Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Bizarní alergie, o které rozhodně nestojíte – intolerance vody, slunce, a dokonce i doteku

Věděli jste ale, že existují raritní alergie, kterými trpí jen pár lidí na světě a stojí za nimi věci, které byste za alergeny neoznačili nikdy v životě?

Rozpohybovat metabolismus lze v každém věku

Metabolismus je často skloňovaným výrazem. S věkem se zpomaluje. Není třeba zoufat, neboť prozradíme, jak ho lze rozpohybovat pro lepší spalování.

Tea tree oil - zázrak, který vám pomůže s řadou zdravotních i kosmetických problémů

Znáte zázračný olejíček, jehož pár kapek vám může pomoci s plísní na nohou, opary i bradavicemi? Pokud jste o účincích tea tree oleje ještě neslyšeli, čtěte dál. Jeho výsledky jsou totiž skvělé!

Tvaroh je ideální potravina pro dietu i kondiční cvičení

Hledáte potravinu, kterou je vhodné sníst před spaním? Vyzkoušejte tvaroh, který možná máte doma, ale využíváte ho pouze k pečení koláčů. Tvaroh je totiž potravina doporučovaná při dietě a kondičním cvičení.

Kratom je čistě přírodní záležitost. Jaké jsou jeho potenciální přínosy pro člověka?

Kratom, známý také pod svým vědeckým názvem Mitragyna speciosa, je tropický strom původem z jihovýchodní Asie. Listy zmíněného stromu byly po staletí využívány v tradiční medicíně, a to zejména v Thajsku a Malajsii.

Výživa kastrovaných koček: Důležitost výběru vhodného suchého krmiva

Kastrace je běžný postup prováděný u koček, který však přináší několik klíčových aspektů péče o kastrovaného mazlíčka. Jedním z nejdůležitějších z nich je řešení dietních požadavků kastrovaných koček.

Proč je selen důležitý pro náš organismus?

Jedná se o jeden ze stopových prvků, který je životně důležitý pro lidské tělo. V čem se nachází selen? Jak je to v případě nadbytku či naopak nedostatku?

Máte pauzu od cvičení? Jak nečinnost ovlivňuje váš mozek

Pravidelný pohyb má pozitivní vliv na fyzickou i psychickou stránku každého z nás. Jaký vliv má nečinnost nejen na náš mozek? Jak na restart opět k pohybu?

Krevní transfuze zachraňuje životy. Cesta k ní vedla ale velmi trnitá

To, co v dnešní době bereme jako samozřejmost, brali ještě před sto lety jako zázrak. Pokusy o krevní transfuzi se ale objevovaly už od 16. století. Víte, kdo se stal prvním "pokusným králíkem" a že první předaná krev člověku byla od

5 věcí, které škodí vašim očím

Zrak bychom si měli chránit, co nejvíce to jde. Zhoršený zrak je nepříjemný, může nás připravit o oblíbenou činnost i zaměstnání a brýle, čočky nebo dokonce léčba očí stojí nemalé peníze.

Starší články Starší články