Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Babské rady na pálení žáhy, které přináší znatelnou úlevu

Pálení žáhy - častý problém, který je způsoben překyselením žaludku. Za tímto zdravotním problémem stojí konzumace tučných nebo kořenitých jídel. Na vině ale může být i stres. Jak tyto obtíže potlačit či zmírnit?

Alkohol a cvičení: Dvojice, která zkrátka nefunguje

Když se uzavřela fitness centra, začalo se doma nejen více pít, ale také více cvičit. A někteří lidé začali dělat obě činnosti najednou. Jenže alkohol a cvičení je dvojice, která zkrátka nejde dohromady.

Olejové zázraky pro vaše zdraví a krásu

Olej slunečnicový, olivový, řepkový a další, které se hojně využívají v kuchyni, dobře známe. Víte však, které oleje jsou skutečnými zázraky pro naše zdraví a krásu, a které pomáhají pleti, vlasům nebo nehtům?

Co rouška udělá s pletí

Pravdou je, že nošení roušky prokazatelně zabraňuje přenosu virů a infekcí, zároveň však rouška může nadělat pěknou paseku s naší pletí.

Zhubněte díky jídlu. Zařaďte do jídelníčku tyto hubnoucí potraviny

I když se to může zdát jako hloupost, potraviny opravdu pomůžou při hubnutí. Stačí jenom vědět, které z nich to dokážou. Na této schopnosti se podílí hlavně množství vitaminů a minerálů, jež hubnoucí efekt podporují.

Vitamíny jsou nejen v ovoci a zelenině! Vyzkoušejte krůtí maso

Dietologové doporučují konzumaci zeleniny a ovoce, jelikož obsahují cenné vitamíny a minerály mající vliv na udržení dobré kondice. To je samozřejmě pravda, ale nezapomínejme na roli masa v našem jídelníčku

Vitamín D je pro tělo důležitější, než jsme si dosud mysleli

Tento vitamín rozpustný v tucích má většina z nás spojen s prevencí výskytu křivice u dětí či osteoporózy u žen v přechodu. Nejen v tom ale spočívá jeho příznivé působení.

Chia semínka jsou zázrakem nejen pro diabetiky

Na to jak jsou malá, jsou jejich účinky úžasné. Jde o chia semínka, která jsou zdrojem celé řady výživných látek od sacharidů, nenasycených mastných kyselin po proteiny.

Hypnoporod by chtěli zažít i muži, tvrdí 9 z 10 porodních asistentek

Slovo porod před nastávající maminkou pohybující se ve 3. trimestru s ohromným břichem raději neříkejte.

Jak funguje keto dieta aneb hubnout se dá i bez hladu

Kdo by nechtěl být štíhlý, zdravý a plný energie? Ať už potřebujete zhubnout ze zdravotních důvodů, nebo jen kvůli sobě, nabízí se keto dieta neboli dieta bez hladovění.

Starší články Starší články