Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Overaly přichází znovu na scénu. Kousek vybírejte podle postavy

Overaly jsou extra pohodlné a dokáží být velkou módní trefou. Abychom se v nich ale cítili dobře, je potřeba se zaměřit na ten správný střih. Vybírat totiž musíme přesně podle typu naší postavy. Ta nejlépe poradí.

Silové expandéry a tréninkové gumy jako levný, ale efektivní pomocník na cestě za hezkou postavou

Pokud dáváte při cvičení přednost domácímu cvičení či tréninku v parku nebo na venkovních volně přístupných cvičištích, pak přesně pro vás máme tip na skvělé pomocníky za pár korun.

I pánové s většími rozměry by měli mít právo na kvalitní oblečení

Oblečení nás do jisté míry definuje. Nejedná se pouze o kus látky, jenž zakrývá naši nahotu, respektive nás chrání před nešvary počasí. Jde zároveň i o vyjádření toho, jací jsme a jaké názory prezentujeme.

Lama jako domácí mazlíček? Nudit se nebudete

Říkáte si, že psi nejsou dostatečně nároční domácí mazlíčkové a že s papoušky se budete nudit? Tak si pořiďte lamu! Tento netradiční domácí mazlíček je rozhodně společníkem, se kterým nudu nepoznáte.

Na hudební Slavnosti v Břeclavi zamíří i kapela Wohnout

Po dvouletém čekání se v Břeclavi uskuteční devátý a dosud největší ročník Slavností. V zámeckém areálu 10. a 11. června zahrají Jarek Nohavica, Rybičky 48, Tři sestry, Pokáč, Tomáš Klus, No Name, Kali, Horkýže Slíže, Wohnout

Oblékáme děti na letní dovolenou v horách

Čas dovolených se blíží a mnozí rodiče již nyní zvažují, co sbalit svým dětem na dovolenou.

Ať pracujete pod širou oblohou nebo v podzemí, kvalitní osvětlení je základ! Pořiďte si jej na MerXu!

Světlo je základním parametrem, aby se práce podařila, a proto je výběr osvětlení velmi důležitý, pokud budete pracovat v podmínkám s nedostatečným osvětlením. Kde sehnat kvalitní osvětlení, abyste nešlápli vedle? Zkuste to na MerXu

4 módní záležitosti, kterými se nikdy nic nezkazí

Oblékat se vždycky stylově a podle posledních módních trendů je někdy těžké. Zejména když se trendy prakticky neustále mění. Existují však nestárnoucí modely, se kterými se nikdy nic nezkazí. Co mít neustále v šatníku?

Tři netradiční kusy nábytku, kterými zaručeně oživíte svůj interiér

V článku přinášíme tipy pro všechny, kdo hledají způsob, jak snadno a rychle oživit svůj interiér. Není přitom třeba obrátit celý byt vzhůru nohama, stačí pár chytře zvolených a sladěných kousků, které nemá doma každý.

Ranní rituály na lačno: sázejte na blahodárné bylinkové čaje

Ráno dělá den – staré známé přísloví, na kterém je kus pravdy, nemyslíte? Kromě každodenního protahování bychom měli sázet také na pár zajímavých rituálů, mezi něž patří i popíjení bylinkových čajů. Ale jakých?

Upravte si doma vzduch podle svých potřeb pomocí zvlhčovače

Znečištěné ovzduší, prachové částice a suchý vzduch: výsledkem nerovného boje s nimi je často ucpaný nos, někdy také zhoršené dýchání, které se může projevit i u zcela zdravého jedince, a neustálé pokašlávání, jež někdy na

Novější články Starší články Starší články