Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Na co se zaměřit při expanzi e-shopu?

Úspěch na domácím trhu dává možnost e-shopu expandovat do zahraničí. Samotnou expanzi je potřebné důkladně naplánovat a uvědomit si pár důležitých faktů.

Úspěchy i pády automobilky Hummer

Hummer patří mezi značky, které se zabývaly výrobou off-roadových vozidel. V tomto případě se jedná o značku vyráběnou firmou General Motors.

Jak vybrat nejlepší životní i majetkové pojištění

Přestože si většinou ty nejhorší scénáře a nepříjemné životní situace nechceme připouštět, vždy musíme počítat s možností, že se chtě nechtě mohou přihodit. Proto nesmíme zapomínat na patřičné pojištění.

Alternativní investice středem pozornosti. Do čeho se vyplatí investovat?

Dřímá vám pod polštářem menší či větší obnos peněz, který byste nejraději do něčeho investovali dříve, než částka začne z důvodu zvyšující se inflace ztrácet na hodnotě? Za zvážení stojí alternativní investice.

Výhodný nákup na AboutYou zajistí slevové kupóny

AboutYou je německá módní společnost se sídlem v Hamburku. Na český trh vstoupila teprve před pár lety, avšak založena byla už v roce 2014.

Pátráte po nových i ojetých dodávkách? Víme, kde je největší výběr

Pokud zrovna řešíte koupi nového vozu dodávkového typu, ať už z pracovních či soukromých důvodů, máme pro vás snadné řešení.

Jak začít hrát v online casinu?

Svoji představu casina získala většina z nás pravděpodobně z filmů o Jamesi Bondovi. Pravda je ale taková, že v dnešní době mnohem více hráčů využívá spíše možnost hraní online, než aby oblékala svůj nejlepší oblek a vyrážel

Hypotéka: co banky chtějí od žadatelů-zaměstnanců vědět?

Koupit si nemovitost není jen tak. Jelikož mnohým nedřímají v kapse miliony, musí se nejdříve sjednat úvěr. Banky jsou však opatrné, zejména při současném stavu ekonomiky. Co kontrolují například u zaměstnanců?

Práce z domu lidem příliš nevyhovuje, ukázal průzkum

I když se nyní prakticky všichni vrací do kanceláří umístěných v sídlech společnosti, ještě donedávna většina zaměstnanců pracovala z domova. Jak nový způsob práce vyhovoval Čechům, ukázal nedávný průzkum.

Byznys s chudobou v Česku nadále kvete bez omezení

V Česku je podle údajů Exekutorské komory v současné době 4,3 milionu aktivních exekucí, a na jednoho zadluženého člověka tak připadá více než jedna exekuce.

Starší články Starší články