Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Dopravní informace už nemusíte hledat na Google, české Mapy.cz aktuální provoz už zobrazí

Společnost Seznam napravila jeden hlavní nedostatek aplikace Mapy.cz, a to chybějící informace o dopravní situaci. Proto mnoho lidí chodilo na Google mapy, což se teď může změnit.

Nechejte se zlákat na méně známé destinace severozápadních Čech

Zahraniční dovolená je letos zřejmě pasé. Proto vám přinášíme další díl našeho seriálu, který vás má inspirovat k poznávání krás naší malebné země. Zaměřujeme se na méně známá místa, která však mají své osobité kouzl

Nejkultovnější a nejnavštěvovanější místo Peru Machu Picchu láká turisty i v nepříznivých dobách

Připište si jej na cestovní seznam, až bude možnost pořádně cestovat. Teď si můžete alespoň zjistit několik informací, abyste až nastane ten správný čas, byli připraveni.

V tajuplném parku Bomarzo ožívají legendy i mýtické postavy

Máte rádi bájné příběhy a atmosféru starých časů? Pak zavítejte do místa, kterému kralují mystické výjevy obřích soch fascinující velké i malé návštěvníky.

Nechejte se nalákat na méně známé destinace z jihu Moravy

Nesmutněte nad faktem, že se letos na dovolenou do zahraničí nejspíš nepodíváte, a inspirujte se některým z našich tipů na výlety, při kterých vám nehrozí davy turistů ani bezduchá komerční lákadla. Tentokrát se zaměříme na jih n

Chcete okusit život v cizině? Překladatel pomůže se začátky.

Chtěli jste někdy okusit život v Anglii nebo v jiné anglicky mluvící zemi? Doba, ve které žijeme, přímo k vycestování vybízí. Ruku v ruce s životem v Anglii jde samozřejmě angličtina.

Léto bez dovolené? Ne nutně! Individuální dovolená Norsko je řešení

Cestování a dovolené se radikálně změní. Rozhodně to ale neznamená, že musíme zůstat v Česku, nebo dokonce pouze doma. Dopřejte si exotiku jinak – jeďte za ní na sever, do Norska.

Nechejte se nalákat na méně známé destinace z jihu Čech

Jedno je ale jasné, letošní letní dovolená je ohrožena. Tedy zahraniční dovolená. Pořád však ještě existuje celá řada míst, kde si můžete odpočinout od každodenních starostí a nasbírat novou inspiraci.

Itálie vymírá, počet obyvatel letos klesne pod 60 milionů

Oblíbená prázdninová destinace Čechů, Moravanů, Poláků, ale i ostatních okolních národů se potýká s ubýváním populace. K tomu zřejmě přispěje velkou měrou i epidemie koronaviru. Itálie bohužel vymírá.

Karanténa v Itálii navrací život tam, kde ho turismus zničil

Pozitivní přínosy pro životní prostředí hlásí Benátky i Sardinie.

Starší články Starší články