Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LIFESTYLE:

Jak přežít s našimi čtyřnohými miláčky tropická vedra

Poslední dny se vaříme, pečeme, smažíme v tropických čtyřicítkách, ale s námi také trpí naši chlupatí kamarádi. Jak třeba konkrétně pejskům zpříjemnit parné dny?

Zaměřte se na své bezpečí v dopravním provozu a pořiďte si do auta kameru

Každým usednutím za volant automobilu se vystavujeme nebezpečí ohrožení života svého nebo ostatních.

Máte obavy z pěstování orchidejí?

Určitě mít nemusíte. Vyberte si pro začátek nenáročný druh a uvidíte, že vám za chvíli vaše okenní parapety nádherně rozkvetou.

5 pravidel pro moderní kuchyně

Kuchyně se stala součástí hlavního obytného prostoru, a proto jsou na ni nově kladeny ještě větší požadavky než dříve.

Máme se obávat velkého návratu děsivých dinosaurů? Podle vědců to možná zažijeme v průběhu 5-10 let!

Oživit monstrózní bytosti, které doposud známe jen z filmů typu Jurský park, zkouší skupina vědců z Harvardu a Yale. Bude jejich projekt úspěšný a uslyšíme opět řev obávaného tyranosaura Rexe?

Jednorožec jako mýtická postava bájí a legend? Omyl! Jednorožci dříve skutečně existovali!

Musíme sice zapátrat v hluboké minulosti a vrátit se zhruba o 29 000 let zpět, abychom spatřili zvíře s mohutným rohem uprostřed čela. Jak vypadal a kde žil původní jednorožec?

7 tipů při výběru běžeckého pásu

Běh v přírodě má sice řadu výhod, ale pokud si chcete zaběhat skutečně kdykoliv a za jakéhokoliv počasí v pohodlí svého domova, běžecký pás bude pro vás jako stvořený.

Domov je zrcadlem naší duše. Jak na to, abyste se v něm cítili příjemně?

Náš dům či byt dýchá a žije energií, kterou do něho vložíme. Především ženy jsou nositelkami domácí pohody a podílí se hlavní měrou na tvorbě příjemného prostoru, v němž se celá rodina bude cítit dobře a bude v něm ráda.

Dotace Dešťovka rozdává další milióny. Už jste podali žádost?

Dotační program Dešťovka byl poprvé spuštěn již v září 2017, ale finanční prostředky, které pro něj byly vyhrazeny, stále nejsou vyčerpány. Ve druhé vlně dotací je vyhrazeno k rozdělení dalších 200 miliónů korun.

Typický zápach starých lidí má svůj důvod a začíná se projevovat již kolem 30. roku!

Pach charakteristický pro starší osoby většinou není moc příjemný a lidé jej často zaměňují za špatnou hygienu starých lidí.

Starší články Starší články