Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Co jsou přírodní energetické nápoje?

Přírodní bylinné nápoje vás dokáží povzbudit stejně jako káva, čaj, kola či energetické nápoje. Že nevěříte? Tak vyzkoušejte! Více infa zde.

Nevhodný výběr spodního prádla může negativně ovlivnit vaše zdraví

Kromě toho, jestli zdravě jíme a doplňujeme vitaminy, má na zdraví vliv i spodní prádlo. Nevhodné kalhotky mohou způsobit nejen kožní problémy, ale třeba vaginální mykózu.

Ikea vybavila stylovou maringotku v čistě ekologickém stylu

Severské země dlouhodobě podporují trvalou udržitelnost naší planety, a tak není divu, že se stejným směrem vydala i známá švédská společnost. Ta nyní představuje vybavený obytný ekologický minidomek, který lze postavit kamkoliv.

Historický původ konopí a jeho zařazení na seznam zakázaných látek

Konopí nebylo vždy považováno za rostlinu produkující pouze omamné drogy. Využíváno bylo mimo jiné na výrobu papíru, textilií, provazů, ale i léčivých látek. Kde se vzalo a proč je jeho osud tak komplikovaný?

Nedostatkem vitamínu D trpí v zimě každý druhý Čech

Vitamín D je velmi zásadní pro funkční imunitní systém. Jeho nedostatek se projevuje nejen častějšími zlomeninami kosti, ale také větší náchylnosti k virovým a bakteriálním onemocněním.

Léčba neplodnosti u mužů ohrožuje sebevědomí pánů tvorstva

Téma mužské neplodnosti je často přehlíženo, přesto se na neúspěchu pokusů o početí dítěte podílejí oba partneři zhruba stejnou měrou. Mužskou plodnost je přitom snazší vyšetřit i léčit.

Ašvaganda, hlavní bylina ajurvédy, účinně harmonizuje tělo i mysl

Nemůžete spát a hladina kortizolu vám stoupá k hodnotám, které zamezují dlouhodobé normální fungování vašeho těla? Kromě řízených relaxací můžete vyzkoušet i některé podpůrné prostředky..

Darujte jízdu Teslou!

Přemýšlíte, jaký dárek na poslední chvíli věnovat svému muži, příteli, bratrovi, tatínkovi nebo jen svému známému?

Červená řepa pomůže s detoxikací a zpomalí stárnutí

Červená řepa patří mezi kořenovou zeleninu, kterou snadno a za levné peníze seženete i v zimě. Mnoho lidí ji ale mine, aniž by jí věnovali pozornost. A to je škoda.

Všechna fakta o kondomech a použití

Kondomy se objevují již od 14. století – v té době samozřejmě nebyly tak propracované, jako jsou dnes, ale svůj účel plnily a dokázaly zabránit početí i pohlavně přenosným nemocem. Jak šel čas s kondomy až do dnešní doby?

Připravte se na pořádné grilování pořízením kvalitního amerického grilu

Přestože je hlavní sezona grilování daleko před námi, mnozí z vás si jistě chtějí dopřát pochoutky z grilu i nyní. A pokud k tomu nemáte potřebné vybavení, pak je dobré s tím co nejrychleji něco dělat.

Novější články Starší články Starší články