Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Každá žena je pro někoho krásná, důležité je mít ráda sama sebe

Každý jsme nějaký a každému se líbí na opačném pohlaví něco jiného. Někoho vzrušují malé štíhlé, někomu se líbí zase baculky. Ať jste taková nebo maková i na vás někde někdo čeká.

Jak na kuny v autě

Každý, kdo se někdy setkal s nevítaným návštěvníkem v podobě kuny v motoru, by mohl vyprávět, co všechno tento nezbedný tvor umí napáchat. Jak na něj vyzrát?

Nová identita? V Japonsku existují společnosti, které vás nechají zmizet beze stopy

Už jste někdy uvažovali o tom, že vše hodíte za hlavu a začnete zcela nový život? Pokud zní vaše odpověď ano, můžete využít služeb některé japonské specializované společnosti.

Uspáváte děti tím, že jim čtete pohádku? Děláte dobře!

Ještě jednu pohádku. Větička, kterou slýchává alespoň jednou za čas každý rodič, který svým dětem před spaním čte, nebo vypráví pohádku.

Kouříte a chcete s tím od ledna skoncovat? Poradíme, jak na to!

Je jedním z vašich plánovaných novoročních předsevzetí, že zbavíte tohoto zlozvyku? Tak se podíváme na to, jak s tím takzvaně seknout jednou pro vždy.

Přichází omikron. Je čas na nano respirátory

Nano respirátory FFP2 bývají certifikovány na stejnou filtrační účinnost jako běžné respirátory FFP2, přesto umí nabídnou řadu benefitů navíc, díky čemuž jsou výhodnějšími i v době, kdy na scénu přichází varianta koronaviru n

Kolik stojí rekonstrukce kuchyně?

Kolik času denně trávíte v kuchyni? Teď o Vánocích, když se vaří doma, asi poměrně hodně, že? Nechybí vám v ní něco? Nepotřebujete změnu? O kuchyni se často mluví jako o srdci domova, rozhodně se tedy vyplatí udělat si ji příjem

Jak vydržet a dodržet novoroční předsevzetí

Je tu konec roku a s ním i každoroční novoroční předsevzetí. Dáváte si je? A zvládnete je dodržet?

Vlhová je opět nejlepší slovenskou sportovkyní. Dalším cílem je olympiáda

Zatímco v Česku měla anketa Sportovec roku dvakrát za sebou stejného vítěze naposledy v roce 2010, tak slovenská obdoba této ankety má v posledních třech letech neomezenou vládkyni. Je jí lyžařka Petra Vlhová.

Profesionální překlady za rozumné ceny

Podnikáte a máte zahraniční klienty? Nebo potřebujete přeložit svou bakalářskou či diplomovou práci? Neváhejte se obrátit na profesionální překladatelskou agenturu!

Plánujete už dovolenou na příští rok? Zamiřte do kraje filmových pohádek, do Českého ráje

Je sice zima, ale už se plánují dovolené. Pokud vzhledem k blázinci okolo covidu chcete raději zůstat v Čechách, podnikněte dovolenou v Českém ráji.

Novější články Starší články Starší články