Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Co byste měli vědět o vláknině

Věděli jste, že existuje více než jen jeden druh vlákniny? A že když budete jíst širokou škálu rostlinných potravin, budete mít dostatek všech jejích druhů?

Máte problémy se spánkem a usínáním? Máme pro vás 5 tipů, které opravdu fungují

Známe to všichni, konečně se dostaneme do peřin, ráno nás čeká důležité jednání či obchodní schůzka, na kterou musíme být čerství, a my ne a ne zabrat.

Moderní technologie ve stomatologii

Překotný vývoj na poli medicíny se nevyhýbá ani stomatologii a stále se objevují inovace, které zefektivňují péči o pacienty, stejně jako zvyšují jejich komfort v průběhu jednotlivých zákroků.

Recept na dlouhý život? Sklenka vína a kus čokolády denně!

Dopřejte si každý den sklenici lahodného červeného vína s kusem kvalitní čokolády a odhalte tajemství dlouhého života.

Jak ovlivňuje obsah našich střev kvalitu života? Více, než si myslíte

V poslední době se čím dál častějším tématem rozhovorů nejen vědců, ale i běžné populace stává obsah lidských střev. Z dřívějšího pojmenování „mikroflóra“ se postupně dostáváme k přesnějšímu „mikrobiom“.

Jak zamezit výskytu vší u dětí

Pravidelné kontroly vlásků a oblíbená čepička, kterou si vaše dítko jen tak s nikým nebude chtít vyměnit, dělají divy.

Jak vybrat nejvhodnější opalovací krém a nespálit se?

Odjíždíte na dovolenou a nechcete skončit s připálenými rameny, v horším případě s puchýři na kůži? Nepodceňujte výběr vhodného opalovacího prostředku.

Orgánové hodiny napoví mnohé o vašem zdravotním stavu

Naše tělo s námi hovoří, bohužel svým jazykem, kterému však často nerozumíme a ignorujeme ho. Každý člověk by se měl signály svého těla naučit vnímat, k čemuž nám může pomoci tradiční čínská medicína.

Jste závisláci na sladkostech? Jak se toho zbavit?

Sladkosti jsou potěšením našeho života. Po čem sáhnete, když máte náladu pod psa? Co zažene vaše chmury?

Ustlané postele jsou minulostí! Odborníci radí: nestlat!

Máte ve zvyku každé ráno, jen co vystrčíte nohy z vyhřáté postele, lůžko úhledně ustlat, aby to v ložnici pěkně vypadalo? V tom případě s tím přestaňte. Odborníci jsou totiž toho názoru, že je mnohem zdravější postel nestlat.

Starší články Starší články