Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Co jste nevěděli o kocovině

S kocovinou měl tu čest snad každý, kdo někdy popil více alkoholu. Je to záležitost velice nepříjemná a my se s vámi podíváme na to, proč vůbec vzniká a jak se jí účinně bránit.

Čich jako spouštěč vzpomínek a emocí

Už se vám jistě stalo, že vůně vycházející z otevřených dveří pekárny vás přenesla zpět do dětství. Vůně mohou totiž oživit vzpomínky, a to dokonce i takové události, na které jste dávno zapomněli.

Kruhy pod očima mohou potrápit, dá se jich však účinně zbavit

Zejména ženy špatně nesou, pokud se jim na obličeji objeví kosmetická vada v podobě vrásek nebo kruhů pod očima. Co na kruhy pod očima zabírá a co je způsobuje?

Hematofobie aneb když pouhý pohled na krev vyvolává pocit úzkosti

Nepřiměřený strach z krve se nazývá hematofobie a jedná se o druh psychické poruchy. Řadí se do skupiny fobií, což jsou úzkostné poruchy, které se vyznačují chorobným, bezdůvodným strachem z lidí, věcí nebo situací.

Nedaří se vám zhubnout? Na vině mohou být chyby, kterých se dopouštíte při vaření

Chcete zhubnout? Začněte si vařit sami! To je jedna z mnoha rad, která nám má dopomoci ke štíhlé postavě. A ona by nám asi byla nápomocná, kdybychom se nedopouštěli několika chyb, které nám veškerou snahu jenom maří.

Jak hravě porazit nebezpečný stres a neutichající únavu

Máte pocit, že na vás poslední dobou všechno padá? Že jste neustále ve stresu a že únava doprovází prakticky každý váš krok? Osvojte si několik tipů, ať na vás stres ani únava nemůžou.

Jak přestat kouřit a vyvarovat se kilogramům navíc

Kouření je zlozvyk, který stále více “leze” do peněz. I proto se s ním lidé chtějí rozloučit. Co jim však plány zhatí, jsou kila, která začnou přibývat rychlostí blesku s každou další odmítnutou cigaretou.

V zajetí spánkové paralýzy

Ošklivý sen nebo noční můru jistě zažil někdy každý z nás. Ale co když se stanete obětí spánkové paralýzy, která sice většinou trvá jen pár minut, ovšem v některých případech může trvat i několik hodin?

Orosená okna v domácnosti představují jistá zdravotní rizika

Orosená okna nejenže nevábně vypadají a časem může dojít i ke znehodnocení materiálu, ale přímo poukazují na závažný problém, a tím je nadměrná vlhkost vzduchu v místnosti.

Krátce kvašená zelenina neboli pickles zažívá návrat na náš stůl

Kvašená zelenina představuje pro naše tělo spoustu benefitů. Navíc, pokud si ji připravíme sami, víme přesně, co konzumujeme.

Starší články Starší články