Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Jak vybrat tu správnou dámskou peněženku

Jak si poradit s výběrem dámské peněženky? To se dozvíte v tomto článku, kde najdete 5 různých doporučení na výběr té správné peněženky.

S šicími stroji značky Brother bude šití a vyšívání jedna báseň

Pokud jste se nadchli pro vlastní šití oblečení či bytových textilií, neobejdete se bez kvalitního šicího stroje.

4 rady pro výběr interiérového osvětlení

Útulně zařízený interiér se neobejde bez zdrojů osvětlení. Jde o velké lustry i menší lampičky a bodová světla, která společně vytváří harmonickou soustavu svítidel po celém bytě.

Pěstování pro začátečníky: Začněte s nenáročnými pokojovkami

Chcete svou domácnost krapet zútulnit? V takovém případě vsaďte na pokojové rostliny, i když jste naprostým amatérem v pěstování. Existují takové, které jsou pro vás jako stvořené.

4 nejoblíbenější styly bydlení. Zařiďte si domácnost v útulném duchu

Jestliže si zařizujete nový příbytek, nebo jen pozměňujete svůj obývací pokoj, nabízí se otázka, do jakého stylu si ho nově zařídíte. Přinášíme seznam těch nejoblíbenějších pro trochu inspirace!

Jak změnit vzhled dětského pokoje snadno a rychle: chytrý nábytek, samolepky a dekorace

Chcete svému dítku předělat pokojíček podle jeho gusta? V dnešní době to není žádný problém. Místo neustálého malování stačí jen změnit několik drobností – a rázem se z pokoje školkového dítěte stane pokoj školáka.

Cena nejdražších hodinek světa přesahuje 18 milionů korun

Co to znamená luxus? Každý člověk si pravděpodobně toto slovo definuje naprosto jinak. Na čem se však shodneme, tak na tom, že luxus je nosit na svém zápěstí hodinky za osmnáct milionů korun.

Barvy do koupelny patří - nebojte se zelené ani červené!

Barvy rozzáří a osvěží jakoukoliv místnost vaší domácnosti. Pro koupelnu se nebojte vybrat umyvadlo nebo wc mísu v sytých odstínech.

Trendy barvy roku 2021 aneb co bude letos v kurzu

Pantone Color Institute pravidelně vyhlašuje barvu roku, která ten daný rok udává trend ať už třeba v oblasti módy nebo bytovém designu.

Dámské župany jsou dostupné v mnoha provedeních. Ten pravý můžete koupit i přes internet!

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlném županu, který může být i praktickým dárkem k blízkému svátku sv. Valentýna.

Starší články Starší články