Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Cvičení a kreativita spolu souvisí víc, než si myslíte

Hledáte způsob, jak ještě více podpořit svoji kreativitu? Vědecké studie dokazují, že kreativita se umocňuje společně s fyzickým pohybem. Pojďme se tedy blíže podívat, jak to celé funguje.

Mezonitě - dopřejte si moderní alternativu klasického faceliftingu. Váš obličej to nepochybně ocení!

Mezonitě představují moderní a účinnou alternativu k tradičnímu faceliftingu. Díky jejich účinku, kdy průběžně stimulují přirozenou tvorbu kolagenu, čímž zpevňují povadlou pokožku, vám zaručí dlouhodobý efekt.

Pravidla bezpečného použití veřejného WC

Nastává období výletů i dovolených. Mnozí z nás se rozjedou i na festivaly a různé společenské akce, kde se nevyhneme navštívení veřejného WC.

Nomini a další moderní online kasina: Kde to všechno začalo?

Dějiny lidstva jsou neoddělitelně spjaty s historií hazardu. Zdá se, že bez ohledu na to, jak daleko v čase jdete zpět, najdete známky toho, že se skupiny lidí věnovaly hazardním hrám.

Příprava slaných koláčů s kuchyňským robotem bude hračka

Vaření a pečení může být obtížnou záležitostí, zvláště pak, pokud se člověk pustí do nějakého složitějšího receptu.

Jak správně obdarovat své potomky, abyste neskončili na mizině

Někteří z nás disponují majetkem, ať už movitým či nemovitým, který časem budou chtít předat svým dětem. Ať už se jedná o finanční obnos nebo dům či byt, je dobré myslet i na zadní kolečka. Ne vždy se vyplatí darovat něco bez

Jak vyčistit mikrovlnku během pár minut? Pomůže citron, ocet i jedlá soda

Mikrovlnná trouba je nepostradatelnou součástí každé domácnosti. Jak ji však udržet čistou? Jak vyzrát na mastnotu a špínu? Jde to snadno a bez chemie.

Návyky celebrit: Konzumace jen fialových potravin, koupel ve vínu, místo krému ptačí trus

Známé osobnosti mají nejrůznější zvyky a zlozvyky. Některé vskutku budí pozornost. Kdo si užívá koupel ve vínu? Které osobnosti se zkrášlují ptačím trusem a krémem na hemoroidy?

Nový fenomén: Rozvodové prsteny

Prstenem to začíná, tak ať to taky prstenem i skončí. Neodkládejte po rozvodu prsteny, ale vdechněte jim nový život. Novým trendem jsou rozvodové prsteny.

Marie Curie: Průkopnice vědy, která jako první žena získala Nobelovu cenu

Marie Curie-Sklodowská byla neobyčejnou ženou. Drobná a nenápadná držitelka Nobelovy ceny, patří mezi nejznámější fyzičky. Jaký byl život této geniální osobnosti?

Jaký koordinátor BOZP zajistí úvodní školení vašich zaměstnanců?

Vstupní školení BOZP je zákonný požadavek, na který určitě nesmíte zapomínat. V dnešní době ho naštěstí můžete vyřešit mnohem rychleji, výhodněji a online. Jak na to?

Novější články Starší články Starší články