Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Alkohol jako vstupenka k větší zábavě

Alkohol je jedna z drog, kterou využívá největší množství lidí na světě. Celé miliony si vychutnávají alkohol z důvodu, že jim přináší příjemné pocity, a opilost jim pomáhá odpoutat se od problémů všedních dní.

Cvičení a kreativita spolu souvisí víc, než si myslíte

Hledáte způsob, jak ještě více podpořit svoji kreativitu? Vědecké studie dokazují, že kreativita se umocňuje společně s fyzickým pohybem. Pojďme se tedy blíže podívat, jak to celé funguje.

Pravidla bezpečného použití veřejného WC

Nastává období výletů i dovolených. Mnozí z nás se rozjedou i na festivaly a různé společenské akce, kde se nevyhneme navštívení veřejného WC.

Příprava slaných koláčů s kuchyňským robotem bude hračka

Vaření a pečení může být obtížnou záležitostí, zvláště pak, pokud se člověk pustí do nějakého složitějšího receptu.

Jak správně obdarovat své potomky, abyste neskončili na mizině

Někteří z nás disponují majetkem, ať už movitým či nemovitým, který časem budou chtít předat svým dětem. Ať už se jedná o finanční obnos nebo dům či byt, je dobré myslet i na zadní kolečka. Ne vždy se vyplatí darovat něco bez

Jak vyčistit mikrovlnku během pár minut? Pomůže citron, ocet i jedlá soda

Mikrovlnná trouba je nepostradatelnou součástí každé domácnosti. Jak ji však udržet čistou? Jak vyzrát na mastnotu a špínu? Jde to snadno a bez chemie.

Návyky celebrit: Konzumace jen fialových potravin, koupel ve vínu, místo krému ptačí trus

Známé osobnosti mají nejrůznější zvyky a zlozvyky. Některé vskutku budí pozornost. Kdo si užívá koupel ve vínu? Které osobnosti se zkrášlují ptačím trusem a krémem na hemoroidy?

Nový fenomén: Rozvodové prsteny

Prstenem to začíná, tak ať to taky prstenem i skončí. Neodkládejte po rozvodu prsteny, ale vdechněte jim nový život. Novým trendem jsou rozvodové prsteny.

Umělá inteligence je (téměř) dokonalý pomocník pro všechny podnikatele

Živí vás práce na počítači? Máte vlastní firmu, kterou potřebujete propagovat? Jste zaměstnaní v kanceláři? Studujete? Ve všech případech se rozhodně musíte co nejdříve seznámit s umělou inteligencí. Proč?

Zajímavá fakta o vlajkách: dva státy je měly omylem stejné, nepálská vás překvapí svým tvarem

Vlajky nejsou jenom obyčejné kusy látky na stožáru. Jsou to fascinující symboly, které vyprávějí příběhy celých národů. Právě proto může být i studium vlajek, známé jako vexilologie, velmi zajímavé a přínosné.

Starší články Starší články