Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Mikropůjčky jsou připravené pomoci, stačí jen vyplnit žádost

Obejdou se bez čekání a složité administrativy. Vyřídíte je jednoduše i bez front na pobočkách.

Hledáte originální dárek? Darujte zlato!

Nikoliv zlaté šperky, nýbrž investiční zlato. Jeho hodnota v čase roste, kromě toho je velmi hezkou pozorností, která dokáže, jak moc si obdarovaného vážíte. Hodí se pro každou příležitost od narozenin až po inženýrské promoce.

Zlato je dnes jedinou ochranou našeho majetku před inflací

Máte peníze na bankovním účtu a jste na sebe pyšní, že je neutrácíte a spoříte? Děláte chybu! Peníze, které pasivně leží v bance, ztrácí na hodnotě. Uložte si je do zlata.

Štvou vás inzeráty bez platu? A co s tím?

Víte, že na inzeráty s uvedeným platem reaguje až čtyřikrát více kandidátů než na ty bez platu? Přesto firmy s uváděním finančních podmínek často váhají. Proč tomu tak je? A má tato na pohled bezvýchodná situace řešení?

Na co se zaměřit při expanzi e-shopu?

Úspěch na domácím trhu dává možnost e-shopu expandovat do zahraničí. Samotnou expanzi je potřebné důkladně naplánovat a uvědomit si pár důležitých faktů.

Úspěchy i pády automobilky Hummer

Hummer patří mezi značky, které se zabývaly výrobou off-roadových vozidel. V tomto případě se jedná o značku vyráběnou firmou General Motors.

Jak vybrat nejlepší životní i majetkové pojištění

Přestože si většinou ty nejhorší scénáře a nepříjemné životní situace nechceme připouštět, vždy musíme počítat s možností, že se chtě nechtě mohou přihodit. Proto nesmíme zapomínat na patřičné pojištění.

Alternativní investice středem pozornosti. Do čeho se vyplatí investovat?

Dřímá vám pod polštářem menší či větší obnos peněz, který byste nejraději do něčeho investovali dříve, než částka začne z důvodu zvyšující se inflace ztrácet na hodnotě? Za zvážení stojí alternativní investice.

Výhodný nákup na AboutYou zajistí slevové kupóny

AboutYou je německá módní společnost se sídlem v Hamburku. Na český trh vstoupila teprve před pár lety, avšak založena byla už v roce 2014.

Pátráte po nových i ojetých dodávkách? Víme, kde je největší výběr

Pokud zrovna řešíte koupi nového vozu dodávkového typu, ať už z pracovních či soukromých důvodů, máme pro vás snadné řešení.

Starší články Starší články