Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Namočený mobilní telefon: návod, jak jej zachránit

Ne všechny mobilní telefony jsou vodotěsné. Ačkoli asi nikdo naschvál nenamočí svůj telefon, jsou situace, které nemusíme mít pod kontrolou.

Na vývoji sondy úspěšně vyslané k Marsu se podílely arabské ženy

Už jste slyšeli o tomto malém zázraku? Arabské ženy se z velké části podílely na úspěšném vyslání sondy k rudé planetě. Vývojový tým tvoří třetina žen, zbytek jsou muži.

Designová perla Středomoří jako plovoucí ráj zhýčkaných boháčů

Zcela nová jachta s exotickým názvem Shaddai se chlubí nadčasovým designem a svému majiteli nabídne luxusní zázemí i úchvatné výhledy.

Pryč jsou doby, kdy Evropa experimentovala s tepelnými čerpadly

Vzpomínáte si na dobu, kdy světlo světa spatřovaly první „zelené“ developerské projekty, na které jsme hleděli jako na „laboratorní pokusy“, který je prozatím na hony vzdálený realitě?

Budeme za deset let jezdit na elektřinu, vodík nebo naftu?

Máme zde další generaci elektrických automobilů. Zdá se, že se zase o kus vylepšily. Vedle levné Škodovky máme levnou Dacii, slušné ceny nabízí Peugeot. Budeme na ně ale opravdu za deset let jezdit?

Nebezpečí elektrických ohřívačů

Výběrem vhodného a hlavně bezpečného přístroje zabráníte situacím, které mohou mít tragické následky.

Výběr tepelného čerpadla – berte v potaz i servis a záruky

Kvalita, dostupnost a cena servisu, stejně jako poskytované záruky pravděpodobně částečně ovlivňují vaše preference při výběru automobilu, domácích spotřebičů či kancelářského vybavení. Podobně by tomu mělo být i s tepelnými

V čem se liší repasované počítače od nových a proč mohou být správnou volbou

Hledáte nový počítač s dobrými parametry od známé značky, ale přijdou vám ceny příliš vysoké? Zkuste si prohlédnout repasované počítače, které nabídnou dobrý výkon a spolehlivost často za výrazně nižší cenu.

Zkuste, o kolik je aku vrtačka praktičtější. Aku nářadí je hitem

Kdo si koupil aku nářadí v začátcích jeho éry, možná nebyl nadšen. Jeho vývoj ale zcela zásadně pokročil a původní nevýhody již dávno překonaly výhody. Proč vsadit na aku nářadí?

Když venku přituhne, aneb co nenechávat přes zimu v autě

Když venkovní teploměr ukáže hodnoty hluboko pod bodem mrazu, neměli bychom zapomenout vyložit důležité věci, které jinak běžně necháváme v autě.

Starší články Starší články