Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Trendem je být v pohybu: Podívejte se na novinky v e50style pro jaro/léto

Hýbejte se. Nenechte se zastavit zavřenými posilovnami a sportovišti. Hoďte na sebe novinky z nových sportovních kolekcí pro jaro a léto a prostě vyběhněte, vyjeďte na kole, nebo si pouze vyjděte na čerstvý vzduch.

Továrny na děti sloužící k adopcím i prodeji orgánů

Člověk je obchodovatelnou komoditou od nepaměti. V historii to byly trhy s otroky, následně obchod s bílým masem. V současné době se stále více objevují případy tzv. továren na děti.

Cushingův syndrom může postihnout i vašeho psa

Máte pocit, že váš pes stále hubne, nebo naopak začal nekoordinovaně přibírat a vypadá jako soudek na sirkách? Pije extrémní množství vody a má problém s inkontinencí? Možná má Cushingův syndrom.

Dioptrické brýle versus ochranné brýle. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Nosíte dioptrické brýle a domníváte se, že se dají používat také jako brýle ochranné? V následujících řádcích zjistíte, že to rozhodně není dobrý nápad a že na trhu existují dioptrické brýle určené speciálně k výkonu manu

Bezpečné sportování aneb Proč rozlišovat sportovní obuv

Máte jedny, případně dvoje sportovní boty, které nosíte stále dokola? Ať už jdete běhat, zajezdit si na koloběžce nebo cvičit do fitness centra? Pak děláte velkou chybu.

Tajemství a vznik Velké modré díry

Velká modrá díra je označována jako nejúžasnější místo na Zemi a prý by byla schopná pojmout dva Boeingy 747 a ještě by v ní zbyl volný prostor.

Bizarní daně od starověku po současnost

Placení daní nemá rád asi nikdo z nás. Obzvlášť když je člověk nucen platit za něco, co vzbuzuje údiv, nebo dokonce smích. Ovšem zákon je zákon a historie nám nabízí celou řádku takových bizarních daní.

Moravská a slezská národnost – otazník letošního sčítání lidu

Rok 2021 patří mezi ty, které se vyznačují celostátní akcí, a tou je sčítání obyvatel naší země. Česká republika je obývána hlavně Čechy, ale jak velká většina jich nakonec bude, zůstává otázkou. Hlavně kvůli obyvatelům Mora

Plastové bazény: Jaké mají výhody zapuštěné modely?

Pokud uvažujete o pořízení zahradního bazénu, v němž byste se mohli koupat během léta, případně i mimo hlavní koupací sezonu, je jedním z možných řešení výstavba plastového bazénu.

Adrenalinové pochoutky, při jejichž konzumaci můžete zemřít

Může to být skvělá pochoutka, ale také vaše poslední jídlo. Pojďte se s námi podívat na ne příliš lákavá jídla, která vábí spoustu odvážlivců, kteří však doufají, že hostinu přežijí.

Látky jako oslava jara – vyberte si z novinek a „oblečte“ nejen sebe

Nových látek pro novou sezónu jara a léta 2021 se opět objevilo přehršle. Krásné látky jsou fascinující, tak si stačí najít kousek času a pustit se do šití.

Novější články Starší články Starší články