Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Imitátorská jednička v těle lyrochvosta nádherného

Lyrochvost vás překvapí nejen dokonalým napodobováním rozmanitých zvuků, ale také pohybem připomínajícím tanec, kterým samečci lákají samičky při námluvách.

Co je to kratom ?

Jedná se o velmi vysoký strom, jehož domovem jsou v tropické lesích Indočíny a jihovýchodní Asie. Obyvatelé těchto krajin sbírají listy z těchto stromů, suší je a nakonec melou na jemný prášek.

Nejpodivnější houby světa ovlivňující zdraví i psychiku

Každý z nás zná hřiby, lišky nebo muchomůrky, ale existují také neuvěřitelné houby, které v našich lesích sice nenajdete, ale je určitě zajímavé se o nich něco dozvědět. Lahodí totiž jen oku, jíst je určitě nedoporučujeme.

Největší ospalci živočišné říše

Spánek je přirozenou součástí našich životů a ne jinak je tomu u zvířat. Existují však taková zvířata, pro která není problém prospat téměř celý den. Podíváme se na zoubek těm největším lenochům a ospalcům zvířecí říše.

Zajímavosti, pravdy a nepravdy o potkanech

Každý potkaní pár přivede za rok na svět až 55 mláďat. Takže jich máme mezi sebou víc než dost. Pojďte se s námi podívat, co je na nich zajímavé a jaké nepravdy o nich kolují.

Nevysvětlitelné jevy v podobě déjà vu a šestého smyslu

Jistě to také znáte. Přijdete na nějaké místo a máte pocit, že už jste tam někdy byli, přestože to není možné. Nebo máte nutkavý pocit něco udělat, bez zjevného smyslu, ale ve výsledku je to pro vás přínosné. Jak je to možné?

Kreativitě se meze nekladou!

Buďte kreativní s e-shopem kreativniradce.cz. Seženete zde kreativní potřeby všeho druhu a najdete na něm i spoustu rad a tipů, jak se zabavit a při tom vytvořit něco výjimečného.

Ve Finsku ukládají děti do krabic - pro jejich dobro

Většina žen v těhotenství se na příchod miminka důkladně připravuje a chystá vše dopředu. To jim dodá vnitřní klid a pomůže jim aspoň částečně zvládat příval hormonů a starostí spojené s péčí o novorozeně.

Mobilní aplikace pro ženy, které usnadní každodenní život

Používání mobilního telefonu je dnes samozřejmost. Stejnou samozřejmostí je používání mobilních aplikací. Které z nabízených by si do svých mobilních telefonů měly stáhnout ženy?

Den matek vychází z rozličných tradic a slaví se v mnoha zemích různě

Druhá květnová neděle patří maminkám, oslavuje se totiž Den matek, čímž se vzdává pocta všem matkám a mateřství.

Starší články Starší články