Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Plánujete už dovolenou na příští rok? Zamiřte do kraje filmových pohádek, do Českého ráje

Je sice zima, ale už se plánují dovolené. Pokud vzhledem k blázinci okolo covidu chcete raději zůstat v Čechách, podnikněte dovolenou v Českém ráji.

Netradiční silvestrovské tradice i paella. Nejen to nabízí Španělsko

I když jsou uzavřené hranice zase na spadnutí (a možná právě díky tomu), se řada lidí chystá na dovolenou. Chtějí využít příležitost a vidět svět, než se návštěva států zase oddálí. Atraktivní destinací se stává Španělsk

Dovolená na Valašsku aneb poznejte Beskydy aktivně i relaxačně

Milovníci přírody, aktivního odpočinku na čerstvém vzduchu a lidových památek historie ocení dovolenou na Valašsku v samém srdci Beskyd. Všudypřítomné hory, lesy a louky vám zpříjemní pobyt a nabídnou zábavné volnočasové aktivity.

Cestování po USA: místa, která stojí za to navštívit

Kdo by nechtěl na vlastní oči spatřit schody, po kterých vyběhl slavný Rocky Balboa, nebo vyjet až k samotné Soše Svobody, která se vypíná před samotným New Yorkem. Jsou ale místa, která také stojí za vidění, a na která se zapomíná

Nejatraktivnější italské destinace. Kam zamířit v blízké době?

Sluncem zalité pláže, šumějící moře, nevšední architektonické skvosty a památky, které až tají dech. I tak lze popsat Itálii. Že sem máte namířeno? Prozradíme vám nejatraktivnější destinace, které stojí za navštívení.

Pohledy z jiné dimenze staré půl miliardy let ohromují návštěvníky dodnes

Peruánské Andy skrývají ve svých výškách výjimečný přírodní útvar. Stojí na planině Markawasaki a vyhledávají jej tisíce turistů z celého světa.

Kvalitní čelovka se hodí na chatu i na výlety

Mít přehled, na všechno kolem sebe dobře vidět. A to jak v přírodě, tak i doma na zahradě. Když se setmí, potřebujeme zdroj světla, který je maximálně spolehlivý.

Létající objekty nad oblastí Area 51. Možná nejde pouze o stíhačky

Nevadská poušť je plná tajemství. Poskytuje útočiště nejen městu hříchu a zábavy Las Vegas, ale také kontroverzní vojenské základně známé pod názvem Area 51.

3 úžasné netradiční rozhledny

Už vás nebaví obyčejné rozhledny? Chcete objevit nějaké zajímavé stavby? Přesně pro vás jsme našli tyto 3 rozhledny, které jsou netradiční a opravdu zajímavé. Pro více informací čtěte dál.

Poznejte "Benátky severu", malebné místo, kde se téměř zastavil čas

Nizozemské městečko Giethoorn je právem srovnáváno s proslulými italskými Benátkami, avšak kromě spletité sítě vodních kanálů nabízí svým návštěvníkům klidnou venkovskou atmosféru.

Starší články Starší články