Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Kosovo ztrácí uznání ve světě

Už je to více než 11 let od vyhlášení kosovské nezávislosti. Je to dost dlouhá doba na to, aby bylo uznávaným státem se zavedenými diplomatickými misemi. Ovšem, s jeho budoucností to není tak jednoznačné, jak by se mohlo zdát.

Muži v Thajsku jsou často ženy, ani o tom nevíte. Proč to dělají a o co jim jde?

Už jste o nich jistě slyšeli. Takzvaní „ladyboyové“ (z anglického lady-žena, boy-chlapec) jsou v Thajském království celkem běžní a mnohdy je nedokážete od žen na první pohled rozlišit. Co je ale k tomu vede a proč zrovna tady?

Vyrážíte autem na dovolenou? Jak vybrat vhodnou navigaci?

Máte vyrazit do neznámých krajin a váš orientační smysl již teď spouští červenou kontrolku a varuje vás, že bez pomoci to nezvládne?

Jak se zabavit v letadle?

Cestování letadlem je nejpraktičtější variantou přepravy. Jde o rychlý a komfortní transport, kdy dostanete najíst a napít, můžete si odpočinout, prospat se a nemusíte se soustředit na cestu.

Šest nejkrásnějších míst na zemi, které rozhodně stojí za vidění

Milujete cestování? Jste nadšenci do dobrodružství? Rádi poznáváte nová místa? V tom případě přesně víme, čím potěšit vaše cestovatelské chutě! Máme pro vás seznam šesti nejkrásnějších míst na zemi, která stojí za to.

Nechce se vám platit každý rok na dovolené za hotel? Pořiďte si obytné auto

Obytný vůz neboli „obytňák“ využijete jak na letní dovolenou na horách či u moře, tak s ním můžete vyrazit v zimě do hor.

Víte, proč si úspěšní čeští podnikatelé radši než nové auto pořídí dům v Chorvatsku?

Mít dům u moře není jen romantická představa – dává to smysl i finančně!

Poznávejte nové země jako praví cestovatelé. Ušetřete se slevami!

Cestování se pro mnoho z nás stalo přirozenou součástí našich životů a už si to bez něj nedovedeme ani představit. Stále více lidí však vyhledává netradiční zážitky a klasické hromadné zájezdy je již nelákají.

Kam vyrazit na vodu? Česká republika není jenom o Vltavě, zkuste i méně vytíženější řeky

Vltava, asi nejznámější řeka v České republice, by se dala označit za vodáckou dálnici. Ročně ji podle Asociace vodní turistiky a sportu každý rok sjede zhruba 350 tisíc lidí.

Nejlepší akvaparky na Balkáně

Chystáte se letošní dovolenou strávit v některé ze zemí Balkánského poloostrova? V tom případě vám představíme přehlídku těch nejzábavnějších vodních parků plných adrenalinových skluzavek a atrakcí pro malé i velké.

Starší články Starší články