Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Kam s dětmi na Kanárských ostrovech?

Gran Canaria je třetí největší ostrov v Kanárském souostroví, který je plný nejrůznějších druhů zábavy. Pokud jste vyrazili na rodinnou dovolenou s dětmi, tak určitě nevynechejte tyto výlety. Velmi oblíbené jsou ZOO.

Gran Canaria – ostrov, kde se dá nejen výborně najíst

Ostrov Gran Canaria je třetí největší z Kanárského souostroví. Tím, že je to autonomní území Španělska, má i obdobnou kuchyni.

Potřebujete dlouhodobý pronájem auta?

Půjčování aut se v poslední době stává čím dál častější záležitostí. Důvody, které lidi k tomuto konání vedou, bývají různé.

Prozkoumejte pražský Žižkov - bohémskou čtvrť plnou nevšedních kontrastů

Originální stavby, historické památky, vybrané restaurace, ale také rušný noční život – to vše ještě mnohem více nabízí jedna z nejstarších pražských čtvrtí pojmenovaná po slavném jednookém husitském vojevůdci.

Ve Švýcarsku demokracie funguje, v Evropské unii nikoliv. Proč je Švýcarsko lepší?

Alpská země Švýcarsko je známa nejen jako jedna z nejvyspělejších zemí na světě, kde je draho i pro občany zemí Evropské unie, ale i jako vzor demokracie. Co se odhlasuje, platí. V EU to bohužel tak není.

Hotel Sport Šumperk – ubytování nejenom pro sportovce

Šumperk je situován na území severozápadní Moravy. Leží na pravém břehu řeky Desné, na úpatí hor Hrubého Jeseníku. Právem se proto pyšní označením brána Jeseníků.

Jaká dovolená letos frčí? Přece ta na lodi!

Staňte se kapitánem vlastní lodi a zažijte jedinečný pocit svobody a volnosti, který nabízí plavba po vodě.

Evropu a Asii spojuje celkem 23 mostů. Je to málo, nebo moc?

Náš kontinent má s Asií většinou pozemní hranici. Ovšem někdy nás odděluje moře, jindy vodní tok. Proto se do Asie dostanete i přes most. Některé z nich jsou mohutné a známé, jiné malé a neznámé. Které to jsou a kde se nacházejí?

Lanový park – zajímavá zábava, která posílí vaše svaly a otestuje rovnováhu

Každý už snad někde na nějaký lanový park, lanové centrum, nebo opičí dráhu narazil. Jsou takřka všude od Prahy, přes Slapy až po Lipno, v Brně, Jánských lázních, Hradci králové a dokonce i v ZOO Dvůr Králové.

Kde všude najdete obří houpačky?

Houpu se, houpeš se, houpeme se. Adrenalin pro každého, který nevzbuzuje u většiny lidí takovou hrůzu jako volný pád na laně.

Starší články Starší články