Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

3 vychytávky do auta, které se vám budou určitě hodit

Uvažujete o vybavení svého auta nějakými zajímavými a užitečnými věcmi? Aby ne! Jen málokdo se spokojí se základní výbavou vlastního vozu.

Stroje Brother na perfektní domácí šití

Každý, kdo je manuálně zručný a umí šít, má velkou výhodu. Stačí totiž trocha vhodné látky a dokáže přetvořit své nápady v realitu.

Chladnička na víno patří do každé domácnosti milovníka vína

Víno si lze vychutnat pouze v případě, že má správnou teplotu. Pro tento účel se hodí chladnička na víno. Pokud má navíc více chladicích zón, můžete mít najednou připraveno víno o různých teplotách.

Elon Musk vesele vypouští své satelity Starlink navzdory protestům vědců

Nedávná 60ka vypuštěných satelitů amerického miliardáře Elona Muska završila jejich aktuální počet na 420 kusech. A to ještě není konec. Konečný plán počítá s minimálně 12 000 satelitů. Astronomové bijí na poplach.

Před zaplněným sálem Technického muzea v Brně se přednášelo o legendárním vesmírném dalekohledu

Navzdory nouzovému stavu v předvečer třicátého výročí vypuštění Hubbleova teleskopu „usedla“ do přednáškového sálu Technického muzea v Brně téměř stovka zájemců, kteří „netrpělivě čekali“ na přednášku Tomáše Přib

Objevte aplikace, díky kterým se v karanténě zabavíte

Vládní omezení nás usadila doma. Sportoviště, kulturní instituce i restaurace zavřely dveře. Člověk je ale od přírody tvor zvídavý, a tak všichni hledáme jiné způsoby zábavy nebo seberozvoje. A to hlavně online!

Jak blízko měla posádka Apolla 13 ke smrti

V těchto dnech si připomínáme 50. výročí sedmého pilotovaného letu programu Apollo. Jeho označení Apollo 13 jakoby předznamenalo budoucí osud posádky i celé mise.

Boji s koronavirem musí čelit také posádka vesmírné stanice ISS

Začátkem dubna proběhlo další střídání posádky na vesmírné stanici ISS. Nové osazenstvo pobývalo před odletem z kazachstánského Bajkonuru v přísné karanténě a nemohli se rozloučit dokonce ani s rodinami.

Dokonalá žehlička? Vsaďte na švýcarskou LAURASTAR !

Sháníte žehličku, která prádlo nejenom vyžehlí, ale také zbaví bakterií, virů, roztočů i plísní? Už nemusíte! Jednu bychom totiž pro vás měli! Dovolte, abychom vám představili parní žehličku LAURASTAR!

Americký monopol v mobilních telefonech končí

Jak si poradí čínský gigant Huawei bez amerického hardwaru a softwaru ve svých chytrých telefonech se dozvíme během několika dní.

Starší články Starší články