Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Historický původ konopí a jeho zařazení na seznam zakázaných látek

Konopí nebylo vždy považováno za rostlinu produkující pouze omamné drogy. Využíváno bylo mimo jiné na výrobu papíru, textilií, provazů, ale i léčivých látek. Kde se vzalo a proč je jeho osud tak komplikovaný?

Nedostatkem vitamínu D trpí v zimě každý druhý Čech

Vitamín D je velmi zásadní pro funkční imunitní systém. Jeho nedostatek se projevuje nejen častějšími zlomeninami kosti, ale také větší náchylnosti k virovým a bakteriálním onemocněním.

Léčba neplodnosti u mužů ohrožuje sebevědomí pánů tvorstva

Téma mužské neplodnosti je často přehlíženo, přesto se na neúspěchu pokusů o početí dítěte podílejí oba partneři zhruba stejnou měrou. Mužskou plodnost je přitom snazší vyšetřit i léčit.

Ašvaganda, hlavní bylina ajurvédy, účinně harmonizuje tělo i mysl

Nemůžete spát a hladina kortizolu vám stoupá k hodnotám, které zamezují dlouhodobé normální fungování vašeho těla? Kromě řízených relaxací můžete vyzkoušet i některé podpůrné prostředky..

Darujte jízdu Teslou!

Přemýšlíte, jaký dárek na poslední chvíli věnovat svému muži, příteli, bratrovi, tatínkovi nebo jen svému známému?

Červená řepa pomůže s detoxikací a zpomalí stárnutí

Červená řepa patří mezi kořenovou zeleninu, kterou snadno a za levné peníze seženete i v zimě. Mnoho lidí ji ale mine, aniž by jí věnovali pozornost. A to je škoda.

Všechna fakta o kondomech a použití

Kondomy se objevují již od 14. století – v té době samozřejmě nebyly tak propracované, jako jsou dnes, ale svůj účel plnily a dokázaly zabránit početí i pohlavně přenosným nemocem. Jak šel čas s kondomy až do dnešní doby?

Připravte se na pořádné grilování pořízením kvalitního amerického grilu

Přestože je hlavní sezona grilování daleko před námi, mnozí z vás si jistě chtějí dopřát pochoutky z grilu i nyní. A pokud k tomu nemáte potřebné vybavení, pak je dobré s tím co nejrychleji něco dělat.

Věty, kvůli kterým můžete snadno přijít o místo

Milujete svou práci a máte pocit, že se ve všem zaměstnání nachází jenom samí přátelé? Přesto byste měli držet jazyk za zuby, alespoň co se několika vět týče. Jsou totiž vyjádření, které vás mohou připravit o místo.

Domácí dezinfekce na ruce vás ochrání před nežádoucími viry i bakteriemi

Vysušují vám komerčně dostupné dezinfekční prostředky ruce, ale přesto byste rádi chránili své zdraví před náporem nežádoucích mikroorganismů? Vyrobte si vlastní dezinfekci na míru.

Vliv úplňku na váš spánek

Pokud také občas nemůžete spát, pořád se budíte a ráno jste spíše unavení než odpočatí, je možné, že za to může právě úplněk. Někteří lidé jsou totiž na vlivy Měsíce mnohem citlivější a v tomto období spí hůře a mén

Novější články Starší články Starší články