Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kolik druhů vánočního cukroví se peče u vás doma?

Nejsem otrok, letos nepeču. A tak jo, ale jen to základní cukroví. Jasně, upeču vanilkové rohlíčky a linecké cukroví. Tím končím.

Jak vybírat doplňky stravy pro zdravou pleť, vlasy a nehty?

Doplňků stravy jsou plné regály v lékárnách, drogeriích i supermarketech. Je tak otázkou, po kterém sáhnout.

Milostný život patří všem, i seniorům

Sex je součástí našeho života podobně jako dýchání. Milostné pletky, ale i postelové hrátky nejsou jen pro mladé, krásné a úspěšné. Naopak. Sexualita nás provází celý život, i když už jsme dávno v důchodu.

5 způsobů, jak žít život naplno

Máte pocit, že ve svém životě jedete takzvaně „na půl plynu”? Že své dny nevyužíváte na maximum? Seznámíme se způsoby, jak do života vnést více spokojenosti.

Seznamte se s kaki: ovocem bohů, které pozitivně působí na naše tělo

Šaronské ovoce, korejské mango, medové jablko nebo prostě a jednoduše – kaki. Druh exotického ovoce začíná zaplavovat pulty supermarketů a přistává v košíku nejednoho nakupujícího. Věděli jste, že je velmi zdravé?

Dovolená snů v obytném autě

Sice nám na dveře pomalu klepou Vánoce, ale klid během vánočních svátků je ideální pro plánování letní dovolené.

Bylinky, které by v kuchyni chybět neměly

Bylinka, zelený zázrak z přírody, který lidé využívají už mnoho let. Osvědčily se v lékařství i v kulinářství, kde při vaření dodávají připravovaným pokrmům chuť i své typické aroma. Které by rozhodně ve vaší kuchyni ne

Jak využít nůžkové stany na adventních trzích?

Podnikáte a budete prezentovat své zboží na adventních trzích? Pak věnujte pozornost nejen svému zboží. Podoba a komfortnost stánku jsou skvělým marketingovým nástrojem. Příjemný design naláká více zákazníků, vhodně umístěná lo

Bydlení v Praze nemusí být jen o hluku a prašných ulicích. Kde se dočkáte klidu?

Na území hlavního města žije v současné době více než 1,3 milionu obyvatel. Není vůbec divu, že každým rokem se toto číslo postupně zvyšuje, což je způsobené pestrým množstvím benefitů, které vám tato metropole nabídne.

Jak si užít Vánoce a nezbláznit se?

S ubývajícími listy v ulicích i v kalendáři se pomalu blíží konec roku a s ním i Vánoce, které jsou mnohdy místo pohody a klidu spíše svátky stresu a spěchu. Jak si nejkrásnější svátky v roce užít a nezbláznit se?

Šetříme podle našich babiček: v čem se můžeme inspirovat?

Dosáhnout co největší úspory, a to nejen po stránce energií. Úkol zní jasně. Proč se však při jeho plnění neinspirovat našimi babičkami, kterým nebylo šetření vůbec cizí?

Novější články Starší články Starší články