Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Od nákupu ve vašem e-shopu může odlákat i způsob platby. Znáte toto snadné a online řešení?

E-shopy se snaží zákazníkům nákupy co nejvíce usnadnit. A využívají k tomu nejrůznější technologické vychytávky. Čechy totiž kromě nabídky a ceny produktu zajímá i rychlost, jednoduchost a orientace v samotném e-shopu.

Přišli jste o práci? Nezůstávejte doma příliš dlouho.

Každý den přijde někdo z nás o své zaměstnání, ať už je to z jakéhokoliv důvodu. Není to nic příjemného, a pokud jsme neodešli z vlastní vůle, musíme se s tím také nějak psychicky vyrovnat.

Jak se stát samostatným finančním poradcem a ponechat si zázemí?

Začínali jste svou dráhu finančního poradce v poradenské firmě? Jistě nejste sami, začínalo tak spoustu vašich kolegů.

Půjčovna dodávek vyřeší váš problém ohledně stěhování

Čas od času se v životě vyskytne situace, kdy potřebujete převézt objemnější náklad. Může se jednat o stěhování, nákup materiálu na stavbu či rekonstrukci, pořízení nového nábytku apod.

Blockchain je unikátní technologií, která může v mnoha ohledech změnit náš dosavadní svět. V čem jeho potenciál spočívá?

Určitě jste se již s pojmem blockchain někdy setkali a to zejména v případě, že jste kryptoměnovými fanoušky a zajímáte se krom investic do digitálních měn také o technologickou stránku věci.

Výkup aut bez průtahů aneb jak připravit auto na bezproblémový prodej

Mnoha lidem se čím dál častěji stává, že při výkupu aut není jejich vozidlo přijato. Autobazary totiž neustále zvyšují své standardy, a proto odmítají i zájemce, kteří by u nich nejspíš dříve i uspěli.

Kvalitní překladatelská agentura otevře vašemu podnikání dveře do celého světa

Počet firem a podnikatelů, kteří si při své činnosti nevystačí jenom s češtinou, neustále vzrůstá.

Renovace tonerů zlevňuje tisk i chrání životní prostředí

Bez vlastní tiskárny se dnes neobejde žádná kancelář. Ale i většina domácností. A její provoz rozhodně není nejlevnější. Přitom existují způsoby, jak i na tisku ušetřit. A zároveň i ulevit životnímu prostředí.

Kongres či školení na úrovni? Jedině v Praze

Hledáte prostory k realizaci podnikového školení? Sháníte místo ke konání konference nebo kongresu v měřítku větším, než je obvyklé?

Bazar dodávek Praha vám umožní rozjet podnikání levněji

Potřebujete k tomu, abyste konečně pořádně rozjeli své podnikání, dodávku? Vsaďte na užitkové automobily z bazaru. Šetří finance a rychle pomohou nastartovat podnikání.

Starší články Starší články