Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Srovnání typů žaluzií: Jak vybrat ty pravé pro vaši domácnost?

Venkovní stínění je praktickým doplňkem, díky kterému nejen během letních teplých dní ochráníte domácnost před vysokými teplotami. Nemusíte tak řešit klimatizaci a větrání, dům snadno zastíníte a udržíte tak v interiéru komfor

Domácnost ve stylu vintage. Co to vlastně znamená?

Zařídit si domácnost tak, aby byla útulná a oku líbivá, je poměrně oříšek. Pokud však budete dbát na zásady stylu vintage, nebude tak těžké váš příbytek proměnit v něco nadčasově krásného a příjemného.

Sluneční brýle na scéně: trendy, které by neměly chybět ve vaší sbírce

Sluneční brýle nejsou jenom na parádu, jejich hlavním úkolem je chránit zrak člověka před nebezpečným UV zářením. Aby vám však outfit přece jenom vylepšily a nikoliv zhoršily, seznamte se s jejich aktuálními trendy.

Ideální zahradní nábytek? Vsaďte na ten ratanový!

Hledáte pohodlný zahradní nábytek, který něco vydrží? Zkuste ten z ratanu. Pořídíte ho jak v přírodní verzi, tak i v té umělé, která odolá i náročným venkovním podmínkám.

Jak vypadá ideální dámská kožená peněženka?

Peněženka je pro ženy nejen každodenní společnicí, ale také módním doplňkem.

Nahlížíme do světa šperků: Nebojte se kombinovat, trendem je žluté zlato

Nošení šperků je dnes samozřejmé. Mluvíme o módních doplňcích zdokonalujících celkový outfit a dodávající looku požadovaný šmrnc.

Balerínky letos v trochu jiném hávu. Jaké se nyní nosí?

Baleríny jsou boty, které se nosí už dlouhé roky. I když je pravdou, že zájem o ně v posledních měsících pokulhává. Od dob před patnácti lety však výrazně mění svou image. A možná si díky tomu najdou cestu do vašich botníků.

Zázrak na vrásky jménem kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je klíčem k okamžitému vypnutí jemných vrásek a současně k zářivému vzhledu pleti. Používá se v mnoha kosmetických přípravcích - od sér přes krémy až po masky.

Druhy sandálků, které zpestřují letošní léto. Oživte si nimi svůj botník

Letní dny jsou jako dělané pro otevřený typ obuvi. Tenisky jsou sice pohodlné, ale v horkých až parných dnech nejsou to nejlepší, co si můžeme obout. Daleko lepší jsou sandálky, kterými můžete oživit svůj stávající botník.

Rekonstrukce starého vícepatrového domu: na co myslet

Není rekonstrukce jako rekonstrukce. Určitě se bude výrazně lišit plán, časová náročnost i rozpočet podle toho, zda rekonstruujete byt nebo vícepatrový dům.

Starší články Starší články