Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Jste závisláci na sladkostech? Jak se toho zbavit?

Sladkosti jsou potěšením našeho života. Po čem sáhnete, když máte náladu pod psa? Co zažene vaše chmury?

Ustlané postele jsou minulostí! Odborníci radí: nestlat!

Máte ve zvyku každé ráno, jen co vystrčíte nohy z vyhřáté postele, lůžko úhledně ustlat, aby to v ložnici pěkně vypadalo? V tom případě s tím přestaňte. Odborníci jsou totiž toho názoru, že je mnohem zdravější postel nestlat.

Kdo si to pochutnává na našich tvářích? Trudník je s velkou pravděpodobností také vaším návštěvníkem a jen tak se ho nezbavíte!

Věděli jste, že běžnou součástí našeho obličeje bývají desítky miniaturních tvorů, kteří se živí obsahem kožních buněk?

Mariánské lázně – zpívající fontána a park miniatur Boheminium

Jistěže se do lázní jezdí především za léčebným pobytem, nicméně na nějaký ten výlet či procházku se určitě najde čas. A byla by škoda ho nevyužít a neprohlédnout si krásy města a okolí.

Jak se vypořádat se syndromem vyhoření...

V předešlém článku jsme si řekli, co vlastně ten syndrom vyhoření je, jak se projevuje a koho nejvíce postihuje. Dnes si povíme, co udělat v rámci prevence, či jak syndrom vyhoření řešit, pokud jím opravdu začneme trpět.

Zářivý úsměv za všech okolností! Dejte sbohem zažloutlým zubům

Zubní hygiena je nedílnou součástí našich životů. Ne každý má v tomto ohledu skvělé geny, a tak je potřeba se o zuby náležitě starat.

Proč pít raději vodu z kohoutku než balenou vodu?

Také máte pocit, že voda kupovaná v obchodech musí být kvalitnější než ta, která vám doma teče z vodovodního kohoutku?

Chcete se začít příjemně hýbat? Pořiďte si koloběžku

Kdo z nás v dětství nevlastnil alespoň jeden model koloběžky? Tento dopravní prostředek, na němž ani nejedete, ani nejdete se poslední dobou dostává do popředí zájmu nejen dětských jezdců, ale i dospělých.

Závislost na mobilním telefonu ničí partnerské vztahy

Alkohol, tabákové výrobky či hrací automaty již nejsou v kurzu. Přichází nový fenomén, který nás okrádá o peníze i čas, narušuje mezilidské vztahy a má negativní dopad také na náš sexuální život.

Pár rad k hubnutí do plavek

Plavková sezóna se blíží, a pokud máte obavy, jak budete bez svetrů a bund vypadat, je nejvyšší čas s tím začít něco dělat.

Starší články Starší články