Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Čeká vás nákup nové tiskárny na doma? Poradíme, jak na to

Výběr nové tiskárny se v dnešní době, kdy se výrobci předhánějí v představování nových modelů, může zdát jako záludná cesta. Přitom se nejedná o malou investici, takže správný výběr nové tiskárny není dobré podceňovat.

Česká letadla dobývají Rusko

V Moskvě aktuálně probíhá mezinárodní letecký a kosmický veletrh MAKS 2019 a naše velké zastoupení napovídá o tom, že české letectví se rozvíjí neuvěřitelným tempem. Co je zde všechno k vidění?

Když se zblázní tachometr u auta

Na palubní desce svého vozu máme, podle typu a značky auta, různé ukazatele a kontrolky. Tachometr je však v každém vozidle bez ohledu na to, kdo ho vyrobil a pod jakým názvem. Co když ale začne zlobit?

4 výhody operativního leasingu v porovnání s nákupem vozidla

Přemýšlíte, jestli si koupíte nový automobil, nebo zvolíte operativní leasing? Podívejte se na 4 důvody, proč se vydat cestou operativního leasingu.

S nanoimpregnací ochráníte textil, kůži, ale klidně i pohovku

V posledních několika letech se nanotechnologie dostává do podvědomí široké veřejnosti, protože dávno nepředstavuje záležitost vědeckofantastických filmů.

Novinkou je sublimační tisk. Zvládněte i složité tiskařské práce

Potisky na nejrůznější předměty jsou stále ve velké oblibě. Kromě toho nebylo nikdy jednodušší vyrobit si je také prakticky v domácích podmínkách nebo svépomocí u vás ve firmě.

Zvyšte svou šanci při obhajobě diplomové práce. Studujte úspěšně!

Během vysokoškolského studia se potýkáme s nákladem velkého množství studijních požadavků. Jakmile se blížíme k vrcholu našeho snažení, přibyde nám ještě nutnost napsat diplomovou práci.

Repasované či předváděcí notebooky a PC: Žádný problém!

Uvažujete o koupi lepšího a výkonnějšího počítače či notebooku? Určitě jste přemýšleli nad tím, jak ušetřit a nekupovat kompletně nový přístroj, a narazili jste na repasované nebo předváděcí počítače či notebooky.

Trh s elektromobily zažívá boom, ceny klesají, poptávka roste. Jak jsme na tom u nás?

V letošním roce se očekává zvýšený objem dodávek elektromobilu Tesla Model 3 do Evropy, což by mělo vyvinout tlak na ceny konkurenčních značek a povzbudit trh ojetin. Elektromobily zaujímají zatím pouhý zlomek na trhu s ojetinami.

Smart TV box – pořiďte si levnou alternativu k chytré televizi

Říkáte si při sledování večerních zpráv, jaké by asi bylo mít doma chytrou televizi, na níž byste si mohli přehrát vaše oblíbené filmy, pustit si hudbu z YouTube nebo se zrelaxovat po vysilujícím pracovním dni hraním her?

Starší články Starší články