Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Myslete na bezpečnost! Svou i svého majetku!

Nechcete přijít o svůj, ať již soukromý či firemní majetek? Tak si ho zabezpečte.

Ne každé nalezené mládě potřebuje zachránit

Mláďata zajíců, malá ptáčata a další zvířátka, která potkáme v přírodě, máme tendenci zachránit. Ano, někdy je tím, že je zvednutím ze země zachráníme, v mnoha případech je ale odsoudíme k životu v zajetí, nebo je svojí dom

Co se děje v našem těle při smíchu?

O pozitivních dopadech smíchu na na naše zdraví určitě nikdo nepochybuje. Už jste někdy ale přemýšleli nad tím, co se konkrétně v našem těle při smíchu děje? Pojďme si to přiblížit.

Nebezpečné, šílené sekty – tajemné a temné náboženské skupiny

Fanatismus a slepá víra v posmrtný život, v nadpřirozeno, v mimozemský život nebo víra ve vůdce sekty, to jsou prvotní znaky stoupenců těchto skupin.

Možné dědictví často ze sourozenců udělá nepřátele

Sourozenci by měli celý život držet při sobě a v mnoha případech to tak i je. Jenže i ti, co si rozumějí, dokáže rozeštvat dědictví po rodičích.

Přerušovaný půst jako možná cesta ke zhubnutí

Pokud patříte k lidem, kteří vyzkoušeli snad už všechny možné i nemožné diety a nic nezabralo, zkuste přerušovaný půst. Přerušovaný půst dieta není, je to způsob a styl stravování. Přihlédněte ale ke svému celkovému zdravotním

Hory, pandy, rum i toalety – co všechno slaví svůj mezinárodní den?

Mezi mezinárodní svátky rozhodně nepatří jen MDŽ, Den matek nebo Den otců. Věděli jste, že svůj mezinárodní den má třeba poděkování, srdce, ženský orgasmus, a že ho mají i vrabci nebo luštěniny?

Jak zajistit, aby vám nádobí vydrželo déle? Přidávejte sůl a využijte účinku octa

Bez nádobí se neobejde žádná domácnost. Jak o něj správně pečovat a prodloužit jeho životnost? Přinášíme osvědčené tipy aneb jak na to.

Jak ušetřit za letenky? Na dovolenou se můžete vypravit za zlomek ceny

Rádi byste se vydali na vysněnou dovolenou, ale cena letenek vás odrazuje? S těmito tipy můžete ušetřit nemalé peníze, které jistě přijdou vhod v konečné destinaci.

Nejzvláštnější a nejexotičtější mazlíčci celebrit – tygr, jezevec, sova či hroznýš. Kdo je jejich pánem?

Jsou úspěšní, bohatí a populární. A někteří z nich jsou i velcí milovníci zvířat – jak jinak, než těch exotických a neobvyklých.

Starší články Starší články