Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Rušení rodného čísla v občanském průkazu. Je to skutečně nutné? A kolik to bude stát?

Novela zákona o občanských průkazech z roku 2021 přinese od 1. ledna 2025 zrušení rodných čísel v občance. Kolik to bude stát?

Přinášíme vám tip na ideální dárek pro malé i velké. O co se jedná?

Dárek není jen jakési splnění povinnosti, ale reprezentuje váš vztah s obdarovanou osobou. Přesně proto byste si na něm měli dát vždy záležet. Postupem let však nápady velmi rychle dochází.

7 rad pro pocit dokonalého štěstí

Rychlé tempo dnešní doby nás často odvádí od našich vlastních potřeb. Cítíme se pak vyčerpaní a vyhořelí. Abychom si udrželi elán i životní pohodu, musíme se začít starat sami o sebe. Jak na to?

Jak poznat, že máme v bytě geopatogenní zóny a jak nám škodí?

Ať už pojem geopatogenní zóna dobře znáte, někde jste ho zaslechli, nebo jste o něm nikdy neslyšeli, neměli byste minout tento článek. Zjistíte v něm, co to geopatogenní zóny jsou, jak ovlivňují náš život i jak je poznat.

Jak naši předci poznali upíra a co dělali proto, aby nevstal z hrobu

Vampyrismus je téma, které v minulosti děsilo, zatímco dnes představuje senzaci. Jak se ale na upíry dívali naši předci? Čeho se báli a jak se proti nim bránili?

Zapáchající ruce? Díky ocelovému mýdlu už nikdy víc!

Pracujete v kuchyni, řeznictví či restauraci a stále vám na rukách ulpívá pach surovin, s nimiž pracujete? Klasické mýdlo je na takové pachy příliš slabé. Sice je trochu "převodní", ale za chvíli je ucítíte zas. Co s tím?

Příměstské tábory jsou skvělé pro děti i jejich rodiče

Mnoho rodičů se v těchto dnech shání po letním táboře pro svá dítka. Některé děti a vlastně i někteří rodiče však děsí představa toho, že ratolest bude čtrnáct dní mimo domov. V takovém případě lze zvolit alternativu v podob

Čaj o páté. Jak správně připravit bílý, zelený a černý čaj

Pití čaje je dlouholetou tradicí. Pokud ovšem nepřipravíte čaj správně, nevyužijete potenciál, který právě daný druh nabízí. Jak na správnou přípravu zeleného, černého či bílého čaje a jaké nabízí benefity?

Splňujete tyto 3 znaky? Možná jste nadprůměrně inteligentní

Máte pocit, že si s nikým nerozumíte a nikam nezapadáte? Možná to nebude vaše neschopnost, ale naopak vysoká inteligence. Je známo, že nadprůměrně inteligentní lidi spojuje několik společných znaků. Patříte mezi ně?

Chcete strávit příjemné chvíle samoty s drahou polovičkou? Máme řešení

Rodinný život je velkou zkouškou pevnosti všech zamilovaných párů. Neustálý stres, práce, péče o děti a celá řada dalších povinností dokážou pěkně zatočit s intimitou.

Starší články Starší články