Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Papírové knihy a elektronické čtečky aneb co preferují knihomolové

Knihomolové budou stále tak nějak stabilně rozděleni na dva tábory, jedni jako milovníci klasických knih a tzv. čuchači, a druzí prostě e-čtenáři.

Hrajete golf? A víte, kde se vzal?

Každý sport má svou historii, některý opravdu dlouhou a jiný je téměř nový, přesto velmi oblíbený. Golf známe již téměř šest století a jeho oblíbenost se stále zvyšuje. Jaká byla jeho cesta?

Proti svrabu je potřeba začít bojovat včas

Svrab u člověka způsobuje roztoč zákožka svrabová, která se z člověka na člověka přenáší i běžným denním stykem. K úpornému svědění dochází zejména v noci, kdy se nemocný zahřeje a kdy je zároveň parazit nejaktivnější.

Blíží se čas adventu, nenechte se semlít předvánočním šílenstvím

Advent máme za dveřmi, těšíte se na chvíle klidu, obcházení vánočních trhů nebo se hroutíte pod představou gruntování celého baráku, pečení kil cukroví a shánění hromad dárků?

Znáte trendy letošní zimy? Určitě jim podlehnete

Zima je už pomalu za dveřmi a s ní i čas přehodnotit, zda máme v šatníku dostatečně teplé, a zároveň módní kousky na chladné dny. Letošní zimní sezóna bude bohatá na trendy, které se určitě budou líbit i vám.

Tetanie - nemoc, která by se neměla podceňovat

Nikdy jste o ničem podobném neslyšeli a nakonec zjistíte, že tímto onemocněním trpíte? Rozhodně nejste sami, v posledních letech se počet lidí trpících tetanií značně rozrostl.

Nechte si udělat závěsy a záclony na míru

Závěsy a záclony představují tvář vašeho domova. Jakmile vejdete do místnosti, váš pohled zamíří právě na ně.

Aby z vás byl myslivec se vším všudy!

Baví vás lov a myslivost? Jste v lese jako doma? Pak jste na správné adrese. Poradíme vám, kde z vás udělají myslivce se vším všudy!

Elvis stále táhne

Od smrti Elvise Presleyho uplynulo už 42 let, přesto jsou jeho písně stále populární. I z toho důvodu jsou občas vidět jeho dvojníci. Někteří z nich dokáží udělat i parádní show.

Do Prahy na dva dny: inspirujte se naším průvodcem

Láká vás výlet za kulturou a historií střední Evropy? Věnujte dva dny pokladům české metropole. Máme pro vás hned několik tipů.

Chystáte se na výlet autem? Poradíme vám, kam si zajet

Cestování je v současné době velice oblíbený koníček. Zatímco někomu vyhovuje vydat se do zahraničí letadlem, protože se jedná o komfortní, ovšem zároveň i rychlý způsob, někdo nedá zase dopustit na cestování automobilem.

Novější články Starší články Starší články