Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Venkovní schody i další prvky exteriéru by měly dokonale ladit s domem

Pokud plánujete rekonstrukci rodinného domu, nezapomeňte také na exteriér. Právě okolí nemovitosti představuje jakousi vaši vizitku.

Seriál Dámský gambit získává rekordní hodnocení, jak je to ale s ženami ve světovém šachu ve skutečnosti?

Úroveň ženského šachu se za posledních několik desetiletí značně zvýšila, přičemž několik žen nyní soutěží s nejlepšími hráči světa. Přesto jsou ale šachy stále výrazně ovládány muži a příběh Beth Harmon je tak zatím

Jak vyřešit zastínění oken? Pomohou rolety den a noc

Prosvětlený interiér s velkými okny vypadá skutečně dobře a pomáhá vytvářet útulný domov. Pro maximální přizpůsobení a spokojenost se však hodí využívat praktické rolety.

5 tipů pro pořízení stylového dětského koberce

Díváte se do dětského pokoje na podlahu a zdá se vám poněkud strohá? Možná je to tím, že linoleum nebo vinylová podlaha zrovna útulně nevypadají. Ano, zaslouží si vhodné doplnění, které nemusí stát žádné horentní sumy.

Roztrhané silonky jako módní výstřelek luxusní módní značky. Vyprodány byly takřka ihned

Roztrhané silonky až doposud končily v koši. Nyní jde o nový módní trend, který si podmaní svět. Nastínila to značka Gucci, která s nimi přišla před pár týdny na trh. Stály přes 4 000 Kč a byly hned vyprodané.

Luxus jménem Gucci: Co jste nevěděli o celosvětově proslulé značce?

Milujete luxus a dáváte přednost dražším značkám? Pak vám nemusíme představovat značku Gucci, která patří k tomu nejlepšímu, co si můžete pořídit. I když dřímá v šatníku kdekomu, jen málokdo o ní ví to nejzajímavější.

Nejlepší měkké dárky pro Vánoce 2020

Měkouše jsou už takovým vánočním evergreenem. Děláme si z nich legraci, přesto z nich máme radost. Dobře vybrané oblečení totiž potěší daleko více než nějaká hloupost, pro kterou člověk nenajde využití.

Proč a jak správně vrstvit oblečení

Víte, co je vrstvení oblečení? Jde o trend již několik sezón, proto bude stát za to si ho vyzkoušet a používat při vašem oblékání. Podle sezóny mezi sebou kombinujete různé kousky oblečení.

Vyrobte si doma suchý šampon za pár kaček

Ať se staráte o své vlasy jakkoli, jistě oceníte možnost získat krásné a zdravě vypadající vlasy během chvilinky. Je to možné i bez vody a klasického šamponu. Dokáže to velký pomocník – suchý šampon.

Lepší než trenky a parfém. Vyberte mu dárek, za který vás bude zbožňovat

Vzduchovku byste pravděpodobně našli po dědovi na půdě. Dnes znovu zažívá renesanci. Není se čemu divit. Současné kousky jsou kvalitní, levné a volně prodejné od osmnácti.

Starší články Starší články