Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Poznávejte nové země jako praví cestovatelé. Ušetřete se slevami!

Cestování se pro mnoho z nás stalo přirozenou součástí našich životů a už si to bez něj nedovedeme ani představit. Stále více lidí však vyhledává netradiční zážitky a klasické hromadné zájezdy je již nelákají.

Kam vyrazit na vodu? Česká republika není jenom o Vltavě, zkuste i méně vytíženější řeky

Vltava, asi nejznámější řeka v České republice, by se dala označit za vodáckou dálnici. Ročně ji podle Asociace vodní turistiky a sportu každý rok sjede zhruba 350 tisíc lidí.

Nejlepší akvaparky na Balkáně

Chystáte se letošní dovolenou strávit v některé ze zemí Balkánského poloostrova? V tom případě vám představíme přehlídku těch nejzábavnějších vodních parků plných adrenalinových skluzavek a atrakcí pro malé i velké.

Kubické domy: architektonický skvost v srdci Rotterdamu

Vzrůstající letní teploty žhaví i ceny letenek, které ale na rozdíl od rtuti v teploměru klesají a tak není problém si zaletět klidně jen na prodloužený víkend prakticky kamkoliv.

Kam s dětmi na Kanárských ostrovech?

Gran Canaria je třetí největší ostrov v Kanárském souostroví, který je plný nejrůznějších druhů zábavy. Pokud jste vyrazili na rodinnou dovolenou s dětmi, tak určitě nevynechejte tyto výlety. Velmi oblíbené jsou ZOO.

Gran Canaria – ostrov, kde se dá nejen výborně najíst

Ostrov Gran Canaria je třetí největší z Kanárského souostroví. Tím, že je to autonomní území Španělska, má i obdobnou kuchyni.

Potřebujete dlouhodobý pronájem auta?

Půjčování aut se v poslední době stává čím dál častější záležitostí. Důvody, které lidi k tomuto konání vedou, bývají různé.

Prozkoumejte pražský Žižkov - bohémskou čtvrť plnou nevšedních kontrastů

Originální stavby, historické památky, vybrané restaurace, ale také rušný noční život – to vše ještě mnohem více nabízí jedna z nejstarších pražských čtvrtí pojmenovaná po slavném jednookém husitském vojevůdci.

Ve Švýcarsku demokracie funguje, v Evropské unii nikoliv. Proč je Švýcarsko lepší?

Alpská země Švýcarsko je známa nejen jako jedna z nejvyspělejších zemí na světě, kde je draho i pro občany zemí Evropské unie, ale i jako vzor demokracie. Co se odhlasuje, platí. V EU to bohužel tak není.

Hotel Sport Šumperk – ubytování nejenom pro sportovce

Šumperk je situován na území severozápadní Moravy. Leží na pravém břehu řeky Desné, na úpatí hor Hrubého Jeseníku. Právem se proto pyšní označením brána Jeseníků.

Starší články Starší články