Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Sociální sítě jako postupný ničitel vztahů

Bez sociálních sítí si už jen těžko můžeme představit život. Udržují nás v kontaktu s přáteli a příbuznými, dávají nám šanci sdílet zážitky a pocity… A v neposlední řadě nás mohou stát vztah.

Pravidla polyamorie – jak může fungovat vztah tří a více lidí?

Polyamorie je životní styl, kdy osoba žije v několika milostných vztazích zároveň, a to se souhlasem všech zúčastněných. V poslední době si získává na oblibě jako protipól k monogamním vztahům. Vyžaduje ale striktní pravidla.

Nejslavnější pirátky historie si v ničem nezadaly s muži. Byly nemilosrdné, zuřivé a obávané

Pirátství je všeobecně považované za mužskou doménu. Přesto se v historii našlo hned několik žen, které plavbě pod černou vlajkou propadly. A navzdory úsloví o ženách na palubě se jim náramně dařilo.

Ideální letní dovolená pro celou rodinu? To jsou Vysoké Tatry!

Milujete aktivní životní styl a snažíte se tuto hodnotu předat i svým dětem? V tom případě zapomeňte na klasické válení se u pláže a raději si užijte dovolenou plnou výletů. Stačí vám přitom popojet o kousek vedle do Vysokých Tat

Božena Němcová a její osudové lásky. A že jich bylo!

Božena Němcová je známá především jako mistrná spisovatelka. Byla ale i krásnou a inteligentní ženou, která o přízeň mužů neměla nouzi. A ani jí nebyli muži lhostejní.

Udělejte si radost zdravým mlsáním. Jaké vychytávky si zamilujete?

Náš organismus je závislý na jídle. Ať už jste velcí, malí, štíhlí, objemní, zdraví, či nemocní – musíte pravidelně, dostatečně a kvalitně jíst.

Myslete na bezpečnost! Svou i svého majetku!

Nechcete přijít o svůj, ať již soukromý či firemní majetek? Tak si ho zabezpečte.

Největší svůdníci historie a jejich triky. Čím dokázal zaujmout Casanova, Byron nebo Kateřina Veliká?

Přemýšlíte, jak zapůsobit na svůj vysněný protějšek, ale zatím se vám moc nedaří? Zkuste se inspirovat největšími svůdníky historie. A samozřejmě svůdnicemi, umění flirtu totiž nikdy nebylo cizí ani ženám.

21 kapel a řada novinek. Blíží se 11. ročník Slavností Břeclav

Už 7. a 8. června se v zámeckém areálu uskuteční 11. ročník hudebního festivalu Slavnosti Břeclav. Ozdobí ho kapely Divokej Bill, Rybičky 48, Tři sestry, Mig 21, No Name, Trautenberk nebo Vypsaná fixa.

Recyklace Přeštice: Odborníci na demolice, recyklaci a zemní práce

Společnost Recyklace Přeštice se zaměřuje na demoliční a bourací práce, recyklaci stavebního odpadu a likvidaci suti.

Ne každé nalezené mládě potřebuje zachránit

Mláďata zajíců, malá ptáčata a další zvířátka, která potkáme v přírodě, máme tendenci zachránit. Ano, někdy je tím, že je zvednutím ze země zachráníme, v mnoha případech je ale odsoudíme k životu v zajetí, nebo je svojí dom

Novější články Starší články Starší články