Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Jak vypadá zdravý sexuální život?

Zdravý sexuální život je důležitý bez ohledu na to, v jakém stavu je váš vztah. Jak se ale vyznačuje takový zdravý sexuální život?

Proč je sex ve vztahu důležitý

Harmonický vztah samozřejmě není pouze o sexu, ale budete se divit, jak moc důležité je sexuální souznění ve vztahu. Protože pokud jde o sex, musíte s partnerem komunikovat a dělat kompromisy.

Jak poznám, že je můj vztah toxický

Ve zdravém vztahu všechno tak nějak funguje. Toxické vztahy jsou něco jiného. V toxickém vztahu můžete po čase stráveném s partnerem neustále cítit vyčerpaní nebo nešťastní, což může naznačovat, že je třeba některé věci změnit

Co dělat, když váš partner nechce mít sex?

Pro mnoho lidí je sex důležitou součástí intimity ve vztahu. Ne všichni však mají na sex stejný názor. V mnoha případech může být forma intimity zavrhována jednou stranou a ta druhá neví, co dělat.

Bowling, výlety i víkendové pobyty – nenucené formy seznamování v dnešní době

Dnešní on-line světy osobnímu seznamování nepřejí. Nezadaní zkouší životního partnera poznat na seznamkách i speed datingu. Kde můžou svoji lásku hledat ti, kteří upřednostňují seznámení formou osobního setkání?

Jak podpořit erekci přírodně?

Pánové, potřebujete podpořit své mužství, ale nechce se vám jít do chemických pilulek? Máme skvělou zprávu. Podpořit erekci jde přírodně s pomocí doplňků stravy!

Co když je nový partner o hodně mladší, nebo naopak starší?

Citům se poručit nedá a láska kvete v každém věku. Nikdo nechce žít sám a nemít ve svém životě lásku. Ale co když je nová láska o hodně let mladší? Je to risk? Může to vyjít?

Hračky pro dospělé posouvají hranice vášně správným směrem

Nejeden partnerský nebo milenecký vztah zaznamená postupem doby, že se vášeň jaksi vytrácí. Jak tomu předejít? Jak si okořenit sexuální život? Sáhněte po hračkách pro dospělé.

Rychlé rande jako moderní forma seznamování. Máte s ní zkušenost?

Virtuální život na sociálních sítích i práce z domu. To jsou některé z faktorů ovlivňujících seznamování lidí v dnešní době. Jaké existují možnosti pro ty, kteří nechtějí mít profil na online seznamce?

Co dělat, když už manželství neplní svoji funkci

Po několika letech manželství jste dospěli do bodu, že už vás na partnerovi rozčiluje snad i to, jak dýchá. Přesto v manželství setrváváte. Trápíte se a váš partner s největší pravděpodobností také. Co s tím?

Starší články Starší články