Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Víme, jak vysušit a dlouhodobě ochránit vlhké stěny. Jak na to?

Stěny našich domovů nejsou jakési nesmrtelné konstrukce, na které můžeme jednou provždy zapomenout. Každý den na ně totiž působí celá řada vnějších vlivů.

Recyklace Přeštice: Odborníci na demolice, recyklaci a zemní práce

Společnost Recyklace Přeštice se zaměřuje na demoliční a bourací práce, recyklaci stavebního odpadu a likvidaci suti.

Petr Vaněček popisuje, jak funguje AI v praxi v AAA Auto

O využití AI (umělé inteligence) ve firmách se mluví prakticky neustále. Stále je ale dost těch, kteří si praktické využití v jejich firmě nedokáží představit. Patříte mezi ně? Příkladem může být AAA Auto.

Jak dlouho vydrží LED osvětlení?

LED svítidla jsou svatým grálem pro osvětlení prostor. Na celé čáře totiž vyhrávají u spousty podstatných faktorů, a tak se s nimi potkáte na veřejných i soukromých místech: v kancelářích, výrobních halách i domácnostech.

Kompletní hydroizolace: Chraňte svůj domov před vlhkostí

Hydroizolace zabraňuje průniku vody do stavební konstrukce. Mezi problémová místa patří zejména základy nemovitosti, ale i balkon či plochá střecha. Ovšem izolovat se hodí i další místa, například stěny. Oblíbenou volbou je tekutá h

Vysavač se porouchal. Vyplatí se pořídit náhradní díl, nebo rovnou nový model?

Všimli jste si, že váš vysavač nefunguje tak jako dříve? Poradíme vám, jaké součástky se vyplatí vyměnit, kolik stojí a kde je seženete.

Jak prodloužit životnost mobilu? Podstata spočívá ve správné teplotě, pravidelném restartování i virtuálním čištění

Mobilní telefon je dnes běžnou součástí každého z nás. Mnozí investují nemalé peníze do moderního chytrého telefonu. Jak snadno prodloužit životnost telefonu?

Jaká brána nejlépe poslouží účelům vaší firmy?

Dokončujete právě novou výrobní halu, rekonstruujete nebo chcete modernizovat vjezdy do své firmy?

Jak zlikvidovat azbest, abyste neměli problémy se zákonem?

Chystáte právě demolici výrobní haly, skladu nebo jiné komerční budovy? Pak musíte dávat pozor na přítomnost celé řady nebezpečných produktů. Jejich zpracování samozřejmě podléhá mnoha zákonným požadavkům. Jak na to?

Proč se při stavbě výrobní haly vyplatí monolitická konstrukce?

Plánujete právě výstavbu nové výrobní haly pro svou firmu? V takový okamžik musíte přijít na ideální technologii výstavby. Právě ta určuje celkové vlastnosti haly, její odolnost a samozřejmě i cenu práce. Proč byste si měli vybrat

Starší články Starší články