Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

5 tipů jak zhubnout a dodržet novoroční předsevzetí

Pomalu se blíží Vánoce a Nový rok, se kterým se nevyhnutelně pojí také novoroční předsevzetí. Ta se často týkají především naší fyzické kondice či postavy.

Očkovaní versus neočkovaní – jak na sebe vzájemně nahlíží

V současné době se situace kolem koronaviru opět přiostřuje a vláda se snaží svými restrikcemi neočkovanou část populace k očkování přimět. Co vede lidi k očkování a co je naopak pro jiné důvod očkování odmítat?

Jakou úlohu hrají glukometry v léčbě cukrovky

V současné době je pacientů s cukrovkou jen v České republice okolo 900 tisíc. Většina z nich trpí cukrovkou 2. typu, která vzniká z nezdravého způsobu života. Jaký vliv na léčbu cukrovky má pohyb a proč by ve výbavě diabetika neměl

Kanabinoidy patří do domácí lékárničky. Znáte rozdíl mezi CBD a CBG?

Konopí je démonizované i glorifikované. Laici se v něm stále ztrácejí. Pojďme se podívat na základy, které by měl znát každý.

Rady našich babiček na rychlé snížení horečky

Nastalo období častých respiračních onemocnění, která jsou kolikrát doprovázena vysokými teplotami. Na sražení teploty můžeme sáhnout po lécích nebo využít rad našich babiček..

Ananas znovu na pultech. Jak prospívá našemu zdraví?

Pulty supermarketů se začínají plnit exotickými druhy ovoce. Zaplňte proto své stoly třeba střapatými ananasy, které jsou nejen úžasně slaďoučké, ale také velkou měrou podpoří vaše zdraví. Jak konkrétně prospívají?

Budíte se pravidelně ve 3 hodiny ráno s hlavou plnou černých myšlenek? Vyzkoušejte meditaci všímavosti

Pokud se vám pravidelně stává, že se okolo třetí hodiny probudíte a hlavou vám víří proudy temných myšlenek a katastrofických scénářů, věřte, že v tom nejste sami. Pomoci si však můžete velice snadno.

Sirup z rýmovníku spolehlivě odežene nachlazení, připravte si ho pohodlně doma

Kdysi dávno znalo rýmovník jen několik lidí a to pouze jako pokojovou rostlinu. Posledních několik let se už však hojně využívá k léčbě nachlazení, při kašli i bolesti v krku.

Rumunsko a Ukrajinu drtí Koronavirus, umírá výrazně více lidí, než v předchozích vlnách

U nás sice nastupuje třetí vlna epidemie, nicméně počty mrtvých nedosahují naštěstí takových čísel, jako v předchozích dvou vlnách. Jinak tomu bohužel je v Rumunsku a na Ukrajině.

Noční košile pro příjemný a kvalitní spánek aneb Jak vybrat tu správnou?

Kdo z nás nesní o tom, že se večer, když má splněné všechny povinnosti, nezachumlá do příjemně vyhřáté deky, hlavu uloží na polštář a nechá se odnést do pohádkové říše snů? Naše tělo se bez spánku neobejde, musí ale jít o

Starší články Starší články