Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Zpestřete si podzimní dny v komfortním penzionu v Kroměříži, Luhačovicích či Zlíně

Nenechte nic náhodě a rezervujte si relaxační pobyt v jednom z luxusních penzionů ve Zlínském kraji.

Místa v České republice, kde načerpáte silnou pozitivní energii – Rosa Coeli, Andělská hora i Knižská skála

Možnost načerpat pozitivní energii jistě uvítá každý z nás. Která místa u nás vyzařují zvláštní sílu? Stačí si jen vybrat.

Dovolená na motorce? Skvělý nápad!

Nezapomenutelnou dovolenou můžete prožít i na motorce, jak vám dosvědčí většina motorkářů. Nevěříte?

Zpívající fontána a park s miniaturami slavných památek v Mariánských Lázních

V lázních si můžeme užít poklidnou atmosféru, krásné parky, vynikající jídlo i lázeňské oplatky. A pokud se vypravíte do Mariánských Lázní, najdete tam ještě něco navíc.

Hledáte levné ubytování v hlavním městě? Využijte komfortní hostel v Praze

Všichni tuto situaci známe. Chystáme se na cestu do Prahy a první věc, kterou řešíme je ubytování. Ubytovat se v hlavním městě není snadné a to bez rozdílu, zda se jedná o krátkodobou cestu nebo dlouhodobý pobyt.

Užijte si adrenalin na Dolní Moravě

Pokud patříte k milovníkům adrenalinových zážitků, neměl by vám uniknout areál na Dolní Moravě. Je libo procházka po Sky bridge, nebo se zkusíte dotknout mraků na Stezce v nebesích?

Na Švihov za Popelkou

Kdo by neznal nejkrásnější českou pohádku Tři oříšky pro Popelku? Víte však, kde se natáčely záběry z "Popelčina dvorce"? Přece na vodním hradě Švihov.

Nejkrásnější foto místa, která pohladí oči i duši

Kam vyrazit v Čechách pro pořízení nejkrásnější fotky? Která místa rozhodně navštívit, abyste se mohli pochlubit skvostným úlovkem?

3 nejkrásnější pláže v Evropě, které musíte navštívit

Plánujete vyrazit k moři? Potom by vás určitě mohly zajímat naše tipy na nejkrásnější pláže v Evropě, které nabízejí skvělou atmosféru, jsou velmi fotogenické a současně mají dobrou dostupnost pro své návštěvníky.

Srí Lanka - Země jako žádná jiná

Srí Lanka, překrásný ostrov ležící v Indickém oceánu známý též jako Cejlon,vás zavede do světa starobylých chrámů, buddhistických klášterů, panenské přírody a čajových plantáží.

Starší články Starší články