Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Cukr v kosmetice účinně bojuje proti vadám na kráse

Když se řekne rafinovaný cukr, řada lidí od něj dává ruce pryč. Ve svém jídelníčku ho postrádá velké množství lidí, kteří se chtějí pyšnit hezkou a štíhlou postavou. Cukr bychom však z našeho života neměli vyhazovat úplně.

Správná péče o vlasy začíná u mytí

Každá žena touží po bujné, lesklé a zdravé hřívě, kterou by se pyšnila široko daleko. Bohužel mnohé z nás mají vlasy spíše řídké, bez života, plné lupů. Co je na vině? Pravděpodobně o svou kštici špatně pečujeme.

Jak postupovat při výběru vestavěné skříně

Ušetřit místo v domácnosti - to je úkol, který si pokládají hlavně majitelé menších bytových jednotek. Vhodné řešení přináší chytře uzpůsobené úložné prostory.

Jak vybírat nábytek do předsíně

Předsíň není jen prostorem, ve kterém vítáme návštěvy a zouváme či naopak nazouváme si boty. V bytech plní funkci předsíně chodba, často poměrně malá a úzká.

Jak se oblékat po čtyřicítce aneb stylem proti krizi středního věku

S přibývajícím věkem se u mnohých žen snižuje jejich sebevědomí. Nejsou si jisté tím, jestli nosí kousky, které jim sluší a které lichotí postavě. Krize středního věku však nemusí být na první pohled vidět.

Ikea vybavila stylovou maringotku v čistě ekologickém stylu

Severské země dlouhodobě podporují trvalou udržitelnost naší planety, a tak není divu, že se stejným směrem vydala i známá švédská společnost. Ta nyní představuje vybavený obytný ekologický minidomek, který lze postavit kamkoliv.

Trendy v bydlení pro rok 2021: Dominovat bude bezdotykové ovládání a antibakteriální materiály

Plánujete si postavit příští rok vysněný příbytek nebo se stěhujete do nového bytu, který už nebudete mít jenom v pronájmu, ale který už budete vlastnit? Zařiďte si jej podle posledních trendů.

Pandora, aneb vyberte svojí vyvolené ten nejlepší šperk

Šperky Pandora se staly neuvěřitelně populární během posledních čtyř desetiletí. Nabízí nejen jiskru krásných kamenů a kovů, ale také prvek zábavy a rozmaru, který chybí v mnoha dalších klenotnických řadách.

Potěšte své blízké vlastnoručně vyrobeným vánočním dárkem na poslední chvíli. Šumivé koule do koupele zvládne každý

Kdo by nemiloval dlouhé uvolňující koupele v prohřáté vodě vlastní vany. Zvláště v zimě se snažíme si je dopřát co nejčastěji. Pro ještě lepší zážitek do nich můžete přidat krásně vonící šumivou bombu.

8+1 nejlepších zážitkových dárků

Zážitek, který se vryje do paměti, je dárek na celý život. Prohlédněte si ty nejlepší. Jsou ideální pro partnera, rodinu i kamarády. A dobrá zpráva pro ty, kdo nakupují na poslední chvíli. Zážitek pořídíte i 5 minut před štědrov

Starší články Starší články