Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Sušené maso představuje dokonale vyvážený zdroj bílkovin a vitamínů

Sušení bylo pro konzervaci masa a potravin obecně využíváno již od dávných časů. V dobách, kdy nebyly moderní vymoženosti jako chladničky, ani nic jiného nezbývalo.

Zahradní jezírko pro potěchu oka i zpříjemnění nevzhledných zákoutí zahrady

Přemýšlíte nad tím, jak ze svého kousku zahrady udělat příjemné místo, které by bujelo životem, lákalo k návštěvě ptactva a vám zpříjemňovalo všední dny?

Jak se žije v nejchladnější vesnici, kde teploty běžně klesají pod - 50 °C

Ojmjakon, malé městečko na Sibiři, je právem nazýváno nejchladnějším obydleným místem na Zemi. Jak se žije obyvatelům místa s rekordní teplotou −71,2 °C?

Lidem bez bankovního účtu je určená půjčka vyplacená hotově

Téměř každá online půjčka slibuje rychlé zasání peněz na účet. Co však dělat, když vlastní bankovní účet nemáte?

Horská kola MTB nevyužijete jen v horském terénu!

Preferujete jízdu po lesních a polních cestách? Nebo přímo v náročném horském terénu? V tom případě se bez horského kola neobejdete. Jaké zvolit? Dozvíte se z následujícího článku.

Apple v moci americké vlády. O zvláštních produktech nevěděl ani sám Jobs

Kdo by dne neznal společnost Apple a její produkty. Prakticky každý druhý vlastní alespoň mobilní telefon s nakousnutým jablíčkem. Věděli jste ale, že v minulosti vzniklo několik produktů ryze pro americkou vládu?

Pohádkové zámky: Červená Lhota jako nejkouzelnější pohádkový zámek

Znáte filmové zpracování Zlatovlásky z roku 1974, kde v hlavních rolích zazářila Jorga Kotrbová jako Zlatovláska a Petr Štěpánek coby nezvedený kuchtík? Pohádka se natáčela na zámku Červená Lhota a rozhodně nebyla jediná.

Rouška na baterky s vlastními větráčky už není minulostí

I když jsme si možná mysleli, že roušky už nebudeme muset nasadit, nestalo se tak. Pravděpodobně budou našimi společníky ještě pár měsíců. V Jižní Koreji se však rozhodli nošení roušek trochu zpříjemnit.

Přihlaste se na kurzy angličtiny již nyní od září

Je zde nový školní rok a spolu s ním i nová nabídka jazykových kurzů. Jazykové školy obvykle začínají semestr koncem září či začátkem října, takže aktuálně je nejlepší čas vybrat si kurz, který by vám vyhovoval, a zapsat se.

Kam vyrazit na Kokořínsku? 4 místa, která si zaručeně užijete

Kokořínsko v sobě skrývá krásnou přírodu a pěkná výletní místa. Své si najdou milovníci památek i ti, kteří oceňují čisté a tiché lesy. Pojďme se společně podívat na tipy, které vám nesmí uniknout.

Létání v těhotenství je možné, opatrnost je ale na místě

Na těhotenském testu jste objevila 2 čárky bezprostředně poté, co jste konečně vybrali a koupili letní rodinnou dovolenou? Jak je to s létáním v těhotenství a pustí vás vůbec na palubu letadla?

Novější články Starší články Starší články