Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Bizarní alergie, o které rozhodně nestojíte – intolerance vody, slunce, a dokonce i doteku

Věděli jste ale, že existují raritní alergie, kterými trpí jen pár lidí na světě a stojí za nimi věci, které byste za alergeny neoznačili nikdy v životě?

Své tělo můžete po smrti darovat lékařské vědě

Pokud chcete, můžete za svého života darovat své tělo vědeckým účelům. Přesněji řečeno, po vaší smrti dostane vaše tělo k dispozici Ústav anatomie a studenti medicíny využijí vaše tělo pro výukové účely.

Místa v České republice, kde načerpáte silnou pozitivní energii – Rosa Coeli, Andělská hora i Knižská skála

Možnost načerpat pozitivní energii jistě uvítá každý z nás. Která místa u nás vyzařují zvláštní sílu? Stačí si jen vybrat.

Hraní online her: PC versus laptop

Ahoj herní nadšenci! Dnes se budeme zabývat otázkou, kterou si mnoho z nás položilo - jaké je lepší herní zařízení na hraní: stolní počítač (PC) nebo laptop?

Dehydrataci organismu není radno podceňovat, hrozí nejen v létě a při sportovních aktivitách

Dodržovat pitný režim je třeba po celý rok, a nejen v létě. Jak poznat, že málo pijete a hrozí vám dehydratace? Co s tím udělat?

Dětem a matkám vstup zakázán

Objevují se restaurace, kavárny a jiná veřejná místa, kam majitelé zakazují vstup s dětmi. Někde to kulantně zabalí do informační roviny a doporučí do prostoru s dětmi nevstupovat, jinde se toho nebojí vůbec a rovnou vstup zakážou.

Na pořadu dne je otázka, zda se má u trestné činnosti uvádět národnost pachatele

Tato otázka je poměrně diskutabilní. Zaznívají názory, že pokud se národnost u trestné činnosti uvede, uměle to konstruuje kolektivní vinu dané národnosti.

Facebook a Instagram budou mít nejspíš placenou verzi

Společnost Meta Platforms s největší pravděpodobností přijde s placenou verzí těchto sociálních sítí, které budou bez reklam. Bezplatné verze tak, jak je známe, by zmizet neměly.

Výjimečnost korejské kosmetiky tkví v nevšedních ingrediencích

Také jste si všimli, že korejské ženy mají naprosto bezchybnou pleť? Jejich tajemství krásy tkví v používání korejské kosmetiky, která se od běžných produktů liší zejména v obsahu speciálních složek.

Nedělají vás vaše vlasy starší? Vyvarujte se přísným střihům i příliš tmavým odstínům

Na tom, že vlasy jsou korunou krásy, se asi shodne každá žena. Co když vás ale váš účes či barva vlasů dělají zbytečně starší? Na ty nejčastější chyby a omyly se zaměříme v tomto článku.

Vráskám okolo očí lze účinně předcházet správnou hydratací i slunečními brýlemi

Tenká a citlivá pleť očního okolí je jedním z prvních míst na těle, kde se objevují vrásky, a to dokonce již po 25. roku. Pokud chcete stárnutí očního okolí zpomalit, je důležité dodržovat doporučení od odborníků na krásu.

Novější články Starší články Starší články