Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Poznejte blahodárné účinky kaktusových plodů na posílení imunity

V dnešní době už není problém nakoupit různé druhy exotického ovoce na trzích nebo v supermarketech. Můžete tak vyzkoušet spoustu druhů ovoce, které dosud neznáte, nebo jste o něm zatím jen četli. Ochutnejte třeba opuncii známou jak

21. září jako Mezinárodní den Alzheimerovy choroby

Alzheimerovu chorobu nám každoročně připomíná jedenadvacátý zářijový den. Měl by rozšířit povědomí o této chorobě, která se dnešní populace týká čím dál více.

Zhubnout lze i bez otravného cvičení, stačí dodržovat pár základních pravidel

Nepovedlo se vám zhubnout přebytečná kila? Nezoufejte! Zkuste s nimi zatočit hravě právě nyní, dokonce k tomu nebudete potřebovat ani náročné cvičení.

Sušené maso představuje dokonale vyvážený zdroj bílkovin a vitamínů

Sušení bylo pro konzervaci masa a potravin obecně využíváno již od dávných časů. V dobách, kdy nebyly moderní vymoženosti jako chladničky, ani nic jiného nezbývalo.

Létání v těhotenství je možné, opatrnost je ale na místě

Na těhotenském testu jste objevila 2 čárky bezprostředně poté, co jste konečně vybrali a koupili letní rodinnou dovolenou? Jak je to s létáním v těhotenství a pustí vás vůbec na palubu letadla?

Nadměrná únava? Zkuste detox s oblíbeným Regalenem od Energy

Naše tělo je přes léto v plném nasazení, ale kdy naposled si pořádně odpočinulo? Teď nemáme na mysli dovolenou a odpočinek od práce. Jelikož je psychický odpočinek neméně důležitý, máme na mysli detoxikaci organismu.

Jak posílit imunitu díky několika tipům

Posílit svůj imunitní systém - to je nyní velmi důležitý úkol, který musí splnit každý z nás. Venku na nás už nějaký ten pátek číhá zákeřné onemocnění. Abyste mu hravě odolávali, je třeba celkově posílit imunitu.

Jak správně začít s jógou a získat energii na celý den

Blíží se konec prázdnin a pro řadu z nás začíná doba rozhodování, čemu se budeme věnovat na podzim. Dnes vám nabízíme příležitost vyzkoušet si jógu. Všichni ji známe jako cvičení, ale ona zdaleka pouhým tělesným cvičením nen

Mlsejte čokoládu, pomůžete svému zdraví

Milujete čokoládu, ale vaši blízcí vám říkají, že se po ní jenom přibírá? Neposlouchejte je! Jen jeden kousek kvalitní čokolády prospívá vašemu zdraví. Věděli jste, že takový kousek čokolády třeba ulevuje od kašle?

Pár řádků o alergiích

Zkuste se na chvíli zamyslet a vybavit si co nejvíce vašich přátel nebo známých, kteří netrpí žádnou alergií. Vybavil se vám někdo takový. Možná máte štěstí a také mezi lidi bez alergie patříte, ale je pravděpodobné, že to bude

Starší články Starší články