Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

5 důvodů, proč je hraní online kasinových her tak populární

Mobilní telefon je malá vychytávka, která se pro nás stala neodmyslitelnou. Mobilní telefony jsou dnes našimi společníky, pomáhají nám komunikovat s ostatními, podnikat, poslouchat hudbu a dokonce se i zabavit.

Solární panely se za všech okolností vyplatí

Ceny energií jsou nejen v našich zeměpisných šířkách velmi drahé drahé, což samozřejmě nutí firmy, ale i celou řadu domácností výrazně šetřit. Omezuje se hlavně používání různých druhů elektrospotřebičů, méně se svítí a

Spodní frézky představují účinná zařízení do truhlářských dílen

Zpracování dřeva, které je následně určené pro výrobu nábytku a dalších produktů, se dá provádět mnoha způsoby. K efektivní činnosti dnes mohou přispívat kvalitní elektrické stroje.

Oblíbenost her v České republice

Světovým žebříčkům prodejnosti kralují videoherní tituly českých tvůrců, pozornost světové odborné veřejnosti na české vývojáře upoutala řada prestižních ocenění.

Znaky starobylých run na moderním displeji

Když společnost Sony Ericsson přestavovala svou novou technologii, sáhla do starobylých run a vytvořila symbol pro zařízení bluetooth.

Kdy a kým byla vynalezena televize

Televize je jedním z nejdůležitějších vynálezů dvacátého století. Změnila způsob, jakým komunikujeme, pracujeme a bavíme se. Jak to ale všechno začalo? Kdy se na světě poprvé objevila první televize a co všechno bylo potřeba k tomu,

Jak zabezpečit dveře proti nejčastějším způsobům vloupání?

Vstupní dveře jsou pravděpodobně nejdůležitější obrannou linií pro uchránění majetku před vloupáním. Většina zlodějů se totiž do domu dostává právě přes vstupní dveře. Nejčastěji je jednoduše vykopnou nebo vypáčí a otevř

Historie výroby papíru ve světě a v ČR

Historie papíru je stará tisíce let. Než existoval papír, jak ho známe, lidé ke komunikaci využívali stromovou kůru, palmové listy, hliněné, dřevěné či kovové tabulky a pergamen. Jak ale papír vznikl a jak se dostal do Čech?

S bezdrátovými sluchátky a reproduktory je možné poslouchat hudbu prakticky kdekoliv

Poslech hudby v domácích i venkovních podmínkách je dnes mnohem větším zážitkem než kdykoliv předtím. Velký podíl na tom mají jak moderní sluchátka, tak i reproduktory. Ty dokáží posluchači zprostředkovat takřka dokonalý zvuk.

Zamýšlíte výměnu zámku a nevíte si rady?

Zvolit vhodné zabezpečení není vždy snadnou záležitostí. Pokud si nejste jisti s výběrem zámku, vložky a kování, obraťte se na profesionály v oboru, kteří zvolí to nejlepší pro váš objekt.

Starší články Starší články