Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Znáte moderní technologie na zpracování plechu?

Co všechno umí ohraňovací lisy, podle čeho vybrat nejvhodnější typ a jaká další zařízení se mohou hodit do výroby? To se dozvíte v tomto článku.

Trik s hliníkovou fólií je snadný způsob, jak ušetřit na účtech za topení

Hliníkovou fólii neboli alobal má ve své domácnosti téměř každý. Nejčastěji ji využíváme v kuchyni, když však přijdou chladnější měsíce, můžeme ji využít i jinak.

Skutečně potřebujete tvrzená skla na mobil? Ano!

Koupili jste si nový drahý iPhone nebo Samsung Galaxy telefon a teď se vám nechce utrácet další peníze za tvrzené sklo? Tak to je přesně ta největší hloupost, kterou byste vůbec mohli udělat. Těch pár korun navíc už nic není a jejich

Engine Clasic Cars Gallery Garage nadchne hlavně milovníky drahých aut

Cestovní, sportovní a soutěžní vozidla různých světových značek z různých období historie. Luxus a hodnota aut na vás tady přímo dýchne.

Mezi dopravní prostředky používané v Česku přibyla nově i vzducholoď

75 metrů. Právě taková je délka vzducholodi, která na konci letošního září brázdila nebe nad Českem. Více než půl tuny vážící kolos představuje jednu z nejbezpečnějších forem cestování.

Vykoupí vám autobazar starší elektromobil?

Jsme roky zvyklí na to, že náš automobil je současně jakousi „finanční pojistkou“ – když se dostaneme do finančních problémů, zkrátka zajedeme do nějakého autobazaru a náš vůz se nám rychle promění na peníze. Platí ovšem to

První létající motorka již brzy zakrouží nad našimi hlavami

Poznejte Speeder, vynález techniků z dílny Jetpack Aviation, kteří sestrojili výkonný stroj schopný samostatného letu.

Jak pořídit úžasné fotky v dešti

Stejně jako každé roční období, tak i každé počasí fotografům nabízí nepřeberné množství příležitostí k pořízení úchvatných záběrů.

Lákají vás auta luxusních značek? Dejte pozor, připlatíte si nejen za nákup, ale i za pojištění!

Znáte ty momenty, kdy okolo vás na silnici prosviští luxusní sportovní vůz? Už jen jejich zvuk je nezaměnitelný, nemluvě o tom, jaké to musí být, když jste to vy, kdo sedí za volantem.

Topná sezona se blíží. Jak ušetřit za topení?

S příchodem prvních podzimních dnů a odchodem léta se pojí také topná sezona. Zatímco v některých domácnostech začíná po spadnutí teplot pod patnáct stupňů, v jiných se začne topit později. Vždy ale zasáhne do rozpočtu.

Starší články Starší články