Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Endometrióza je tichým zabijákem ženské plodnosti. Braňte se včas

V poslední době vzrůstá počet žen, které se snaží otěhotnět v pozdějším věku po dlouhém období braní hormonální antikoncepce. Tato kombinace je pro mnohé fatální, vede totiž zákonitě k neúspěchu.

Muž s nejvyšší hodnotou IQ, jaká kdy byla zaznamenána

Kdo byl tajemný génius, na kterého historie téměř zapomněla?

Možná si říkáte, že je nejvyšší čas proměnit sen o vlastním bydlení ve skutečnost.

Pohráváte-li si s myšlenkou stavby domu, řešte vše s dostatečným předstihem. Vězte, že bude trvat dlouhé měsíce, než se dopracujete k finálnímu projektu a získáte všechna souhlasná stanoviska a povolení.

Oční vady: co byste o nich měli vědět?

Oči jsou pro většinu lidí nejdůležitějším smyslem a jakékoliv změny ve vidění bychom měli co nejdříve zkonzultovat s očním lékařem.

Co byste měla vědět, jestliže se rozhodnete pro ambulantní porod

Nesnášíte pobyt v nemocnici a i pouhé tři dny jsou pro vás důvodem velkého stresu? Využijte možnost brzkého odchodu z porodnice neboli ambulantního porodu.

Naslouchátko pomáhá vrátit se opět do normálního života

Nedoslýchavost nás vylučuje ze standardního společenského života. Zcela zásadně narušuje komunikaci, mnohdy i vztahy s nejbližšími. V mnoha případech přitom problém s nedoslýchavostí vyřeší naslouchátko.

Záhadné kruhy v obilí

Nastává sezóna podivných útvarů, které zná téměř každý. Jsou dílem neznámé inteligence, která se nám snaží něco sdělit, nebo výtvorem šikovných lidských rukou?

Za vypadávání vlasů u mužů může stres i nedostatečná péče

Mužská plešatost neboli androgenní alopecie není jen drobný problém. Často ovlivňuje mužské sebevědomí, ale i jeho společenské úspěchy.

SSD vs. HDD - který má navrch?

Jednotky SSD jsou rychlejší než klasické pevné disky. Stojí opravdu za to?

Recenze notebooku Dell Latitude 7390

Jak dopadl tento stylový fešák v kompletním hodnocení?

Notebooky Lenovo

Jak vybrat ten správný notebook?

Novější články Starší články Starší články