Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Základy obchodování s kryptoměnami s pomocí CFD na platformě HyroTrade

Víte, co znamená CFD? Pokud jste se s označením CFD doposud nesetkali, dovolte nám, abychom vás s tímto pojmem blíže seznámili a poukázali na to, jak jej lze využít při obchodování nejenom s akciemi, ale také kryptoměnami.

Jaké jsou nejlepší investice? Inspirujte se našimi tipy

Bojíte se inflace a chcete proto své úspory ochránit pomocí investic do výnosných aktiv? Poradíme vám, jaké jsou možnosti a jak investovat co možná nejlépe, aby se vám podařilo cíl naplnit.

Do kterých akciových titulů bankovních domů můžete investovat na burze?

Na akciových trzích můžeme najít tituly zahrnující prakticky všechna odvětví včetně toho finančního, na jehož pomyslném vrcholu stojí i banky.

Dokumentace požární ochrany musí být ve firmě v naprostém pořádku

To, že stát sleduje a nutí firmy mít v pořádku všechny náležitosti s požární ochranou svých zaměstnanců na pracovišti, je rozhodně v pořádku. Avšak přiznejme si, byrokracie kolem je obrovská.

Proč a kdy se vyplatí zvolit pronájem stavební buňky?

Při stavbě rodinného domu často majitelé budoucí nemovitosti řeší problém s tím, kam uložit nepoužívané náčiní, nářadí, ale třeba i osobní věci. Vozit je neustále sem a tam by nedávalo smysl.

Albert nabízí nejen tradiční nákupy, ale i mnoho dalších zajímavostí a akcí

Prakticky v každém větším městě se dnes dají najít obchody oblíbeného prodejce Albert. Jeho supermarkety se již tradičně pyšní bohatou nabídkou českých potravin, jež jsou doplněné o výběrové zboží ze zahraničí.

V chataření a v chalupaření jsme druzí ve světě

Tak schválně, víte, kolik českých domácností vlastní rekreační objekt? A kdo nás ve světě předčí, když jsme až na druhém místě?

Měkké dovednosti jsou v životě také potřeba!

Dnes se klade velká důležitost na znalosti a praktické zkušenosti. Ve školách se obecně málo dbá na tzv. soft skills neboli měkké dovednosti.

Jak fungují elektronické podpisy?

Elektronický podpis je jakýmsi kvalifikovaným certifikátem, jenž ochraňuje dokument na straně odesílatele i příjemce. Lze jím podepisovat a šifrovat elektronickou poštu. E-podpis se doporučuje všude tam, kde se skrz email zasílají citliv

Bankovní identita: dobrý pomocník nebo nástroj našeho zotročení?

Bankovní identita: dobrý pomocník nebo nástroj našeho zotročení?

Starší články Starší články