Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Styl městské džungle jako současný trend moderních domácností

Milovníci zelených rostlin jistě zajásají při zjištění, že jejich koníček se stává současným moderním trendem jak jednotlivých domácností, tak rozlehlých venkovních ploch.

Pokojové rostliny v tmavých koutech pokojů zútulní i bydlení bez slunce

Toužíte po útulném domově, ve kterém se budete cítit příjemně a dobře? Kouzlo tkví v pokojových rostlinách, do kterých můžete investovat i v případě, že vám do bytu nejde příliš světla a sluníčka.

Svět modelingu ovládly ženy, jejichž vzhled odporuje původním ideálům krásy

Dokonalé křivky, míry 90-60-90, alabastrová pleť – jak nejnovější trendy ukazují, doposud upřednostňované stereotypní požadavky na světové topmodelky ustupují do pozadí.

Hypnóza je všestranný léčitel

Ve filmech či na kouzelnických představeních je hypnóza obvykle prezentována jako druh magie, která dokáže zbavit určitého jedince jeho vlastní vůle a přinutí jej plnit příkazy hypnotizéra.

3 rady, jak nejlépe vybrat zařízení do obývacího pokoje

Obývací pokoj je srdcem celého bytu. Jde o místo pro setkávání s návštěvami i líné lenošení během nedělního odpoledne. Už jen z těchto důvodů by zde mělo být to správné vybavení pro poskytnutí maximálního komfortu na všechny

AKU – skutečně trekové boty na hory

V obchodech se dnes mnoho bot tváří jako trekové. Mají typický design, někdy jsou podezřele levné, ale mnohdy až drze atakují cenu profi outdoorové obuvi. V horách a ve složitějším terénu však obvykle neobstojí.

Kovový regálový systém: Výhod u něj najdete spousty

Chtěli byste mít doma co největší pořádek? Asi poměrně zbytečná otázka. Vždyť každá hospodyňka je ráda, když jsou všechny věci na svém místě. Pánové to v dílně určitě nemají jinak.

Asijská obří sršeň postupuje z Francie dál do Evropy. Zabíjí až 50 včel denně a je nebezpečná i pro člověka.

O invazi sršněmi asijskými jsme informovali již před rokem s tím, že máme přibližně čtyři roky na přípravu před jejich nálety. Podle toho, jak se však rozšiřují v okolních evropských zemích, může být tato doba mnohem kratší.

Nevíte, jaké tenisky pořídit? Máme pro vás 5 tipů

Tenisky už dávno nenosí jenom sportovci. Tento typ obuvi si vybojoval své místo na výsluní díky své pohodlnosti a praktičnosti.

Jak se na jaře postarat o dřevěný zahradní domek a zahradu kolem něj?

Příroda se pomalu probouzí k životu. Nastává tak ideální čas si vše naplánovat a pustit se do díla. Nejde přitom jen o trávník, stromy, keře a záhony. Odzimovat a zkontrolovat musíte i dřevěný zahradní domek, či dřevěný domek na

Starší články Starší články