Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky Kultura:

Santa Klaus dobývá Ukrajinu

Myslíte, že na Ukrajině nosí dárky Děda Mráz se Sněhurkou, jako u nás Ježíšek? Máte pravdu, to se ale začíná měnit.

Rok 2022 nabitý seriály. Na co se mohou těšit seriáloví nadšenci?

Rok 2022 je na spadnutí a mnoho lidí přemýšlí nad tím, co nového a překvapivého asi přinese. Zejména seriáloví nadšenci jsou v očekávání, nové díly dříve slibovala řada oblíbených seriálů. Na co konkrétně se můžeme těšit?

5 vánočních filmů, které si nezapomeňte o svátcích pustit

Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady! Tak šup pod deku se všemi členy rodiny. Do jedné ruky cukroví, do druhé ovladač a vzhůru na filmový maraton, ve kterém nebude chybět ani tato pětice vánočních snímků.

Kapela Wohnout k novému klipu potřebovala skoro 1000 lahví od piva

Skupina Wohnout představuje další singl z nového alba HUH!, které vydala ve druhé polovině prázdnin. Pro fanoušky Wohnouti připravili také zpěvník, který vydávají v tištěné i digitální podobě.

Jak si doma udělat vánoční atmosféru?

Přestože v obchodních centrech a supermarketech potkáváme vánoční výzdobu už od začátku listopadu, většina z nás se do ní pouští až s úderem prvního prosince.

Zachumlejte se pod deku a začtěte se do chytlavého příběhu

Podzimní a poté zimní večery přímo vybízí k zavrtání se do teplé deky s hrnkem čaje a především zajímavou knihou. Zde máte tipy na několik z nich.

Dopřejte si poctivou venkovskou večeři

Po dlouhém náročném dni přijde vhod vydatná večeře. Proto využijte příjemné letní večery a dopřejte si kulinářský zážitek ve venkovském stylu.

Festival Hrady CZ se otevírá většímu počtu návštěvníků, ruší sektory a dává do prodeje další lístky

Putovní letní kulturní festival Hrady CZ se hlásí ve své odlehčené verzi a zvyšuje kapacitu návštěvníků. Stejně jako v předchozích ročnících, také letos máte možnost poslechnout si výběr těch nejlepších zpěváků i kapel.

Kapela Wohnout pouští do světa Pilota

Skupina Wohnout, která letos slaví krásné čtvrtstoletí své existence, vydává nový videoklip z připravovaného alba. Deska vyjde na konci prázdnin a v září ji čeká velký pražský křest.

Moravské vlajky v letošních letních svátcích zavlály na východě naší republiky

Tak jako v minulých letech i letos se koná vlajková iniciativa na počest svátku příchodu slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje na Moravu v 9. století našeho letopočtu. A je jich opět více!

Starší články Starší články