Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Nažehlovací obrázky umí zachránit poškozené dětské oblečení

Dětské oblečení je neustále vystavováno různým vlivům, které na něm mohou zanechat neodstranitelné stopy, Pomocí nažehlovacích obrázků však můžeme chytře skrýt skvrny i prodřená kolena, a vyrobit tak originální a opět nositelný

Vestavěné skříně jsou optimální volbou do menších a atypicky řešených bytů

V každé domácnosti je zapotřebí vyřešit úložné prostory, abyste v místnostech mohli mít neustále pořádek a přehled o tom, kde se nacházejí všechny vaše věci. Praktickou variantu představují takzvané vestavěné skříně.

Když internet, tak opravdu rychlý. A k němu i internetová televize!

Bez rychlého internetu se v současné době neobejde téměř žádná domácnost. Současná koronavirová pandemie, díky níž spousta z nás končí na home office a děti na distančním vzdělávání, nároky na internet jen zvyšuje. A kde jej

Chanel kabelky nestárnou, stále patří mezi nejslavnější módní ikony

Nejen z modelek, ale také z módních doplňků se mohou stát slavné módní ikony. Vezměme si například kabelky značky Chanel.

Zahradní jezírko pro potěchu oka i zpříjemnění nevzhledných zákoutí zahrady

Přemýšlíte nad tím, jak ze svého kousku zahrady udělat příjemné místo, které by bujelo životem, lákalo k návštěvě ptactva a vám zpříjemňovalo všední dny?

Blahodárná guarana pomáhá při hubnutí i depresi

Oči božího dítěte, jak se guaraně díky stále přetrvávající indiánské legendě přezdívá, obsahují celou řadu látek, které svými účinky dokážou navodit podobné pocity jako při konzumaci čokolády.

Plovoucí podlahy se hodí do domácnosti i veřejné budovy

Zřejmě víte, odkud plovoucí podlahy získaly svůj název. Jsou uloženy tzv. plovoucím způsobem, tedy nejsou nijak spojeny s podkladem ani žádnými vertikálními konstrukcemi. Díky tomu je velmi jednoduché a rychlé je položit.

3 tipy pro správný výběr pánské peněženky

Každý máme jiný vkus, což se projevuje při výběru oděvů a také spousty doplňků. Výjimku nepředstavují ani peněženky. Výběr té správné nemusí být vůbec jednoduchý, což platí jak pro dámské, tak i pro pánské modely. My se za

Značková peněženka jako sázka na jistotu

Už vám dosloužila stará peněženka a vzhledově ani kvalitativně nestojí za nic? Pak nastal nejvyšší čas pro nákup nějaké nové.

Jak vybrat ten správný nůž

Není nůž jako nůž a jeho nesprávným výběrem bychom si mohli pěkně zavařit. Poradíme, jaký nůž je ideální pro turistiku, rybaření, houbaření nebo třeba pro účel sebeobrany.

Starší články Starší články