Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Nejexkluzivnější Rolls-Royce. Kolik stojí a čím je jedinečný?

Jak se vyrábí jedno z nejexkluzivnějších aut na světě, už víme. Zajímavosti s výrobou spojené už známe. Víte však, který model se řadí mezi nejdražší a čím je jedinečný, respektive co je původcem jeho příliš vysoké ceny?

Úklid domácnosti: Paní na úklid již nejsou tabu, jejich služby využívá stále více domácností

V minulosti se od žen očekávalo, že kompletně zajistí chod a úklid celé domácnosti. Postupem času se do domácích prací zapojovali také muži. A v současnosti? Řada rodin svěří úklid své domácnosti do rukou cizích lidí.

HONEYWELL zve STUDENTKY TECHNICKÝCH OBORŮ do soutěže „SHE STEM AWARD““

Ceny SHE STEM AWARD vyzdvihují úspěchy studentek oborů STEM (věda, technologie, inženýrství a matematika), v nichž jsou ženy stále velmi nedostatečně zastoupeny. Přihlášky do druhého ročníku této ceny se právě otevřely, termín odev

Co je na světě nejdražší?

Není snad nikdo, kdo by si alespoň tu a tam neposteskl, že nemá čas. Ať už je to čas na zábavu, čas, co bychom měli sami pro sebe, čas na koníčky.

Odkud pochází oblíbené české dobroty? Seznamte se s místy, kde vznikly

Kdo by nemiloval sladkosti? Nebo ještě lépe – čerstvě upečené dezerty, které jsou naprostou dokonalostí ke kávě nebo odpolednímu čaji? Pojďte se seznámit s místy, odkud například skvělé frgály pochází.

Léto v kanceláři: jak ho přežít, když si s námi teploty pohrávají?

Letní horké dny jsou sice dlouho očekávané, na druhou stranu trávit v nich čas v kanceláři je energii beroucí. Abyste zvládli pracovní dny bez problémů, prozraďme si, jak léto v kanceláři přežít prakticky bez újmy.

Jak vstřebat to, že budete babička

Je vám něco kolem čtyřiceti let. Máte v plánu si svůj život chvíli užít, když se děti osamostatnily. Do toho se u vás zastaví čerstvě dospělá dcera a řekne: "Mami, budeš babička!"

Naučte se mít rádi sami sebe

Každý by měl mít rád sám sebe. Teď nemáme na mysli chování sebestředných egoistů, ale taková zdravá sebeláska přináší jen pozitiva. Každý člověk je osobnost a tak, jak vidí sám sebe, vidí ho i ostatní.

Válka na území Ukrajiny nějakým záhadným způsobem uzdravila českou ekonomiku

Tento titulek je samozřejmě napsaný s nadsázkou, nicméně je až zarážející, jaké se najednou najdou ve státním rozpočtu rezervy.

Pracovní úraz – Kde končí cesta do zaměstnání?

Pracovní úraz rozhodně není nic příjemného. Pro zaměstnance i zaměstnavatele. Z právního hlediska je ale jasně vymezen.

Starší články Starší články