Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Dávat si sídlo společnosti na domovskou adresu je zbytečné

Mnozí podnikatelé nevidí jinou možnost. Žádné skutečné sídlo nemají, pracují z domova nebo odkudkoliv, kde je internetové připojení, tak jakou adresu by si měli nechat zapsat? Domovskou rozhodně ne.

Fyzické kanceláře jsou už překonané, dnes vede kancelář v cloudu

Podnikatelé dnes velmi často nepotřebují žádnou fyzickou kancelář, a pokud už ji mají, setkávají se v ní s kolegy a zaměstnanci třeba jen na pár hodin denně.

Založení firmy online je zhruba 4× rychlejší

Začínající podnikatelé to v Česku nemají zrovna snadné. Je dobré, že už není stanovený minimální počáteční kapitál pro s.r.o., ale komplikací stále zůstává dlouhá doba zakládání firmy.

Vzácné dvoueurové mince s unikátní sběratelskou hodnotou máte možná ve své peněžence

Ne vždy platí, že hodnota vyražená na minci odpovídá její skutečné ceně. Hodnota některých dvoueurových mincí, které jsou v oběhu, může totiž ve skutečnosti odpovídat i několika tisícům eur.

5 rad pro efektivní sázení

Kurzové sázení je aktuálně velmi oblíbenou kratochvílí mnohých z nás, a tak není divu, že prakticky všichni máme jeden společný cíl.

Přípravu na EET je začínajícími podnikateli dobré nepodcenit

Již téměř 3 roky mají někteří z podnikatelů povinnost evidovat svoje tržby prostřednictvím elektronických registračních pokladen.

Víme, kolik letos Češi utratí za vánoční dárky

Jsme sice jako národ nespokojení se současnou ekonomickou situací, to nám ovšem nebrání opět za vánoční dárky utrácet více jak v loňském roce.

Finanční gramotnost u nás a ve světě - jak jsme na tom v porovnání s jinými státy?

Finanční gramotnost se v médiích omílá stále častěji, zejména v souvislosti s tím, jak bychom ji u sebe i svých potomků měli zlepšovat.

Blíží se čas adventu, nenechte se semlít předvánočním šílenstvím

Advent máme za dveřmi, těšíte se na chvíle klidu, obcházení vánočních trhů nebo se hroutíte pod představou gruntování celého baráku, pečení kil cukroví a shánění hromad dárků?

Chystáte se na letošní Vánoce včas, nebo patříte k těm, kteří kupují dárky na poslední chvíli?

Poslední listopadový týden každého roku patří již tradičně akci "Black Friday", neboli "Černý pátek" která spolehlivě vyprazdňuje peněženky všem, který se snaží zajistit včas a zejména levně vše potřebné na Vánoce.

Starší články Starší články