Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Látka Retinol pomáhá k mladistvější pleti

O retinolu a jeho pozitivním vlivu na pleť jsme jistě už všechny slyšely, jen si možná spousta z nás není jistá, kdy s retinolem začít a jak ho vlastně správně používat, abychom pleti neuškodily.

Kvantový mysticismus balancuje na hranici fyziky a filosofie

Nejnovější poznatky kvantové mechaniky kupodivu nevedou k upřesnění popisu povahy hmoty, ale naopak vyvrací naše současné vnímání reality. Praktické důsledky nové fyziky mají problém přijmout za své i zkušení odborníci.

Finanční gramotnost u nás a ve světě - jak jsme na tom v porovnání s jinými státy?

Finanční gramotnost se v médiích omílá stále častěji, zejména v souvislosti s tím, jak bychom ji u sebe i svých potomků měli zlepšovat.

Originální i klasické zlaté přívěsky, kterými okouzlíte

Náhrdelníky lidé nosí už od doby kamenné. Obvykle šlo o různé řetízky nebo šňůry z korálků, perel či kamínků, ke kterým někdy přibyl i přívěsek. Ten měl často za úkol léčit nebo chránit před zlem či nebezpečím.

Trendy v bydlení: kruh se uzavírá

To, že se střídá styl oblečení podle módních trendů, už nikoho nepřekvapí. Své trendy má však i bydlení a design interiéru, které podtrhují preference a představy jednotlivých generací.

O čem se nemluví aneb co dokáže sdělit stolice o našem zdraví

Intimní chvilka na toaletě by měla být čas od času zakončena pohledem do mísy. Ten nás totiž včas může upozornit na nějaký vážný zdravotní problém.

Moderní kuchyně a jídelny jsou společenským prostorem

Možná vás trochu zmátl nadpis, ale věříme, že nikoliv. Kuchyně a jídelna je totiž skutečně společenský prostor, kde trávíme mnoho času v rodinném kruhu.

Jak se nebát seznámení

Taky už máte dost samoty? Nebaví vás plácat se v nefungujícím vztahu?

Kde se vzal celosvětový fenomén zvaný smažené hranolky

Asi neexistuje člověk, který by neochutnal tuto smaženou, bramborovou pochutinu. Víte však, kde se hranolky objevily poprvé? Amerika to není...

Anekke kabelky a batohy pro mladé slečny i hravé dámy

Co na Vánoce darovat ženě? Pokud letos nechcete kupovat zase kosmetiku jako obvykle, zabodujte kabelkou či batohem. Tím většinu žen totiž také nezklamete. Obzvlášť když vyberete nějaký originální kousek.

Kabelka jako dárek? Poradíme vám, jak vybrat tu pravou!

Zvažujete jako dárek k Vánocům vaší přítelkyni, manželce, sestře či dceři koupit kabelku? Skvělý nápad. Aby ale takový dárek skutečně potěšil, neskončil ve skříni, je na místě si trošku zmapovat terén.

Novější články Starší články Starší články