Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jak fungují elektronické podpisy?

Elektronický podpis je jakýmsi kvalifikovaným certifikátem, jenž ochraňuje dokument na straně odesílatele i příjemce. Lze jím podepisovat a šifrovat elektronickou poštu. E-podpis se doporučuje všude tam, kde se skrz email zasílají citliv

Heydrichův zámek se otevřel veřejnosti, a to zcela výjimečně

Ke konci května se připomíná jeden z nejodvážnějších činů naší historie, a sice atentát na říšského protektora Reinharda Heydricha. Při letošních vzpomínkových akcích se mimořádně otevřelo i jeho sídlo.

Bankovní identita: dobrý pomocník nebo nástroj našeho zotročení?

Bankovní identita: dobrý pomocník nebo nástroj našeho zotročení?

Co je na světě nejdražší?

Není snad nikdo, kdo by si alespoň tu a tam neposteskl, že nemá čas. Ať už je to čas na zábavu, čas, co bychom měli sami pro sebe, čas na koníčky.

Odkud pochází oblíbené české dobroty? Seznamte se s místy, kde vznikly

Kdo by nemiloval sladkosti? Nebo ještě lépe – čerstvě upečené dezerty, které jsou naprostou dokonalostí ke kávě nebo odpolednímu čaji? Pojďte se seznámit s místy, odkud například skvělé frgály pochází.

Přečtěte si recenzi na eObuv

V současné době je nakupování přes internet velice populární, protože šetříte spoustu času, navíc si můžete vybrat z poměrně široké palety zboží. Stačí se podívat do online prodejny eObuv, která je populární po všech stránká

Letní líčení: Jaké děláme nejčastější chyby a jak je napravit?

Během letních dnů dostává make-up zabrat. Kvůli potu se totiž dokonale nalíčená tvář velice rychle promění ve flekatou a rozmazanou masku. Čemu se v letním líčení raději vyvarovat a které vychytávky se vám budou určitě hodit?

Zámek Veltrusy: Navštivte zákoutí netradičního zámeckého parku

Veltruský zámek nadchne nejen svými interiéry, ale i rozlehlým zámeckým parkem. Ten nabízí svým návštěvníkům stezky křižující areál od jedné zajímavosti k druhé. Prozkoumejte romantická zákoutí parku, nebudete litovat.

4 důvody, proč spát nazí. Je načase odhodit pyžama!

Že spánkem trávíme až třetinu svého života, je holý fakt. Abychom však nespali příliš krátce nebo nekvalitně, je důležité spát ve vyhovujícím pyžamu. Nebo ideálně bez pyžama, protože právě nahota je ta nejlepší volba.

Co stojí za zánětem kloubů? Nejčastější důvody neutuchající bolesti

Sportování je nedílnou součástí našich dnů. A je to tak v pořádku – potěšujeme tím tělo, zdraví i mysl. Jenže pohyb, ať už je jakýkoliv, může být vykonáván pouze v případě, že nás nebolí klouby. A právě jejich záněty um

Léto v kanceláři: jak ho přežít, když si s námi teploty pohrávají?

Letní horké dny jsou sice dlouho očekávané, na druhou stranu trávit v nich čas v kanceláři je energii beroucí. Abyste zvládli pracovní dny bez problémů, prozraďme si, jak léto v kanceláři přežít prakticky bez újmy.

Novější články Starší články Starší články