Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Epidemie moribundus propuká mezi mladou generací. Jaké jsou její projevy?

Jste mladí a plní sil, avšak cítíte lenost a nechuť k jakékoliv práci? Možná vás postihl nešvar, se kterým se potýká stále více mladých lidí!

Čeká nás osud Ukrajiny? Překvapivě k tomu máme nakročeno.

Říkáte si, co je to za nesmysl, dopadnout jako Ukrajina přeci nikdy nemůžeme. Ovšem při určitých konstelacích bychom se k takovému scénáři mohli přiblížit.

Nestaňte se otrokem sociálních sítí

Máte o pár kilo navíc? Nevypadáte na dnešním selfíčku dost trendy? Je to snad důvod k trápení a stresu?

Jak se stát lepším rodičem? Zkuste vychovávat podle Marie Montessori!

Jaká jsou základní pravidla a zásady pro výchovu dětí, ze kterých vychází stále oblíbenější alternativní vzdělávací systém?

Je lepší pro prvňáčky vybrat aktovku, nebo dát přednost batohu?

Chystá se vaše dítě letos poprvé vyrazit do školy a vy už nyní přemýšlíte o tom, zda mu vybrat aktovku, nebo dát přednost raději batohu? Pak vězte, že je zde zásadní rozdíl.

Před 30 lety se konal poslední klasický Prvomájový průvod

Je to neuvěřitelné, ale od změny režimu ze socialismu ke kapitalismu nás dělí už tři desítky let. Jak se změnila oslava Svátku práce a jaké průvody a oslavy se konají dnes?

Arménská genocida – tragédie, která již 100 let vráží klín nejen mezi Armény a Turky

Zrůdnosti, které mají na svědomí životy až 1,5 milionu Arménů, inspirovaly v mnohém i Adolfa Hitlera. Jak se k tomuto problému staví vlády dnešního světa?

Jak poznáte psychopata a jak se s ním dá vypořádat?

Jaký je rozdíl mezi neurochirurgem, který bez mrknutí oka operuje mozek a sériovým vrahem vyhazujícím se stejným klidem do povětří školu? Z hlediska vnímání emocí téměř žádný, z hlediska socializace diametrální.

Znamená pro nás katedrála Notre – Dame více, než další vymřelý živočišný druh?

Před několika dny vzplála katedrála Notre-Dame, jeden z nejkrásnějších skvostů francouzské gotické architektury pocházející z 12. století. Celý svět trnul v úžasu, zda se podaří zachránit alespoň část katedrály.

Nakupování v Číně – česky a bez poštovného

Milujete levné nákupy a nenávidíte, když vám dobrou cenu zkazí poštovné? Nakupujte v Číně na Aliexpress. Ještě výhodněji a bez poštovného.

Starší články Starší články