Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Od podzimu by se ve školách a školkách mohla změnit hygienická pravidla

Ředitel odboru ochrany zdraví Matyáš Fošum představil nedávno v jednom pořadu novou vyhlášku týkající se změn v hygienických pravidlech pro prostory škol. Některá pravidla se setkávají s kladnými ohlasy, některá vyvolávají vlnu od

Pošty v několika regionech čelí ostré kritice za doručování zásilek

Není to tak dávno, co došlo k rušení mnoha poboček České pošty. Obhajovalo se to tak, že se snižují náklady na provoz a uživatele služeb pošty to nikterak nepoznamená. Skutečnost je, ale jak se zdá, poněkud jiná.

Naučte děti zodpovědnosti díky kroužkům

Máte doma školkou či školou povinné děti a už přemýšlíte, zda je v příštím školním roce přihlásit na kroužek? Přinášíme vám několik informací o benefitech, které mimoškolní aktivity přináší..

Ekonom Lukáš Kovanda vyjádřil obavu z možného zavedení poplatku za sběr hub

Jednalo se o vyjádření ekonoma Lukáše Kovandy ve vysílání CNN Prima News. Kovanda hovořil o možnosti zavedení poplatku za sběr hub a nabízel i odůvodnění této obavy.

Život bez každodenních obav? S pojištěným majetkem rozhodně!

Strach o práci nebo o zdraví? Lidé se často bojí ztráty zaměstnání a příjmů, přitom nemyslí na zajištění svého majetku. Při nenadálých potížích či po řádění přírodních živlů pak přijdou o mnohem více peněz než při do

Tea tree oil - zázrak, který vám pomůže s řadou zdravotních i kosmetických problémů

Znáte zázračný olejíček, jehož pár kapek vám může pomoci s plísní na nohou, opary i bradavicemi? Pokud jste o účincích tea tree oleje ještě neslyšeli, čtěte dál. Jeho výsledky jsou totiž skvělé!

Bezbolestné odstranění celulitidy s pomocí přístroje LPG Cellu M6® Alliance: Revoluční cesta k hladké pokožce

V oblasti kosmetických technologií se neustále objevují inovace nabízející bezbolestné řešení pomerančové kůže, přičemž jedním z nich je i revoluční přístroj zvaný LPG Cellu M6® Alliance.

Skvrny od borůvek, kávy nebo rajčat: Jednoduché triky, díky kterým je snadno odstraníte

Jak si poradit s těžko odstranitelnými skvrnami od jídla? Inspirujte se babskými radami, které vám mohou vaše oblíbené bílé tričko či ubrus zachránit. Budete k tomu potřebovat obyčejné věci, které máte většinou doma.

Větší sebevědomí by mělo být prioritou každého z nás

Máte nízké sebevědomí? Rozhodně nejste jediní, protože se s tímto potýká občas každý člověk. Existují ale jednoduché kroky, jak si své sebevědomí zvednout v podstatě okamžitě. Jaké to jsou?

Lancôme La Vie est Belle nově v ekologickém flakonku

Na ekologické chování dnes dbají výrobci potravin, oblečení i kosmetiky. Výjimkou nejsou ani značky nejznámějších parfémů. A co se dá dělat ekologičtěji? Kromě samotného postupu výroby třeba flakon, ve kterém se parfém prodává.

Kašubové – nový slovanský národ?

V poslední době se diskutuje o tom, zda jsou Kašubové nový slovanský národ. Jak tomu je doopravdy?

Novější články Starší články Starší články