Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Jak si vybrat ideální dezinfekci na ruce?

Pokud jsme se za uplynulý rok něco naučili, tak to, že dezinfekce na ruce je nutností. Jak si zvolit takovou, která vám bude vyhovovat, a budete ji moct nosit neustále u sebe? Kromě dezinfekčních gelů existují i další varianty.

Objevte zázračnou metodu, která pomáhá již více než 70 let rozvíjet schopnosti kojenců po celém světě

Vojtova metoda nemusí být vhodné řešení pouze pro děti se zjevným fyzickým hendikepem. Její praktikování je doporučováno také dětem, v jejichž vývoji lze pozorovat i jen drobné odchylky od normy.

Syndrom dráždivého tračníku jako ženská populační nemoc?

Z celkového počtu populace trpící obtížemi provázející syndrom dráždivého tračníku, jsou to právě ženy, které jsou IBS zasaženy nejčastěji – příznaky trpí až 30% z nich. Jaká je příčina tak neslavné nadvlády ženského pok

Jak cestovat zdravě, abychom neodrovnali náš organismus?

Doba dovolených je v plném proudu, což znamená, že je zapotřebí posílit náš imunitní systém. Prozraďme si proto, jak cestovat zdravě a v plné síle.

Jak bezpečně rozmrazit maso? Nedopouštějte se základních chyb

Co jen uvařit k obědu? Asi vytáhnu maso z mrazáku a uvidíme, co z toho vykouzlíme. Bohužel se běžně dopouštíme několika chyb, které obírají maso o potřebné a zdraví prospěšné živiny.

Co se stane s vaším tělem, když přestanete kouřit?

Kouření je zlozvyk, který leze do peněz. I proto se s ním snaží hromada lidí skončit. Pokud se o to pokoušíte i vy, bonusem nebude jen plná pokladnička, ale také pevnější zdraví.

S bylinkami za klidným spaním. Jaké zatočí s nespavostí?

Nespavost provází nejednoho člověka. Jelikož má takzvaná insomnie na zdraví neblahý vliv, zatočte s ní pomocí bylinek.

Kávová dieta: znáte tento americký hit?

Zhubnout nějaké to kilo se hodí prakticky každému. Podle posledních průzkumů jsme jenom v době karanténní přibrali průměrně sedm kilogramů, se kterými je třeba zatočit. Pomoct může kávová dieta, která je trendem v USA.

4 způsoby, jak správně hydratovat pleť nejen během léta

Hydratace je veledůležitá nejen během léta, ale kdykoliv v roce. V parném ročním období se však na ni apeluje více, jelikož pocení je oproti jiným měsícům nadměrné. Kromě doplňování tekutin nezapomínejte ani na hydrataci své pleti

Z obezity se pomalu stává epidemie

I v dnešním moderním světě se můžeme setkat s velkými rozdíly ve společnosti. Jedni mají dostatek všeho a přemíra jídla se projevuje v jejich obezitě z nezřízených přejídání, druzí nemají téměř nic a každý den hladoví.

Starší články Starší články