Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Co skrývá zákulisí dětských soutěží krásy

Soutěže krásy jsou známé a velice oblíbené na celém světě. Ovšem existují i soutěže pro malé holčičky, které s sebou nesou kromě výhry v podobě korunky a finanční odměny také dosti kontroverzní zákulisní praktiky.

Záchytka jako český vynález funguje již 70 let

Boj s alkoholem svádí každý den mnoho lidí a někteří z nich svoji bitvu prohrají a skončí na záchytce. Noc strávená na protialkoholní stanici je může přijít až na několik tisíc korun.

Kabelka Alžběty II.: co u sebe nosí sama královna?

Alžběta II. je už nějaký ten pátek středem pozornosti, vždyť se jedná o panovnici britského království. Všimli jste si však někdy její kabelky? O ní se toho traduje!

Nejbohatší lidé světa: kdo uspěl i přes ekonomickou krizi?

Neustále se mluvilo o tom, že koronavirová krize negativně ovlivní svět byznysu. Mezi společnostmi se však našly i takové, které z nepříjemných okolností něco vytěžily. A s nimi i jejich majitelé, jež osídlují žebříček nejbohatš

Jak vyzrát na mravence v kuchyni? Vsaďte na efektivní triky našich babiček

Kde se tu zase vzali? Tradiční věta, kterou vypustíme z úst po ranním probuzení a příchodu do kuchyně, která je doslova okupována malými tvory jménem mravenci. Ti se zejména v létě začínají v příbytcích zabydlovat a rozmnožovat.

Informace, ze kterých mrazí. Špion se ozval přímo z KLDR

Diváckou cenu mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět získal v tomto roce film dánského režiséra Madse Brüggera Krtek.

Psychologie objasňuje, proč se nám nelíbí zvuk našeho hlasu

Většina z nás pociťuje při poslechu vlastního hlasu nepříjemné pocity, ostych až stud. Zkrátka nejsme spokojeni s jeho barvou, tónem ani hloubkou. Proč tomu tak je a co nás vede k těmto neblahým pocitům?

Zvířecí otesánci snědí tolik, kolik sami váží

Lidé si asi ani nedokáží představit, co to znamená sníst naráz tolik, kolik sami váží, nebo dokonce ještě více. Ovšem ve světě zvířat existuje hned několik takových jedlíků.

Netradiční lázeňské procedury pro bohaté paničky

Každá žena si čas od času ráda dopřeje masáž, vířivou koupel nebo pleťovou masku v lázních či podobném profesionálním prostředí. Náročnější klientky si však mohou vybrat velice bizarní procedury v luxusních světových lázn

V USA došlo k drsným rvačkám mezi příznivci a odpůrci LGBT

Hned dva velké incidenty se udály ve Spojených státech v uplynulém týdnu, které byly spojené s Transgender a LGBT aktivisty. Výsledkem jsou zranění lidé.

Starší články Starší články