Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Přitahují se protiklady? Ano, ale pro dlouhodobý vztah to nestačí

Skutečně se protiklady přitahují? Obecně se předpokládá, že tomu tak je. V praxi se ale může ukázat, že i když se protikladný člověk zprvu jeví jako ideální partner, z dlouhodobého hlediska můžeme velmi narazit.

I s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo aneb na velikosti (ne)záleží

Dle statistik a celosvětově shromážděných dat je v České republice průměrná délka penisu patnáct centimetrů. Pro někoho hodně, pro někoho málo, ale vzhledem k celosvětovému průměru si nestojí naši muži nikterak špatně.

Hlasitě, nebo potichu? Každý si sex vychutnává po svém

Hlasité sténání, povzbuzování partnera, sprostá slovíčka nebo jen tiché vrnění a kousání se do rtu. Ať už tak nebo tak, na prožitku ze sexu, tak jak ho máte rádi vy osobně, se nic nemění.

Jak poznat nevěru? Detektiv odhalil svoje tipy – zaměřte se na jeho chování a nepodceňujte vlastní intuici

Nevěra dokáže vztahem pořádně otřást. Jenže jak ji poznat? Podle soukromého detektiva to není nic složitého – všichni nevěrníci se chovají v určitých ohledech stejně.

Jak je to s mikronevěrou aneb kde jsou hranice virtuálního flirtu

Dnešní doba k tomu doslova vybízí. Chatování, flirtování a posílání různých smajlíků je více než lákavé. Zdá se zábavné a nikterak nebezpečné. Nebo je tomu naopak? Jak je to s mikronevěrou?

Porozumění, tolerance a komunikace – základní tři pilíře vztahu

Jak vám to klape ve vztahu? Odpovědi mohou být různé. Otázkou je, na kolik dokážeme na tento dotaz odpovědět skutečně pravdivě. Mnoho párů, kterým třeba závidíte, jak jim to klape, je na pokraji rozchodu.

Jak zaujmout na online seznamce ty správné lidi? Buďte konkrétní a použijte humor

Máte pocit, že na online seznamkách vás neoslovují ti správní lidé? Možná, že nebude problém ve vás, ale ve vašem profilu, kterým se prezentujete. V tomto článku se proto dozvíte tipy, jak si vylepšit svůj seznamovací profil.

Co dělat, když po porodu ztratíte chuť na sex – zásadní je trpělivost a komunikace s partnerem

Narození miminka je velká událost. Život se obrátí vzhůru nohama a to často zasáhne i milostný život.

Proč jsou vrazi milováni a obdivováni

Sériový vrah nebo vražedkyně by měl být zavřen a zapomenut. Jenže se najde poměrně mnoho žen, co vrahy obdivují, mnohdy dokonce milují.

Jak ve vztahu obnovit narušenou důvěru? Chce to čas, otevřenou diskuzi i trochu másla na hlavu

Jakákoliv lež a neupřímnost může vztahem otřást a narušit vaši důvěru v partnera. A je jedno, jestli se jedná o nevěru, velký nákup za zády druhého nebo počet alkoholických drinků při včerejším posezení s přáteli.

Starší články Starší články