Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Je milování nudným stereotypem? 4 místa, kde to bude opět stát za to

Zejména v dlouhodobých vztazích se sex stává nudným stereotypem, ke kterému navíc nedochází tak často. Neobvyklá místa však mohou situaci napravit..

Proč jsou ořechová másla tak oblíbená?

Semínka a ořechy se už poměrně dlouhou používají pro výrobu různých past a másel. Sice se z počátku používaly především arašídy, nicméně v posledních letech se do popředí prodírají i jiné ořechy, a to hned z několika důvod

Konec koňských povozů v Praze od roku 2023

Od roku 2023 ruší město Praha stanoviště pro fiakry. Znamená to konec koňských povozů v Praze. Nejedná se přímo o zákaz této činnosti, ale není složité si domyslet, jak to bez podpory města dopadne.

Každá žena je pro někoho krásná, důležité je mít ráda sama sebe

Každý jsme nějaký a každému se líbí na opačném pohlaví něco jiného. Někoho vzrušují malé štíhlé, někomu se líbí zase baculky. Ať jste taková nebo maková i na vás někde někdo čeká.

Jak na kuny v autě

Každý, kdo se někdy setkal s nevítaným návštěvníkem v podobě kuny v motoru, by mohl vyprávět, co všechno tento nezbedný tvor umí napáchat. Jak na něj vyzrát?

Nová identita? V Japonsku existují společnosti, které vás nechají zmizet beze stopy

Už jste někdy uvažovali o tom, že vše hodíte za hlavu a začnete zcela nový život? Pokud zní vaše odpověď ano, můžete využít služeb některé japonské specializované společnosti.

Uspáváte děti tím, že jim čtete pohádku? Děláte dobře!

Ještě jednu pohádku. Větička, kterou slýchává alespoň jednou za čas každý rodič, který svým dětem před spaním čte, nebo vypráví pohádku.

Kouříte a chcete s tím od ledna skoncovat? Poradíme, jak na to!

Je jedním z vašich plánovaných novoročních předsevzetí, že zbavíte tohoto zlozvyku? Tak se podíváme na to, jak s tím takzvaně seknout jednou pro vždy.

Přichází omikron. Je čas na nano respirátory

Nano respirátory FFP2 bývají certifikovány na stejnou filtrační účinnost jako běžné respirátory FFP2, přesto umí nabídnou řadu benefitů navíc, díky čemuž jsou výhodnějšími i v době, kdy na scénu přichází varianta koronaviru n

Kolik stojí rekonstrukce kuchyně?

Kolik času denně trávíte v kuchyni? Teď o Vánocích, když se vaří doma, asi poměrně hodně, že? Nechybí vám v ní něco? Nepotřebujete změnu? O kuchyni se často mluví jako o srdci domova, rozhodně se tedy vyplatí udělat si ji příjem

Jak vydržet a dodržet novoroční předsevzetí

Je tu konec roku a s ním i každoroční novoroční předsevzetí. Dáváte si je? A zvládnete je dodržet?

Novější články Starší články Starší články