgasmus. Jak ji odemknout?

Mokrý orgasmus nebo chcete-li ženská ejakulace, je snem mnoha mužů. Touží poznat jaké to je, když přivedou partnerku na vrchol rozkoše a následně ještě překročí pomyslnou hranici.

Nepřítulnější kočičí plemena, která vám budou tou nejlepší společností

Zjistili jste během koronavirové pandemie, že jste doma poněkud sami a že se hodí mít nějakou společnost, byť jen zvířecí podoby? Pokud se chcete vyhnout pravidelnému venčení, za zvážení stojí kočka.

Novější články Starší články Starší články