Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Jak se vyrovnat s doživotními následky autonehody

Stačí vteřina nepozornosti vaší, nebo druhého řidiče za volantem, a svět se vám může otočit o sto osmdesát stupňů. Jak se vyrovnat s tím, když už se po nehodě úplně neuzdravíte?

Zrzci a zrzky disponují zajímavými schopnostmi. Lehce snášejí bolest i chlad a lépe voní.

Okolo lidí si ryšavou barvou vlasů kolovaly v dávných dobách různé legendy i pověry často spojovány s čarodějnictvím či nadpřirozenými schopnostmi. Možná tyto teorie nebyly daleko od pravdy.

Se sychravým počasím přicházejí deprese. Jak proti nim bojovat?

Venku je dříve tma, počasí, že by psa nevyhnal, jen co spadne listí, krajina dostane barvu špinavé šedi a vás v tomhle počasí nic nebaví? Není se čemu divit, o slovo se hlásí podzimní deprese.

Hudba umí dostat člověka ze špatné nálady

Pouštíte si muziku když vám je smutno? Zaposloucháte se do tónů a bolest odchází z mysli pryč? Ano, hudba tohle umí.

Pomalu začíná období sypání do krmítek. Víte, čím ptáčky správně krmit?

Blíží se zima a tím období, kdy je třeba ptáčkům naší krajiny alespoň trochu přilepšovat. Máte krmítko a dáváte do něho jen to, co je pro zpěváčky bezpečné?

Nepřítulnější kočičí plemena, která vám budou tou nejlepší společností

Zjistili jste během koronavirové pandemie, že jste doma poněkud sami a že se hodí mít nějakou společnost, byť jen zvířecí podoby? Pokud se chcete vyhnout pravidelnému venčení, za zvážení stojí kočka.

Myšlenky, které zabíjí váš úspěch. Vyžeňte je z hlavy

Síla myšlenek je obrovská. To ostatně potvrzují i úspěšní a bohatí lidé, kteří by se bez správného nastavení mysli neradovali z toho, co v současném okamžiku mají. Proto ze své hlavy vyžeňte myšlenky, které váš úspěch zabíjí

Být sami se sebou. Benefity, které pobyt o samotě přináší každému člověku

Umíte být sami se sebou? Většina lidí má s tímto problém. Vyžadují neustálou společnost, potřebují být pořád on-line. Ale vypnout telefon a pobýt chvilku o samotě v doprovodu svých vlastních myšlenek je ku prospěchu, shodují se vě

V čem se liší myšlení bohatých a úspěšných lidí?

To, na co myslíte, si přitahujete do života. Možná se to někomu jeví jako cosi ezoterického nebo spirituálního, ale takto to v životě funguje. Tedy přesvědčení jsou o tom bohatí a úspěšní lidé, kteří v mnoha věcech přemýšlí ji

Dotace na odstřel kormorána velkého příliš nezabraly

Stát vyplácí takzvané zástřelné za odstřeleného kormorána velkého. |Jejich počty se přesto nijak zvlášť neredukují a dál přidělávají rybníkářům nebo rybářským svazům vrásky na čele.

Starší články Starší články