Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Jaká jsou nejčastější předsevzetí?

S novým rokem přichází nová předsevzetí. Jaká se dlouhodobě řadí mezi ta nejčastější a jak s nimi neskončit po pár měsících? A jak vlastně novoroční předsevzetí vznikla?

Intolerance ovlivňuje jídelníček, život ale ne, říká rekordmanka v silových sportech Petra Kočková

I s histaminovou intolerancí, s intolerancí na lepek, laktózu a některé druhy ovoce si můžeme pochutnat a vrcholově sportovat. Jasným důkazem je světová medailistka a rekordmanka v silových sportech Petra Kočková.

Holení hlavy, trhání zubů nebo přivazování ke stromu. Poznejte nejšílenější svatební tradice

Uzavírání manželského svazku provází odnepaměti spousta zvyků a tradic. Zatímco u nás se zametají střepy nebo krájí dort, v jiných zemích panují tradice o dost bizarnější.

Zdravotní kancelářská židle: Klíč ke komfortu a dobrému zdraví při práci

Objevte, jak správná zdravotní kancelářská židle může být klíčem k dosažení pohodlí a přečtěte si tipy, jak vybrat ideální židli pro podporu vašeho zdraví.

Jaké vybrat hračky pro štěně?

Ještě před tím, než si domů přivezete svoje vysněné štěňátko, byste se měli na jeho příchod připravit. Samozřejmostí je pelíšek, štěněčí granule a hlavně hračky, které malého neposedu zabaví. Ovšem nic se nemá přehánět.

Rada bezpečnosti OSN je zastaralá, chybí v ní největší demokracie světa

Rada bezpečnosti OSN je významným orgánem, který má za úkol udržovat mezinárodní mír a bezpečnost. Nicméně současná podoba rady je už zastaralá a neodpovídá aktuální situaci.

Plastová víčka s poutkem lezou většině lidí na nervy

Některé nápojové společnosti již delší dobu prodávají nápoje v pet lahvích, které mají neodnímatelné víčko, tedy víčko s poutkem. Od července ho musí mít všechny plastové lahve. Nařízení EU odůvodněné ekologickým aspektem l

Způsoby sebevraždy se u mužů a žen liší

V životě každého z nás se někdy najde situace, že jsme psychicky a mnohdy i fyzicky na dně svých sil. V tu chvíli se nám začnou honit v hlavě myšlenky typu já už nemůžu, ať už to skončí, lepší tady nebýt a podobně.

4 tipy na posílení imunity našich dětí – vitamínová bomba, čerstvý vzduch, dostatek ovoce a kopec zábavy

Pokud jste rodiči a máte doma děti ve školním nebo školkovém věku, jistě dobře víte, že v zimě jsou nemoci téměř na denním pořádku.

Umíte číst budoucnost z kávové sedliny? Potěší květiny, srdce či kruh, pozor však na kříže či hole

Čtení budoucnosti a osudu z kávové sedliny neboli lógru je známé po staletí. V dnešní době už se na vše díváme reálněji a k podobným praktikám se moc neuchylujeme. Není to však škoda?

Starší články Starší články