Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Máte zaměstnance? Podívejte se na své povinnosti v oblasti BOZP

Každý zaměstnavatel musí plnit zákonem stanovené povinnosti vůči svým zaměstnancům z hlediska bezpečnosti práce. Nejedná se jenom o zaměstnance na hlavní pracovní poměr, ale i na zkrácené pracovní úvazky či brigádníky, kteří pra

Jak zbavit svou domácnost roztočů? Způsobů je několik

Prakticky v každé domácnosti jsou nevítaní hosté, které na první pohled nevidíme. A způsobují problémy.

Jak na organizaci dětského pokoje?

Každý z nás, včetně dětí, potřebuje nějaký ten prostor jen pro sebe. My máme doma pracovní koutek, děti si zase zaslouží nejen prostor na práci, ale i zábavu.

Když tchyně častými návštěvami nerespektuje vaše soukromí

Co dělat, jestliže jste opakovaně vystavována nájezdům v podobě neohlášených návštěv matky vašeho partnera?

Vzácné a kuriózní narození dvojčat – liší se den, měsíc i rok jejich narození

Napadlo vás někdy, že by dvojčata mohla mít narozeniny v různé dny, měsíce a roky? Taková situace je sice vzácná, nikoliv však nemožná.

Konec koňských povozů v Praze od roku 2023

Od roku 2023 ruší město Praha stanoviště pro fiakry. Znamená to konec koňských povozů v Praze. Nejedná se přímo o zákaz této činnosti, ale není složité si domyslet, jak to bez podpory města dopadne.

Každá žena je pro někoho krásná, důležité je mít ráda sama sebe

Každý jsme nějaký a každému se líbí na opačném pohlaví něco jiného. Někoho vzrušují malé štíhlé, někomu se líbí zase baculky. Ať jste taková nebo maková i na vás někde někdo čeká.

Nová identita? V Japonsku existují společnosti, které vás nechají zmizet beze stopy

Už jste někdy uvažovali o tom, že vše hodíte za hlavu a začnete zcela nový život? Pokud zní vaše odpověď ano, můžete využít služeb některé japonské specializované společnosti.

Uspáváte děti tím, že jim čtete pohádku? Děláte dobře!

Ještě jednu pohádku. Větička, kterou slýchává alespoň jednou za čas každý rodič, který svým dětem před spaním čte, nebo vypráví pohádku.

Přichází omikron. Je čas na nano respirátory

Nano respirátory FFP2 bývají certifikovány na stejnou filtrační účinnost jako běžné respirátory FFP2, přesto umí nabídnou řadu benefitů navíc, díky čemuž jsou výhodnějšími i v době, kdy na scénu přichází varianta koronaviru n

Starší články Starší články