Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nejmladší dcera Steva Jobse zůstane bez dědictví

Eve Jobs je nejmladší dcerou známého zakladatele společnosti Apple, Stevena Jobse. Ač by se na první pohled mohlo zdát, že jí po otcově smrti spadlo do klína pohádkové dědictví, opak je pravdu.

Když se prarodiče odmítají starat o vnoučata

Mladí rodiče často předpokládají, že jim s péčí i výchovou dětí pomohou babičky a dědečkové. Co když ale i oni mají své sny, jak aktivně trávit důchodový věk, a starost o malé děti jim zrovna do jejich plánů nezapadá?

Pohledy z jiné dimenze staré půl miliardy let ohromují návštěvníky dodnes

Peruánské Andy skrývají ve svých výškách výjimečný přírodní útvar. Stojí na planině Markawasaki a vyhledávají jej tisíce turistů z celého světa.

Oblek nosí nejen pánové. Je to symbol ženské nezávislosti, tvrdí stylisté

Je mylné se domnívat, že obleky jsou ryze pánskou záležitostí. Sluší i ženám a podle módních stylistů jsou jakýmsi symbolem jejich nezávislosti.

Lekce od samotného Arnolda, které vás dovedou k úspěchu

Uspět ve světě byznysu není snadné, ale když budete mít správnou motivaci, jde všechno. Své o tom ví Arnold Schwarzenegger, který se s ostatními podělil o několik rad, jež mu dopomohly k vítězství.

Kvalitní čelovka se hodí na chatu i na výlety

Mít přehled, na všechno kolem sebe dobře vidět. A to jak v přírodě, tak i doma na zahradě. Když se setmí, potřebujeme zdroj světla, který je maximálně spolehlivý.

Mezi dopravní prostředky používané v Česku přibyla nově i vzducholoď

75 metrů. Právě taková je délka vzducholodi, která na konci letošního září brázdila nebe nad Českem. Více než půl tuny vážící kolos představuje jednu z nejbezpečnějších forem cestování.

Zhubnout bez jojo efektu? Žádný problém

Některé ženy vypadají stále mladě a štíhle, navíc s věkem se to nemění.

Jak zvýšit hladinu železa v krvi konzumací vhodných potravin

Vysoká část populace trpí nedostatkem železa v krvi. Pojďme si říci, jak jeho nízkou hladinu zvýšit pomocí vhodné stravy.

Mikropůjčky jsou připravené pomoci, stačí jen vyplnit žádost

Obejdou se bez čekání a složité administrativy. Vyřídíte je jednoduše i bez front na pobočkách.

Podzim ve znamení květin. Jaké šaty vybrat do šatníku?

Léto nám sice dalo své sbohem, ovšem to neznamená, že bychom se třeba takových šatů měly vzdávat. Ještě nepatří hluboko do skříní, zejména ne ty květinové. Podle stylistů se bude jednat o trend konce roku, tak si je nechte po ruce.

Novější články Starší články Starší články