Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Nejlepší afrodiziaka na trhu. Na španělské mušky ale raději zapomeňte

Když se řekne afrodiziakum, většině z nás se vybaví španělské mušky, tedy stovky let známá látka, která se původně získávala z brouka s poetickým názvem Puchýřník lékařský.

Muži jako oběti domácího násilí – co se děje za zavřenými dveřmi?

O domácím násilí páchaného na ženách se ví a píše hodně. Ale co týraní muži?

Jaká přírodní afrodiziaka skutečně fungují?

Chcete si zpestřit svůj sexuální život a nevíte, jak na to? V tom případě vsaďte na celou řadu potravin, která jsou především dobře známá pro své takzvané afrodiziakální účinky a slibují tak, že doslova a do písmene „zažehnou

Co dělat, když do života vstoupí rozchod

Do každého zdravého vztahu se může dostat krize, která i sebevíc dlouhý společný život rozhází natolik, že se dva rozhodnou od sebe odejít. A zatímco někdo rozchod poměrně zvládá, jiný pomýšlí nad nejčernějšími scénáři.

Proč se lidé nejčastěji rozvádějí? Na vině může být nevěra i finance

Už pár let se tvrdí, že se v Česku rozvádí každé druhé manželství. A statistiky zatím nemluví jinak. Zejména v době karanténní přibylo množství žádostí o rozvod na stole právníků.

Jaké návyky vztahu škodí, i když se na první pohled tak nejeví?

Vybudovat si zdravý vztah není nic snadného. Je to věc, která je opředená trpělivostí a vytrvalostí, také snahou vyřešit problémy, ke kterým během vzájemného soužití dojde. A také vyhnutí se nebezpečným návykům.

Manžel a milenec pod jednou střechou, dva milenci v docházkové vzdálenosti – reálný pohled do života v polyamorii

Polyamorie neboli mnoholáska znamená životní styl, ve kterém se otevřeně praktikuje i několik milostných vztahů. Jak vypadá takové soužití v praxi a jde opravdu o novodobý trend, nebo jen o otevřené přiznání nevěry a obhajobu volnosti

Antikoncepční metody napříč historií

V dnešní době je antikoncepce běžně dostupná a je možné si vybrat z několika různých variant. Ne vždy tak tomu ovšem bylo, v minulosti se totiž používaly mnohdy i velice zvláštní způsoby, jak nechtěnému početí zabránit.

Jak se věda dívá na to, proč nám tolik chybí objímání

Před pandemií jste o tom pravděpodobně dvakrát nepřemýšleli, ale objímání patří mezi věci, které lidem v době covidu-19 chybí nejvíc.

Problémy s erekcí a jejich vliv na mužské sebevědomí

Příčin erektilní dysfunkce může být hned několik, někdy se sejde dokonce i více faktorů nebo vychází jeden z druhého. Jak této nepříjemnosti čelit?

Starší články Starší články