Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Kamarád taky rád, aneb jak změnit přátelství v lásku

Možná se to stalo i vám. Máte kamaráda, kamarádku se kterou si báječně rozumíte, můžete si říct úplně všechno. Znáte se. A najednou vám dojde, že k parťákovi pro zábavu a volný čas cítíte více, než byste měli.

Jak po rozchodu dostat z hlavy expartnera co nejdříve

Rozešli jste se a vy expartnera pořád musíte myslet? Stýská se vám? Máte najednou pocit samoty, i když jste obklopeni lidmi? Dostaňte ho rychle z hlavy.

Jak se vyrovnat s rozchodem a nezbláznit se z toho?

Rozchod je nepříjemná věc, kterou si prošel asi úplně každý. Zatímco ještě před několika týdny či měsíci bylo všechno v naprostém pořádku, teď je všemu konec. Každý z nás se s rozchodem vyrovnává jinak.

13. komnata s názvem mokrý orgasmus. Jak ji odemknout?

Mokrý orgasmus nebo chcete-li ženská ejakulace, je snem mnoha mužů. Touží poznat jaké to je, když přivedou partnerku na vrchol rozkoše a následně ještě překročí pomyslnou hranici.

Může být zvýšená chuť na milování v těhotenství problém?

Čekáte miminko a tělo má pořád stejnou chuť na milování nebo větší? Bojíte se, abyste skotačením v posteli drobečkovi, kterého nosíte pod srdcem, neublížila? Nebojte se.

Zkušenosti lidí při on-line seznamování: povyražení za úplatu, intimní fotky i tragické příběhy

Seznamování přes internet je stále oblíbenější. Jak je to možné? Je to dnešní dobou? Nebo je jen pohodlné se seznámit v obývacím pokoji, v teplákách a hned s několika potencionálními partnery zároveň?

Manželé spí již 7 let odděleně a velmi si to pochvalují: „Jsme teď mnohem šťastnější“

Předpokládá se, že manžel a manželka sdílejí společné lože, a pokud tomu tak není, naznačuje to nějaký problému nebo trhliny ve vztahu. Co když je ale opak pravdou?

Nejlepší afrodiziaka na trhu. Na španělské mušky ale raději zapomeňte

Když se řekne afrodiziakum, většině z nás se vybaví španělské mušky, tedy stovky let známá látka, která se původně získávala z brouka s poetickým názvem Puchýřník lékařský.

Muži jako oběti domácího násilí – co se děje za zavřenými dveřmi?

O domácím násilí páchaného na ženách se ví a píše hodně. Ale co týraní muži?

Jaká přírodní afrodiziaka skutečně fungují?

Chcete si zpestřit svůj sexuální život a nevíte, jak na to? V tom případě vsaďte na celou řadu potravin, která jsou především dobře známá pro své takzvané afrodiziakální účinky a slibují tak, že doslova a do písmene „zažehnou

Starší články Starší články