Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jak pořídit úžasné fotky v dešti

Stejně jako každé roční období, tak i každé počasí fotografům nabízí nepřeberné množství příležitostí k pořízení úchvatných záběrů.

Dopřejte si poctivou venkovskou večeři

Po dlouhém náročném dni přijde vhod vydatná večeře. Proto využijte příjemné letní večery a dopřejte si kulinářský zážitek ve venkovském stylu.

Tipy a triky, jak být úspěšný influencer

Vydělávat si prostřednictvím sociálních sítí chce dnes každý. Jenže jen málokdo dokáže získat takové množství sledujících, aby si vybudoval úspěšný profil. Prozraďme si tipy, které mohou cestu k cíli zkrátit.

Léto ve znamení trapasů. Módní faux pas, za které by někteří měli dostat metál

I když je léto dávno za námi, pojďme se k němu ještě na malý okamžik vrátit. Konkrétně se podívejme na módní přešlapy, za které by lidé měli dostat metál. Tedy sarkasticky řečeno, samozřejmě.

Historie automobilky Hurtan

Hurtan - jméno, které řekne něco určitě skalním fanouškům aut. Jedná se o španělskou automobilku, která se mimo jiné vyznačuje i tím, že se zabývá malosériovou výrobou.

3 důvody, proč je lepší nábytek na míru

Při zařizování domu byste si měli položit hned několik otázek. Tou nejdůležitější je ta, zda si koupit vybavení z velkoobchodu, či nábytek na míru. Dnešní trh totiž nabízí nepřebernou škálu možností a jen málokdo se umí správ

Zajímavé tipy, jak během chvíle proměnit interiér k nepoznání

I když jste si možná dali se zařízením vašeho bydlení záležet, po nějakém čase se vám jeho vybavení okouká.

4 efektivní způsoby, jak se zbavit křečí nohou

Křeče nohou umí potrápit nejen muže, ale také ženy. Nepříjemné bolesti omezující nás v pohybu postihují především lýtka, vyskytnout se ale mohou i v oblasti kolenních šlach. Jak se zdravotní potíží efektivně zatočit bez pomoci l

Svatební šaty královské rodiny. Kdo oblékl nejdražší?

Královské svatby budí rozruch po celém světě. U online přenosu sedí miliony lidí, aby obdivovaly nebo naopak hanily svatební róby budoucích panovnic či úbory, do kterých jsou navlečeni pánové. Podívejme se nyní na cenu šatů.

Jak může strava ovlivnit vaši hladinu krevního cukru?

Ač se to zdá neuvěřitelné, první experimenty, které vedly k objevení inzulinu, započaly 4.května 1921. Tyto experimenty prováděli Dr. Frederick Banting a Charles Best a v budoucnu vedly k tomu, že se inzulin používá jako součást léč

Nejlepší afrodiziaka na trhu. Na španělské mušky ale raději zapomeňte

Když se řekne afrodiziakum, většině z nás se vybaví španělské mušky, tedy stovky let známá látka, která se původně získávala z brouka s poetickým názvem Puchýřník lékařský.

Novější články Starší články Starší články