Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Larvy potemníka moučného jako potravina nového typu: Je libo křupavé červíky?

Potemník moučný, tedy jeho larvy, byly spolu s dalšími 5 druhy hmyzu uznané Evropskou unií v roce 2018 jako potravina nového typu. Ochutnat je vzbuzuje rozpaky, ale i nadšení.

Chcete si rozšířit své manažerské znalosti nad rámec vysokoškolského vzdělání a dosáhnout tak pokroku ve své kariéře? Vystudujte MBA.

Master of Business Administration (MBA) je určen nejen pro manažery, členy managementu, podnikatele, představitele neziskových organizací či veřejné správy, ale také pro všechny ostatní, kteří si touží rozšířit své znalosti.

Hledáte poskytovatele kvalitního studia zaměřeného na manažerskou praxi? Master of Business Administration (MBA) může být tou správnou volbou.

Business Institut se řadí od roku 2009 mezi prověřené poskytovatele manažerského vzdělávání. Zakládá si na špičkové kvalitě týmu 180 lektorů, na preciznosti a kvalitě výuky, která je orientována na využití poznatků v praxi.

Jste ve finanční tísni, jak ji řešit, aby vás nepohltilo dluhové peklo?

Pohrdáme bezdomovci, ale nikdy nevíme, co se může stát nám. Do finančních těžkostí se může člověk dostat rychleji než mávnutím proutku. Někdy vlastní vinou a nerozvážností, jindy vinou někoho dalšího.

Nebankovní půjčky Praha

Jak na nebankovní půjčky Praha?

Jak zkrotit výdaje za energie aniž by utrpěl váš životní komfort?

Výdaje za energie tvoří ve většině domácností druhou nejvýznamnější položku výdajů rodinného rozpočtu. Poradíme, jak výdaje na ně alespoň o pár korun snížit.

Hybridní zvířata: Uměle vytvořené druhy pro zisk i zábavu

Kam až je schopna zajít lidská touha po bohatství či senzaci?

Jak na podnikání v daňovém ráji aneb co je to offshore společnost?

Výraz offshore vychází z anglického překladu tohoto termínu, který znamená „mimo pevninu, na moři“.

Necháváte se ničit pracovním stresem? Máme pro vás 3 rady, které vás z toho dostanou

„Ber to s nadhledem! Nenech si to přerůst přes hlavu! Vždyť je to jen práce!“ že jste slyšeli těchto přátelských rad spoustu? A přesto si myslíte: „Těm se to říká, když to nezažili.“

Chodíte na noční? Snižte jejich negativní dopad na vaše zdraví.

Práce na směny není žádný med. Střídání směn má negativní dopad na náš psychický i fyzický stav. Ze všeho nejhorší jsou noční směny, které narušují přirozený biorytmus našeho těla. Jak můžete svému tělu ulevit?

Starší články Starší články