Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LIFESTYLE:

Milujete svůj ranní šálek kávy? Vyvarujte se pití té nekvalitní.

Káva patří k našim tradičním povzbuzujícím nápojům a prakticky je pro řadu z nás nemyslitelné si ráno či v průběhu dne alespoň jeden šálek nevychutnat.

Češi jsou národem houbařů. Žádná jiná země si z tohoto koníčku nevybudovala takovou vášeň.

„Rostou!!!“ ozývá se vždy v září ze všech lesů, co jich naše malá zemička má a na každé lesní cestě parkuje tolik aut, že díky nim není možno do lesa ani projít.

Chrániče matrací jsou skvělými pomocníky

Aneb nejen kvalitní matrace je potřeba k dobrému spánku…

Nabídka Kaufland letáku přeje grilování! Co byste neměli přehlédnout?

Co by to bylo za léto, kdybyste si alespoň jednou nedopřáli pořádné grilování? Vůně rozpáleného dřeva či uhlí, dobré jídlo a posezení s rodinou a přáteli k letním měsícům zkrátka patří.

24 hodin denně je málo! Máte děti? Naučte se lépe organizovat čas!

Máte pocit, že se od rána do večera nezastavíte? Ráno vypravujete děti do školy (školky), poté spěcháte do práce, z práce rychle na nákup, pak vyzvednout děti, doma vyprat, udělat večeři, napsat úkoly.

Cyklodresy se stylem – takové vám nabídne VELOKLASIK

Kdo jezdí na kole, už nejspíš dávno vyměnil legíny a triko za cyklistické oblečení. Cyklistika je fyzicky náročná, a tak funkční materiály cyklodresů i střihové vychytávky umíme náležitě ocenit.

Hledáte sedačky na míru v lokalitě Praha?

Sedací souprava zpravidla tvoří dominantu obývacího pokoje. Z tohoto důvodu není radno její výběr podceňovat a je nezbytné si na nákup dopřát dostatek času, aby byl daný kousek co nejlepší.

I vaše zahrada potřebuje odpočívat. Jak ji připravit na zimu?

Podzim nezadržitelně klepe na dveře. Za ním nás už pak čeká další dlouhá zima, která uspí výsledky péče o zahradu na několik měsíců.

Investice do veteránů: záležitost hlavy i srdce

Investovat se dnes dá téměř do všeho. Nejčastěji to bývají vzácné obrazy, pozemky a nebo různá umělecká díla.

Nejmladší člen Benešovy hradní stráže se dožívá 91 let. Měl zrovna službu, když přijel Gottwald.

Jaké to bylo sloužit v čestné jednotce naší armády prezidentu Benešovi? Miroslavu Frodlovi bylo tehdy 18 let, když se do hradní stráže dostal. A jaké jsou vzpomínky na osudný den příjezdu Klementa Gottwalda?

Starší články Starší články