Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V Břeclavi se chystá největší ročník Slavností v historii. Vystoupí Jarek Nohavica, Rybičky 48 nebo Tři sestry

Po dvouletém čekání se v Břeclavi uskuteční devátý a dosud největší ročník Slavností. V zámeckém areálu 10. a 11. června zahrají Jarek Nohavica, Rybičky 48, Tři sestry, Pokáč, Tomáš Klus, No Name, Kali, Horkýže Slíže, Wohnout

Jak může řeřicha ovlivnit naše zdraví? Možná víc, než byste čekali!

Asi každý již slyšel o rostlince s názvem řeřicha. Podstatně menší množství lidí ale o ní ví více informací, proto je škoda se o ní něco nepřiučit.

Vlajky Sovětského svazu zaplavily jižní Ukrajinu

Včera probíhaly oslavy Dne vítězství v některých zemích na východ od nás, kdežto v České republice jsme jej slavili už o den dříve. Na sovětské vlajky se tu už zapomnělo, vystřídaly dokonce i v Praze moderní americké.

Tipy na rychlé večeře, když vám dojde inspirace

Jídlo je součástí našeho života. Někdy jsme toho už ale uvařili tolik, že ztrácíme inspiraci. Vyzkoušejte některou z našich rychlovek a překvapte sebe i své blízké.

Jak využít staré džíny

Každý známe tyto situace. Máme ve skříni kousky oblečení, které už nenosíme, nebo jsou nám už malé. Jak můžeme využít staré džíny?

Pročtěte se do minulosti

Baví vás knihy, jejichž příběh se odehrává na historickém pozadí? Poradíme vám, po jaké knize sáhnout.

Jak zajistit povinné pracovnělékařské služby?

Jednou se zákonných povinností zaměstnavatele vůči svým zaměstnancům je zajištění pracovnělékařských služeb. Jak vybrat jejich poskytovatele?

Kanál Rideau jako pojistka proti válce s USA

Řeka Ottawa se pyšní kanálem Rideau, který byl původně vystavěn jako dopravní tepna a pojistka Kanady proti válce s USA.

Sháníte spolehlivého architekta? Víme, na koho se můžete spolehnout

Architekti jsou velmi důležité osoby, které vdechnou našim prostorům eleganci, účelnost a originální vzhled. Z toho důvodu jejich služby volí každý člověk, jenž chce od své nemovitosti jen to nejlepší.

Přichází ideální sezóna pro firemní teambuildingové akce. Kde maximálně potěšit a stmelit vaše zaměstnance?

Pro vedení produktivní a úspěšné společnosti je potřeba držet vaše zaměstnance neustále spokojené a správně motivované.

Skvělé tipy na dárky ke Dni matek

Každý miluje svoji mámu a chce pro ni jen to nejlepší. Pojďme se podívat na to, jak jí můžeme udělat radost na Den matek.

Novější články Starší články Starší články