Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Objevte zázračnou metodu, která pomáhá již více než 70 let rozvíjet schopnosti kojenců po celém světě

Vojtova metoda nemusí být vhodné řešení pouze pro děti se zjevným fyzickým hendikepem. Její praktikování je doporučováno také dětem, v jejichž vývoji lze pozorovat i jen drobné odchylky od normy.

Syndrom dráždivého tračníku jako ženská populační nemoc?

Z celkového počtu populace trpící obtížemi provázející syndrom dráždivého tračníku, jsou to právě ženy, které jsou IBS zasaženy nejčastěji – příznaky trpí až 30% z nich. Jaká je příčina tak neslavné nadvlády ženského pok

Jak cestovat zdravě, abychom neodrovnali náš organismus?

Doba dovolených je v plném proudu, což znamená, že je zapotřebí posílit náš imunitní systém. Prozraďme si proto, jak cestovat zdravě a v plné síle.

Proč se lidé nejčastěji rozvádějí? Na vině může být nevěra i finance

Už pár let se tvrdí, že se v Česku rozvádí každé druhé manželství. A statistiky zatím nemluví jinak. Zejména v době karanténní přibylo množství žádostí o rozvod na stole právníků.

Jak bezpečně rozmrazit maso? Nedopouštějte se základních chyb

Co jen uvařit k obědu? Asi vytáhnu maso z mrazáku a uvidíme, co z toho vykouzlíme. Bohužel se běžně dopouštíme několika chyb, které obírají maso o potřebné a zdraví prospěšné živiny.

Co skrývá zákulisí dětských soutěží krásy

Soutěže krásy jsou známé a velice oblíbené na celém světě. Ovšem existují i soutěže pro malé holčičky, které s sebou nesou kromě výhry v podobě korunky a finanční odměny také dosti kontroverzní zákulisní praktiky.

Zámková dlažba má spoustu předností. Používá se i okolo rodinných domů

Pokud se chystáte do úpravy okolí rodinného domu, potom zřejmě přemýšlíte nad tím, jakou formou vyřešit chodníky, stání pro vozidla a podobně. Velice často se používá zámková dlažba, která se vyrábí prefabrikací zhutněného be

Záchytka jako český vynález funguje již 70 let

Boj s alkoholem svádí každý den mnoho lidí a někteří z nich svoji bitvu prohrají a skončí na záchytce. Noc strávená na protialkoholní stanici je může přijít až na několik tisíc korun.

Kabelka Alžběty II.: co u sebe nosí sama královna?

Alžběta II. je už nějaký ten pátek středem pozornosti, vždyť se jedná o panovnici britského království. Všimli jste si však někdy její kabelky? O ní se toho traduje!

Kachna, Olympiáda, Bavorák, Užovka, aneb jak vznikly přezdívky slavných automobilů?

Téměř každý ví, že „Bavorák“ v našich krajích znamená lidové označení pro německé vozy BMW. Jak je to ale s dalšími přezdívkami automobilových značek i automobilů samotných?

Co se stane s vaším tělem, když přestanete kouřit?

Kouření je zlozvyk, který leze do peněz. I proto se s ním snaží hromada lidí skončit. Pokud se o to pokoušíte i vy, bonusem nebude jen plná pokladnička, ale také pevnější zdraví.

Novější články Starší články Starší články