Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Lidem bez bankovního účtu je určená půjčka vyplacená hotově

Téměř každá online půjčka slibuje rychlé zasání peněz na účet. Co však dělat, když vlastní bankovní účet nemáte?

Horská kola MTB nevyužijete jen v horském terénu!

Preferujete jízdu po lesních a polních cestách? Nebo přímo v náročném horském terénu? V tom případě se bez horského kola neobejdete. Jaké zvolit? Dozvíte se z následujícího článku.

Apple v moci americké vlády. O zvláštních produktech nevěděl ani sám Jobs

Kdo by dne neznal společnost Apple a její produkty. Prakticky každý druhý vlastní alespoň mobilní telefon s nakousnutým jablíčkem. Věděli jste ale, že v minulosti vzniklo několik produktů ryze pro americkou vládu?

Pohádkové zámky: Červená Lhota jako nejkouzelnější pohádkový zámek

Znáte filmové zpracování Zlatovlásky z roku 1974, kde v hlavních rolích zazářila Jorga Kotrbová jako Zlatovláska a Petr Štěpánek coby nezvedený kuchtík? Pohádka se natáčela na zámku Červená Lhota a rozhodně nebyla jediná.

Rouška na baterky s vlastními větráčky už není minulostí

I když jsme si možná mysleli, že roušky už nebudeme muset nasadit, nestalo se tak. Pravděpodobně budou našimi společníky ještě pár měsíců. V Jižní Koreji se však rozhodli nošení roušek trochu zpříjemnit.

Přihlaste se na kurzy angličtiny již nyní od září

Je zde nový školní rok a spolu s ním i nová nabídka jazykových kurzů. Jazykové školy obvykle začínají semestr koncem září či začátkem října, takže aktuálně je nejlepší čas vybrat si kurz, který by vám vyhovoval, a zapsat se.

Kam vyrazit na Kokořínsku? 4 místa, která si zaručeně užijete

Kokořínsko v sobě skrývá krásnou přírodu a pěkná výletní místa. Své si najdou milovníci památek i ti, kteří oceňují čisté a tiché lesy. Pojďme se společně podívat na tipy, které vám nesmí uniknout.

Létání v těhotenství je možné, opatrnost je ale na místě

Na těhotenském testu jste objevila 2 čárky bezprostředně poté, co jste konečně vybrali a koupili letní rodinnou dovolenou? Jak je to s létáním v těhotenství a pustí vás vůbec na palubu letadla?

Blahodárná guarana pomáhá při hubnutí i depresi

Oči božího dítěte, jak se guaraně díky stále přetrvávající indiánské legendě přezdívá, obsahují celou řadu látek, které svými účinky dokážou navodit podobné pocity jako při konzumaci čokolády.

Knižní tipy od českých autorů na podzimní deštivé dny

Nechejte se zlákat tuzemskými autory a zpříjemněte si sychravé podzimní dny četbou některé z jejich knih.

Plovoucí podlahy se hodí do domácnosti i veřejné budovy

Zřejmě víte, odkud plovoucí podlahy získaly svůj název. Jsou uloženy tzv. plovoucím způsobem, tedy nejsou nijak spojeny s podkladem ani žádnými vertikálními konstrukcemi. Díky tomu je velmi jednoduché a rychlé je položit.

Novější články Starší články Starší články