Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Černému bezu bývala v minulosti přisuzována tajemná moc

Říkalo se, že bezinky nošené při sobě, ochraňovaly před zlými silami. Dokonce snad bezové keře obývali čarodějnice a duchové, aby ochraňovali okolí. Proto si jej lidé vysazovali v blízkosti svých obydlí.

Aspergerův syndrom postihuje stále více lidí. Jsou proti němu bezbranní

Zdá se, jakoby se v nedávné době roztrhl pytel s lidmi, kterým byl diagnostikován Aspergerův syndrom. Kromě Grety Thunberg se k němu přihlásil také Elon Musk a další známé osobnosti.

Chřestová sezona je v plném proudu! Jak tato zelenina prospívá zdraví?

Konzumace zeleniny se doporučuje v každé dietě. Důvodem je vynikající složení, kterým se jednotlivé druhy pyšní. Vezměme si třeba takový chřest - uvnitř byste našli tolik vitaminů, že to ani na prstech jedné ruky nelze spočítat.

Objevte výhody kolagenu pro pleť i klouby

Jak zastavit stárnutí a získat krásnou pokožku a fungující klouby? Odpověď spočívá se správné životosprávě a vhodně zvolených doplňcích stravy.

Umělé oplodnění pomáhá plnit sny o šťastné rodině

Neplodnost v současnosti trápí téměř čtvrtinu populace. Díky moderní medicíně a asistované reprodukci je ale možné pomoci až 90 % párů.

Syndrom dráždivého tračníku – co o něm vlastně víme?

Syndrom dráždivého tračníku (IBS) je porucha zažívacího systému, spojená s řadou příznaků. Opakující se bolesti břicha, obecný pocit nepohodlí,zvláště v oblasti střev, změny vyprazdňování s častým nadýmáním nebo třeba nev

Maskné. Co to je a jak s tím bojovat?

Roušky se za uplynulý rok staly nedílnou součástí našeho denního outfitu. Jemná pokožka obličeje však z této novinky není moc nadšená.

Nejšpinavější místa, kde se množí armády mikrobů

Jsou místa, kde byste mikroby a nejrůznější bakterie očekávali, ovšem existují i taková místa, o kterých si myslíme, že jsou čistá a žádné mikroby se na nich nevyskytují. Nenechte se zmást a zjistěte, která místa to jsou.

Velký snídaňový průzkum: Snídáme zdravě?

Pětina Čechů ráno jídlo vynechává, šest z deseti se někdy jen napije.

Zázračná kyselina hyaluronová? V mnoha ohledech ano!

Kyselina hyaluronová už má několik let své čestné místo v ordinacích korektivních dermatologů. A k tomu je účinnou složkou jedněch z nejkvalitnějších antiagingových kosmetických produktů.

Starší články Starší články