Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Sexuální turistika jako dlouhodobý problém exotických zemí

Přibývá lidí cestujících do zahraničí s cílem užít si nevšední milostné dobrodružství, alarmující jsou hlavně čísla nezletilých prostitutek a někdy i prostitutů.

Jak na ubytování pro víkend na horách nebo dovolenou na lyžích

Milovníci zimních sportů jistě neponechávají výběr vhodného ubytování na poslední chvíli. Pojďme si tedy nastínit několik tipů na ubytování v zajímavých horských místech.

Vynález dámské intimní hygieny v podobě menstruačního kalíšku

Přestože jeho historie sahá už do druhé poloviny 19. století, na popularitě ve své moderní podobě nabývá menstruační kalíšek až v posledních letech. Jde o krvavý horor či skvělou pomůcku?

Kávovar, nebo barrista? JURA je obojím!

Začínáte svůj den kávou? Nejste sami. A jak si svůj oblíbený nápoj připravujete? Zalijete lžičku granulí horkou vodou? To se ale hodně šidíte! A o hodně přicházíte!

S realitním portálem CINCINK opravdu dobře prodáte!

Chcete svou nemovitost opravdu výhodně prodat? Pak se obraťte na ty správné profesionály! Najdete je na portálu CINCINK!

Jak se ubránit při přepadení

V životě nastávají situace, kdy se člověk potřebuje bránit. Pokud nejste zrovna mistrem v bojovém sportu, budete nejspíš potřebovat pomůcku, kterou znepříjemníte útočníkovi život. Důležité je také vědět, jak ji správně použít

Podzim ve společnosti klasické detektivky

Kdy jindy se začíst do napínavého příběhu s ponurou atmosférou než na podzim, kdy je sychravo a nevlídno, ze stromů padá suché listí a v dáli se zvedá mlhový opar.

Povinné ručení: co vše je k němu možné pojistit?

V dnešní době existuje celá řada pojišťoven, které nabízí povinné ručení, a tak je naprosto přirozené, že se navzájem předhánějí v tom, jaké dodatkové služby vám k tomuto pojištění ještě poskytnou.

Falešní farmáři a skupování zemědělské půdy

Spekulanti se zemědělskou půdou jsou stále mazanější. Pokud nějaké pozemky vlastníte, možná vás také osloví. Zajímá vás, jak takový odkup může probíhat, a zda na něm lze vydělat?

Jak poslat cenný balík, aby dorazil k adresátovi rychle a bezpečně?

Každý z nás alespoň čas od času pošle nějaký balíček, ať už se jedná o dodání předmětu prodeje na inzerát nebo dárek pro někoho z našich blízkých.

Domácnost v retro stylu letí

Retro styl se stal doslova normou pro moderní bydlení. Přestože to zní až paradoxně, je to tak. Vracet se k zastaralému a nemodernímu je moderním.

Novější články Starší články Starší články