Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Malování obrazu podle fotografie nebylo nikdy snadnější. Zkuste malování podle čísel

Taky patříte mezi ty, kterým nikdy moc výtvarná výchova ve škole nešla? Hold, někdo se s talentem kreativity nenarodil.

Zázrak jménem opunciový olej

Opunciový olej je nejvzácnějším a nejdražším olejem na světě. Je to doslova kosmetický poklad a zná ho a miluje většina žen, které se již potýkají se známkami stárnutí.

Materiály používané při výrobě matrací. Které jsou nejlepší?

Na matraci se hlavně leží, spí nebo jen odpočívá. Člověk by ale měl klást důraz na její materiál, a to hlavně z hlediska zdraví. To má člověk jen jedno.

Vyrobte si doma vlastní mýdlo

Rádi byste připravili pro rodinu originální dárky a zároveň si užili s dětmi trochu kreativního tvoření? Pusťte se do výroby domácího mýdla, která není vůbec složitá.

Nevšední rostliny, které mohou zdobit vaše okenní parapety na podzim

S odchodem teplých letních dnů většina pěstitelů začala smutnit. Okenní parapety najednou zejí prázdnotou. To však nemusí trvat až do jara. Podzim velmi dobře snáší několik nevšedních rostlin.

On-line kasina zažívají boom. Jak ale vybrat to správné?

Zavřeli vám váš oblíbený podnik, nebo jste ve světě hazardu nováčkem? Vyzkoušejte štěstí z pohodlí svého domova v kasinu on-line.

Birkin kabelky jsou synonymem luxusu, vyplatí se i jako investice

Kdy se na první pohled pozná, že je žena za vodou? Když v rukou nosí kabelku Birkin. Takzvaná “Birkinka” je synonymem luxusu a otvírá všechny dveře do společenské smetánky. Její nositelky by o ní však měly něco vědět.

Proč je provence nábytek natolik oblíbený?

Romantický styl francouzského venkova si poslední dobou získává stále více příznivců z řad starší, ale i mladé generace.

Nažehlovací obrázky umí zachránit poškozené dětské oblečení

Dětské oblečení je neustále vystavováno různým vlivům, které na něm mohou zanechat neodstranitelné stopy, Pomocí nažehlovacích obrázků však můžeme chytře skrýt skvrny i prodřená kolena, a vyrobit tak originální a opět nositelný

Vestavěné skříně jsou optimální volbou do menších a atypicky řešených bytů

V každé domácnosti je zapotřebí vyřešit úložné prostory, abyste v místnostech mohli mít neustále pořádek a přehled o tom, kde se nacházejí všechny vaše věci. Praktickou variantu představují takzvané vestavěné skříně.

Starší články Starší články