Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Investovat do obrazů můžete i s pár korunami

Pokud nepatříte mezi ty, kdo vidí za výplatou jen ohnivou čáru, možná přemýšlíte, jak zbývající groše zhodnotit. Spoření, akcie, fondy, drahé kovy? Nuda. Trendy je investovat do umění.

Jaká je situace na českém trhu e-commerce

Česká republika je nejrychleji rostoucím trhem elektronického obchodování v rozvíjející se Evropě.

Nevíte jak vybrat výhodnou online půjčku? Poradíme vám!

Svět půjček je velice rozmanité místo.

5 efektivních rad, jak celkem snadno ušetřit peníze

Bez peněz nelze žít. Jak ale ušetřit tam, kde to jde celkem snadno, a tímto nezatížit rodinný rozpočet? Čím se řídit a jak efektivně nakupovat?

Práce realitního makléře není tak jednoduchá, jak si ji každý představuje

V současné době je nabídka práce poměrně široká. Opravdu však chcete pracovat za pokladnou, nebo ve výrobním podniku, když jste komunikativní a máte schopnost prodávat?

Současná personalistika je džunglí, v níž čekají šelmy na svou oběť

Každý zaměstnanec, který čas od času změnil práci, se jistě setkal se zvláštní skupinou lidí, kteří si říkají personalisté, „ejčár“ nebo lidské zdroje.

4 tipy na malebné oblasti, kde si koupit rodinný dům

Česká republika je opravdu nádherná země, která nabízí kvalitní zázemí pro bydlení.

Jste zaměstnaní u nadnárodní korporace a nezažili jste v práci šikanu? Gratulujeme.

Doba se mění, lidé ale zůstávají stejní. Jen to méně skrývají. S neustále rostoucími cenami za základní životní potřeby se z velké většiny zaměstnanců stávají predátoři, kteří přemýšlí ve stylu „buď já anebo ty“.

Povinné ručení: co vše je k němu možné pojistit?

V dnešní době existuje celá řada pojišťoven, které nabízí povinné ručení, a tak je naprosto přirozené, že se navzájem předhánějí v tom, jaké dodatkové služby vám k tomuto pojištění ještě poskytnou.

Falešní farmáři a skupování zemědělské půdy

Spekulanti se zemědělskou půdou jsou stále mazanější. Pokud nějaké pozemky vlastníte, možná vás také osloví. Zajímá vás, jak takový odkup může probíhat, a zda na něm lze vydělat?

Starší články Starší články