Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Udělejte si radost zdravým mlsáním. Jaké vychytávky si zamilujete?

Náš organismus je závislý na jídle. Ať už jste velcí, malí, štíhlí, objemní, zdraví, či nemocní – musíte pravidelně, dostatečně a kvalitně jíst.

Trápí vás bledá pokožka, únava a suché vlasy? Na vině může být nedostatek železa

Bledá pokožka, únava a suché vlasy po zimě asi nikoho nepřekvapí, přičítáme je mrazivým měsícům bez slunečního záření. Na vině ale může být i nedostatek železa.

S přenosným mixérem si uděláte zdravé smoothie i na cestách

Smoothie je jednou z nejlepších možností, jak do sebe dostat porci vitaminů – nejen z ovoce, ale i ze zeleniny! Dobrou zprávou je, že tuto zdravou svačinku si snadno připravíte nejen doma, ale i na cestách. Stačí si pořídit přenosný mix

Problém zvaný oxidační stres: Snížit ho lze cvičením i konzumací vhodných potravin

Pakliže je v našem těle nerovnováha mezi hladinou antioxidantů a produkcí volných radikálů, vzniká oxidační stres. Jak se bránit, aby nedošlo k nabourání fungování našeho organismu?

Jarní bylinky pro krásu i zdraví. Co můžete sbírat právě teď?

Předjaří a brzké jaro je ideální obdobím na sběr bylin, které nám po zimě pomohou detoxikovat organismus, vypořádat se s únavou a dodají tělu spoustu užitečných látek. Vypravte se proto na procházku do přírodní lékárny.

Jaký čaj na nevolnost? Recepty.

Nevolnost se nejčastěji spojuje s těhotenstvím, ale touto potíží trpí nejen těhotné ženy. Jaké jsou příčiny nevolnosti? Je možné se s nimi vyrovnat?

Mám návaly, to už jsem tak stará?

Klimakterium, nebo chcete-li přechod, je období v životě ženy, kdy se z reproduktivní stává nereproduktivní. Dochází k útlumu funkce vaječníků a žena přichází o možnost otěhotnět.

7 zajímavostí o kratomu, které jste možná nevěděli

Popularita kratomu roste a mluví se o něm stále častěji. Spousta zajímavých informací o této látce nám ale může unikat. Víte například, odkud pochází a proč má tak blízko ke kávě? Zde je sedm zajímavostí, které vás nejspíš př

10 tipů, jak se zbavit akné (jednou pro vždy)

A zase to akné. Kolik pupínků budete ještě muset strpět, než vás pleť přestane zlobit a zařadíte se mezi dospělé, kterých se již tento pozůstatek pubertálního věku netýká?

Dopřejte si denně lžičku medu – posílíte zdraví i psychiku

Med není jen sladidlo, v dnešní době hodně opomíjené. Kromě toho, že vám osladí čaj i život, je výrazným antioxidantem, posiluje paměť, cévy a srdce, snižuje hladinu cholesterolu a ještě mnohem více.

Starší články Starší články