Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Co přinést na kolaudační párty?

Stěhování a nové bydlení je pro každého velká životní událost. Kolaudace nového domu nebo bytu je skvělou příležitostí pro setkání přátel a společnou oslavu nového začátku. Byli jste pozvání na kolaudační párty a nevíte co s

Cholesterol jako zbraň proti Parkinsonově chorobě

Laboratorní myši při výzkumech ve Švédsku prokázaly, že cholesterol podporuje tvorbu mozkových buněk a mozek těchto myší se lépe vyvíjí. Dočkáme se léku na Parkinsonovu chorobu?

Nejvzácnější pochoutka v podobě sušené vepřové kýty

Sušená vepřová kýta je pochoutkou, kterou by chtěl ochutnat každý. Tato delikatesa je z prasat krmených výlučně žaludy z hor vysokých 1200 metrů. Pochází ze španělské vesnice Trevelez a byla sušena celý rok.

Země, ve kterých vám za džíny hrozí rány bičem

Člověk by si ani nepomyslel, kam až může sahat politika nebo co všechno mohou politici ovlivnit. Zatímco u nás stojí nad zákony, které dodržujeme, v některých zemí dokonce určují, co se smí a nesmí nosit.

Kapsáče jsou zpět! Milovaný i nenáviděný kousek si zamilovala nejedna celebrita

Kapsáče - kousek, který byl milovaný i nenáviděný stejně jako ledvinky. A stejně jako u zmiňovaného doplňku, ani na kapsáče jsme nemuseli dlouho čekat.

Do boje proti rakovině s třemi hlavními zásadami

Rakovina - strašák ve skříni, kterého se obává prakticky každý z nás. Pokud chcete nemoci předcházet, osvojte si několik zásad, které předejdou nejen této nebezpečné nemoci.

Ekologie jde vpřed i v módě – seznamte se s materiály, které neškodí přírodě

Ekologie je téma, které se dostává do popředí, a to nejen v běžném životě. Své místo začíná zaujímat i v módě a lidé jsou každým dnem ekologickým materiálům více a více nakloněni.

Proč je tolik vztahů nešťastných?

Koronavirus, ekonomické problémy, alkohol, drogy, domácí násilí…jsou tohle opravdu hlavní příčiny nešťastných vztahů?

Hledáte ideálního domácího mazlíčka? Vhodné plemeno kočky pro vás prozradí vaše znamení

Češi patří mezi kočkomily a za své mazlíčky dokážou utratit hotové jmění. Velkou částku vytasí z kapsy už při koupi, až se tedy rozhodnou, jaké plemeno kočičího společníka si přivedou domů.

Připravte si velikonoční zahradní párty

Začátek jara každoročně zahajuje sezonu grilovaček. I když současná situace nedovoluje pozvat na vaší velkolepou párty spousty kamarádů, užít si slavnostní atmosféru můžete i v úzkém domácím kruhu.

Karpální tunely bývají častým problémem při práci z domova

Karpální tunely - problém, který nyní sužuje nejednoho člověka pracujícího z domova. Mravenčení nebo pálení prstů se projevuje ve chvíli, kdy dlouhodobě pracujete na počítači a nedbáte na vhodné postavení ruky.

Novější články Starší články Starší články