Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

5 tipů pro harmonický vztah

Vztah dvou lidí není jen o tom, milovat se nadevše. V životě nastanou situace, kdy to úplně klapat nemusí. I proto je vztah o kompromisech a umění toho druhého pochopit. Máme pro vás pět tipů, které vám pomohou udržet vztah harmonický a

Kamásútra: Stále inspirativní učebnice erotiky

Před více než patnácti sty lety sepsal moudrý a zbožný Mallaniga Vátsjájana souhrn milostných předpisů známý pod jménem Kámasútra. Nebyl to žádný don Juan, ale naopak velmi důsledný učitel. Co chtěl předat svým studentům?

Jak na dlouhotrvající, šťastný vztah? Stačí pár maličkostí

Každý člověk touží mít zdravý, spokojený, šťastný a dlouhotrvající vztah. Jenže jen málokdo se přesně tímto může chlubit. Pojďme si prozradit pár maličkostí, které vám pomohou dojít vytouženého, kýženého cíle.

Latex nemusí být zajímavý pouze pro BDSM pozitivní jedince

Možností, jak si můžete trochu osvěžit svůj skomírající sexuální život, je docela dost.

Nevěra? Může mít mnoho podob. Seznamte se s nimi

Není nevěra jako nevěra. Dostaví se do vztahu velmi často neočekávaně, po špičkách, ovšem může napáchat řadu škod.

3 důvody, proč ženy podvádí. V čem ženu udržovat spokojenou?

Že muži podvádí až příliš často? To je možná statistiky prokázané, ale nikde se nepíše o tom, že by žena nepodváděla také. Bohužel i v případě zástupkyň něžného pohlaví to může dojít až do bodu, kdy se „přelétne” k

Průzkum nevěry Čechů, kdo podvádí více?

Nevěra je porušením důvěry ve vztahu a notorický zabiják vztahů. O nevěře se hodně mluví, hodně píše, ale těžce se studuje, protože kdo by chtěl přiznávat, že podvádí?

Láká vás sex s více lidmi najednou?

Skupinový sex nebo alespoň takzvaná trojka je snem nejednoho z nás. Odmítavě teď kroutí hlavou? Ale jděte, ruku na srdce. Nikdy vás nenapadlo, jaké by to bylo?

Jak vypadá zdravý sexuální život?

Zdravý sexuální život je důležitý bez ohledu na to, v jakém stavu je váš vztah. Jak se ale vyznačuje takový zdravý sexuální život?

Proč je sex ve vztahu důležitý

Harmonický vztah samozřejmě není pouze o sexu, ale budete se divit, jak moc důležité je sexuální souznění ve vztahu. Protože pokud jde o sex, musíte s partnerem komunikovat a dělat kompromisy.

Starší články Starší články