Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Školní batohy a aktovky Stil potěší prvňáčky i středoškoláky

Každý, kdo má doma dítě školou povinné dobře ví, že děti ke zdárnému absolvování studia potřebují celou řadu pomůcek. Na konci hlavních prázdnin, a v září tak rodiče vyrážejí na velké nákupy.

I pes může trpět depresí

Nenapadlo by vás, že i váš chlupatý mazlíček může upadnout do deprese? Bohužel, je tomu tak.

Bez sluchátek na uších si někteří z nás již nedokážou představit práci a dokonalé soustředění

Máte raději sluchátka s mostem přes hlavu nebo preferujete diskrétní pecky do uší? Záleží, co je komu příjemnější. Hudba každopádně někdy uklidňuje i naše domácí mazlíčky.

Vzácné dvoueurové mince s unikátní sběratelskou hodnotou máte možná ve své peněžence

Ne vždy platí, že hodnota vyražená na minci odpovídá její skutečné ceně. Hodnota některých dvoueurových mincí, které jsou v oběhu, může totiž ve skutečnosti odpovídat i několika tisícům eur.

Bolest zápěstí a brnění prstů ukazuje často na syndrom karpálních tunelů

Pokud dlouhé hodiny denně sedíte u počítače a máte ruce ve strnulé poloze, bez prevence se tomuto syndromu nevyhnete.

Pozitivní vliv ořechů na zdraví našeho těla

Zařazujete oříšky do jídelníčku pouze výjimečně? Určitě je přidejte. Není to sice levná záležitost, nicméně šetřit na zdraví se nevyplácí.

Endometrióza jako častý důvod neplodnosti

Jedno z nejčastějších gynekologických onemocnění postihující téměř každou desátou ženu mívá bolestivý průběh a jeho odhalení bývá složité.

Recept proti kašli, rýmě a nachlazení? Přírodní betaglukany!

V zimním období je velice důležité posilování imunity. Všichni kašlou, smrkají. Nachlazení, teploty nebo dokonce chřipka, to vše se stává našim každodenním společníkem. Jak toto období přežít a nechytit žádný virus nebo bacil?

Božský Freddie Mercury - jeho zázračný hlas se zkoumal i u nás

Jedinečnost Mercuryho hlasu potvrzena – do výzkumu se kromě zahraničních vědců zapojila také Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci.

Měkká kontaktní čočka spatřila světlo světa již před téměř 60 lety

Otto Wichterle si s myšlenkou výroby měkkých kontaktních čoček pohrával již o přibližně 10 let dříve, než spatřil světlo světa první model.

5 rad pro efektivní sázení

Kurzové sázení je aktuálně velmi oblíbenou kratochvílí mnohých z nás, a tak není divu, že prakticky všichni máme jeden společný cíl.

Novější články Starší články Starší články