Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

4 tipy, jak se doma cítit příjemně a šťastně

Máte pocit, že vás ani doma neobklopuje pocit štěstí a spokojenosti? Nemusíte se stěhovat do nového, nebo nějak měnit své zažité zvyky. Stačí k nim jenom něco málo přidat.

Po náročném dni v práci se odreagujete při čtení magazínu Krása a štýl

Slovenský magazín o kráse, stylu, zdraví a relaxaci je trefou do černého pro všechny dámy, které se chtějí po náročných dnech uvolnit a načerpat novou energii. Najdete zde také recepty, recenze na kosmetické výrobky anebo tipy na výhodn

Když tchyně častými návštěvami nerespektuje vaše soukromí

Co dělat, jestliže jste opakovaně vystavována nájezdům v podobě neohlášených návštěv matky vašeho partnera?

5 důvodů, proč ženy při sexu sténají. Ne vždy za tím stojí výkon muže

Sex je záležitost velice intimní, doprovázená mnohými věcmi. Třeba i ženským sténáním. Pro muže je to většinou zvuk velice malebný, dokud si tedy neuvědomí, že za ním může stát i něco jiného než jejich dobrý výkon.

Vzácné a kuriózní narození dvojčat – liší se den, měsíc i rok jejich narození

Napadlo vás někdy, že by dvojčata mohla mít narozeniny v různé dny, měsíce a roky? Taková situace je sice vzácná, nikoliv však nemožná.

Je milování nudným stereotypem? 4 místa, kde to bude opět stát za to

Zejména v dlouhodobých vztazích se sex stává nudným stereotypem, ke kterému navíc nedochází tak často. Neobvyklá místa však mohou situaci napravit..

Proč jsou ořechová másla tak oblíbená?

Semínka a ořechy se už poměrně dlouhou používají pro výrobu různých past a másel. Sice se z počátku používaly především arašídy, nicméně v posledních letech se do popředí prodírají i jiné ořechy, a to hned z několika důvod

Konec koňských povozů v Praze od roku 2023

Od roku 2023 ruší město Praha stanoviště pro fiakry. Znamená to konec koňských povozů v Praze. Nejedná se přímo o zákaz této činnosti, ale není složité si domyslet, jak to bez podpory města dopadne.

Každá žena je pro někoho krásná, důležité je mít ráda sama sebe

Každý jsme nějaký a každému se líbí na opačném pohlaví něco jiného. Někoho vzrušují malé štíhlé, někomu se líbí zase baculky. Ať jste taková nebo maková i na vás někde někdo čeká.

Jak na kuny v autě

Každý, kdo se někdy setkal s nevítaným návštěvníkem v podobě kuny v motoru, by mohl vyprávět, co všechno tento nezbedný tvor umí napáchat. Jak na něj vyzrát?

Nová identita? V Japonsku existují společnosti, které vás nechají zmizet beze stopy

Už jste někdy uvažovali o tom, že vše hodíte za hlavu a začnete zcela nový život? Pokud zní vaše odpověď ano, můžete využít služeb některé japonské specializované společnosti.

Novější články Starší články Starší články