Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Jak na bezpečný nákup kryptoměny

Zájem o kryptoměny velmi rychle roste. Pokud také přemýšlíte nad tímto typem investice, nabízí se otázka, jak kryptoměnu bezpečně koupit. Přece jen to není levná záležitost.

Slováci zchudli, už jsou nejbídnější zemí Visegrádu, Euro jim nepomohlo

Ještě nedávno nás Slováci dotahovali, co se životní úrovně týče. Už se zdálo, že nás brzy předhoní, data z roku 2020 je však vrací na startovní čáru.

Profese, které budou letos nejžádanější

Doba koronavirová s sebou nese i změny na pracovním trhu. Letos se očekává, že dojde k velkému množství výpovědí, což lidi přivede na pracovní úřad. Až si budete hledat novou práci, zkuste to na pozici, která bude nadmíru ceněná.

Jak se dostatečně zajistit na důchod

Čas důchodu se zdá být pro mnohé velice daleko, ale je třeba myslet na jeho finanční zajištění již v mládí. Čeho se vyvarovat a jak efektivně a pravidelně spořit na toto období?

Požádejte o zvýšení platu chytře a uspějte

Požádat svého zaměstnavatele o zvýšení platu není nikdy snadné. Proto je vhodné umět se zeptat ve správný čas a správným způsobem. Zjistěte, jak si zvýšit šance při žádosti o vyšší plat a jak se na rozhovor připravit.

Je dnes vůbec možné se vyhnout používání Google?

Ať už používáte mobilní telefon, tablet, nebo stolní počítač, zpravidla se nevyhnete, speciálně u mobilů, používání Google služeb. Kdo by rád zkusil i něco jiného, než je Google, má překvapivě spoustu plnohodnotných variant.

Půjčka, hypotéka a zpětný odkup nemovitosti – jak spolu souvisí?

Na trhu financí je poměrně dobře známá půjčka.

Společnost Pfizer může být zajímavou investiční příležitostí

Vypadá to na konec boje s koronavirem. Důvodem je vynalezená vakcína, kterou se nyní nechává očkovat několik desítek tisíc lidí. Mnohé státy vsadily společnost Pfizer a firma se tak stává zajímavou příležitostí.

Darujte jízdu Teslou!

Přemýšlíte, jaký dárek na poslední chvíli věnovat svému muži, příteli, bratrovi, tatínkovi nebo jen svému známému?

Chytré používání kreditní karty může přinést mnoho výhod

Kreditní karty se staly běžnou součástí našich životů. Ne každý však ví, jak s nimi správně zacházet, nebo dokonce jak chytře čerpat všechny jejich benefity. Pojďte s námi zjistit, jak může být kreditní karta prospěšná!

Starší články Starší články