Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Svět domin, profidomin, společnic a eskortu

Vítejte ve světě, kde se setkává umění dominace s neodolatelnou krásou a profesionálním přístupem.

Největší mýty v sexu, které dokáží zničit vztah

Některá tvrzení dokáží ovlivnit natolik, že mohou až ublížit. A to platí i v oblasti sexu. Zde především. Čemu rozhodně nevěřit?

Kolik je v Česku sexuálních společnic? Kolik si berou ty nejlepší za hodinu?

S cílem získat relevantní informace jsme provedli průzkum, a rádi bychom se s vámi podělili o jeho výsledky.

Jak se nepohádat na dovolené?

Společné dovolené nejsou spojeny jen s koupáním, obdivováním přírody či návštěvou památek, ale také s hádkami. Dle průzkumů se domů vrací rozhádaných více než polovina párů. Jde se zbytečným konfliktům vyhnout?

Vztahy na dálku – má smysl je udržovat, nebo je raději ukončit?

Pro někoho samozřejmost, pro druhé trápení. Vztahy na dálku mohou fungovat dlouhé roky, pokud víte, jak na to a máte cíl – společnou budoucnost. V některých případech je ale lepší vše ukončit dřív, než se začnete trápit.

Incelové: Proč nenávidí ženy a jsou hrozbou pro společnost

Kdo jsou incelové? Proč jsou hrozbou pro společnost? Čím si kompenzují svou neatraktivitu pro opačné pohlaví? A kam až jejich frustrace může zajít?

Může fungovat partnerství s větším věkovým rozdílem?

Říká se, že věk je jenom číslo. A přesto když se objeví pár s velkým věkovým rozdílem, máme tendenci ho odsuzovat. Pravdou zůstává, že i vztahy, kde je jeden z páru výrazně mladší, mohou vydržet a fungovat.

Důvody, proč být nejdříve přáteli, než skončíte spolu v posteli

Jdete ze vztahu do vztahu? Nebo se naopak déle rozhlížíte, zacílíte a doufáte, že je to ten pravý, ale i to obvykle nevyjde? Možná chybí to nejzásadnější!

Je to láska, nebo jen přátelství? Jak poznat zamilovanost?

Píšete si, možná se scházíte, ale stále ještě ani jeden z vás neudělal první krok k tomu, aby se z vás stal pár. Většinou je na vině nejistota – co když protějšek city neopětuje a romantickým vyznáním se jen pokazí přátelství

Cuckold je uspokojen, pouze když má parohy

Mnoho manželství skončilo tím, že manžel přišel na to, že manželka, slušně řečeno, zanáší. Ovšem jsou i páry, kde by to bez toho, aniž by manželka měla sex s jinými, nefungovalo.

Starší články Starší články