Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Jeřabiny nejsou jen pěknou dekorací. Pomáhají i našemu zdraví

Drobné červené, oranžové a někdy až nažloutlé kuličky rostoucí v trsech na stromech většího i menšího růstu se dají využít ke krásné dekoraci, k tvoření s dětmi i pro zdraví. Obsahují totiž vitamín C a rutin.

Omlazení intimních partií vylepší milostný život a vyřeší problémy s inkontinencí

Zatímco úpravy prsou se dnes berou již jako úplně běžný zákrok, omlazení ženského genitálu ať už z hlediska estetického či zdravotního, je přece jenom ještě tak trochu tabu.

Pravidelný pitný režim pomáhá zdraví, náladě i koncentraci

Pijte vodu! Že je hydratace organismu důležitá a měli byste dodržovat nějaký pitný režim, to už jste určitě někdy slyšeli. Ale víte proč vlastně? Pojďme se tak společně naučit pít vodu.

Vyhrává ten, kdo umí odbourat stres a být v pohodě

Být v pohodě je pro zdraví to nejdůležitější, co můžeme udělat. Proto je důležité vědět, jak se méně stresovat a užívat si toho, co máme.

Jak zefektivnit sportovní výkon a spálit víc kalorií

Chcete-li zhubnout a vyrýsovat svoji postavu, měli byste do svého denního plánu zařadit nejen cvičení, ale také konzumaci vhodných potravin ve správnou dobu.

Přírodní rychlá pomoc pro oslabená játra

Máte za sebou noc plnou alkoholu a cítíte, že by vaše játra potřebovala podpořit regeneraci po náročném procesu detoxikace? Obraťte se na osvědčené přírodní prostředky a vraťte své trávení opět do normálu.

Jak zastavit vypadávání vlasů?

Vypadávání vlasů je běžný stav a slouží na obnovu vlasového porostu. Pokud ale dochází k extrémnímu padání vlasů, je už takováto ztráta vlasů viditelná.

Pitahaya aneb pusťte si do svého jídelníčku draka

Pitahaya neboli také dračí ovoce se řadí mezi exotické plody, které v prvé řadě zaujmou zvláštním vzhledem. Slupka pitahayi totiž připomíná dračí kůži, odtud tedy přízvisko dračí ovoce.

Jaké nemoci nejčastěji ohrožují dítě ve škole a školce a jak jim předcházet?

Po dlouhé době jsme se všichni dočkali. Děti nastoupily do škol, o nové zážitky není nouze. Jenže ve škole na děti nečekají jen ty krásné věci, ohrožují je tam také různé nemoci. A to je noční můra snad každého rodiče.

Posilujte své psychické zdraví díky všímavé chůzi

Chodíme denně. Do práce, na nákup, do školy nebo jen na procházku. Většinou svou chůzi vůbec nevnímáme. Děláme vše automaticky, jak je naše tělo naprogramované. Co to zkusit úplně jinak a aplikovat tzv. všímavou chůzi?

Starší články Starší články