Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Branišovský les opředený tajemstvím i děsivými historkami

U Českých Budějovic leží tajemné místo opředené řadou děsuplných historek, které straší i některé místní obyvatele.

Demolice od A do Z od společnosti Recyklace Přeštice s.r.o.

Máte pozemek, ale stojí na něm stavba, která vám překáží? Pak je před vámi nepříjemný úkon demolice. Pokud si myslíte, že jde jen o samotné zbourání domu, jste na omylu. Nejdříve je potřeba vyřešit formality.

Myslete na své bezpečí. Pořiďte si protipožární dveře

Bydlíte v bytovém domě? Pak je vysoce pravděpodobné, že musíte mít protipožární dveře do bytu, a to ze zákona.

Budeč – Místo s mimořádnou energií a půdorysem ve tvaru srdce

Znáte místo, kde stojí nejstarší rotunda v Čechách, a které je známo pro své mimořádné energetické působení? Víte, kde keltští druidové získávali znalosti o přírodě? Pojďte se s námi vypravit na místo původního přemyslovsk

Sex je nebezpečný sport

Velkou část domácích úrazů si lidé přivodí při milostných hrátkách. V Británii pojišťovny vyčíslily roční plnění ve výši 500 milionů eur.

S pergolou si prodloužíte domov i pobyt venku

Zahradní pergola vytváří krásné a zastíněné zázemí u vašeho domu. Asi si představíte dřevěnou konstrukci, do popředí se ale dostávají i hliníkové varianty, protože mají stahovací střechu. A znáte bioklimatickou pergolu?

Co je to rekuperace vzduchu?

Rekuperace je domácí větrací systém, který využívá teplo, jenž by se jinak ztratilo konvekcí, a potom tímto teplem ohřívá čerstvý vzduch přiváděný zvenčí.

Jak vypadaly první bulvární noviny?

Bulvární tisk je dnes běžnou součástí našeho mediálního života. Kdy se ale objevily první noviny, které ukázaly, že zprávy jsou hodnotná komodita, když jsou podávané živou formou?

Antikoncepční metody našich praprababiček

Sexuální osvěta v 19. století a ještě na začátku 20. století se pokoušela dostat pod kontrolu pohlavní nemoci jako syfilis či kapavku, ale také neuvěřitelné množství nemanželských dětí. Jaké prostředky se tehdy doporučovaly?

Nobelovy ceny s humorem

Nobelova cena patří v naší kultuře mezi nejprestižnější vědecké ocenění. Co když ale vaše vědecká práce přinese nečekané, až žertovné výsledky? Nebojte, máte šanci na Ig Nobelovku.

Vilín - žlutý zázrak na kosmetické i zdravotní neduhy

Kvete v době, kdy ostatní rostliny ještě spí zimním spánkem, nebo se z něj teprve probouzejí. Vilín pomáhá na otoky, hemoroidy i na kožní problémy. Umí toho ještě mnohem více. A spoustu léčivých přípravků si z něj můžete vyrobi

Novější články Starší články Starší články