Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Rekonstrukce starého vícepatrového domu: na co myslet

Není rekonstrukce jako rekonstrukce. Určitě se bude výrazně lišit plán, časová náročnost i rozpočet podle toho, zda rekonstruujete byt nebo vícepatrový dům.

Zámková dlažba má spoustu předností. Používá se i okolo rodinných domů

Pokud se chystáte do úpravy okolí rodinného domu, potom zřejmě přemýšlíte nad tím, jakou formou vyřešit chodníky, stání pro vozidla a podobně. Velice často se používá zámková dlažba, která se vyrábí prefabrikací zhutněného be

Jak se obléct na pohovor? Udělejte dobrý první dojem

Máte před sebou pohovor, na kterém chcete uspět? Přemýšlíte nad tím, jak si zvýšit sebevědomí, aby se utvořil dobrý první dojem? I když se oblečení často podceňuje, většinou právě to je tím nejdůležitějším.

Imitace parfémů – oslňte světovou vůní

Parfémy světových značek stojí mnohdy mnoho peněz a ne každý si je může dovolit. Ovšem kdo pozná, že na sobě máte imitaci? Výhodou napodobenin parfémů je skutečnost, že obal nenosíte viditelně. Je jen cítit vůně, která oslní.

Jak by měla vypadat správně padnoucí podprsenka? Nevybírejte si špatně

Podprsenka je nedílnou součástí našich outfitů, i když na první pohled nejde vidět. Jelikož však přilne k našemu tělu, měla by dokonale padnout a nikde netáhnout či neškrtit.

Bavlněné povlečení je nepřekonatelné

Bavlna je jako materiál hitem v různých oblastech a také do postele patří kvalitní bavlněné povlečení, na které nedáme dopustit.

Ložnice podle feng shui: nechte energii proudit

Ložnice by měla být oázou klidu. Neměla by být místností plnou nepořádku, stejně tak by se v ní neměla ukrývat elektronika. Spíše by zde měla proudit bezmezná energie.

Nákladní kalhoty jsou na scéně! Jak je správně nosit?

Za poslední měsíce se módní trendy trochu změnily. Do popředí se dostaly teplákové soupravy a vedle nich i takzvané nákladní kalhoty, které oplývají kapsami a příjemným střihem. Jak je ale správně nosit?

4 rady pro výběr koupelnového textilu

Potřebujete nový koupelnový textil, ale nevíte, jak správně postupovat při výběru? V takovém případě se vám jistě bude hodit následující článek, kde najdete 4 praktické rady a doporučení pro nejlepší volbu jednotlivého vybavení

Uvažujte o černé či šedé střešní krytině

Vybíráte novou střechu a chtěli byste něco neobvyklého? Pak přemýšlejte o černé střeše. Hodí se k moderním i tradičním stavbám a vedra se bát nemusíte.

Starší články Starší články