Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

PSČloto je nová loterie online a naprosto zdarma

Pro všechny milovníky drobného hazardu máme velmi dobrou zprávu. Spouští se totiž nová loterie, kterou můžete hrát zcela bez poplatků!

Kdy je zapotřebí izolace zdiva?

Máte doma problémy s plísněmi? I v letních měsících je uvnitř vlhký a těžký vzduch, ačkoliv větráte? Na omítce svého domu si všímáte vlhkostních map? Pak je nejvyšší čas, abyste se začali zajímat o izolaci zdiva.

Hypotéka během 4 týdnů? Je to možné!

Vybrat si nové bydlení není jako zajít si do obchodu pro housky. Je potřeba se pečlivě připravit a věnovat dost času přípravě.

Finanční rezerva je nutností na horší časy. Vytvořte si ji pomocí jednoduchých pravidel

Peníze v rodinné pokladničce ubývají a na bankovním kontu vám toho taky mnoho nezbývá? Je načase začít šetřit! Naštěstí naučit se vytvořit si finanční rezervu není nic těžkého, je třeba si osvojit několik tipů.

Kontokorent může být dobrý sluha, ale hodně zlý pán

Také se vám někdy stane, že týden před výplatou máte jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou? Kontokorent je řešením, které vám pomůže překlenout toto období. Ovšem má rovněž svá úskalí.

Jak získat zahraniční pracovníky do výroby

Současná situace na českém trhu práce nahrává na mnoha pozicích zaměstnávání pracovníků ze zahraničí, kteří se mohou svými schopnostmi a vzděláním vyrovnat zaměstnancům s praxí a vzděláním získaným v rámci českého vzdělá

Amazon sází na nový způsob placení pomocí otisku dlaně

Platit se dá v současné době mnohými způsoby. Zatímco někdo platí klasicky kartou, jiný používá chytré hodinky a společnost Amazon dokonce aktuálně testuje placení pomocí otisku dlaně.

Topení v domácnosti? Dá se to levně i elektřinou

Cena elektrické energie roste, a proto je na čase zapřemýšlet nad vhodnými a efektivními způsoby vytápění. Takové vytápění elektřinou nemusí stát majlant, dokonce při správně zvoleném systému ušetříte spoustu peněz.

Cena zlata by do konce roku mohla vyšplhat až na 2300 dolarů za unci

Čtete všude, že cena zlata klesá? Tak toho se nebojte. Tyto krátkodobé poklesy v růstové křivce ceny zlata jsou poměrně běžné a trend se brzy otočí.

Co je to restrukturalizace a likvidace společnosti?

Pokud plánujete akvizici, fúzi, rozdělení, ale třeba i restrukturalizaci či likvidaci, měli byste vědět, že se jedná o náročný proces, a to jak z hlediska času, tak i administrativy.

Starší články Starší články