Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Jak poznat nevěru? Detektiv odhalil svoje tipy – zaměřte se na jeho chování a nepodceňujte vlastní intuici

Nevěra dokáže vztahem pořádně otřást. Jenže jak ji poznat? Podle soukromého detektiva to není nic složitého – všichni nevěrníci se chovají v určitých ohledech stejně.

Jak je to s mikronevěrou aneb kde jsou hranice virtuálního flirtu

Dnešní doba k tomu doslova vybízí. Chatování, flirtování a posílání různých smajlíků je více než lákavé. Zdá se zábavné a nikterak nebezpečné. Nebo je tomu naopak? Jak je to s mikronevěrou?

Porozumění, tolerance a komunikace – základní tři pilíře vztahu

Jak vám to klape ve vztahu? Odpovědi mohou být různé. Otázkou je, na kolik dokážeme na tento dotaz odpovědět skutečně pravdivě. Mnoho párů, kterým třeba závidíte, jak jim to klape, je na pokraji rozchodu.

Jak zaujmout na online seznamce ty správné lidi? Buďte konkrétní a použijte humor

Máte pocit, že na online seznamkách vás neoslovují ti správní lidé? Možná, že nebude problém ve vás, ale ve vašem profilu, kterým se prezentujete. V tomto článku se proto dozvíte tipy, jak si vylepšit svůj seznamovací profil.

Co dělat, když po porodu ztratíte chuť na sex – zásadní je trpělivost a komunikace s partnerem

Narození miminka je velká událost. Život se obrátí vzhůru nohama a to často zasáhne i milostný život.

Proč jsou vrazi milováni a obdivováni

Sériový vrah nebo vražedkyně by měl být zavřen a zapomenut. Jenže se najde poměrně mnoho žen, co vrahy obdivují, mnohdy dokonce milují.

Jak ve vztahu obnovit narušenou důvěru? Chce to čas, otevřenou diskuzi i trochu másla na hlavu

Jakákoliv lež a neupřímnost může vztahem otřást a narušit vaši důvěru v partnera. A je jedno, jestli se jedná o nevěru, velký nákup za zády druhého nebo počet alkoholických drinků při včerejším posezení s přáteli.

Za sex neplatí jen lidé, prostituci znají i primáti

Prostituce je, často s dávkou nadsázky, tradičně označovaná jako nejstarší řemeslo. Americké malpy ukazují, že toto označení není daleko od pravdy.

Romantika stranou aneb pochůzkové rande jako jeden z nejúčinnějších způsobů seznamování

Jak se v dnešní době seznámit? Co tak tzv. pochůzkové rande? Potěšíme vás, že zde odpadají hodiny trávené před zrcadlem, než vyrazíte na schůzku. Jak to tedy funguje?

Jakou erotickou hračku vybrat pod stromek?

V této době, kdy prodej erotických pomůcek v České republice roste raketovým tempem - a to od doby covidové až o 300% - je čas zaměřit se na to, jak si pod vánoční stromek vybrat ten správný kousek, který zpestří váš vztah.

Starší články Starší články