Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kam na dovolenou v září? Třeba na Krétu

Tedy nejenom na Krétu, v září můžete strávit dovolenou kdekoli ve Středomoří, ale my se nyní podíváme právě na tento největší a nejjižnější řecký ostrov, protože má co nabídnout všem bez ohledu na to, jakou dovolenou preferujet

Svalová horečka jako nepřítel sportovců. Co na ni platí?

Sportování vede ke spokojenějšímu i zdravějšímu životu. I když i ono s sebou nese mnoho problémů a potíží. Cestu nám může zkřížit taková svalová horečka, která nás na nějakou dobu dokáže “vyřadit z provozu”.

Muži jako oběti domácího násilí – co se děje za zavřenými dveřmi?

O domácím násilí páchaného na ženách se ví a píše hodně. Ale co týraní muži?

Srovnání typů žaluzií: Jak vybrat ty pravé pro vaši domácnost?

Venkovní stínění je praktickým doplňkem, díky kterému nejen během letních teplých dní ochráníte domácnost před vysokými teplotami. Nemusíte tak řešit klimatizaci a větrání, dům snadno zastíníte a udržíte tak v interiéru komfor

Abertamy – město rukavičkářů

Jedná se o městečko založené v 16. století horníky. Ti tu hledali stříbro pro mincovnu hraběte Šlika. V současné je době tohle městečko koncipováno jako rekreační středisko Krušných hor.

Bostonský teriér je vhodný i pro začátečníky

Je velmi laskavý, milý a společenský. Miluje děti a také si s nimi rád hraje. Úplně nejvíce se hodí do bytu.

Cvičit jógu je přínosné pro tělo i pro duši

Cvičit jógu bychom měli každý den, protože se jedná o aktivitu, která upevňuje fyzické i mentální zdraví.

Sporty a jejich budoucnost

Sportování jako takové provází lidi každý den. Je vynikající nejen ze zdravotního hlediska, protože kromě toho, že něco pro své zdraví děláme, nám může přinést i celosvětový úspěch.

Jak na běhání s pejskem

Někomu může připadat běh jako nudná záležitost, ale nemusí to tak být. Momentálně se totiž jedná o nejatraktivnější sportovní aktivitu, i přesto, že podle mnohých to je stereotyp, ale to vůbec není pravda.

Co ukrývá Záhřeb? Muzeum neúspěšných vztahů, lanovou dráhu i krásnou přírodu

Chorvatsko každoročně navštěvuje obrovské množství Čechů, kteří jsou tam už známí, jako by to byl jejich druhý domov. Hlavní město Záhřeb skýtá mnoho zajímavostí, takže se na to pojďme podívat.

Policie zasahovala kvůli pověšenému prádlu: Mělo být důvodem k vyprovokování nevěry

Asi každý z nás měl někdy problém se svými sousedy, ať už kvůli nerespektování nočního klidu, nebo hlasitým dětem. Existují však mnohem kurióznější případy.

Novější články Starší články Starší články