Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Bezrámová okna, to je ničím nerušený výhled!

V dnešní době jsou stále více žádána bezrámová okna a dveře, které nenarušují výhled do přírody. Rámy, lišty a rušivé statické sloupky již nejsou trendy. Využití čirého skla je v dnešní době více než módním výstřelkem.

Mobilní dům je zajímavou ekonomickou variantou bydlení!

Pokud nemáte k dispozici velký prostor ke stavbě klasického zděného domu, ale žádáte maximální komfort, je právě stavba mobilního domu řešením vašeho problému.

Tlaková myčka nebo vysokotlaký čistič?

Pokud mluvíme o tlakové myčce, máme na mysli vysokotlaký čistič nebo též „vapku“. Tento přístroj je bezpochyby tím nejlepším pomocníkem k domu, do garáže, na chalupu nebo zahradu.

Jak vypadal poslední rok života Elvise Presleyho

Nalezneme ikoničtější postavu rock'n'rollové historie než je Elvis Presley? Odpověď je asi všem jasná.

Poutní místo U Svatého Kamene dýchá osobitou atmosférou

Na poutní místo U Svatého Kamene jsme se dostali spíše náhodou a vůbec jsme netušili, jak zajímavou památku jsme objevili.

Nově zrozená tvrz Tichá v jižních Čechách láká k návštěvě

Tvrz Tichá stojí nedaleko Rychnova nad Malší. Dříve bývala důležitým bodem v obraně naší země a prošla si složitou historií. Dnes se však dočkala doslova znovuzrození díky spolku Hrady na Malši.

Navždy druhý, ale dodnes nejmladší kosmonaut v historii

Přesně před 61 lety 6. srpna 1961 vzletěl do vesmíru German Titov, druhý v pořadí člověk, který se na oběžnou dráhu podíval. V té době mu však bylo jen 25 let a je tak stále nejmladším kosmonautem v dějinách.

Tip na aktivní dovolenou: Triglavský národní park a Bohinjské jezero

Při cestě po Slovinsku byste rozhodně neměli minout ani Triglavský národní park s Bohinjským jezerem, vodopádem na řece Savica a horou Vogel. Okouzlí vás překrásná příroda, vysoké hory a vodopád řítící se z výšky 97 m.

Dechberoucí zahrady Marqueyssac

Nechejte se očarovat precizním zahradním uměním staré Francie. V údolí řeky Dordogne v jihozápadní Francii se rozprostírají jedny z nejkrásnějších zahrad celého světa – Marqueyssac.

Poctivé školení zaměstnanců je velmi důležitou činností každého zaměstnavatele. Jak na to?

Vlastnictví úspěšné firmy s sebou přináší nepočitatelné množství povinností, se kterými se musíte pravidelně potýkat. Čím více vaše společnost roste, tím náročnější je veškeré zařizování a s ním spojené oblasti.

Víte, odkud pochází nejkrásnější koně – Lipicáni?

Lipicány zná snad každý, kdo se někdy zajímal o koně. Známí jsou po celém světě především z různých přehlídek a drezurních disciplín.

Novější články Starší články Starší články