Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nejlepší letní hudební festivaly v České republice

Léto láká nejen k vodě a na nejrůznější výlety a pobytové či poznávací dovolené. Spousta z nás si chce užít i kvalitní hudbu naživo. Podívali jsme se, jaké jsou nejlepší letní hudební festivaly, které můžete v letos vidět.

Nejlepší masky na vlasy, které takřka nic nestojí: Použijte banán, med, citron či kávu

Na kvalitu a zdraví vlasů má vliv nejen naše životospráva, ale také vhodná péče. Pozitivní vliv mají masky, které si můžete vyrobit doma. Ušetříte a uděláte to nejlepší pro své vlasy.

Vyzkoušejte sex mimo postel a zažijete opět uragán

Prvotní zamilovanost a elektrizující vášeň se může mezi partnery vytratit. V ložnici se pak při milostném aktu odvíjí stále stejný scénář. Jak tomu předejít a jak vrátit vášeň do vztahu? Zapomeňte na chvíli na ložnici.

Už jste letos vyrazili na houby? Růst už začaly

Málokterá země má tolik milovníků houbaření jako ta naše. Na houby každý rok několikrát vyrážejí i ti, co houby nejedí. Houbaři mají žně na konci léta a na začátku podzimu, ale opravdu slušné úlovky se dají přinést z lesa už

Děti ze školky mohou přinést rýmu, pátou nemoc, neštovice i vši

Ve školce se objevily neštovice, jestli jste je ještě neměli, tak je určitě čekejte. Dětským kolektivem se každé onemocnění šíří rychlostí blesku.

Co se děje s mozkem v okamžiku smrti? Místo snižování překvapivě zvyšuje svoji aktivitu

Smrt je něco, na co běžně nechce myslet asi nikdo z nás. Přesto je součástí života a jako taková fascinuje vědce po celém světě. Zejména pak, co se v okamžiku smrti děje s naším mozkem.

Nejsmrtelnější nemoci světa – Marburg, Ebola, FOP a další

Zdravotnictví ušlo za posledních pár desítek let pořádný kus cesty. Přesto existují nemoci, které pořádně děsí nejen lékaře. Mají na svědomí miliony životů.

Rostliny, díky kterým vás nechají komáři na pokoji – vsaďte na meduňku, mátu, levanduli a mnohé další

Neodbytné komáří bzučení je věc, která spolehlivě dokáže zkazit každou letní grilovačku nebo posezení s přáteli. Jak hmyz jednoduše vyhnat bez použití chemických přípravků?

Zahradní nábytek: Jak vybrat ten pravý, který vyhoví vašim potřebám i stylu

Zahrada se může stát vaší soukromou oázou klidu, kde si odpočinete po práci či posedíte s přáteli. Neobejdete se přitom bez pohodlného zahradního nábytku. Přinášíme vám tipy, které vám pomohou vybrat to pravé.

Klimatizace může při špatném zacházení způsobit vážné zdravotní problémy

Parné letní dny se pomalu blíží a s nimi i častější používání klimatizace. Jenže přechod z rozpálené ulice do klimatizované místnosti může být zdraví velmi nebezpečný

MiDo Harfa: Stylové moderní bydlení v srdci Prahy

Hledáte moderní bydlení v metropoli, které snoubí komfortní městský život s klidnou oázou zeleně? Pak vám padne do oka vznikající rezidence MiDo Harfa.

Novější články Starší články Starší články