Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nebezpečné, šílené sekty – tajemné a temné náboženské skupiny

Fanatismus a slepá víra v posmrtný život, v nadpřirozeno, v mimozemský život nebo víra ve vůdce sekty, to jsou prvotní znaky stoupenců těchto skupin.

Kompletní hydroizolace: Chraňte svůj domov před vlhkostí

Hydroizolace zabraňuje průniku vody do stavební konstrukce. Mezi problémová místa patří zejména základy nemovitosti, ale i balkon či plochá střecha. Ovšem izolovat se hodí i další místa, například stěny. Oblíbenou volbou je tekutá h

Možné dědictví často ze sourozenců udělá nepřátele

Sourozenci by měli celý život držet při sobě a v mnoha případech to tak i je. Jenže i ti, co si rozumějí, dokáže rozeštvat dědictví po rodičích.

Vysavač se porouchal. Vyplatí se pořídit náhradní díl, nebo rovnou nový model?

Všimli jste si, že váš vysavač nefunguje tak jako dříve? Poradíme vám, jaké součástky se vyplatí vyměnit, kolik stojí a kde je seženete.

Přerušovaný půst jako možná cesta ke zhubnutí

Pokud patříte k lidem, kteří vyzkoušeli snad už všechny možné i nemožné diety a nic nezabralo, zkuste přerušovaný půst. Přerušovaný půst dieta není, je to způsob a styl stravování. Přihlédněte ale ke svému celkovému zdravotním

Hory, pandy, rum i toalety – co všechno slaví svůj mezinárodní den?

Mezi mezinárodní svátky rozhodně nepatří jen MDŽ, Den matek nebo Den otců. Věděli jste, že svůj mezinárodní den má třeba poděkování, srdce, ženský orgasmus, a že ho mají i vrabci nebo luštěniny?

AmunRa casino a další: Co byste měli vědět o jejich automatech?

Hraní automatů o skutečné peníze, ať už v kamenném kasinu, nebo online, pro mnoho lidí znamená zábavu a požitek. Kromě toho poskytují okamžité vzrušení a adrenalin z možné výhry, která by vám mohla změnit život.

Branišovský les i Velhartický hřbitov – poznejte jedny z nejděsivějších míst u nás

Máte rádi záhady a legendy? Chcete navštívit místa, ze kterých mrazí? Přinášíme tipy pro milovníky záhad i ty, kteří chtějí zažít zvláštní strach a mrazení na vlastní kůži.

Kde uspořádat firemní akci plnou zážitků? Navštivte Františkovy Lázně!

Vedete tým pracovitých zaměstnanců a chcete jim ukázat, že vám na nich záleží? V takovém případě není nic lepšího než občasné teambuildingové akce plné zážitků. Kde si užijete spoustu zábavy?

S přenosným mixérem si uděláte zdravé smoothie i na cestách

Smoothie je jednou z nejlepších možností, jak do sebe dostat porci vitaminů – nejen z ovoce, ale i ze zeleniny! Dobrou zprávou je, že tuto zdravou svačinku si snadno připravíte nejen doma, ale i na cestách. Stačí si pořídit přenosný mix

Jak zajistit, aby vám nádobí vydrželo déle? Přidávejte sůl a využijte účinku octa

Bez nádobí se neobejde žádná domácnost. Jak o něj správně pečovat a prodloužit jeho životnost? Přinášíme osvědčené tipy aneb jak na to.

Novější články Starší články Starší články