Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Ani Google Mapy neříkají všechno, jistá místa si v nich neprohlédnete

Když nevíte, kudy se vydat, necháte si poradit od Google Map. Je to logické řešení situace, přece jenom mluvíme o navigaci. I když ale budí aplikace dojem, že ví všechno, není tomu tak. Některá místa v ní zkrátka chybí.

Komunita uživatelů iPhonů se rozrostla a již se chlubí číslem 1 miliarda

Letošní rok se pro Apple nesl v pochmurném duchu, pokud bereme v potaz poslední pokles příjmů, který neočekávali ani samotní analytici. Zároveň se však nesl v duchu radostném - vždyť se komunita pořádně rozšířila.

Lepší než trenky a parfém. Vyberte mu dárek, za který vás bude zbožňovat

Vzduchovku byste pravděpodobně našli po dědovi na půdě. Dnes znovu zažívá renesanci. Není se čemu divit. Současné kousky jsou kvalitní, levné a volně prodejné od osmnácti.

3D tisk na zakázku, jak to funguje?

Přiblížíme vám moderní technologii, která převádí naprogramovanou předlohu do fyzického 3D předmětu.

Na Marsu už úspěšně přistálo celkem 9 sond. Chystá se na něj však lavina dalších expedicí.

Zatím jen dva státy světa byly schopné úspěšně přistát na povrchu Marsu a odeslat zpět na Zemi fotografie povrchu. Přistání na rudé planetě však byla vydlážděna mnohými neúspěchy. V současnosti se o Mars zajímá nejvíce zemí sv

12letý chlapec si doma postavil jaderný fúzní reaktor a zapsal se tak do Guinnessovy knihy rekordů

Příběh Jacksona Oswalta je dalším z těch, které potvrzují zvídavost a houževnatost mládí. Amatérský vědec se díky své vytrvalé snaze stal oficiálně nejmladším člověkem na světě, který dosáhl jaderné fúze.

Chytré aplikace, které pomohou se správou vašich financí

Máte pocit, že nadmíru utrácíte? Nebo jen nevíte, kam se vaše peníze ztrácí? Hlídat váš rodinný rozpočet mohou chytré mobilní aplikace, které lze jen stáhnout do svého telefonu.

Víte, co jsou neodymové magnety?

Poznejte sílu přitažlivosti neodymových magnetů i jejich praktické využití.

Apple v moci americké vlády. O zvláštních produktech nevěděl ani sám Jobs

Kdo by dne neznal společnost Apple a její produkty. Prakticky každý druhý vlastní alespoň mobilní telefon s nakousnutým jablíčkem. Věděli jste ale, že v minulosti vzniklo několik produktů ryze pro americkou vládu?

Rouška na baterky s vlastními větráčky už není minulostí

I když jsme si možná mysleli, že roušky už nebudeme muset nasadit, nestalo se tak. Pravděpodobně budou našimi společníky ještě pár měsíců. V Jižní Koreji se však rozhodli nošení roušek trochu zpříjemnit.

Starší články Starší články