Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Espadrilky budou královnami letošního léta. Jaké si pořídíte vy?

Je tady léto! A s ním přichází na scénu i otevřené typy obuvi, baleríny a nově také espadrilky. I když je pravdou, že s espadrilkami jsme se setkali už vloni, ovšem letos budou královnami vašeho botníku.

Starý Řím jako místo zrodu fast foodů a bikin

Myslíte si, že fast foody a bikiny jsou čistě moderní záležitostí? Nenechte se mýlit! Měli je již staří Římané a my jsme jen obnovili jejich nápady. Pojďte se s námi podívat, jak se žilo v uličkách starověkého Říma.

Nejstrašidelnější stavby světa jako cíl letošní dovolené

Přemýšlíte o opravu netradiční dovolené? Zkuste navštívit hotely, kde možná zešedivíte strachy. Vyberte si jednu z nejstrašidelnějších staveb světa a zažijte opravdu parádní duchařskou dovolenou.

Topranker.cz – recenze spokojeného klienta a co k ní vedlo. Seznamte se s případovou studii

Uvažujete o SEO službách společnosti Topranker.cz? Recenze klientů jsou jistě jedním faktorů, jimiž se můžete řídit. Co kdybychom vám ale představili i celý proces naší práce, který klientské recenzi předchází? Následující pří

Umělé oplodnění pomáhá plnit sny o šťastné rodině

Neplodnost v současnosti trápí téměř čtvrtinu populace. Díky moderní medicíně a asistované reprodukci je ale možné pomoci až 90 % párů.

Největší ospalci živočišné říše

Spánek je přirozenou součástí našich životů a ne jinak je tomu u zvířat. Existují však taková zvířata, pro která není problém prospat téměř celý den. Podíváme se na zoubek těm největším lenochům a ospalcům zvířecí říše.

TOP 5 basketbalových tenisek podle Footshopu

Když se řekne basketbal, často si vybavíme USA, velmi vysoké hráče, NBA, volné oblečení a tenisky. Basket je totiž sport, který zásadně ovlivnil čím dál tím více rostoucí popularitu tenisek mezi módními nadšenci.

Poznejte tajemství českých menhirů

Menhiry mají pravděpodobně spojitost s energetickými toky, astronomií a pohanskými kulty. Najdete je i v naší krajině. Stojí tu už po tisíce let a lidé je mají v úctě, přestože jejich smysl byl dávno zapomenut.

Syndrom dráždivého tračníku – co o něm vlastně víme?

Syndrom dráždivého tračníku (IBS) je porucha zažívacího systému, spojená s řadou příznaků. Opakující se bolesti břicha, obecný pocit nepohodlí,zvláště v oblasti střev, změny vyprazdňování s častým nadýmáním nebo třeba nev

Investiční zlato: Slitky a mince jsou šancí i pro vás

Do zlata, navzdory mýtům, jež se šíří, rozhodně nemusí investovat pouze bohatí. Nákup investičního zlata je v současnosti velmi jednoduchý, a dokonce ani nemusíte investovat vysoké částky.

Antikoncepční metody napříč historií

V dnešní době je antikoncepce běžně dostupná a je možné si vybrat z několika různých variant. Ne vždy tak tomu ovšem bylo, v minulosti se totiž používaly mnohdy i velice zvláštní způsoby, jak nechtěnému početí zabránit.

Novější články Starší články Starší články