Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Proč se lidé nejčastěji rozvádějí? Na vině může být nevěra i finance

Už pár let se tvrdí, že se v Česku rozvádí každé druhé manželství. A statistiky zatím nemluví jinak. Zejména v době karanténní přibylo množství žádostí o rozvod na stole právníků.

Jaké návyky vztahu škodí, i když se na první pohled tak nejeví?

Vybudovat si zdravý vztah není nic snadného. Je to věc, která je opředená trpělivostí a vytrvalostí, také snahou vyřešit problémy, ke kterým během vzájemného soužití dojde. A také vyhnutí se nebezpečným návykům.

Manžel a milenec pod jednou střechou, dva milenci v docházkové vzdálenosti – reálný pohled do života v polyamorii

Polyamorie neboli mnoholáska znamená životní styl, ve kterém se otevřeně praktikuje i několik milostných vztahů. Jak vypadá takové soužití v praxi a jde opravdu o novodobý trend, nebo jen o otevřené přiznání nevěry a obhajobu volnosti

Antikoncepční metody napříč historií

V dnešní době je antikoncepce běžně dostupná a je možné si vybrat z několika různých variant. Ne vždy tak tomu ovšem bylo, v minulosti se totiž používaly mnohdy i velice zvláštní způsoby, jak nechtěnému početí zabránit.

Jak se věda dívá na to, proč nám tolik chybí objímání

Před pandemií jste o tom pravděpodobně dvakrát nepřemýšleli, ale objímání patří mezi věci, které lidem v době covidu-19 chybí nejvíc.

Problémy s erekcí a jejich vliv na mužské sebevědomí

Příčin erektilní dysfunkce může být hned několik, někdy se sejde dokonce i více faktorů nebo vychází jeden z druhého. Jak této nepříjemnosti čelit?

Dvě jeptišky se vrátily z mise v Africe těhotné, jedna z nich měla být dokonce matkou představenou

Případ řádových sester, které odjely pomáhat do chudých rozvojových zemí a vrátily se v jiném stavu, pořádně rozdmýchal diskuse na církevním i světském poli.

Svátek zamilovaných a jeho původní smysl

Spoustu z nás se stále mylně domnívá, že je svátek zamilovaných zvaný Valentýn, který si připomínáme 14. února, převzatým komerčním americkým svátkem.

Co muži dělají špatně a ženy nesnáší. Pánové, poučte se ze svých chyb

Pánové, chcete si udržet ženu? Vyvarujte se několika nedostatkům, které si možná ani neuvědomujete, ale které ženám trhají žíly. I když se jedná o drobnosti, když se jich nakupí, mohou způsobit mnoho škody.

Všechna fakta o kondomech a použití

Kondomy se objevují již od 14. století – v té době samozřejmě nebyly tak propracované, jako jsou dnes, ale svůj účel plnily a dokázaly zabránit početí i pohlavně přenosným nemocem. Jak šel čas s kondomy až do dnešní doby?

Starší články Starší články