Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Jak zabavit děti na podzim a v zimě? Tabletem ani telefonem ne!

Současně s přechodem na zimní čas se většina rodičů setká s problémem – jak zabavit děti, když je venku brzo tma?

Psí láska za pořádný majlant. Seznamte se s nejdražšími plemeny

Pořídit si psa – nápad, který se jeví jako dobrý vezmeme-li v potaz, že tím získáme parťáka na velkou část našeho života. Ovšem i tito čtyřnozí společníci něco stojí. Dokonce tolik, že by vám oči nejraději vypadly z důlků

Jízda na kole prospívá zdraví

Na kole u nás jezdí každý. Jedná se nejen o způsob, jak se přemístit z jednoho místa na druhé, ale rovněž se takto dají docela dobře shazovat přebytečná kila.

Adventní trhy 2022 – navštivte je i vy!

Může se to zdát předčasné, ale letošní první adventní neděle připadá na 27. listopadu a to už je doslova za rohem. Ještě nevíte kde a jaké budou letošní adventní trhy? My jsme to pro vás zjistili a přinášíme vám jejich výběr.

Jak zvládnout bez stresu vánoční úklid

Nezadržitelně se blíží čas Vánoc. Kromě pečení cukroví čeká hospodyňky i pravidelný vánoční úklid. Jak vše stihnout a nezbláznit se z toho?

Kolik druhů vánočního cukroví se peče u vás doma?

Nejsem otrok, letos nepeču. A tak jo, ale jen to základní cukroví. Jasně, upeču vanilkové rohlíčky a linecké cukroví. Tím končím.

Milostný život patří všem, i seniorům

Sex je součástí našeho života podobně jako dýchání. Milostné pletky, ale i postelové hrátky nejsou jen pro mladé, krásné a úspěšné. Naopak. Sexualita nás provází celý život, i když už jsme dávno v důchodu.

5 způsobů, jak žít život naplno

Máte pocit, že ve svém životě jedete takzvaně „na půl plynu”? Že své dny nevyužíváte na maximum? Seznámíme se způsoby, jak do života vnést více spokojenosti.

Bylinky, které by v kuchyni chybět neměly

Bylinka, zelený zázrak z přírody, který lidé využívají už mnoho let. Osvědčily se v lékařství i v kulinářství, kde při vaření dodávají připravovaným pokrmům chuť i své typické aroma. Které by rozhodně ve vaší kuchyni ne

Jak si užít Vánoce a nezbláznit se?

S ubývajícími listy v ulicích i v kalendáři se pomalu blíží konec roku a s ním i Vánoce, které jsou mnohdy místo pohody a klidu spíše svátky stresu a spěchu. Jak si nejkrásnější svátky v roce užít a nezbláznit se?

Starší články Starší články