Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Stříbrné šperky jako módní doplněk

Stříbro je velmi dostupný a levný materiál a vyrábí se z něho mimo jiné i šperky. Stříbrné šperky jsou velmi oblíbeným módním doplňkem pro ženu i muže v každém věku.

Ladíme se na koupání aneb Jaká je nejvhodnější venkovní dlažba kolem bazénu?

Letos v létě už se ve vlastním bazénu vykoupete! Poradíme vám, jak se vybírá venkovní dlažba a na koho se obrátit, když si nevíte rady.

Giorgio Armani dobyl svět. Poznejte jeho exkluzivní příběh

Značka Armani je v módním světě považována za luxus, který si může dovolit jen málokdo. Nejen luxusní pánské obleky, ale také další módní oblečení nebo parfémy, jež si získají každého. Kdo za brandem ale stojí?

Nákupy oblečení? Ano, i při nich lze ušetřit!

Rostoucí inflace, hrozící recese a nekončící ekonomická krize. To vše jsou důvody, které nás mají přimět k úspoře financí. Ale jak to udělat, pokud jsme nákupními maniaky? Ano, i na oblečení lze ušetřit.

Proměny ideálu krásy v 21. století

Ještě před pár lety jsme na stránkách časopisů vídali pouze hubené ženy a dívky podobných proporcí a bylo téměř nemyslitelné, že jednou budou moci vede tohoto ideálu koexistovat i „plussize“ modelky. Jak se v posledních letech pro

Jaké dámské zimní boty jsou momentálně trendy?

Zima je v plném proudu a jarní měsíce ještě v nedohlednu. Pokud patříte mezi ty, kteří stále nemají odpovídající zimní obuv, nebo se jednoduše rozhlížíte po dalším kousku do vašeho botníku, pojďte zjistit, jaká zimní obuv je mom

Sezóna vlněného oblečení na scéně. Jak se o materiál správně starat?

Klesající teploty a mráz, který se nás zkouší dobývat – zima je zkrátka na programu dne, což je sezóna, ve které na scénu přichází vlněné oblečení. Přírodní materiál totiž zahřeje víc než topení. Jen se tedy o něj řádně

Ať šperky vydrží věčně, aneb jak je správně skladovat

Náramky, náušnice, ale také řetízky nebo prsteny – šperky jsou zkrátka to první, co nás napadne darovat při narozeninách nebo výročí. Aby však ženě co nejdéle vydržely, musí být správně skladovány. Jak na to?

Staňte se královnou plesové sezóny: co se letos nosí?

Plesová sezona je za rohem a zejména zástupkyně něžného pohlaví přemýšlí nad tím, co si na sebe obléknout, aby zaujaly a zazářily. Letošní plesové módní trendy jsou zcela jasné, pojďme si je proto odhalit.

Trend 2023: obklad do koupelny v imitaci mramoru

Je to tu, přichází nový rok a s ním záplava nových designových počinů a stylových kombinací.

Starší články Starší články