Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Obaly hrají důležitou roli při ochraně produktů

Před poškozením a znečištěním produktů během transportu a skladování je třeba zajistit jejich ochranu vhodným obalem.

Rusko loni ekonomicky předběhlo Itálii, té šlape na paty Írán

Itálii Češi milují, její ekonomický význam ale postupně klesá. Italská ekonomika stagnuje a ostatní země ji předhánějí. Data Mezinárodního měnového fondu za minulý rok to potvrzují.

Tip na výjimečné místo pro firemní akci v Praze

Chystáte se uspořádat firemní akci v Praze a přemýšlíte, jaké prostory vybrat? Toužíte po něčem originálním, co všechny přítomné nadchne?

Gruzie se zřejmě změní z proevropské země na proamerickou

Gruzii zachvátily protesty, spouštěčem se stal návrh vládního zákona o zahraničních agentech. Co tento zákon znamená a proč jeho nepřijetí těžko něco změní?

Servis i opravy dveří a oken svěřte profesionálům

K největším únikům tepla, a tudíž draze zaplacené energie, dochází přes netěsnící okna a dveře. Těm je proto třeba věnovat patřičnou péči.

Jak ochránit své peníze před rostoucí inflací

Inflace postihla každého z nás a to viditelně. Peníze, které zůstávají na běžném účtu ztrácí na hodnotě a společnosti s nevěrohodným spekulativním produktem zneužívají důvěřivosti a nevědomosti lidí.

Nebojte se vinylu!

Kvalitní vinylovou podlahu na pohled nerozeznáte od dřevěné! V některých parametrech ji dokonce předčí.

Online vzdělávání hraje ve firmách prim

Zaměstnavatelé chtějí, aby se jejich zaměstnanci vzdělávali a v některých případech to vlastně chtít musejí, povinnost jim ukládá zákon.

Porovnání výhod a nevýhod různých materiálů terasových prken

Pokud jste se rozhodli pro renovaci venkovní terasy, prvně byste si měli zjistit nějaké praktické informace o materiálech terasových prken.

Nejlepší investice roku 2023: co doporučují odborníci?

I když inflaci nemůžeme porazit, můžeme s ní jít alespoň ruku v ruce. A to tak, že budeme investovat alespoň 10 % ze svého každoměsíčního příjmu. Jenže do čeho pracně vydělávané peníze vložit?

Starší články Starší články