Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Srovnání typů žaluzií: Jak vybrat ty pravé pro vaši domácnost?

Venkovní stínění je praktickým doplňkem, díky kterému nejen během letních teplých dní ochráníte domácnost před vysokými teplotami. Nemusíte tak řešit klimatizaci a větrání, dům snadno zastíníte a udržíte tak v interiéru komfor

Abertamy – město rukavičkářů

Jedná se o městečko založené v 16. století horníky. Ti tu hledali stříbro pro mincovnu hraběte Šlika. V současné je době tohle městečko koncipováno jako rekreační středisko Krušných hor.

Bostonský teriér je vhodný i pro začátečníky

Je velmi laskavý, milý a společenský. Miluje děti a také si s nimi rád hraje. Úplně nejvíce se hodí do bytu.

Cvičit jógu je přínosné pro tělo i pro duši

Cvičit jógu bychom měli každý den, protože se jedná o aktivitu, která upevňuje fyzické i mentální zdraví.

Sporty a jejich budoucnost

Sportování jako takové provází lidi každý den. Je vynikající nejen ze zdravotního hlediska, protože kromě toho, že něco pro své zdraví děláme, nám může přinést i celosvětový úspěch.

Jak na běhání s pejskem

Někomu může připadat běh jako nudná záležitost, ale nemusí to tak být. Momentálně se totiž jedná o nejatraktivnější sportovní aktivitu, i přesto, že podle mnohých to je stereotyp, ale to vůbec není pravda.

Co ukrývá Záhřeb? Muzeum neúspěšných vztahů, lanovou dráhu i krásnou přírodu

Chorvatsko každoročně navštěvuje obrovské množství Čechů, kteří jsou tam už známí, jako by to byl jejich druhý domov. Hlavní město Záhřeb skýtá mnoho zajímavostí, takže se na to pojďme podívat.

Policie zasahovala kvůli pověšenému prádlu: Mělo být důvodem k vyprovokování nevěry

Asi každý z nás měl někdy problém se svými sousedy, ať už kvůli nerespektování nočního klidu, nebo hlasitým dětem. Existují však mnohem kurióznější případy.

Extrémní výchova dítěte znamená dril již od narození

Kamevéda je extrémní životní filosofie, která se zaměřuje na dítě. V čem může být tento styl výchovy přínosný a v čem potenciálně dítěti uškodí?

Plánujete rekonstrukci? 4 možnosti, jak ji financovat

Do rekonstrukce se hrne mnoho lidí. Ať už jste koupili dům či byt, nebo jen chcete zvelebit své stávající bydlení, jistě víte, že žádná rekonstrukce není úplně zadarmo. Jak ji můžete financovat?

Nedostatek magnézia můžete řešit i pomocí oleje

Velký nedostatek hořčíku v organismu může způsobovat hodně nepříjemné stavy. O to překvapivější je, že naprostá většina Čechů má hořčíku málo.

Novější články Starší články Starší články