Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Nejmenší království na světě najdete překvapivě v blízkosti italské Sardinie

Ostrov Tavolara je úžasně malebné místo, které se může pochlubit světovým unikátem. Dle historických pramenů jde totiž o uznanou monarchii, a to již od roku 1836.

Oblíbené cyklistické trasy Singltreku pod Smrkem

Singltrek pod Smrkem je velice oblíbený areál pro terénní cyklistiku protkaný mnoha dynamickými stezkami. Jak už samotný název napovídá, za jeho vznikem stojí cyklistická značka Singltrek.

Tipy na vánoční dárečky aneb čím potěšit automobilového nadšence?

Vánoce se nezadržitelně blíží, tudíž se začíná pomalu krátit lhůta na nákup vhodných dárků. Pokud ještě nemáte jasnou představu o tom, co nadělíte automobilovému nadšenci, možná vám přijde vhod několik našich tipů.

Hlavní stanice kazaňského metra ponese jméno českého básníka

Starobylé město Kazaň, které bylo dříve hlavním městem Kazaňského chanátu a nahánělo hrůzu okolním kmenům a národům, je dnes rozvíjející se aglomerace, která má i svou podzemní dráhu.

Když večeře, tak u pyramid v Gíze. Zbrusu nová restaurace láká turisty na unikátní výhledy

Plánujete vzít svou drahou polovičku na romantickou večeři? Aby byla opravdu nezapomenutelná, vezměte ji do nové restaurace, která se otevřela v Egyptě. Výjimečná je hlavně tím, že sídlí přímo u pyramid v Gíze!

Na Safari Dvůr Králové za zážitky i adrenalinem

Na Safari ve Dvoře Králové se budete cítit jako v Africe. Nejen díky krásným zvířatům, ale také díky nevšednímu ubytování. Můžete zde strávit příjemnou dovolenou se svými dětmi, pro které to bude nezapomenutelný zážitek.

Dobijte si baterky – užijte si wellness pobyty v Česku

Pokud máte pocit, že se na vás všechno valí a vy každodenní zátěž pracovní i v soukromém životě nezvládáte, je nejvyšší čas si pořádně odpočinout a zregenerovat nejen tělo, ale hlavně mysl.

Zajímavosti o Grónsku, ostrově plném ledu, které vás zvednou ze židle

Největší ostrov na světě nebo také místo plné ledu – i tak lze popsat Grónsko, které rozhodně není mrtvou zemí. Pojďme si prozradit několik zajímavostí o státu, kde v části roku vůbec nezapadá slunce.

Nejděsivější kostel Česka najdete v západočeské Lukové

Jak zapůsobí na člověka místo, které je zařazeno mezi 10 nejděsivějších míst na světě? Přesvědčte se sami v Lukové, v kostele, kterému vládnou ztělesnění duchové.

Pohádkové zámky: Telč je oblíbená u turistů i režisérů

Renesanční zámecké sídlo v Telči si vybaví snad každý, kdo rád cestuje po hradech a zámcích, nebo kdo rád sleduje pohádky. Nejznámějšími, které se zde točily, byly oba díly Z pekla štěstí od Zdeňka Trošky. Nebyly však jedné

Starší články Starší články