Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Brokolice versus květák: Která zelenina je výživnější?

Někdo ji miluje, někdo se jí vyhýbá. Řeč je o brokolici, která by v jídelníčku rozhodně neměla chybět. Jedná se totiž o vitamínovou bombu, která v mnohém předčí ostatní zeleninu. Jak je na tom v porovnání s příbuzným květákem

Čaj o páté. Jak správně připravit bílý, zelený a černý čaj

Pití čaje je dlouholetou tradicí. Pokud ovšem nepřipravíte čaj správně, nevyužijete potenciál, který právě daný druh nabízí. Jak na správnou přípravu zeleného, černého či bílého čaje a jaké nabízí benefity?

Jaká bude vaše letní dovolená? Užijte si ji na zámku

Léto můžeme trávit různě. Někdo si neodpustí moře, jiný rád objevuje kouty naší vlasti. Pokud si chcete odpočinout, užít si hýčkání nebo třeba jen překvapit drahou polovičku, pak se mrkněte, jaký luxus nabízí české zámky.

Která osoba je oprávněná pro práce na elektrických zařízeních?

Manipulace s elektřinou má přísná pravidla a v případě zaměstnání to platí dvojnásob. Pokud má někdo v popisu práce právě obsluhu různých elektrických zařízení, musí projít speciálním školením.

Sérum na pleť dokáže zázraky. Jak a proč ho používat

Co je sérum na pleť a co dokáže? Proč se těší takové oblibě? Jak vybrat pleťové sérum a proč ho vlastně používat? Věřte, jednou zkusíte a už se bez něj neobejdete. Proč tomu tak je? V čem tkví podstata efektu?

Kde hledat inspiraci na tetování?

Nechat se tetovat může být pěkně návykové. Věřte nám, víme, o čem mluvíme.

Rozbitý Mariupol vstává z popela a rozjely se v něm tramvaje. České.

Před rokem vrcholila bitva o jihoukrajinské město Mariupol, ležící na severním břehu Azovského moře. Už jen pár dní zbývalo ke kapitulaci posledních obránců v obrovské továrně Azovstal. Město však bylo tou dobou již totálně zniče

Jak se vyrovnat s rozchodem? Objevte znovu sami sebe

Prožíváte rozchod a přemýšlíte nad tím, jak se s ním co nejsnadněji vyrovnat? Rozchod je vždy těžkou životní událostí, a i když na období po rozchodu neexistuje univerzální recept, můžete se inspirovat alespoň některým tipy.

Splňujete tyto 3 znaky? Možná jste nadprůměrně inteligentní

Máte pocit, že si s nikým nerozumíte a nikam nezapadáte? Možná to nebude vaše neschopnost, ale naopak vysoká inteligence. Je známo, že nadprůměrně inteligentní lidi spojuje několik společných znaků. Patříte mezi ně?

Trápíte se s marketingovými texty? Známe snadné řešení

Každý online projekt potřebuje údernou a lákavou prezentaci. Jedině tak si ve virtuálním světě plném konkurence zajistíte požadované zisky.

Zinek je důležitým minerálem i vítaným pomocníkem pro vnitřní i vnější použití

Minerál, bez kterého naše tělo není schopno správně fungovat. Které potraviny jsou bohaté na zinek? Jaké má pozitivní účinky? Jaké se nabízí vnější a vnitřní efektivní využití?

Novější články Starší články Starší články