Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Od nákupu ve vašem e-shopu může odlákat i způsob platby. Znáte toto snadné a online řešení?

E-shopy se snaží zákazníkům nákupy co nejvíce usnadnit. A využívají k tomu nejrůznější technologické vychytávky. Čechy totiž kromě nabídky a ceny produktu zajímá i rychlost, jednoduchost a orientace v samotném e-shopu.

Ustlané postele jsou minulostí! Odborníci radí: nestlat!

Máte ve zvyku každé ráno, jen co vystrčíte nohy z vyhřáté postele, lůžko úhledně ustlat, aby to v ložnici pěkně vypadalo? V tom případě s tím přestaňte. Odborníci jsou totiž toho názoru, že je mnohem zdravější postel nestlat.

Návod ke štěstí vám nikdo neposkytne. Objevit jej však můžete uvnitř sebe.

Nejste spokojeni s vlastním životem a máte pocit, že se vám nikde nedaří? Tak už to konečně změňte!

Holení nohou je v létě povinnost. Neděláte to ale špatně?

Holení (nejen) nohou je u žen v horkých měsících nepsaným pravidlem. Krásně hladké nohy přece chceme ukazovat v sukních, šatech nebo kraťáskách.

Sucho nebo „jen“ zničená půda?

Ze všech stran se to na nás valí: je sucho! Je sucho! Je sucho!!! Kolik však u nás prší v porovnání s minulostí?

5 důvodů, proč dát při výběru nádobí přednost kvalitní značce

V žádné domácnosti, kde se denně připravují jídla pro celou rodinu, nesmí chybět kvalitní nádobí a předměty, jež jsou určeny ke stolování.

S nanoimpregnací ochráníte textil, kůži, ale klidně i pohovku

V posledních několika letech se nanotechnologie dostává do podvědomí široké veřejnosti, protože dávno nepředstavuje záležitost vědeckofantastických filmů.

Chůze na vysoké noze, aneb i na podpatcích můžete kráčet pohodlně!

Podpatky k nám ženám neodmyslitelně patří. Botky na vysokých jehlách zvyšují naše sebevědomí, nižším ženám přidávají pár vytoužených centimetrů k dobru a naší chůzi dodávají onu houpavost, za kterou se nejeden muž otočí.

Neopomíjejte tvorbu českých autorů

Spousta čtenářů se našim tuzemským autorům vyhýbá, protože si myslí, že nedostanou takovou kvalitu, jako ze zahraničí. Chyba lávky. I v našich vodách najdete kvalitní autory a výborné knihy. Zde je několik tipů pro vás.

Kdo si to pochutnává na našich tvářích? Trudník je s velkou pravděpodobností také vaším návštěvníkem a jen tak se ho nezbavíte!

Věděli jste, že běžnou součástí našeho obličeje bývají desítky miniaturních tvorů, kteří se živí obsahem kožních buněk?

Toužíte po zdravé a krásné pleti?

Potom se o ni musíte s láskou starat, nic není zadarmo. Čistota, výživa a ochrana, to jsou tři kroky, které si vaše pleť žádá denně.

Novější články Starší články Starší články