Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Psychospirituální krize se nemusíte obávat, může vás dovést k vyšší intenzitě prožívání

Vnímáte občas zvuky či barvy, které ostatní nevidí? Máte intenzivní předtuchy, že se něco stane a ono se to stane? Zážitky mystického charakteru se vám nevyhýbají? Možná nejste blázni, ale jste na cestě ke svému lepšímu já.

Tricholog není kadeřník ani dermatolog, přesto dokáže vyřešit problémy s vašimi vlasy

Trichologie je speciální vědní obor zabývající se problémy s vlasy. Jak vám může pomoci?

Jaké sacharidy najdete ve snídaňových cereáliích

Sacharidy by měly ve výživě zaujímat největší podíl, jsou klíčové pro správnou funkci mozku a svalů. Ale pozor, není sacharid jako sacharid.

Peruánská viagra Maca pomůže s nechutenstvím, ale i erektilní dysfunkcí

Víte, jak si staří Inkové dopomáhali ke šťastnému sexuálnímu životu? Skrze několik berliček, které mohou posloužit i dnes vám. Jednou z nich je brukvovitá rostlina podobná naší řepě zvaná Maca.

Poznejte sílu medvědího česneku

Česnek medvědí je vytrvalá, asi 10−45 cm vysoká bylina s podzemní cibulí. Listy jsou přízemní, řapíkaté. Říká se mu také lesní česnek a má neskutečně blahodárné účinky na lidský organismus..

Čím dál více mladých lidí se potýká s dysmorfofobickou poruchou

Dysmorfofobická porucha je onemocnění charakterizované tím, že daný jedinec je přesvědčený o spoustě deformit na svém těle. Název pochází z řeckého dysmorfos = znetvořený.

Světový den Preeklampsie je právě dnes. Upozorňuje na vážné onemocnění ohrožující plod i matku

22. květen byl vyhlášen Světovým dnem Preeklampsie. Poukazuje na rizika a dopady tohoto onemocnění, které se týká výhradně těhotných žen.

Pampeliška je sluncem našeho zdraví

Pampeliška lékařská je velmi často uváděná pod názvem smetánka lékařská a jde o běžnou rostlinu z čeledi hvězdnicovitých. Pro naše tělo má však spoustu pozitivních účinků.

Pozor na syndrom spánkové apnoe

Syndrom spánkové apnoe je závažná porucha spánku, v jejímž důsledku pacient opakovaně přestává dýchat. Onemocnění tedy narušuje přísun kyslíku do těla a má vliv jak na kvalitu spánku jedince tak na jeho zdraví.

Slované jsou zřejmě odolnější proti Koronaviru

Nedávno způsobil náš „pan karanténa“ Roman Prymula velký poprask, když prohlásil, že Germáni jsou odolnější proti koronaviru a proto je v Německu daleko menší poměr úmrtí oproti nakaženým lidem, než jinde. A jak jsme na tom my?

Starší články Starší články