Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Jak pečovat o problematickou pleť se sklony k akné?

Vsaďte na pravidelnou péči a vyhněte se těmto nejčastějším chybám!

Energie Čchi. Obrovská síla, kterou dokáže využít jen minimum lidí

Tradiční čínská medicína označuje termínem „čchi“ vitální energii, která dřímá v každém z nás a je nezbytným základem života. Japonci se touto energií odpradávna též zabývali a říkají ji „Ki“.

Kostička kvalitní hořké čokolády denně zažene stres a zlepší krevní oběh. Co dalšího hořká čokoláda dokáže?

Čokoláda bezesporu patří mezi nejoblíbenější pochutiny na celém světě. Ne každý zrovna přišel na chuť té hořké, ale právě kvalitní hořká čokoláda (minimálně 70 % kakaa) je pokladem pro naše zdraví.

Syndrom suchého oka dovede pěkně potrápit

Syndrom suchého oka souvisí s nedostatečným omýváním povrchu našeho oka. Projevuje se nejen pálením a řezáním, ale může mít na svědomí vážnější problémy, jako například poškození očního povrchu či další zrakové potíže.

Jak být úspěšná v boji proti vráskám

S přibývajícím věkem přibývají nejen životní zkušenosti, ale také vrásky. Stárnutí nezastavíme, ale tvorbu vrásek můžeme alespoň trochu zpomalit.

Jak na likvidaci štěnic jednoduše a spolehlivě

Pokud se do vašeho bydlení nastěhují štěnice, opravdu to není nic příjemného.

Spíte se zapnutým ventilátorem? Pozor na jeho negativní dopad na vaše zdraví!

V horké letní noci hledáme jakoukoliv možnost jak ochladit vzduch v místnosti a riskujeme tak kvůli svému pohodlí mnohá zdravotní rizika.

Motodlahu jsem používala na rozhýbání kolene po operaci, říká úspěšná krasobruslařka Anna Dušková

Po operaci kolene je nutná správná rehabilitace, která trvá v řádu několika týdnů. Rehabilitujte efektivně z pohodlí domova tak často, jak budete potřebovat.

Panická ataka vám může od základu změnit život

V různých podobách se s ní setkává každý pátý člověk. Ať již formou sdílení problému s postiženým přítelem či vlastní zkušeností.

Funguje vám správně lymfatický systém? Poradíme vám 3 tipy na jeho rozpohybování

Základem lymfatického systému jsou cévy, jimiž lymfa proudí do všech tělesných orgánů a uzlin, kde se čistí. Jak poznáte zanesenou lymfu?

Starší články Starší články