Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Zajímavosti, které jste nevěděli o tetování

Kdysi považované za radikální postoj proti většinové společnosti, dnes zdobí těla polovině populace. Co víme o tomto “doplňku” na těle?

Poctivé školení zaměstnanců je velmi důležitou činností každého zaměstnavatele. Jak na to?

Vlastnictví úspěšné firmy s sebou přináší nepočitatelné množství povinností, se kterými se musíte pravidelně potýkat. Čím více vaše společnost roste, tím náročnější je veškeré zařizování a s ním spojené oblasti.

Kim Kardashian je obviněna z "poškození" ikonických šatů Marilyn Monroe

Kim Kardashian na Met Gala rozčeřila hladinu, když si na schody muzea oblékla ikonické šaty Marilyn Monroe z roku 1962 s názvem „Happy Birthday, Mr. President”. Bohužel to nedopadlo podle představ.

Co si představit pod pojmem SELF-BUILDING CAMP

Slovní spojení Self Building Camp bychom mohli volně přeložit jako sebe-stavební tábor. Že to zní příliš krkolomně? Tak to můžeme volně prezentovat jako pobyt, kde najdete další kousek sami sebe.

Šetření plynem: proč to nebude fungovat?

Šetření plynem: proč to nebude fungovat?

Zadlužení domácností v roce 2021? Kleslo v jediném kraji

České domácnosti pokračovaly i v roce 2021 v zadlužování. Ve velkém jsme si brali hypotéky - na nich dlužíme už 2,47 bilionu korun. Spotřební půjčky se na celkovém dluhu domácností koncem roku 2021 podílely 498 miliardami korun.

Rozpálené auto je jako smrtící výheň

Každý rok se v mediích objeví přes léto zpráva o tom, že se někde řešil případ dítěte nebo psa nechaného v autě, kde teplota dokáže vystoupat neskutečně a proměnit tak auto v peklo.

Žijeme v době výrazných klimatických změn. Co to pro nás znamená?

Navzdory mylnému přesvědčení některých neinformovaných jedinců je dnes už všem celosvětovým vědcům naprosto jasné, že stojíme tváří v tvář velkému riziku.

Sociální sítě dávají prostor k nenávistným komentářům

Na sociálních sítích se objevují různé příspěvky. Mnoho lidí se uchýlí k napsání komentáře i přesto, že se jich dané téma nijak osobně nedotýká. Proč vlastně?

Je startup tak dobrý nápad? Nad čím se zamyslet před skokem do byznys světa

Řada z nás touží po tom dělat co nás baví a naplňuje. Většinu života strávíme prací, a proč bychom měli pracovali pro někoho, když si můžeme vybudovat něco, co bude naše? Odpověď je jasná, dobrý plán = startup!

Starší články Starší články