Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Žárlivec, dlouhán nebo rebel: Co o vás prozradí výběr partnera?

Víte, že to, jaké si volíte partnery, může vypovídat mnoho věcí o vás? Partnery si totiž nevybíráme čistě náhodně, ale na základě našich vnitřních procesů. Hodně toho o nás prozrazuje nejen vzhled, ale také povaha partnera.

Líbá váš patner jako leklá ryba, nebo jako bůh?

Polibky jsou nejintimnějším kontaktem vůbec. Umí se váš partner vášnivě líbat? Co o něm prozradí způsob dávání polibků?

Jak se vyrovnat s rozchodem? Objevte znovu sami sebe

Prožíváte rozchod a přemýšlíte nad tím, jak se s ním co nejsnadněji vyrovnat? Rozchod je vždy těžkou životní událostí, a i když na období po rozchodu neexistuje univerzální recept, můžete se inspirovat alespoň některým tipy.

Sex je nebezpečný sport

Velkou část domácích úrazů si lidé přivodí při milostných hrátkách. V Británii pojišťovny vyčíslily roční plnění ve výši 500 milionů eur.

Vyzkoušejte „karezzu“ – pomalé, jemné a něžné milování

Sexuální technika „karezza“ má své kořeny v taoistické praxi. Karezza prohlubuje vzájemnou partnerskou blízkost a vede k hlubšímu prožitku, často i k silnějšímu orgasmu.

Láska v práci – risk, nebo zisk?

Co dělat, když si uvědomíte, že ke svému šéfovi, nebo šéfové cítíte víc, než jen přirozený respekt? Když začnete mít pocit, že city hrají prim ve vašem zaměstnání vůči nadřízenému, může to být pořádný průšvih.

Erotické hračky na rozdmýchání vášně nejen pro single ženy

Hledáte něco pro zpestření vašeho vztahu s partnerem, nebo jste sama a chcete si dopřát pořádnou dávku rozkoše kdykoliv budete mít chuť? Řešením může být chytrá erotická hračka, která dokáže ve vašem těle vyvolat doslova bouři

5 tipů pro harmonický vztah

Vztah dvou lidí není jen o tom, milovat se nadevše. V životě nastanou situace, kdy to úplně klapat nemusí. I proto je vztah o kompromisech a umění toho druhého pochopit. Máme pro vás pět tipů, které vám pomohou udržet vztah harmonický a

Kamásútra: Stále inspirativní učebnice erotiky

Před více než patnácti sty lety sepsal moudrý a zbožný Mallaniga Vátsjájana souhrn milostných předpisů známý pod jménem Kámasútra. Nebyl to žádný don Juan, ale naopak velmi důsledný učitel. Co chtěl předat svým studentům?

Jak na dlouhotrvající, šťastný vztah? Stačí pár maličkostí

Každý člověk touží mít zdravý, spokojený, šťastný a dlouhotrvající vztah. Jenže jen málokdo se přesně tímto může chlubit. Pojďme si prozradit pár maličkostí, které vám pomohou dojít vytouženého, kýženého cíle.

Starší články Starší články