Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Jak ušetřit v domácnosti?

Jste nuceni šetřit? Nejste sami. Vysoká míra inflace k úsporám nutí spoustu rodin. Zatímco ceny potravin, pohonných hmot a základních životních potřeb stále rostou, příjmy většiny lidí zůstávají stejné.

Život bez každodenních obav? S pojištěným majetkem rozhodně!

Strach o práci nebo o zdraví? Lidé se často bojí ztráty zaměstnání a příjmů, přitom nemyslí na zajištění svého majetku. Při nenadálých potížích či po řádění přírodních živlů pak přijdou o mnohem více peněz než při do

Tipy pro evidenci dat o zaměstnancích a personální agendu ve firmě

Začínáte v personalistice? Pro každého nového zaměstnance zakládáte jeho osobní spis. Poradíme vám, co do spisu patří, co ne a jaké dokumenty musíte podle zákona uchovávat. A také, jak na evidenci docházky.

Zařiďte svým pracovníkům pohodlnou a funkční kancelář

Jak a čím vybavit kancelář, aby sloužila k maximální spokojenosti všech uživatelů? Není toho zrovna málo.

Jak poslat balík do USA? Možností je hned několik

Spolu s Českou poštou zásilky do zahraničí přepravuje celá řada přepravních společností, jako jsou FedEx, UPS, DPD, TNT či TopTrans. Podmínky jejich přepravy a ceny se ale mohou lišit. Stejně jako služby zahrnuté v ceně.

Odolný dům potřebuje izolace. Jak se dělají?

Máte starší dům? Pak jste si nejspíš všimli, že podléhá vlhkosti. Mezi nejčastější rekonstrukce proto patří izolační práce, které zabrání nejen velkému úniku tepla, ale zamezí i tvorbě právě vlhkosti.

Nové funkce a výhody moderního běžného účtu pro vaše finanční potřeby

Běžný účet je nejběžnější typ bankovního účtu, díky kterému máte své finance pod kontrolou. V současnosti se bez něj už neobejdete. Seznamte se s funkcemi a výhodami běžného účtu pro vaše finanční potřeby.

Výroba světelné reklamy: Propagační zdroj s možnými pozitivy a negativy

Světelná reklama je v dnešní době neodmyslitelnou součástí našeho prostředí. Stále více firem a obchodů se rozhoduje využít tento efektivní marketingový nástroj, který může mít řadu pozitivních, ale i negativních dopadů.

Zajímají vás nemovitosti v Chorvatsku? Provedeme vás nákupem apartmánu

Chorvatsko je bezpečné místo pro život. Investice do nemovitosti se může změnit ve složitý proces, a proto byste se měli seznámit se základními pravidly a osvědčenými postupy.

Vše o ADR přepravě

Sháníte firmu, která vám přepraví nebezpečnou látku či nadměrný náklad? Už nemusíte!

Starší články Starší články