Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Dopřejte tělu potřebný peeling. Vyrobte si vlastní a účinný

Pro většinu je samozřejmostí pravidelná péče o pleť. Ale co vaše tělo? To si zasluhuje a potřebuje také pozornost. Dopřejte tělu peeling a vyrobte si vlastní. Jak na to?

Sérum na pleť dokáže zázraky. Jak a proč ho používat

Co je sérum na pleť a co dokáže? Proč se těší takové oblibě? Jak vybrat pleťové sérum a proč ho vlastně používat? Věřte, jednou zkusíte a už se bez něj neobejdete. Proč tomu tak je? V čem tkví podstata efektu?

Kde hledat inspiraci na tetování?

Nechat se tetovat může být pěkně návykové. Věřte nám, víme, o čem mluvíme.

Jsou šaty, na které se nezapomíná. Vynesla je nejen princezna Diana

Zatímco na některé módní trendy se zapomene hned, na jiné se vzpomíná roky. Zejména pokud je vynesla slavná osobnost nebo se pojily s nějakou zajímavou událostí. Seznamte se s šaty, které doslova vešly do dějin.

Sezóna teras je tu

Jestli ještě nemáte terasu u svého domu, rychle to napravte. Jen si vybavte, že v posledních letech jsou parná léta neúnosná i v jinak chladnějších lokacích naší republiky.

I náušnice mají své trendy. Jaké jsou ty letošní?

V jednu chvíli to byly perličky, v druhém momentu zase masivní zlaté náušnice – trendy se zkrátka mění i ve světě módních doplňků a letos tomu není jinak. Čím konkrétně letos doplnit outfit a neprohloupit?

Balení narozeninových dárků

Balit narozeninové dárky může být někdy složité a nudné, ale nezoufejte! Existuje mnoho kreativních způsobů, jak dárky zabalit, abyste udělali dobrý dojem a užili si nezapomenutelnou narozeninovou oslavu.

Vilapark Klamovka: Na Smíchově vzniká moderní bydlení dvou tváří

Hledáte nové místo k bydlení, které vaši stávající adresu předčí ve všech ohledech? Seznamte se s Vilaparkem Klamovka - jedinečným projektem, jež spojuje výhody metropolitního bydlení s klidem a pohodou přírody.

Jarní renovace vašeho domu. Jaká dlažba ho bude zdobit?

Chtělo by to osvěžit váš dům? Pak začněte tím, co k němu vede. Krásná dlažba je výstavní skříní domova. Po ní k vám chodí hosté, zde si posedíte a budete relaxovat.

Kosmetická technologie 2023. Precizní úprava obočí jako ze salonu v pohodlí domova

Upravené obočí je vizitkou každé ženy. Jak toho dosáhnout v pohodlí domova? K perfektnímu výsledku pomůže nová technologie.

Starší články Starší články