Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Alergie u psů a jak ji řešit

Alergiemi trpí téměř každý z nás a bohužel se nevyhýbají ani našim čtyřnohým mazlíčkům, psům nevyjímaje. Zvířata si s tímto problémem sama neporadí a musíme přidat pomocnou ruku. Například správně zvoleným krmením.

Nachlazení – s lékařem týden, bez lékaře sedm dní

Nos odřený od neustálého smrkání. Uslzené oči, krk v jednom ohni. Každý má zaručenou radu, jak se máte vyléčit, ale nezabírá vlastně nic. Co s tím?

Jak vybírat doplňky stravy pro zdravou pleť, vlasy a nehty?

Doplňků stravy jsou plné regály v lékárnách, drogeriích i supermarketech. Je tak otázkou, po kterém sáhnout.

Seznamte se s kaki: ovocem bohů, které pozitivně působí na naše tělo

Šaronské ovoce, korejské mango, medové jablko nebo prostě a jednoduše – kaki. Druh exotického ovoce začíná zaplavovat pulty supermarketů a přistává v košíku nejednoho nakupujícího. Věděli jste, že je velmi zdravé?

8 tipů jak se vyhnout virovým onemocněním

Zima virovým onemocněním různého druhu přímo nahrává. Respektive časté střídání pobytu ve vyhřátém interiéru a mrazivém exteriéru. I tak existují způsoby, jak se jim vyhnout.

Jak během podzimu nepřibrat na váze?

Listy mění barvu a opadávají, rána jsou chladná, počasí sychravé. Zatímco v létě jsme byli plni energie a podnikali jsme hromadu věcí, teď na nic nemáme náladu a nejradši bychom čas trávili pěkně v teple doma.

Exotické kaki se chlubí blahodárnými účinky na náš organismus

Jste milovníkem sladkých ovocných chutí? Pak ochutnejte toto exotické ovoce, které kromě lahodné chuti nabízí bonus v podobě zdraví prospěšných látek a vitamínů.

Když vám imunita začne ničit mozek

Roztroušenou sklerózu popsal jako samostatnou nemoc už v roce 1868 Jean-Martin Charcot. Bohužel postihuje i velmi mladé a perspektivní – nejčastěji se první příznaky objeví ve věku 20-40 let.

Kruhy pod očima způsobuje i kouření nebo alergie

„Jé, ty jsi určitě málo spala, máš úplné kruhy pod očima!” říkají vám z mnoha stran. Ve skutečnosti však kruhy pod očima nemusí být způsobeny pouze nedostatkem spánku. Na vině může být kouření nebo alergická reakce.

Mýty o spánku aneb co si myslíte o spaní a není to pravda

Spánkem trávíme až třetinu svého života. A i když se to pro někoho může zdát až příliš, je to nezbytně nutné. Abyste však i po osmi hodinách nevstávali bez energie a rozlámaní, seznamte se s mýty o spánku, které vám možná tkv

Starší články Starší články