Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

4 rady pro výběr koupelnového textilu

Potřebujete nový koupelnový textil, ale nevíte, jak správně postupovat při výběru? V takovém případě se vám jistě bude hodit následující článek, kde najdete 4 praktické rady a doporučení pro nejlepší volbu jednotlivého vybavení

Uvažujte o černé či šedé střešní krytině

Vybíráte novou střechu a chtěli byste něco neobvyklého? Pak přemýšlejte o černé střeše. Hodí se k moderním i tradičním stavbám a vedra se bát nemusíte.

Kraťasy jsou po roce zpátky! Jaké letos v létě obléknout?

Se zvyšujícími se hodnotami na teploměru je zapotřebí se rozloučit s džíny a kalhotami, ve kterých by nám v nadcházejícím ročním období bylo jenom pořádné horko.

Přechodné bundy, které jsou v módě. Vyzrajte na chladné letní večery

Ráno chladno, přes den horko, v noci začínají teploty opět padat – jev, který je pro aktuální roční období tak typický. Vyzrajte na něj s přechodnými bundami, které nijak nezničí váš celkový outfit.

Kolekce kožených doplňků barvy Cognac vznikla na Moravě

V módním světě se trendy neustále mění, přičemž stále více lidí preferuje kvalitní produkty, ideální vyrobené v České republice.

Espadrilky budou královnami letošního léta. Jaké si pořídíte vy?

Je tady léto! A s ním přichází na scénu i otevřené typy obuvi, baleríny a nově také espadrilky. I když je pravdou, že s espadrilkami jsme se setkali už vloni, ovšem letos budou královnami vašeho botníku.

TOP 5 basketbalových tenisek podle Footshopu

Když se řekne basketbal, často si vybavíme USA, velmi vysoké hráče, NBA, volné oblečení a tenisky. Basket je totiž sport, který zásadně ovlivnil čím dál tím více rostoucí popularitu tenisek mezi módními nadšenci.

Tipy na nejlepší cognac, brandy a armagnac

Cognac (česky koňak) je nápojem gentlemanů, o tom není sporu. Je to nejprestižnější druh brandy a je symbolem požitkářství a luxusu. Názvem cognac se ale nemůže pyšnit kdejaká pálenka. Chcete si umět vybrat ten správný?

Gucci se svými brýlemi vzhůru nohama sklízí obdiv i posměch

Značka Gucci je známá svojí extravagancí, ovšem poslední dobou vzbuzuje debatu, jestli její výstřelky nejsou už trochu za hranou. Po roztrhaných punčocháčích a virtuálních teniskách přicházejí na scénu brýle vzhůru nohama.

Posezení na zahradě: Před nepřízní počasí vás ochrání kvalitní party stan

Abyste neriskovali, že vám posezení s přáteli zkomplikují nešvary počasí, je dobré myslet na nějakou ochranu před deštěm. Rozhodně kvůli tomu nemusíte stavět pergolu či altán, postačí, když si objednáte kvalitní party stan.

Starší články Starší články