Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Na tyto otázky se ženy nikdy neptejte, nechcete-li přijít k úrazu

Pokud jste žena, tak to jistě dobře znáte. Otázky, které nás dokážou vyvést z míry, uvést do rozpaků, nebo dokonce pořádně rozpálit. Může se ptát nic netušící soused, rýpavá kamarádka i známá vesnická drbna.

Nejchytřejší znamení zvěrokruhu, která vás řadí mezi inteligenty

Znamení o člověku leccos prozradí. Odtajní, jaký je člověk milencem nebo jaké jsou jeho stinné stránky. Navíc může prozradit i velikost jeho IQ. Pojďme si prozradit, jaká znamení zvěrokruhu patří mezi nejchytřejší.

Světové záhady, nad kterými stále visí otazník

Pokud bychom brouzdali historií, zjistili bychom, že za dobu naší existence toho ještě nebylo mnoho vyřešeno. Sice některé záhady, nad kterými zprvu stál rozum, našly své vysvětlení, jiné však stále dohání lidi k šílenství.

MTBI typologie rozhoduje nejen o vašem úspěchu v zaměstnání

Při pohovoru na některou z pozic ve středním či vyšším managementu nadnárodních firem se můžete setkat s celou řadou způsobů hodnocení vaší osobnosti.

Prokrastinace je formou sebetrýznění. Zatočte s ní jednou provždy

Stojí před vám nepříjemný úkol a vy jej neustále odkládáte na později? Pak jste podlehli jednomu z nejčastějších nešvarů duševně pracujících.

Jak se slavní udržují ve formě aneb diety známých celebrit

Chcete mít perfektní postavu i po padesátce, jakou má kupříkladu Jennifer Aniston? Tajemství tkví nejen v dostatečném pohybu, ale především v dietách, které slavní dodržují.

Spořit dětem již od narození nebývá vždy výhodné

Očekáváte brzy přírůstek do rodiny, nebo máte malé děti a přemýšlíte, jak je nejlépe zabezpečit do života? Chcete jim k plnoletosti dát alespoň něco do začátku? Existují různé způsoby spoření pro děti již od narození.

Jak se nezbláznit z dlouhodobé karantény a zachovat si i doma psychickou kondici

Zastihla vás nepříjemná informace o nuceném pobytu doma a již nyní se obáváte, jak to všechno zvládnete? Neděste se, pobyt doma si můžete jednoduše zpříjemnit.

Pouze 12 lidí dokázalo překonat hodnotu IQ Alberta Einsteina, mezi nimi nedávno také 11letá dívka

Prohlásíme-li o někom, že je chytrý jako Einstein, máme na mysli, že se jedná o osobu s nadprůměrnou inteligencí. Brzy by se však mohlo toto přirovnání změnit. Mladičké dívce z Íránu bylo totiž naměřeno IQ s hodnotou 162.

Piloxing, spojení elegance a boxu, je cestou k vysněné postavě

Slyšeli jste o piloxingu? Jestli ne, pojďte se s námi podívat, co vám toto inovativní cvičení, které vzniklo spojením pilates a boxu, může nabídnout.

Starší články Starší články