Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Overaly přichází znovu na scénu. Kousek vybírejte podle postavy

Overaly jsou extra pohodlné a dokáží být velkou módní trefou. Abychom se v nich ale cítili dobře, je potřeba se zaměřit na ten správný střih. Vybírat totiž musíme přesně podle typu naší postavy. Ta nejlépe poradí.

I pánové s většími rozměry by měli mít právo na kvalitní oblečení

Oblečení nás do jisté míry definuje. Nejedná se pouze o kus látky, jenž zakrývá naši nahotu, respektive nás chrání před nešvary počasí. Jde zároveň i o vyjádření toho, jací jsme a jaké názory prezentujeme.

Oblékáme děti na letní dovolenou v horách

Čas dovolených se blíží a mnozí rodiče již nyní zvažují, co sbalit svým dětem na dovolenou.

4 módní záležitosti, kterými se nikdy nic nezkazí

Oblékat se vždycky stylově a podle posledních módních trendů je někdy těžké. Zejména když se trendy prakticky neustále mění. Existují však nestárnoucí modely, se kterými se nikdy nic nezkazí. Co mít neustále v šatníku?

Tři netradiční kusy nábytku, kterými zaručeně oživíte svůj interiér

V článku přinášíme tipy pro všechny, kdo hledají způsob, jak snadno a rychle oživit svůj interiér. Není přitom třeba obrátit celý byt vzhůru nohama, stačí pár chytře zvolených a sladěných kousků, které nemá doma každý.

Květiny v truhlíku na oknech a balkónech ozdobí váš dům

Pomalu se blíží čas, kdy se budeme rozhodovat, čím letos osázíme truhlíky na oknech a balkónech. Rozkvetlé muškáty, lobelky, surfinie nebo petúnie dodají vašemu domu šmrnc.

Materiály povlečení a jejich zpracování

Když vybíráte povlečení, kromě designu je důležité zvolit nejen správný materiál, ale i jeho zpracování. Poradíme vám, jak se v nabídce zorientovat, abyste si pořídili takové, které bude nejlepší právě pro vás.

Jak využít staré džíny

Každý známe tyto situace. Máme ve skříni kousky oblečení, které už nenosíme, nebo jsou nám už malé. Jak můžeme využít staré džíny?

Sháníte spolehlivého architekta? Víme, na koho se můžete spolehnout

Architekti jsou velmi důležité osoby, které vdechnou našim prostorům eleganci, účelnost a originální vzhled. Z toho důvodu jejich služby volí každý člověk, jenž chce od své nemovitosti jen to nejlepší.

Ideální místo k odpočinku na vaší zahradě? Samozřejmě dřevěná terasa

Současné dny nám již přejí svým teplým počasím, a tak přichází čas na venkovní relax. K takovému pohodlnému posezení nám skvěle poslouží vhodně sestavená terasa, která nám poskytne zázemí a ochrání nás před přílišným ho

Starší články Starší články