Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Předlohou Draculy nebyl jen transylvánský kníže, ale i irský trpaslík

Vždy se myslelo, že inspirací Brama Stockera byl transylvánský kníže Vlad Tepeš (Tepes). Nyní však vychází najevo, že předlohu pro krvelačnou bestii hledal autor mnohem blíže svému domovu – v Irsku. Kdo byl domnělý irský upír?

Vyrobená za dva dny, cena 380 tisíc dolarů. Zajímavosti o Birkince, která dobyla svět

Není to tak dávno, co zemřela femme fatale a zároveň také módní ikona Jane Birkin. Britská herečka se však dostala do povědomí hlavně díky stvoření ikonické kabelky Birkin, která je zajímavá nejen příběhem jejího vzniku.

Návrat ke kořenům aneb Rybičky 48 vyrazí na OLDSCHOOL TOUR!

Narozeniny skupina oslaví v pražské Lucerně.

Ofina omlazuje obličej a může slušet každému

Chtěli byste trochu pozměnit svoji image bez nějakého většího zásahu? Zkuste si nechat ustřihnout ofinu, která vám dodá šmrnc a promění váš okoukaný účes během chvilky. Jaké jsou její benefity a pro koho je vhodná?

Poplatek za veřejnoprávní televizi a rozhlas se bude zvyšovat

Poplatek za televizi se bude pravděpodobně od ledna 2024 zvyšovat o dvacet pět korun na částku sto šedesát korun. Rozhlasový poplatek se navýší o deset korun na částku padesát pět korun.

Kojení na veřejnosti není zakázané, mnohé ale pohoršuje

Právo matky nakojit dítě, respektive nakrmit hladové dítě, nikdo nikomu neupírá. Otázkou je, zda je vhodné kojit dítě na veřejnosti.

Zpestřete si podzimní dny v komfortním penzionu v Kroměříži, Luhačovicích či Zlíně

Nenechte nic náhodě a rezervujte si relaxační pobyt v jednom z luxusních penzionů ve Zlínském kraji.

Jak využít včelí produkty pro kosmetické účely – med k hydrataci, mateří kašičku k výživě, propolis na hojení

Od starověku až dodnes jsou včelí produkty používány pro své blahodárné účinky. Jaké pozitivní účinky mají na naši pokožku?

Jak ušetřit v domácnosti?

Jste nuceni šetřit? Nejste sami. Vysoká míra inflace k úsporám nutí spoustu rodin. Zatímco ceny potravin, pohonných hmot a základních životních potřeb stále rostou, příjmy většiny lidí zůstávají stejné.

Fexting aneb hádka přes telefon jako trend moderní doby

Žijeme v době, kdy často komunikace online převažuje nad osobní. Není tak divu, že se v digitálním světě odehrávají i hádky. Mohou být v něčem přínosem?

Chytré hodinky: Revoluce pro moderní životní styl

Chytré hodinky ideálně doplňují moderní životní styl. Díky inovativním funkcím a stylovému designu přináší nový rozměr pro aktivní život. Tato skvělá technologie vám usnadní každodenní aktivity a nabídne řadu různých benefit

Novější články Starší články Starší články