Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Dřevostavby na klíč od Martinice Group

Jak dosáhnout co nejlepšího výsledku a dopřát si odolné i útulné bydlení?

Trapézové plechy: Jaké jsou možnosti jejich využití a co přinášejí za výhody?

Při výběru střešní krytiny máte na výběr z mnoha variant. V určitých případech je nutné důkladně zvážit konkrétní parametry jednotlivých produktů.

Kdy se půjčka vyplatí? Když pomůže z krize nebo šetří peníze

V dnešní době není sjednání půjčky pro většinu z nás problém: většinou jde vše vyřídit online a peníze můžete mít na účtu někdy i během pár minut.

Správně vybavená jídelna je cestou ke stálým ziskům. Co vám nesmí chybět?

Na území České republiky nalezneme stovky a stovky populárních jídelen, díky nimž se v době oběda nasytí nepočitatelné množství řemeslníků, obchodníků, majitelů firem i dalších jedinců.

Jistá půjčka pomůže s řadou nečekaných výdajů v domácnosti

Pokud hledáte krátkodobý úvěr, protože přišla složenka navíc, obraťte se na nebankovní sektor.

Jak nás reklamy lákají ke koupi zbytečností, které ani nepotřebujeme?

Reklama a svět kolem prezentace zboží dokáže působit na lidi velmi silně. Dost často nás to přinutí ke koupi něčeho, co vlastně ani nepotřebujeme a co hůř, co ani nebudeme nikdy používat. Jen to koupíme, protože na to je přeci reklam

Potřebujete vystavit zálohovou fakturu, ale bojíte se chyb? Není to nic těžkého

Téměř každý podnikatel se během své činnosti setkává s nutností vystavování zálohových faktur. Ty neslouží jako daňové podklady, ale představují pouze jakousi výzvu k platbě za služby či dodané zboží.

Školení BOZP snadno a rychle? Vsaďte na moderní online kurzy

Podnikání v technologickém a výrobním odvětví přináší celou řadu nepřehlédnutelných rizik, s nimiž se musíte za každou cenu poprat. Chcete-li dosáhnout úspěchu a zajistit si zajímavé zisky, bude nutné udělat z vašeho prac

Chcete vytvořit a začít prodávat svůj vlastní produkt? Dbejte na certifikace

Evropské trhy jsou velmi dynamickým místem, které s sebou přináší velké množství zajímavých příležitostí, stejně jako překážek.

Rolovací mříže jsou levným a šikovným způsobem, jak ochránit svůj majetek

Nezáleží na tom, jestli vlastníte zlatnictví, kadeřnictví, restauraci, garáže nebo třeba sklad zboží, vždy se musíte adekvátně ochránit před nenechavýma rukama zlodějů.

Starší články Starší články