Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Hezčí úsměv díky rovnátkům měly již starověké národy

Po krásném úsměvu toužili lidé od nepaměti, a tak se o hezčí úsměv pokoušeli s nejrůznějšími korekčními pomůckami už ve starověku. Rovnátka totiž nejsou výdobytkem moderní civilizace, jak si můžete myslet.

Nečekané vlastnosti a rysy zděděné po rodičích

Pokud jste přemýšleli někdy o tom, co vše jste zdědili po svých rodičích, možná budete překvapeni, že to nebyly jen rysy ve tváři, barva očí nebo umělecký talent. Někdy to mohou být i opravdu nečekané vlastnosti.

Sac Actun - největší komplex zaplavených jeskyní na světě

Největší komplex zaplavených jeskyní byl odhalen po deseti měsících intenzivní práce, pátrání, potápění a shromažďování informací. Průzkumníci objevili artefakty, které jsou stopou k tisíci let staré civilizaci.

Trendem je být v pohybu: Podívejte se na novinky v e50style pro jaro/léto

Hýbejte se. Nenechte se zastavit zavřenými posilovnami a sportovišti. Hoďte na sebe novinky z nových sportovních kolekcí pro jaro a léto a prostě vyběhněte, vyjeďte na kole, nebo si pouze vyjděte na čerstvý vzduch.

Továrny na děti sloužící k adopcím i prodeji orgánů

Člověk je obchodovatelnou komoditou od nepaměti. V historii to byly trhy s otroky, následně obchod s bílým masem. V současné době se stále více objevují případy tzv. továren na děti.

Cushingův syndrom může postihnout i vašeho psa

Máte pocit, že váš pes stále hubne, nebo naopak začal nekoordinovaně přibírat a vypadá jako soudek na sirkách? Pije extrémní množství vody a má problém s inkontinencí? Možná má Cushingův syndrom.

Dioptrické brýle versus ochranné brýle. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Nosíte dioptrické brýle a domníváte se, že se dají používat také jako brýle ochranné? V následujících řádcích zjistíte, že to rozhodně není dobrý nápad a že na trhu existují dioptrické brýle určené speciálně k výkonu manu

Bezpečné sportování aneb Proč rozlišovat sportovní obuv

Máte jedny, případně dvoje sportovní boty, které nosíte stále dokola? Ať už jdete běhat, zajezdit si na koloběžce nebo cvičit do fitness centra? Pak děláte velkou chybu.

Tajemství a vznik Velké modré díry

Velká modrá díra je označována jako nejúžasnější místo na Zemi a prý by byla schopná pojmout dva Boeingy 747 a ještě by v ní zbyl volný prostor.

Bizarní daně od starověku po současnost

Placení daní nemá rád asi nikdo z nás. Obzvlášť když je člověk nucen platit za něco, co vzbuzuje údiv, nebo dokonce smích. Ovšem zákon je zákon a historie nám nabízí celou řádku takových bizarních daní.

Moravská a slezská národnost – otazník letošního sčítání lidu

Rok 2021 patří mezi ty, které se vyznačují celostátní akcí, a tou je sčítání obyvatel naší země. Česká republika je obývána hlavně Čechy, ale jak velká většina jich nakonec bude, zůstává otázkou. Hlavně kvůli obyvatelům Mora

Novější články Starší články Starší články