Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

1 Rolls-Royce = 60 lidí a 400 hodin práce, aneb zajímavosti z dílny luxusní automobilky

Rolls-Royce je synonymem pro drahá vozidla, která si mohou dovolit jen movitější zájemci. Co prozradily statistiky a oficiální zdroje z výroby těchto strojů? Budete žasnout.

Upravte si doma vzduch podle svých potřeb pomocí zvlhčovače

Znečištěné ovzduší, prachové částice a suchý vzduch: výsledkem nerovného boje s nimi je často ucpaný nos, někdy také zhoršené dýchání, které se může projevit i u zcela zdravého jedince, a neustálé pokašlávání, jež někdy na

Řezání plazmou je rychlý a výhodný způsob dělení materiálů. U koho si tyto služby objednat?

V oblasti výroby se nedá obejít bez pokročilých způsobů dělení materiálů, mezi které se řadí samozřejmě i moderní plazma.

Jak umýt auto po zimě? Na běžnou očistu zapomeňte, jinak vám zchřadne!

Pokud vás pohled na karoserii pokrytou nánosy bahna a stoleté špíny nechává naprosto v klidu, nemusíte se mytím auta po náročné zimě nijak zvlášť zabývat.

Sháníte cenově přijatelný a výkonný notebook? Vsaďte na repasované zařízení

Už jste slyšeli o repasovaných noteboocích?

Jak založit kompost?

Co je kompost a jaké má využití? Proč byste měli o jeho založení přemýšlet nejen v případě, že máte zahradu, ale i tehdy, pokud jediným vhodným místem pro kompostér je váš balkón? To vše i mnohem více o kompostování se z článk

Nízkoenergetické rodinné domy na klíč i z katalogu nabízejí vysoce kvalitní bydlení

Uvažujete o tom, že byste investovali do nového bydlení a požadujete vysokou kvalitu při relativně nízké ceně? Pak pro vás může být nejvýhodnějším řešením volba nízkoenergetické dřevostavby v podobě montovaného domu.

Nechte se zlákat 3D tiskem a vytvářejte součástky a díla podle vlastní fantazie

Dnes jsou 3D tiskárny již poměrně cenově dostupné přístroje, které si může pořídit naprosto každý, kdo chce začít experimentovat s touto metodou tisku.

Víte, co je VPN a jak funguje?

Přestože s námi je VPN už nějaký ten pátek, v poslední době vzhledem ke světovému dění nabírá na popularitě i mezi lidmi, kteří by si tento nástroj běžně nepořídili. Pokud mezi ně patříte i vy, jste na správném místě.

Magnety na lednici: Jaké vybrat a jak si je vyrobit

Magnety na lednici? Hodí se k přicvaknutí vzkazů, receptů i jako suvenýry a sběratelské kousky. Podívejte se, které magnetky jsou nebo si vyrobte vlastní.

Starší články Starší články