Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Terezín přitahuje i děsí – kde museli žít čeští židé a čím si prošli

Otázka vyhlazení židů děsí dodnes lidi po celém světě. Zločiny proti lidskosti jsou hrůzné v knihách i na filmovém plátně. Když se ale ocitnete přímo ve středu dění – sami poznáte, jaké pocity se ve vás probudí.

Co je to restrukturalizace a likvidace společnosti?

Pokud plánujete akvizici, fúzi, rozdělení, ale třeba i restrukturalizaci či likvidaci, měli byste vědět, že se jedná o náročný proces, a to jak z hlediska času, tak i administrativy.

Nejděsivější kostel Česka najdete v západočeské Lukové

Jak zapůsobí na člověka místo, které je zařazeno mezi 10 nejděsivějších míst na světě? Přesvědčte se sami v Lukové, v kostele, kterému vládnou ztělesnění duchové.

Jak zacvičit s PMS

PMS nebo-li premenstruační syndrom a potíže s ním spojené zná jistě většina dívek a žen. Jak projevy obtíží zmírnit?

Birkin kabelky jsou synonymem luxusu, vyplatí se i jako investice

Kdy se na první pohled pozná, že je žena za vodou? Když v rukou nosí kabelku Birkin. Takzvaná “Birkinka” je synonymem luxusu a otvírá všechny dveře do společenské smetánky. Její nositelky by o ní však měly něco vědět.

Vyzkoušejte virtuální běh a podpořte zvířata v zoo

Běháte rádi, nebo byste rádi začali, ale chybí vám motivace? Milujete zvířata a rádi byste přispěli na jejich krmivo a péči v zoologických zahradách? A už jste někdy slyšeli pojem virtuální běh?

Proč je provence nábytek natolik oblíbený?

Romantický styl francouzského venkova si poslední dobou získává stále více příznivců z řad starší, ale i mladé generace.

Poznejte blahodárné účinky kaktusových plodů na posílení imunity

V dnešní době už není problém nakoupit různé druhy exotického ovoce na trzích nebo v supermarketech. Můžete tak vyzkoušet spoustu druhů ovoce, které dosud neznáte, nebo jste o něm zatím jen četli. Ochutnejte třeba opuncii známou jak

Nažehlovací obrázky umí zachránit poškozené dětské oblečení

Dětské oblečení je neustále vystavováno různým vlivům, které na něm mohou zanechat neodstranitelné stopy, Pomocí nažehlovacích obrázků však můžeme chytře skrýt skvrny i prodřená kolena, a vyrobit tak originální a opět nositelný

Vestavěné skříně jsou optimální volbou do menších a atypicky řešených bytů

V každé domácnosti je zapotřebí vyřešit úložné prostory, abyste v místnostech mohli mít neustále pořádek a přehled o tom, kde se nacházejí všechny vaše věci. Praktickou variantu představují takzvané vestavěné skříně.

21. září jako Mezinárodní den Alzheimerovy choroby

Alzheimerovu chorobu nám každoročně připomíná jedenadvacátý zářijový den. Měl by rozšířit povědomí o této chorobě, která se dnešní populace týká čím dál více.

Novější články Starší články Starší články